Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

okokokokokokoko

Dwie kreski na teście- SIERPIEŃ 2008

Polecane posty

Ja też się zastanawiam co kieruje ludźmi żeby aż takie paskudztwa pisać. Mi na jednym topiku przewidywała, że mąż i dziecko się przekręcą bo o nich nie dbam. W najlepszym wypadku syn będzie pedofilem albo innym psychopatą. Zobacz sobie jak jadą po tych biednych nastolatkach. No i po co? Co to ma zmienić? Po co po nich tak jeździćl. One też chcą sobie pogadać. Szkoda mi ich. Włączyłam sobie film leci teraz na hbo, nie mów nikomu. Polecam wam, już któryś raz z kolei go oglądam. Muszę sobie książkę kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
CZeść kobiałeczki :))))))))) Bromba--> melduje sie posłusznie , że mnie w Kraku nie zasypało, ale byłam blisko bo miska ma podejrzenie infekcji dróg moczowych no i biegałam dzisiaj z moczem do analiz( tak analiz , ni e analizy i nie w jednym miejscu) i na usg. posiew wyjdzie do 5 dni badanie ogólne we wtorek. na usg nic nie wyszło. i niby mam jej dawać antybiotyk, ale nic a nic jej się nie dzieje , nawet nie ma stanu podgorączkowego, i co ja mam jej tak niczego z nic zaaplikowac antybiol? oczko a Ty co myślisz??? jutro jedziemy do Jarosłwia do mojej babci a jej prababci. 3 h w pociągu mam nadzieje, że przespi... Pozdrawiam Was serdecznie i miłego weekendu zycze no i wspaniałych walentynek. Jak się dorwe neta to coś skrobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza ja bym chyba nie dala, póki nie będzie wyników z moczu. Po co dawać na zapas. Ja nie jestem zwolennikiem antybiotyków, jedynie w ostateczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana kucyki przednie! He he moja też ma takie "bransoletki" przy nadgarstkach! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza antybiotyki sieja spustoszenie u dorosłych a co dopiero w takich małych ciałkach. Wiele dzieci ma po nich grzybice ukł pokarmowego, którek potem trudno si pozbyć. Skąd to podejrzenie o infekcje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
miała badanie ogólne moczu i wyszły bakterie a teraz powtarzamy wiec nei wiem do wotrku nic. ale ten cholerny woreczek trzymała dłużej niz godzine bo w nim po prostu zasneła i możliwe ze ył mocz zanieczyszczony. pierdzielenie dam jej antybiola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff wyprasowalam gore ciuszkow, emimiami :-) te faldki saslodkie,choc jak jalapie za nie to jest to skora a nie tluszczyk.. LadyMia podziwoamcie za odwage wyproszenia tesciowej ja mimo ze mam ciety jezyk chyba bymsie na tonie odwazyla..u mnie nie ma tegoproblemu bo ja jestem non stop zmala,tesciei moaja mama sa za granica,razmoja sis dala okruszek ciastka malej opieprzylam ja a moja mama poprawila wiec sis poslusznie przeprosilainie robi juz tego :-) Oczko lampki super a ten fotrlik-listek jest swietny mysle czytez nie kupic malej acodoosb falszywych to doskonale pamietamjak obrzycano karusie,apotem doczepiono sie do dzieci Marzki,potem jeszcze Kurdeno powiedziala ze ktosopowiada o niej na innym topicu majaxc informacje z naszego..zenua!!! rozumiem ze internet daje anonimowosc ale jak mozna sie tak zaklamywac, tracic godnosc i jakie kolwiek odruchy ludzkie obrzucajac kogos blotem czesto nie majac racji... ale to chyba zebytylko podbudowac swoje niskie poczucie wartosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plisza to dawaj ale daj jej jeszcze do tego Acidolac lub inny tego typu. Acidolac dobrze się rozpuszcza i jest dobry w smaku, dziecięcy różni sie od dorosłego tylko tym, że nie ma smaku. Anabanana niestety tak to jest. A do Karusi doczepiano sie o różne rzeczy, w sumie pamiętam jak dowalił sie ktoś, że rozmawiamy we dwie :D. Ale niestety tacy są ludzie, nic nie poradzimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszaaa
