Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Gunia super !!! No Czarek właśnie gdzieś tak od miesiące też bez pampka chodzi :D Tylko ja musiałam go co 15 minut wysadzać bo inaczej majtki mokre :O Teraz co godzinę przypominam mu że siusiu ma zrobić.I u nas to samo - najwięcej zamieszania rano po przebudzeniu i wieczorem przed spaniem. Dobra zmykamy na spacer. Potem się odezwe ! buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 zwykla kobietka-> ja tez tak mojej daje bo niejadek straszny a oprócz tego jeszcze ja rozsmieszam i jak otworzy buzie to szybko jej daje,ciagle musze cos wymyslac zeby zjadla. pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my po spacerku i obiedzie, mloda dzis pospala ponad 2h na dworze, bylo milo bo az 14st na obiad groszek z maechewka maslem i ryzem a i odrobina kurczaka-smakowalo :) ja na wiosne mam 2 kurteczki 1. z hello kitty :-D a2. tesciowa kupila mi w IRL. aa mam jeszcze kamizelke puchowa wiec wiosne odpekamy kupilam dzis malej za 1zl w lumpeksie rajstopki koronkowe ze szwem z tylu koloru bialego z mothercare stan oczywiscie idealny ale sa poprostu niziemskie hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze faktycznie paranoja aby mieszać dzieci z różnymi chorobami na salach w szpitalu. Julka była tak padnięta, że w trakcie karmienia łyżeczką odpłynęła mi na rękach. Pewnie w granicach 22-24 obudzi się na żarełko ;) Kurcze miałam sobie dzisiaj zadzwonić do przychodni i zapisać Julkę do lekarza do dzieci zdrowych na pomiary. Jak nie zapomnę to zadzwonię w poniedziałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana- ja piekne spodnie z hello kitty kupiłam w ciuchach i bluze i sztruksy z h&M dla Kingusi za 17 zł ;-) Karusia-nie gniewaj sie ze tak pytam ale pisałas ze męza wcieło tzn ze nie masz z nim zadnego kontaktu nie wiesz gdzie jest czy jak?A tel odbiera?To jak sie zwykle tłumaczy jak wraca?Ja tam nie wierze ze taka babeczka jak ty nie da rady sobie z chłopem!!!! Magdulka-no nie chwaliłas sie ze Czarus taki postep zrobił,swietnie mam pozytywna wizję na to odpieluszkowanie! Oko-zrobiłam sobie podobna fryzurkę do Ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boszzzeeeee ja juz wyszykowana a tu o lodach :P love babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka___
Pliszka - az mi sie z tej Twojej energii gorąco zrobilo;) Kobity - mam z Mala od paru dni taki problem, rano nie chce mleka za skarby, wiec robie jej na mleku kaszke ryzową, zjada całą, potem kaszkę pszenną ok 11 (bo wczesniej tak jadla z tym, ze rano samo mleko), potem obiad ok 180-200 ml, i ok 17.00 150 ml mleka i przez sen staram sie jej wcisnac ok 180ml. W miedzyczasie owoce i jogurt między karmieniami. No i jak sie uda pare lyzeczek herbaty. Stan z mlekiem rano trwa juz pare dni. Jak myslicie czy moge jej dwa razy dziennie dawac kaszkę? Czy to ze wypija ok 300ml mleka to nie za malo? Marzka, ty dajesz Malej tylko kaszkę, mleka nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka babeczki ;-) przede wszystkim dzięki za odzew na moje pytanie :-D trochę mnie to uspokoiło ale ile taki tekst doktorka może zrobić zamieszania w mojej głowie... ale i tak wspomnę o tym na wizycie u neurologa bo w sumie trudno odróżnić, jak dla mnie, takie zamyślenie dziecka od tego zawieszenia padaczkowego :-0 Dzisiaj miałam rozmowę w tym projekcie na własny biznes :-p było nawet sympatycznie choć i tak nie lubię tego typu rozmów, wyniki będą w przyszłym tygodniu. Nie nastawiałam się jakoś specjalnie na to i może dlatego aż tak się nie stresowałam. W razie czego mam swoją