Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

ja jestem juz blada jak dupa.. amcialo opalone wydaje sie o wiele zdrowszei smuklejsze.. no i przy nastepnej wizycie w miescie ide dosolarium hmm zapakuje mala w fotelik i pojde nawet z nia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się udało wpaść wczoraj na sztuczne słonko no jedna stópka zaczęła przypominać kobiecą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co ja się boję, że utnę sobie nogę :D. A prawda taka, że mam taką skórę na piętach, że jakbym nie smarowała, co bym nie robiłam to raz w miesiącu musiałabym pójść do kosmetyczki, zeby to jakoś ścięła. Ale chyba zainwestuje w urządzenie do polerowania drewna. Jak będe polerować codziennie papierem ściernym o dużych ziarnach to może przejdzie. Albo hebel sobie kupię D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam romantycznych walentynek.Mój chłop siedzi przed kompem od 20.Pewnie będzie do którejś nad ranem siedział.Teraz szybko piszę bo poszedł walnąć wieżyczkę z brązu .hehe:-) no ja zawsze mam jakieś przygody ,nie wiem może to wina mojej zadziornej natury... kurcze mam nadzieję,że zejdzie mu tam dłużej to sobie jeszcze wasze zdjęcia oglądnę:-)nie ,zebym mu zatwardzenia w walentynki zyczyła:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia, hehehehe :D. U nas walentyki dzień jak codzień :D. Ale za to dostałam kwiatki wczoraj, dzisiaj Rafaello, nie podzielę się z nikim. Kocham Rafaello, potrafię zjeść ogromne ilości i jest to jedyna rzecz którą się nie dzielę :D. No a od Mikiego dostałam lizaka z serduszkiem :D. Hehehehe :D. Galaretka już prawie zrobiona. Została jeszcze jedna warstwa :D. A mój mąż kładąc na balkonie galaretki zrzucił jeden pucharek i rozbił :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karusia 🌼 Oczko ja robie tylko tarka albo ppumeksem pod prysznicem tak na szybko,teraz staram sie jak najmniej i narzadziej scierac piety bokiedys zamlodu takamadra bylam ze scielamsobie kilka razy piety taka tarka z zyletka...awiadomo im wiecej scierasz tym bardziej narasta wiec teraz mam tzw.pomaranczowe iety choctochyba moja taka uroda bomoja sis tez takie ma, no i piety mam bardziej suche nizzarosniete parmezanem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam suche, bardzo suche pękąjące. Nie wiem czy mają na to jakiś wpływ geny, ale u mnie wszyscy takie mają. Co bym z nimi nie robiła. Ehhh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurwa mać !!!!!! Wiecie co zrobiłam???? Chciałam sobie pomalowac paznokcie po raz pierwszy od dłuuuuugiego czasu na ciemno, krwisto, czerwono-bordowy kolor... odkopałam lakier ale że był lekko starawy to dolałam do niego zmywacz.... pieknie sie rozpuścił- aż za mocno.... usiadłam na wyrku, ipostawiłam ten lakier obok siebie... pomalowałam 2 paznokcie i...... przwróciłam flakonik..... icała zawartość wylła sie na mój kocyk włochaty w kolorze (nie wiem jak to sie pisze) ekri....... jak ja mam sie tego pozbyć z kocyka????? wlałam do słoika caly zmywacz do paznokci i się ta plama moczy ale nie wygląda na taką coby chciała zniknąć......... macie pomysł????? ale łajza za mnie:P:P:P :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anabanana, no własnie :D. Bromba Lakier do paznokci, farby olejne i inne. Usuwanie plam zależne jest od bazy na jakiej został rozpuszczalnik, lakier czy farba wyprodukowana.Lakiery do paznokci najłatwiej dają się usunąć z bielizny acetonem lub octanem amylu. Nie można używać natłuszczającego zmywacza do paznokci. Wypłukać benzyną do czyszczenia. Można również próbować czyścić, denaturatem lub spirytusem, benzyną i terpentyną. Plamy z farby olejnej zcierać mieszanką składającą się z 2 części amoniaku i 1 części terpentyny, a na końcu zeprać ciepłą wodą. Acetonu nie należy używań do materiałów ze sztucznego jedwabiu i włókien octanowych. Świeże plamy czyścić możemy terpentyną, ale zastarzałe musimy moczyć i czyścić w benzynie. http://biust.pl/pranie/usuwanie_plam.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki oko🌼 a zmywacz jest natłuszczający.......... idę zobaczyć jak to wygląda......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już po frytkach. Bo na wszystkich stronach piszą, by nie usuwać zmywaczem natłuszczającym, bo nie zejdzie a jeszcze zaplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
dzień dobry kobietki niedzielnie:) Pozdrawiam ze wschodu :P właśnie jadłam śniadanie , z parmezanem z Waszych stópek i wieżyczką z brązu męża KArusi:) ekran u cioci cały opluty serkiem :)))) . antybiola nei dałam . wyniki powtórka beda we wtorek to wtedy dam. Wczoraj jechałam pośpiechem 1 klasy i powiem wam , że czułam sie jak w klasie 4 wagonu dla zwierzat, taki syf i jeszcze niby dla nei palacych ale oczywiscie wszyscy z fajkami, przedział dla amtki z dzieckiem zajety przez konduktorów. no katastrofa, i jeszcze nei moglam wyjsc z pociagu bo sie drzwi zacieły i nikogo nie było w przejsciu, ale sie wystraszyłam, łooooo deobrze ze wujo wyszedł po mnei na dworzec i zauwazył mnie w wagonie . bo pewnie wysiadłabym gdzieś potem .... chimerka i julka mam nadzieje , że wieczór miałyście pierwsza klasa, tak samo jak oko z karusia , że mężowie się zabrali do roboty :P. brombeczka --> no i jak stópki i kocyk?????? buziale przesyłam i odezwe sie potem jak dopadne jskiś komp z netem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