tzn mamy diclofar. no nic jescze sie zastanowie, raczej pzrespie. lec do podusi :) papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te lampki są jeszcze super, są do nich jeszcze kinkiety http://www.allegro.pl/item550466071_lampa_dziecieca_massive_56303_55_10.html Ale wiecie co, zobaczcie jak dopindalają się do Mamani, Aha kiedyś miaa problemy i wiele innych , jak rzucają się na te młode matki. Mnie to dziwi, że nie martwią o swoje tyłki. Mi to tych dziewczyn, młodych mam naprawdę szkoda. Nie dość, że dziewczyny są w naprawde często bardzo trudnej sytuacji, to po co im jeszcze dogadywać. Jak uważają, że to super, jak próbują się dowartościować to po co im się wcinać i psuć topik? Nie rozumiem. Czasu się nie wróci. A jak 17 chce być matką. Jej sprawa i jej rodziców. Wg. mnie gadanie takie jakie odstawiają na kafe, czyli obrażanie wyzywanie nic nie daje. Niestety w czasie okresu buntu. Laski nie napisze chyba tej listy zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez zauwazylamzena innych topicach czepiajasie Mamani,wogoletojest chore wszystkie matki super ciepliwe,super kochajace,majace czas na wszystko, i nie daj Boze napisz cos co odbiega od ich normy tociezjada jakholera,porazka jakasi ciemnogrod!!! dobra ja zmykam do lozka bo na oczy juz nie widze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karusia 1978
oko--->mi się podoba taka fototapeta-20 lat temu była w modzie i teraz wraca znowu.Ja pamiętam jak kumpel na imprezie się odlał w taki lasek na ścianie:-)ale jak kupię dom to bankowo taką zapodam.Lampki też świetne. właśnie miałam tuńczyka w lodówce i nie wiedziałam co z nim zrobię-dzięki dziewczyny pliszka--->ja bym jednak nie dawała antybiotyku,bo jeżeli chodzi o zakażenie układu moczowego to w 99% wiąże się to z wysoką gorączką.Serio.Jak się Misi nic nie dzieje ,nie zaobserwowałaś żadnych zmian w zachowaniu ani gorączki to ja bym poczekała.Ja też antybiotyk tylko uważam w razie absolutnej konieczności a co do obraźliwych wpisów to co było do mnie spłynęło po mnie jak po kaczce...różnych Pan Bóg ma lokatorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszkaaa
właśnie ja czytałam to samo że ZUM występuje właśnie tylko z gorączką . jessssuuuu co ja mam robić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Halo laski w sobotni poranek! Wieczorem jade na impreze do rodu Kraka, a wlasciwie na wies obok:) Kobity to pewnie bedzie cholerny truizm, ale nie wiem po co reagujecie na prowokacje, trza zlac typa i bedzie po problemie. Kurde no i Mamani to gwiazdy kafe:) Nawet topiki są tytulowane dla nich:) Plisza - sa jakiekolwiek objawy zakazenia drog moczowych Misi czy tak po prostu zrobilas badanie ogolne? W ogole jak technicznie zebrac mocz dziewczynki niemowlaka? Kobity, juz sie boję wylazenia tego zeba, na razie stan taki jaki byl, poza tym dziąsła są twarde. Mam cichą nadzieje, ze u nas obejdzie się bez atrakcji typu sraczka i tempka, i marudzenie, i budzenie sie w nocy. Umowilam sie na wizyte u znachora, u