Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gość Karusia1978
Carmelina---------->masz rację chyba zaraz po Nowym Roku albo jeszcze może poświętach pojdę na usg bo mnie też coś się wydaje że to późnawo. życzę wszystkim Wesołych świąt Bożego Narodzenia,rodzinnej atmosfery i duuuuuuuuuuużo spokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, umów się nie od razu po nowym roku tylko na połowę stycznia, wtedy już będą mogli ocenić dziecko pod względem wad - upieczesz od razu 2 pieczenie na jednym ogniu :), to musi być 12 tydzień , ja będę miała to USG 17 stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia1978
dobrze wiedzieć-dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka jak sobie radzisz z synkiem i ciążą?Bo ja musze tego kloka dżwidzac a wazy 11 kg i mam pewne obawy czy nie zaszkodze fasolce.Ustalilismy z mężem ze powiemy w wigilie przynajmniej tesciom.A Ty powiesz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde skasowało mi się to co pisałam :/ gunia jestem w większości dnia sama, także nie obywa się bez noszenia tego 8 kg klocka. Ale dużo też go nie nosze, bo nie jest przyzwyczajony do wiszenia na rękach. Najczęściej przenosze go z i na przewijak, na podłogę, do łóżeczka. Czasami posiedzi u mnie na kolanach. Jeżeli swojej kruszynki nie nosisz za dużo to powinno byc wszystko ok, o ile po takim wysiłku nie dokucza Ci za bardzo podbrzusze. Ale jak wiadomo to jest moje zdania, mogłam się o to gina zapytac, bo byłam dzisiaj u niego, no ale cóż skleroza nie boli, jak nie zapomne to zapytam przy najbliższej okazji. Jak na razie nie zamierzam mówic swoim rodzicom bo będzie więcej gadania niż to jest warte. Teściowej najprawdopodobniej powiemy i pewnie się ucieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Topik jak widzę się rozkręca. Ja teraz nie bardzo mam czas pisać. Przedświąteczna gorączka :D Dzisiaj kupowałam ostatnie prezenty, jutro idę w końcu do fryzjera :) Dziewczyny tak fatalnie się wieczorami czuje, ze nie mogę zasnąć. Jest mi tak strasznie niedobrze. No nic może dam radę. Mam nadzieję, że u mojego Maleństwa wszystko w porządku. Widzę, że dziewczyny były u ginegologów, cieszę się, że wszystko jest ok. Pozdrawiam was serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, można do Was dołączyć? wczoraj zrobiłam test i pojawiłi się dwie krechy jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, ja juz po wizycie u gina.Ciaza potewierdzona BHCG.mam przyjsc za 3 tygodnie na USG.Tez mam tyle wazacego bobaska:) urodzil sie kilka dni przed Twoim bo 7 grudnia:) o do noszenia...tez sie troszke boje ale wez tu nie wez tego szczescia na rece.Biore teraz folik... a ku nieszczesciu dfzis dostalam temperatury 37.7 cos mnie rozbiera.mam nadzieje,ze nie grypa bo wszytsko mnie boli. duzo spojkojniej podchodze do tej drugiej ciazy... mam nadzieje,ze wszytsko bedzie ok. Ja nie wytrzymal;am i powiedzialam juz prawie calej rodzinie-reszta w wigilie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
gunia222 ja też to czuję, bałam się, że coś jest nie tak, ale wszyscy upewniają mnie, że to nic groźnego. W styczniu wybieram się do lekarza, może uda mi się zobaczyć moje maleństwo:-) kołderka* strona bardzo interesująca dzięki temu widzę, że moje szczęście zaczyna już wyglądać jak człowiek, może nawet ma już rączki:-) (7 tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff ja juz prawie posprzątane , reszte zrobie na bieżąco w poniedziałek, martwie sie bo mnie dziś strasznie boli podbrzusze , tak jakbym zaraz miała dostac okresu , czasami tak mocno ze az musze usiąść:( boje sie oby to tylko nie było nic złego , Was tez tak czasem boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny jak sie czujecie ??? mnie tchneły wspomnienia bo rok temu dokładnie 19 grudnia dowiedziałms ei o ciązy a 21 grudnia pierwszy raz widziałm na usg i szybko zleciało synek wczoraj skończył 4 miesiace trzymam kciuki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wam swiieta mijaja ???? chyba super bo nie macie czasu na forum Pozdrawiam swiatecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10........ ...koniec lipca? Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11............27 -sierpien vanilka80.......27...............................15.11.............22.08.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10........ ...koniec lipca? Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11.........22.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katee