pracę a poza tym w czerwcu będą kolejne projekty i też mogę się zgłosić :-) Julka spokojnej podróży :-) 7 godzin to całkiem krótko nawet :-) Ja nieraz na drugi koniec kraju jadę dłużej :-D plisza poszalej ostro tylko wiesz, pamiętaj, zabezpiecz się :-D A tak na serio to strasznie fajnie, że masz szansę ułożyć sobie życie na nowo i może nawet lepiej :-p marzka twoja Julcia jest the best :-D jak ją opisujesz to od razu widzę jak zasuwa z tą koparką :-D Odnośnie ciuchów to ja już mam kilka kurteczek dla małej na wiosnę made in fafayette i kupiłam też w tesco taka fajną polarową na roczne dziecko i jest na nią dobra. Już teraz jej zakładam jak do samochodu idziemy i tylko sweter i body pod spód. Laski kurteczki trzeba kupować trochę większe o jeden lub dwa rozmiary. A najlepiej mierzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka sprawdzałam i pytałam pediatry: można dawać 2 razy dziennie kaszkę bezglutenową na mleku i raz dodać glutenową do jakiegoś posiłku. Najlepiej np na noc kaszkę bezglutenową plus np na śniadanie jak wolisz. Oczywiście dobrze też poić bobasa, żeby nie dostał zatwardzenia od tych kaszek :-p sprawdź sobie w tej tabeli; http://www.osesek.pl/podstawy-zywienia-dziecka/jadlospis-doskonaly/392-schemat-sztucznego-zywienia-niemowlat.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka___
Naturalna - dzieki za info dot. karmienia, a po drugie co Ty gADASZ KOBITO, JAKIE ZAWIESZENIE PADACZKOWE?! Az mi sie CapsLock wcisnal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerko dokładnie Julka wcina samą kaszkę, nie pije mleka. Przy Maxie też tak robiłam. Od momentu jak skończył 4 miesiące mleko zagęszczałam mu kaszką albo kleikiem. Jak na razie nie ma problemu z kupkami, a popije tyle co sama dorwie jakąś butelkę od Maxa i z niej sama się na piję, a jak sama jej próbuje dać to się wyrywa i broni łapkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytaniie czy ktoraś z was uzywa bądz uzywala moze łóżeczka z baldachimem i co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed chwilą właśnie głodomorka nakarmiłam i poszła dalej spać, o dziwo bez wielkiego krzyku ;) Mam nadzieję, że pośpi do rana. Kot jest na dworze także jej nie będzie budzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER Marzka !!! Julcia jest świetna :-D nie usiedzi wiercioch na miejscu :-) Dokładnie tak ją sobie wyobraziłam :-D dzięki 🌻 Moja tez jest wiercioch ale jeszcze nie tak mobilny :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naturalna największy mamy ubaw jak leżymy na łóżku ona między nami i ugniata raz jedno raz drugie. A ciągnie za włosy cholerka mała ;) Nawet Maxiowi nie popuści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzka ja tak sobie myślę, że ona nie siedzi jeszcze bo po prostu nie ma na to czasu :-D nosi ją i musi zasuwać do przodu :-) co tam będzie marnować czas na jakieś statyczne siedzenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj w końcu kupiłam dla Natalii warzywa w warzywniaku bo nie mogłam znaleźć sensownego sklepu ze zdrową żywnością w mojej okolicy i jutro robię 1 raz zupkę z brokułów, ziemniaków i marchewki z jajkiem :-) Mam nadzieję, że jej zasmakuje ;-) I jeszcze planuję 1 raz zrobić kisiel z bobofruta :-) A ile dajecie warzyw na 200 ml zupy? Kobitki w biedronce ostatnio znowu była promocja na huggiesy z gratisem-całkiem fajny duży śliniak :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka okejka. Ja piekę właśnie o takie cudo: http://mojewypieki.blox.pl/2008/09/Tort-makowy-z-kremem-z-bialej-czekolady.html Ja mam dla Mikiego płaszczyk