ktorego bylam 5 lat temu zeby mi gosc doprowadzil do porzadku kregoslup i moze luknąl na lewą dlon, bo juz bez niej praktycznie funkcjonuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki. Jejku jak ja sobie wczoraj wyrzucałam, że jestem złą mamą, bo czasami brak mi cierpliwości. Ale faktycznie. Przyznaję się. Mam w domu małego terrorystę. Jak się z nim nie siedzi, nie zabawia, nie interesuje, to się drze tak, że jeszcze mi sąsiedzi policję wezwą. A to wszystko mam wrażenie przez to, że dookoła mówią, że dziecko nie może płakać, że nie wolno go zostawiać i ja go na każde zawołanie jego tuliłam, zabawiałam. Mąż dzisiaj już rano nie pozwalał mi podejść. Jejku a ja nie mogę słuchać płaczu. Karusia strasznie mi się te fototapety podobają. Właśnie mam skojarzenia z takimi z lat 80 :D, ale widziałam je na żywo i są mega. Poza tym to już nie papier, no i wzory to nie tylko lasek lub przekolorowana plaża. Pliszka a co tam w tych badaniach wyszło? I jakie ma objawy? _Chimerka_No to baw się dobrze :). A ja to czasem sie przejmuję, staram się olewać ale wiadomo jak to jest. A co do Mamani i Kurde no. Mamami to gwiazda już od wielu lat. Wcześniej miała tylko inny nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___chimerka___
Oko - ja tez mialam jakis incydent w 2004 roku na kafe, w sensie ze sie udzialalam. Wtedy bylam chimerą, ale potem ktos zaczernil nicka i przepadlo. Kafe jakos bardziej mnie nie wciągnelo, ale w zeszlym roku jak bylam w ciazy pewnie cos googlalam i czesto pokazuja sie linki z kafe i tak oto jestem:) A widzę, ze towarzycho sie tu dobrze zna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hellol, zapraszam kobity na walentynkowa karpatke do mnie!!!!!! musze wam powiedziec ze moj malzin nie zapomnial o walentynkach i dzwonil raniutko z zyczeniami... Karusia ponownie jestem twoja fanka za tekst \"...różnych Pan Bóg ma lokatorów...\" :-) Oczko super fototapeta, az sama zaczelam sie zastanawiac... tez znam troche kafe,kiedys jak bylam \"mniej zalezna od zycia\" bylam tu ale pod innym nickiem... dajcie spokuj na naszym forum musisz miec zawsze czas na dziecko,music byc na jego zawolanie, musisz byc cierpliwa, musisz rozmawiac o jego kupach jezeli jest inaczej to cie linczuja...haha chcialabym zobaczyc jak sobie radzi w domu taka \"wzorowa mamusia z kafe\"z malym jak to pisze Oczko terrorysta w domu... a wejdzcie tylko na forum erotyczne,wejdzcie na temat o jakims \"udziwnieniu\" i nie mam tu na mysli jakiegos hatrdcoru czy temato 3katach o matko tam to jest dopiero lincz, wyzwiska i uimoralnianie! zascianek! wszyscy swieci!a kazdy kto lubi sex jest zboczencem! masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśpiłam Mikołaja. Wiecie co, to chyba wina pieluch. Już któryś dzień z kolei używamałam w ciągu dnia zwykłe Huggies. One są jakieś takie dziwne. No i mały prężył się jak leżał, denerwował. Zmieniłam mu pieluchę i praktycznie momentalnie zasnął. A tamte miałam, chciałam złużyć, bo jak miał tą biegunkę to używałam tych, bo pieluchę zmieniałam co 15 minut. Ja wcześniej na Kafe też pisałam pod innym nickiem i pod pomarańczowymi. A potem zmieniłam nick na ten. Ja będe robić galaretkę na jutro, do tego jakąś salatkę. Na dodatek muszę zrobić zakupy dzisiaj. Ehhhh nienawidzę robić takich wielkich. No ale nic, pojadę potem mąż z Mikim tylko podjadą po mnie, żebym nie dzwigała siat. _Chimerka_ ja tak już część nicków