Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

obecna, nieprzytomna:D ale zaraz się kawką oddżumię:) produkujecie strony z prędkością światła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tam się trzeciego zarzekam :) ale jakby było to też dobrze:) więc jakby wypadek się zdarzył na warsztacie to żadna krzywda;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczyny,🖐️ Bagietka; Dzisiaj z Karolcią wstałyśmy o 9:10 ona przychodzi do mnie do pokoju i mówi Mamuś zrób mi parówkę i herbatkę to wesoło mi się zrobiło. Jeju u nas taki mróz a ja muszę po jakies zakupy pojechać, ale tak koło południa na razie nie chce mi sie szybek skrobać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami mam dość siedzenia w domu i wolałabym chodzić do pracy, ale młoda jest jeszcze za mała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro 🖐️ 🌼 muszę Ci powiedzieć, że u mnie podobnie jak już się trafi to będzie, ale wolałabym żeby już mnie nic nie zaskakiwało, chociaż miesiączka się spóźnia, ale jeszcze nie dużo, więc twierdze, że to aspekt zmęczenia fizycznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinka ma dobrze:D wiśnióweczkę z szefową w pracy pociąga:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wcale mi nie było śmiesznie w tym kiblu.. byłam wściekła jak jasna cholera z mojego synka łobuz się robi :( a taki był grzeczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagietko, tak, zdjęcia super, dziewczynki są wdzięcznymi modelami:) ale ktoś kto robił te zdjęcia ma jakiś zmysł fotograficzny, bo nie każdemu wychodzą takie super zdjątka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiśnióweczkę mamy dzisiaj nową :D szefy w Polskę pojechały to sobie z kumpelą porządzimy ;) w końcu w budownictwie pracuję, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę... gdzie się podziała Schizofreniczka???? Schiza już nas nie lubisz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje dzieci mozecie obejrzec na naszej klasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinko, niezła laska, jak mawia mój syncio, chyba mu pokażę te zdjęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba tak :D ale zołza straszna :O chyba jej w końcu dupe spiore :D:D:D znowu dzisiaj gacie na biurku leżały jak będą leżały po południu to wypierdziele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasza klasa fajna sprawa też tam jestem ;) tylko wszystkich szkół nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki 😘 nie mogłam się dostać przez dwa dni do was :( ale już jest dobrze, ciekawe na jak długo :D coś źle się czuję, chyba chora będę, głowa mnie boli, katar mam i ogólnie osłabiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny musze zadać to pytanie,muszę:CO MAM ZROBIĆ NA OBIAD?????????????????????????????????????????????? zawsze choć coś mi świtało a dzisiaj to kompletna pustka,a za 2,5 godz muszę mieć obiad:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×