Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

no fakt,że oskrzela to bez gorączki mogą być.To może i te oskrzela.A pyrosal to kochanie jest taki słaby,że gorączki to on nie zbije:) To jest ziołowy syropek. Ale mnie nie przebijecie .Ja ostatnio na zwykły katar wydałam 120zł:) I co wy na to??? Fakt,że wszystkie leki są na dłużej,na kilka razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro ja z Karolcią też do pediatry jeżdżę 40 km bo ta u nas niestety tylko stosuje antybiotyki, a ta moja najpierw inhalacjre a w ostateczności antybiotyk. Nieraz wart troszeczkę dalej pojechać do dobrego Lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiki masz rację.Ja do mojej lekarki mam bliziutko,ale przeważnie prywatnie,bo w przychodni jest tylko 2 dni w tygodniu i aż cieno od pacjentów.Ale jest taka super,że warto.Antybiotyk to ostateczna ostateczność:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie Kanapko super, a Karolcia jaka pomocnica no i oczywiście też dostała różowe rajstopki, nowe kapcie i piżamkę także wróciłyśmy super zadowolone, a po drodze Mąż nas namierzył i zabrał na obiad także dzisiaj luz bluss :D. Wielkie dzięki Czupurku za przypomnienie miałam dZisiaj umówić się na wizytę do ginekologa i idę 28.12.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza pediatra, to umawia się normalnie z NFZ na godzinę i 2 razy w tygodniu przyjmuje od 15 do 20 i mi to bardzo pasuje bo chodząc do pracy to mam zawsze po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam jakieś 20km do innej przychodni, musze z małżem przeanalizowac co z tym zrobić, bo prywatnie to ciągnie kasę, wizyta kontrolna tez płatna i jeszcze leki. muszę też porozmawiać z nim o inhalatorze, bo majce zaczyna się zawsze od kataru, a potem sie rozwija, więc może tu jest wyjście:) a kiedyś mi po którejs chorobie przepisała dodatkowo inhalacje i chodziłam do przychodni na inhalator i wtedy rewelacyjnie przeszło mogłaby franca częściej tak robić, ale nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam bo Karolcia na allegro chce pooglądać zabawki na razie 🖐️ 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemyśl to cygarko.Inhalator super rzecz i dla całej rodziny i na lata przecież.Zrezygnujcie z małżem z prezentów i kupcie sobie inhalator pod choinkę:) A 20 km to nie tak daleko,tylko żeby tam była dobra lekarka.Wtedy myślę,że warto zabrać dokumenty od tej wariatki:) Problem tylko w tym,że zawsze ktoś musi cię zawozić co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cygaro inhalator super sprawa, gdybyś mieszkała bliżej to bez problemu bym nasz użyczyła, wiadomo nikomu się nie przelewa, a to zawsze niespodziewany wydatek ale opłaca się wydaje się dużo mniejszą kasę na lekarstwa. dużo zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm, przypomniało mi się jak to fajnie było kupować majusi ubranka, kiedy na nią czekaliśmy, jak nie mogłam sie doczekać kiedy maleństwo będzie z nami;) na jednych zakupach wydałam 1000zł na mała, a do końca nie wiedzieliśmy co będzie, więc miałam sporo niebieskich rzeczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja płacę 35 zł za wizytę i 20 za kontrolę.Ale kontrolę mamy rzadko,bardzo rzadko.Leki też kupujemy rzadko,bo leczy tym co mamy,nie wymyśla co chwilę czegoś.Chyba,że nam braknie lekarstw to wtedy wydaję 120 zł:) Ale to mam nadzieję na długo starczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zanim urodziłam to też szalałam:D Zresztą do tej pory kupuję mnóstwo ciuchów.Nie kupuję za dużych rzeczy,na 2 sezony,bo i tak przeważnie nic z tego nie wychodzi:)O jejku poszłabym jeszcze na takie zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie musze zawsze liczyć na męża i samochód, a on zwykle późno wraca, porąbane to wszystko:O prawka nie zrobię za chiny ludowe, bo nie czuję sie kierowcą:( kiki, rzeczywiście będziemy odliczać z tobą:D niedługo już;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz znowu siedzę na allegro:DMuszę małej kupić klocki,bo ma tylko takie wielkie i ich mało jest i ciąglę beczy,że nie może dużego domu dla kucyków wybudować.No to teraz kupię jej 500szt!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 wy to jesteście, jak byłam przy kompie nikogo nie było jak odeszłam mam teraz takie zaległości :-o ;) Mój glut tez ma anginę, siedzę z nią w chałupie i pewnie się zaraża, więc miesiąc w pracy z głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapko, to mi jeszcze powiedz, jak chcem to kupic, to musze się kontaktować ze sprzedającym, czy tylko zrobić przelew i kliknąć kupuję??? no bo wieczorem przelew nie pójdzie tylko jutro dopiero, więc jak to sie odbywa, skoro tam jest już tylko 4 godzinydo końca?? będzie ważny ten mój zakup czy nie? bo na alegro jestem zarejestrowana ale nigdy nie kupowałam i jestem zielonaa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw sprawdź dobrze sprzedawcę i opinie o nim.Potem jak już się zdecydujesz to klikasz kup teraz i wyskakuje ci strona logowania.Wpisujesz swój login i hasło.Potwierdzasz kup teraz.I wtedy już kupiłaś:) Puszczasz przelew i piszesz do gościa maila,że potwierdzasz zakup ,bo jesteś świeża ,nie masz opinii więc dobrze jest potwierdzić gościowi,żeby się nie zastanawiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×