kojarzę i właśnie tak się zastanawiam czy Chimera mi czegoś nie mówi. W jakim dziale siedziałaś? Anabanana to ja wpadnę :D. Te fototapety są super. Podbają mi się te industrialne, te miasta ehhh super. A Mikołajowi tą trawkę, albo jest jeszcze taki hmmm lasek łąka, z takimi dmuchawcami. Zaraz wam znajdę. Co do naszego forum, siedzą tu czxęsto takie osoby, które uważają się za alfę i omegę macierzyństwa. Nie lubię jak ktoś uważa, że ma monopol na dobre życie i każdy musi żyć tak jak on/ona. To ejst straszne. A co do dzieci to trzeba je karmić najlepszymi, najdroższymi, wózek najlepszy bo jak tani to zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuje. Dziecko cały czas ma być najszczęśliwsze, najmądrzejsze. Trzeba cały czas być przy nim, stracić swoje życie itd. Szkoda, że tak zachowują się mamy. Oczywiście zawsze czytając o nastolatkach czy o kobietach które wpadły czytam komentarze tych co niby się tak mega zabezpieczają i twierdzą, że niby nie wpadną. Szkoda, że takie dojrzałe i odpowiedzialne, ale pewnyh rzeczy nie przewidzą, że im się też może to zdarzyć. Ale tak trzeba zlinczować, zniszczyć, opluć jadem. Niestety, ale nie tylko na forum tak jest. PS. Burczy mi w brzuchu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na dodatek muszę iść na rynek po pieczywo i mięso, bo w hipermarkecie jakoś mi się nie uśmiecha kupować. Ale mi się nie chce wychodzić w ten śnieg :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o tesciowe to mojej i tak pewnie zadna nie przebije. Jak byla u nas chciala dac malemu PRECELKA! Po mojej interwencji ustapila. Przyznala sie ze jak raz zostala z nim sama to mu dala CUKIERKA CZEKOLADOWEGO! Niezle sie wkurzylam. Ostatnio jak bylismy kilka dni temu u niej na urodzinach to juz zaczela mu wpychac do buzki kawalek WINOGRONA ZE SKORKA!Dostala opieprz od gosci czy jest niepowazna. Coz nie wszyscy maja rowno pod sufitem. Przeraza mnie fakt ze jak pojde do pracy to on ma z nia zostawac, ona mi go albo rozchoruje albo zabije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Zwykła, syna nie zabiła :D. Może nie będzie tak źle :D. Ja wam powiem, że mnie najbardziej wkurza, że moi teściowie po raz kolejny proponują, że wezmą Mikiego na stałe =do siebie a my będziemy go odwiedzać. Nie wyborażam to sobie, to że u nich w rodzinie tak się robi, to nie znaczy, że my robiąc to co robimy nie mamy czasu dla własnego dziecka. Nie po to się na nie decydowaliśmy, żeby oddawać je na stałe do teściów. A oni oburzeni i zdziwieni dlaczego nie. Ale też pytano o czekoladę o inne cuda. A pewnie chętnie by mu wcisnęli, ale afera by była wtedy jak złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mały mieszkał u nich, to oszczędzimy na niani, popracujemy sobie. A jak się odchowa i nie będzie wymagał tyle uwagi to sobie go weźmiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni mają pokrętne myślenie. U nich w rodzinie wiekszośc tak robi. Dzieci się oddaje wychowują dziadkowie. Rodzice dochodzący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okokoko tez mam ten problem z malym. Najlepiej caly czas na rekach.Jak juz sie uda go czyms zajac na chwile na kocu to i tak wara jak mu zejde na chwile z oczu, zaraz ryk. Nie wyrabiam ze sprzataniem, prasowaniem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko Oczko jestem w szoku! a ja narazie mam spokuj z mala jak miala ok4miesiecy to niedawalami nic zrobic