Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

a ja siedze w domku i rozkoszuje sie tą cudowna ciszą od poniedziałku do piątku kiedy chlop w pracy a dziecie w szkole.cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez siedze w domu ale ciszsa to nie rozkoszuje sie! wcozraj michas tak sie darl z emi sie zaniosl,nie pamietam jak dostalam sie z kuchni do pokoju,zlabalam go za swetre.on byl przypiety w bujaczki podnoslam razem z bujakiem i dopiero mi zlapal powietrze,jak sie wystraszylam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie sie wcale nie chce iść do pracy. hb ale miałas horror,ja to zawsze panikowałam w takich sytuacjach że łoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestescie zalogowane na naszej klasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym strasznie chciała sie tam zalogować bo są tam osoby z mojej kochanej podstawówki i kurcze nie moge sie zalogować bo link od nich nie chce mi przejś a ja tępak komputerowy nie moge sobie poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o hale produkcyjną to wyobraźcie sobie 110kg leżące na 55kg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do serwisu pisałam i nic.Pisze mi jeszcze ze jak nie dostałam linka to żeby sprawdzić SPAM a ja tam nie mam tu rzadnych spamow i figa.Może jak przyjdzie do mnie ktoś komputerowo lepszy to mi to zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez nie trzeba nawet lezec,mozna od tylu hehheheehheheheehehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby moze 55 na 110ciu ale bylo lepiej jak bylo kiedyś 55 i 85np a teraz po 18 latach to co to za atrakcje zresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj miałam numer zamknęłam psa w łazience i wyjęłam klamkę, bo Rafi go męczył stary wychodził i zabrał psa, ale klamki nie wsadził ja weszłam do kibla się wysikać i Rafi mnie zatrzasnął siedziałam w tym kiblu jak głupia pół godziny, bo Rafi nie mógł znaleźć klamki a Pati siedziała w pokoju i miała na uszach mp3 myślałam, że mnie k... szlag trafi waliłam w ściane aż w końcu księżniczka sie ruszyła i mnie otworzyła jak wyleciałam, to tak wszystkich porozstawiałam po kątach, że do wieczora chodzili jak zegarki łącznie z psem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×