Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

a czarninkę robi się z krwi kaczki:) pycha i do tego kwaśne jabłka i śliwki:D a i obowiązkowo kluchy ziemniaczane,hmmm... zjadłoby się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czerninę to akurat lubię :) A z jakiej okolicy Wielkopolski? Bo może jestes moja kuzynką na przykład :D Ja tam całą rodzinkę mam :) Koło Gniezna i Wrześni głównie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój małż mówi że nie lubi czerninki, chociaz nigdy nie dał się namówić na spróbowanie:) jeszcze jak jest zakwaszona owockami, pycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ Macie kulinarny temat, ja uwielbiam gotować i eksperymentować, Czarninę jadła dopóki moja Mama twierdziła że to zupa czekoladowa, ale później już mniej mi smakowało jak wiediałam czego jest zrobiona. ja dzisiaj robię na obiad zrazy chętnie bym zroiła z kaszą ale M ma dłuugie zęby na kaszę i muszą byc ziemniaczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka ja jestem z kalisza blisko gniezna i wrześni , jak jadę do poznania to przejeżdżam przez wrześnię zawszę . ja nie jadłam czerniny i nikt mnie nie namówi,jak i nie zjem tatara a mój małż się zajada , nie zjem zimnych nóżek bo sie trzęsą , chyba każdy ma coś takiego że nie spróbuję ale z góry wie że mu nie posmakują , to takie dziwne ale cóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koło kalisza mamy magazyn, ściślej w ostrowie wlkp jeżdże tam na inwentaryzacje :) ide sobie zrobić zupke chinską bo mnie szlag trafi, tyle się o tym żarciu naczytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafinka to w jakiej firmie Ty pracujesz , może współpracujemy, bo ja też w budownictwie ale lekkim , elementy złączne , kołki , piany , silikony , kleje , fugi , farby, siatki itp , można wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj chyba nie , szkoda , to do inwentury już blisko oj blisko , u nas też z dwa tyg. liczenia . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my robimy dopiero na koniec lutego, bo rok podatkowy nam się kończy w marcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my tradycyjnie na koniec roku , to roboty moc , ale później mogę myślec o nartach . :) ja już lecę na zmianę do małego , życzę miłego dzionka , znając Was to napłodzicie stronek do juterka nie wąsko , to i życzę miłych pogaduszek papapapapapapapa buziaków 102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop hop co wy dzisiaj tak cicho? mnie nie było bo chyba bierze mnie jakieś choróbsko:( miałam troszkę gorączki,ale już zniknęła.Poleżałam troszkę i jest ok.Ale chyba z wami dzisiaj nie pogadam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszysytkie kobietki! ale macie tempo w pisaniu,nie nadazam :) fakt,ze z doskoku zagladam,ale mimo to... widze,ze dzis jedzeniowe tematy Rafinek,u Ciebie rodzina w moim rejonie:D we Wrzesni to sie urodzilam,teraz mieszkam ok 25 km od a czernina u mnie na sobote planowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko:D kafeteria słabo chodzi i chyba dziewczyny coś niemrawe przez to;) ja buszuję w nasza-klasa, ale ten portal jest wiecznie przeciążony i mnie wkurza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ki diabel??? to co weszlo jako moj poprzedni wpis wysylalam wczoraj wieczorem! ja juz nic z tego nie rozumiem... przedwczoraj wogole zaklinowalo mi na 14 stronie i reszty wpisow nie bylo wogole ;) tez macie takie cuda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też przedwczoraj zaklinowało tą 14 str.Dzisiaj to jest nawet spoko.Mnie az skreca żeby byc na nasza klasa ale jak juz pisałam nie moge sie zarejestrować.Szkoda bo widziałam tam moja koleżanke z podstawówki której nie widziałam 20 lat i bym chetnie popisala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wam pisałam że jak to wszystko wypełniłam to czekałam na linka od nich i ciągle mi pisze że \"jesli nie dostałas od nas linka to sprawdź SPAM\"A ja biedulka nie wiem gdzie mam jakiś durny spam ale oczywiście wiem co to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko ja tez tak kiedyś czekałam na linka z jakiejś rejestracji i dostałam taka odpowiedż z tym spamem. Poprostu spróbuj jeszcze raz wypełnić formularz i sie zarejestrować:) Ja tak zrobiłam i dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zarejestrowałam, wklejam zdjęcia i piszę z dziewczynami, ale co chwila mi wyskakuje że serwery przeciążone:O i mnie szlag trafia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo Ci link wchodzi nie w \"nowe\" tylko w \"spam\" wlasnie,albo w ustawieniach poczty trzeba wylaczyc spam gdzie masz poczte ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×