no i nie mogłam sie powstrzymać zeby pooglądać zdjęcia:)) ewitap--> super galeria synuś pierwsza klasa, bromba --> pamietasz , że Ivo ma już narzeczoną :Pehheheh w ogóle to fajne brzunie miałyście . no i widzisz oczko , ni etylko ja twierdze, że Miki to cała mama:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maz w sklepie, maly spi ja dopijam kawe i ogladam wasze brzuchy. Wszystkie ladne, ale chimerka i bromba super zgrabniutke brzuchy, moj tez byl w miare maly i sasiadki mi przepowiadaly, ze male dziecko bedzie itp :D Wtedy sie wkurzalam bardzo, dzis sie z tego smieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień dybry kochanieńkie ja tak na chwilke przed spacerem:D podczytałam Was ciutke pliszka-- bo to polska właśnie w tych ciopoągach a nózki bez serka z bezbarwnym lakierem na paznokcich a kocyk z piękna plamą.....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo kobitki! Fajna impreza byla chociaz tak jak przewidywalam dotarlismy na miejsce ok 22, ale nie bylismy wcale ostatni:) Dziewczyny wyglądałyscie w ciązy uroczo, a Ty Bromba po prostu przeuroczo, zdumiewająco pięknie! Bromba - dzieki za filmik, czekam niecierpliwie az bedziesz mogla go wyslac. Naturalna blondynka - co do cwiczen na siadanie to Mala chyba nie potrzebuje, bo bardzo ladnie się do siadu podciaga i siedzi coraz stabilniej. Natomiast dzis Ją jeszcze trochę poobracam, bo to się na pewno przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
któraś pytała o ulgi dla studenta przy własnej firmie.Jak weźmie pracownikow z bezrobocia to przez rok płaci okrojone skladki.To tyle.No i jak jest zarejesrtrowany jako bezrobotny to może sobie wziąć pożyczkę na rozruch,a potem mu umarzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny wieczorową porą. Nic mi się nie chce, ożarłam się jak nic :D. W sumie u mnie niedzielna nuda, także nawet nie mam o czym pisać. :D. Karusia, już się wszystko dowiedziałam. Dzięki :D. W sumie student ma sprawe utrudnioną bo starająć się o dofinansowanie z unii musi przedstawiać porządny plan a bezrobotny tyle o ile. Jutro jadę się opalać D:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co. Muszę wam coś powiedzieć o czym, nie mówiłam nikomu. Może mi lepiej będzie jak wam powiem. Czuję paniczny lęk przed stratą bliskich, a najbardziej Mikołaja. Nie wiem, czy mimo tego, kim jest moja mama nie oswojono mnie z tą kwestią. Czy nie wiem co. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Wiem, że nie powinnam o tym myśleć, ale nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - kazdy tak chyba czuje, i to najzupelniej normalne. Bezrobotni rowniez musze przedstawiac solidny biznes plan, kolega przedstawil szczegolowy do bolu i dofinansowania nie dostal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_Chimerka_ to ja już sie gubię, wszyscy ci, którzy dostali wg. mnie nie powinni dostać. Wykazywali, że np pomieszczenia na firmę mają wielkość UWAGA UWAGA 3m2 cóż to jest? Albo Wzięli kasę firmy samej w sobie nie prowadzą, kupili za to coś innego i pracują u kogoś a wykazują minimalny potrzebny dochód. Itd. Wszyscy dostawali. Nie wiem, może to zależy od miasta. Zobaczę, będe się orientować co i jak. W razie czego biznesplan to nie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko--->zapewniam cię ,że każda z nas to ma:-) emilia nawet nie chce słyszeć,że ja stara jestem,bo myśli ,ze jak ktoś jest stary,to zaraz położy się i umrze.Nie bój nic.Teraz jak masz jeszcze dziecko,to ten lęk się nasila Diagnoza: ZDROWA NA CIELE I UMYŚLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to paskudne uczucie. Miałam tak zawsze, najpierw o rodzinę, potem doszedł mąż, teraz jeszcze mały. Przestałam się bać, że ja odejdę, bo tego też się bałam. Kurcze to się zwie chyba lęk przed śmiercią. Niby normalne, ale czasem ehhh, poza tym za bardzo się wzruszam. A napisałam o tym, bo tak weszłam na tą stronę dlaczego. I te historie. Ehhhh i co Emili mówisz? Widziałyyście plebiscyt kogo lubicie na kafe? Nawet mnie wymieniono :D. Jestem pod wrażeniem :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzisz najpierw bałaś się o siebie,potem o siebie i męża,a potem ty zeszłaś na drugi plan i boisz się o męża i Mikołaja.Normalne.Naprawdę,wszystkie tak mamy i nie wiem czemu i jakim prawem to facet wygłaszał kwestię:"Nazywam się Milion,bo za miliony kocham i cierpię katusze..." :-)Milyjon chyba tam było?? ja nie widziałam tego topicu podeślij link gwiazdo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3995670 A patrz, aż nie mogę uwierzyć, czuję się zaszczycona :D. Żartuje. Jejku mój mąż je sery śmierdziele, aż blehhh mi niedobrze :D. Chyba mi się jakoś w głowie zmienia. Ale wiesz co mój mąż też kiedyś mówił, że ma tak samo. Nie wiem jakoś powinni w naszej kulturze oswajać nas bardziej z takimi sytuacjami. Mam galaretkę, chce ktoś? Bo muszę sobie jakoś nastrój poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×