taki jak ja noszę. Taki typowy czarny. Już teraz chodzi w nim, tylko go przykrywam bardziej. A potem mam takie cieńsze kuretczki. Ola baldachim wg. mnie to zbieracz kurzu i zbędny gadżet. Wiecie co mam terrorystę. Już walczę z tym. Bo po propstu nie wytrzymam. Wymusza płaczem. Grrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dybry ;) Podkusiłyście mnie opowieściami i dałam Mikiemu wczoraj danonka - wcinał aż mu sie uszy trzęsły i z krzykiem domagał się drugiego :D Podałam też chrupki i musiałam się z nim siłować bo wielkie kawały wsadzał na raz do buzi :) I też jak Kacha pisała, odgryza skubaniec mały dziąsełkami i tymi swoimi dwoma dolnymi perełkami :) Na wiosnę mam jedną kurteczkę podszytą polarkiem, jedną takąz 2 cz. kombinezonu bawełnianego z jakimś wypełnieniem lekkim w środku (tej z resztą używam już 2 m-c, bo ze swojego misiowego kombka wyrósł, a innego nie chciał ubrać, bo mu krępują ruchy i poza tym ciasno mu było w wózku) i kilka bluz kupiłam polarkowych i zwykłych na lumpkach i na allegro :) W jakieś dżinsowe itp nie chce go jeszcze wbijać bo są sztywne i niewygodne dla takiego szkraba, który nie siedzi swobodnie. Widziałyście prognozy pogody??? Chyba wreszcie będzie wiosna i miśki nasze będą mogły całymi godzinami na dworze być :D A ja dzisiaj do 15 w pracy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj synuś jutro konczy 8 miesięcy. Sam jeszcze nie siada i nie siedzi stabilnie :(:( Jest powód do zmartwienia?? Chcialabym go tez przesadzic do spacerówki ale nie wiem czy mogę, skoro sam nie siedzido gondoli mi sie juz ledwo mieści - mam wozek wielofunkcyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Oczko i jak torcik ? Smaczny ? A Ty za każdym razem reagujesz na jego płacz? Czy też przetrzymujesz go i niech sobie popłacze. Ja Maję odzwyczaiłam od wymuszania poprostu nie reagując na jej ryk. Popłakała sobie trochę, przestała i zajęła się sobą :) Pliszka czekamy na relacje z randeczki :D:D Ola przesadź już małego do spacerówki. Zobaczysz jaki szczęśliwy będzie :D A co do baldachimu. Kupiłam jak oczekiwaliśmy na pierwsze dziecko. Założony był tylko przez pierwsze kilka miesięcy i później schowany głęboko do szafy. Przy córci nawet nie zakładałam. Również uważam że to zbieracz kurzu. Ładnie wyglada ale jest zbędny.Tym bardziej w małych pomieszczeniach. Mapeciak hehe i widzisz, nie zaktrzusił sie :) Przynajmniej uczysz go gryźć i rozdrabniać dziąsełkami. Ja sobie przypomniałam, ze mam schowane jeszcze po Czarku dwie kurteczki z cienkiego polaru. Co prawda błękitne, ale założę małej różową czapkę i będzie ok. ;) Kupie tylko jakąś jedną, wyjściową, typowo babską :) Naturalna trzymam kciuki !!! Oby poszło po Twojej myśli z pracą :) Marzka moja mała to z premedytacją ciągnie za włosy. Jak tylko się nad nią pochylę to cap i ciągnie aż boli. Nic sobie nie robi z tego, ze mówię nie wolno, nawet jak podnosze głos. Śmieje się i dalej swoje. Często potem kłębek moich włosów wyciągam jej z łapki :O Za oknem wiosna pęłną parą. Słońce grzeje aż miło :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłam zdjęcie na pocztę ;) Dziewczyny, czy któraś z Was jest po 30ce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość __chimerka__
Mapeciak - wiele z nas jest po 30ce;) Lejdi konczy dzis 7 miesiecy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chimerka Bo taka stara się poczułam jak widze nicki z lat 80 :D:D:D Sto lat dla małej 🌻 Wklejcie mi jakąś aktualną tabelkę bo nie wiem kto jest kto i jakiego brzdąca ma ;) Proszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×