teraz sama sie bawi a ja mam wiecej czasu dla siebie a jak placze bojej sie nudzi tez daje jej troche poplakac a nie lece od razu niech sie dziewczyna uczy zenie bede na kazde jej zawolanie pozatym martynka ogolnie jest bardzo pogodna i wciaz usmiechnieta i naprawde rzadko placze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ana--->pozdrawiam fun Club❤️ okko--->to powiedz teściowej,że ty weźmiesz teścia do siebie ,żeby się małym zajął a ona będzie go odwiedzać.Hehehe.To w moim stylu gadka. dziś o 8 rano poszłam na zakupy z Misią i Emilią.Emilia kazała sobie kupić Pomelo(taki dziwny owoc) a że nie ma go u nas w markecie to poszłam do małego sklepiku,do którego nie da rady wózkiem wjechać.Emilia stała z tym wózkiem na polu.No i nie wiem jak to się stało,że mi ten wózek wywaliła do góry kołami z Misią w środku.Najadłam się strachu ,podnosze wózek,a tam Miśka śnieg żre...nawet się nie popłakała,a Emilia sobie ze strachu posikała majtki trochę ,bo by za małą w ogień wskoczyła.Biedne dzieci:-) a co do warunków atmosferycznych wróciłam upocona,na szczęście mam wózek z dużymi kolami.Osobiście rano widziałam jak dziewczyna jechała wózkiem Chicco trio,a chłop tachał takie może 2 miesięczne na rękach,bo maniura nie dała rady tymi małymi kółeczkami jechać po zaspach. wiecie ,że w nocy wykradli dziecko z oddziału noworodkowego?Na szczęście się znalazło a w przedszkolu zrobili zebranie dla rodziców ,zeby uważać na dzieci w sklepach,bo nie wiem kiedy ale nie dawno porwali 4 letnią dziewczynkę z Galerii Krakowskiej,wzięli ją do ubikacji,obcieli włoski,dali inne ubranko i chcieli wyprowadzić ale matka podniosła raban i zablokowali drzwi.Znaleźli tą dziewczynkę w ubikacji ...szok Pliszka--->ja bym nie dawała Chimerka---.są takie woreczki jednorazowe jałowe za grosze się to kupuje w aptece,przylepiasz na piśkę i zakładasz pampka.Potem jak nasika to zlewasz to do jałowego pojemnika i tyle. A moja przytrzymana koleżanka łapała siki córki do woreczka (zwykłego),potem odebrała wyniki i przyleciała spanikowana ,że dziecko ma drożdżaki w moczu.Hehehe głupia worek po bułkach sobie wzięła to co miało wyjść?:-) a i mocz najlepiej od razu zanosić bo bakterie się mnożą i dają fałszywie dodatni wynik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hejka w walentynki!!!! dla Was wszystkich ❤️ no to najpierw sie pzestraszyłam a potem sie uśmiałam jak poczytałam o Misi Karusi wpylajacej śnieg....:D oko musze rzucić okiem na te fototapety bo nigdy mi sie nie podobały ale jak tak zachwalacie to może sie myle - oglądne sobie hahaha matki idealne - NIE MA TAKICH!!!!!!! no kurcze miałam Wam jeszcze cporo popisac ale myszor mi się budzi i pewnie głodny będzie jeszcze tylko jedno - oko no to tesciów masz boskich!!!! ale Ty silna kobitka jesteś, dasz radę z ich fanaberiami :D Pliszka-- ja tez bym się wstrzymała z prochami a co do forum ja jestem aktywna tylko u nas i to od czerwca chciałam być bromba ale było zajęte i tak zostałam brombabomba ale powiem Wam, ze tym wszystkim strzelajacym jadem ludziom zycie jeszcze zweryfikuje poglądy......... jak ja kiedykolwiek mówię, że nigdy nie zrobiłabym tego czy owego , to mogę być pewna, ze zycie tak mi się poukłada,ze to \"nigdy\" właśnie mnie dopadnie...... właśnie dzięki takiemu \"nigdy\" mam dzis cudownego synka i wpadka dopadła mnie jako 32 letnia starą krowę..... amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×