Eh...nawet nie spostrzegłam jak te święta szybko przeminęły, zaabsorbowana zupełnie czym innym, nie zwracałam uwagi na całe te przedświąteczne i świąteczne zamieszanie. Od wczoraj oficjalnie jestem narzeczoną:-) Data ślubu ustalona na 29 marca, brzunio może już być spory, ale jak to babcia narzeczonego stwierdziła, "będą sami swoi więc nie ma się czego wstydzić i tak przecież już wszyscy wiedzą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej może i ja do was dołacze sierpniówki 2008, tylko zrobie test, @ nie mam od 20.11, do tego tylko wyczulenie na zapach i nic wiecej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK......MiASTO..........OST. @.......TERMIN PORODU okokokokokokoko ...22...Kraków........18.10...............? BUDGIE........29.......Wrocław...........28.10.......... ...4.08.2008 Carmelina.....32.......Warszawa.........28.10........... ... .? Julka...........24........Londyn.............9.12....... .........? sikorka112....32.......Szczecin...........01.11......... .. ....? karusia1978...29........Kraków...........24.10.......... .31.07.200 8(?) anabanana1983... 24 .....Nowa Sól...... 24.10 ...............? pola82...........25.......ok/Jeleniej Góry..3.11...............? cocaina83.......24......Wrocław..........24.11.......... .27.07. 2008 Ola8509........22.........Łódź..............29.10....... ..........? moniś............27..........Poznań..........26.10...... .....1.08.08r czekająca na cud Sylwia 23.Ełk - Gdańsk...4.11...............? anqa81…........26….......Zamość…...... ....01.11……..... 07.08.2008r evak............32......ok/Trójmiasta...... 03.11.........10.08.2008 kołderka*.......23........okWawy...........18.10........ ...koniec lipca? Katee...........20.........Radom............9.11........ .........16.08.2008(?) Gunia222.......22.....ok.Kielc...........20-11.......... ..27 -sierpien Evi_22........22.........ok.Bydgoszczy....16.11......... 23.08.08 vanilka80.......27..............................15.11... ......22.08.08 ekinio...........29......W-wa................20.11..........26-31.08.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vanilka80 dziekuje, miło nam :) tylko mam kompleks łysości u Kseni bo ma 16m i tak ich mało, przy rówieśniczkach wyglada jak małe bobo, a z drugiej strony to niebardzo miała po kim odziedziczyć bujną czuprynę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekinio, witam Cię również, jest mi szczególnie miło gdy dołącza ktoś z tego samego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Serdecznie witam nowe koleżanki. Już po świętach. Mam nadzieję, że miło je spędziliśmy. U mnie wszystko ok. Rodzina szczęśliwa. Dziadkowie cieszą się, że zostaną pradziadkami, cała reszta też się bardzo cieszy. Święta upłynęły mi przy stole i przy jedzeniu. Trochę pojeździliśmy z mężem. Bo rodzina jednak porozrzucana. Poratowałały mnie siostry męża, bo pożyczyły mi spodnie ciążówki. Nie mieszczę się już niestety w swoje. Chyba się przejadłam z maleństwem w święta :) Muszę się wybrać na zakupy i kupić sobie jeszcze kilka par. NArazie jestem dumna z siebie, nie przytyłam ani grama ale za to w pasie przyszło już 7 cm :) Nie wiem dlaczego tak szybko mi to brzuszysko rośnie. W sumie mnie to cieszy :) Oby tylko nie zrobił się wielgachny za szybko :). Dzisiaj już odpoczywam. Pozdrawiam was serdecznie. Całuski. Trzymajcie się ciepło i dbajcie o siebie i o maluszki. PS. Po ostatnich badaniach. Wyniki wszystkie w porządku :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja juz sie naprawde z wami zegnam , w wigilie poroniłam :( wczoraj miałam zabieg i całe siweta w szpitalu :( juz wiem jak powinnam miec na Imie - PECH!!!!!!!!!!!!!!! mam juz dosc ciagle siedze i rycze, dlaczego akyrat mnie to musialo spotkac??!!! ale ciesze sie ze u was wszystko ok , życze Wam spokojnych i zdrowych ciąż , moze jeszcze kiedyś sie spotkamy szczesliwie na innym topicu, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×