Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

poczte wogóle to mam w tlenie .Ale wogole to wszystkie programy na kompa wgrywał mi kuzyn do dzisiaj nie wiem do czego sluża to szczegół.A jesli chodzi o poczte to też mi to zrobil przy czym ustawil mi żebym miała łatwo to mam to na pulpicie i jak wchodze to mam od razu -odebrane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko , wiem że masz pocztę na tlenie:) jak wejdziesz w skrzynkę u góry jest wiersz \"więcej poleceń\" rozwiń go i tam masz \'spam\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn. czy masz ustawione w komputerze na wierzchu\' outlook express\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagietka,witaj! u mnie jakas grypka zoladkowa panuje,teraz mnie meczy,zastanawiam sie tez nad 2 kawa,ale sie boje ze znow bede zdychac od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem , dziś Andrzeja mamy urodzaj bo trzech w tym szef , szef tylko stawia , więc jest rozpusta w ciasteczkach , mniam mniam nie byłam na naszej klasie , i coś mnie nie ciągnie , jak widzę jakieś babki z mojej klasy to one odwracają głowy byle tylko nikt ich nie zaczepił , myślałam że tylko ja tak mam ,ale pytałam sie szwagierki to u niej to samo gdyby mogły to zapadły by sie pod ziemię , jakieś to dzikie , a tak z ciekawości to byłyście na jakimś spotkaniu ze szkoły , nie wiem jak u was ale u nas co 10 lat szkoła organizuje zjazdy , jeszcze nie byłam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bagietka czupurku, moje liceum też organizuje takie zjazdy co 10, ja byłam narazie na jednym, ale fajnie bylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurzce dizs bale andzrejkowe a ja kisze sie w domku...rok temy bylo tak fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz spadam do sklepu,jakis obiadek wypadaloby wymyslic moim zarlokom a jak wroce ,to jak znam zycie juz sie tu nie dopcham :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serio, świeci słońce:) ja jutro idę do koleżanki na andrzejki, organizuje babski wieczór, mąż zostanie z dziećmi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa coraz bardziej mnie intrygujesz , ja do jarocina mam 70 km a do ostrowa 25 km do poznania 125 km do wrześni gdzieś 80 km , do łodzi 125 km hihih ...a do cygaro mam chyba z 450 km co nie cygaro :D do rafinki 270 km a najbliżej mam do kanapki chyba z 58-60 km chyba że okaże sie że do ciebie mam bliżej , no koniec rebusów i dochodzenia \\ cygaro ja nie byłam i nie ciągnie mnie na takie spotkania , większość mojej klasy jest rozsiana po całej Polsce , i tak patrząc to nie było by sie z kim spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie rano nawaliło sniegu pod kolana.Teraz już topnieje,bo ciepło na dworze.Błoto u mnie na podwórku ,że szok.Siedzimy w domu,bo nie chcę się rozłożyć do końca.Robię na obiad prażuchy tak mi wczoraj narobiłście smaka:)I tak jakoś kiepsko ogólnie się czuję.Jakaś osłabiona po tej gorączce chyba jestem.Najchętniej zagrzebałabym się pod pierzynką,ale nie ma na to szans przed 9 wieczorem:)Bo mała by się nie zagrzebała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro ty to masz dobrze mój nigdy nie został z małym , chyba było raz i to na 1h i tak od razu poszedł do teściowej o pomoc , a jak bym go zostawiła to on nawet nie pomyśli że dziecku trzeba zmienić pampersa dać pić lub jeść , a przy najmniej tak mi sie zdaję bo z taka inwencja nigdy nie wychodzi . kanapka jak zdrówko . ? Ruda gdzie sie podziałaś ? Andzia jak zdrowie , napisz jak sobie rodzinka poradziła podczas twojej nieobecności ? halooooo dziewczyny gdzie sie podziałyście ? KIKI jak brzusio ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapka duuuuuużo zdrówka , a dziewczyny chyba dziś sie leje woskiem ? jak ja dawno tego nie robiłam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leje się wosk i różne tam wróżby, ale ja się w to nie bawiłam juz dawno:O kanapko👄 zdrowiej baboku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhehe mapa w łape i szukaj....tak na gorze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×