Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

ale nie ma emotki z grożącym paluchem:P swoją drogą, szkoda, że kafeteria, ma tak mało emotek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no nie ma:( jeszcze z budowy nie wrócił, widzę że tam żarówki zapalili i robią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam niedzielnie! Globalne uniesienie bardzo współczuję i obiecuję modlić się o zdrówko Hani, a Ciebie proszę abyś była silna i zechciała z nami troszkę popisać. Oj nawet Ruda się wczoraj pojawiła 🖐️ chociaż na krótko. Przy niedzieli wszystkie zajęte rodzinkami i słusznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie zajęta rodzinką:) małż pojechał na wieś do teścia, młoda śpi, młody u babci, a ja przed kompem:D chyba poczytam książkę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzech Laskowy
Tak się zastanawiam czy do grona wesołych mamuś, może dołączyć jeszcze jedna? :) Daria, 28l, Kraków, córka 2l Zosia, chłop Robert 30l, pies Frodo 5miesięcy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł kibitki:D benitko🌻 hb🌻 ładne zdjęcie:) dopiero wstałam;) i jak zwykle mam lenia, wypiję kawke i może odzyskam energię:) na 13.00 ma wizytę u pediatry, bo mój synus ma anginę ropną:(, to przy okazji zbadamy maję. Krostki na buzi nie złażą mimo różnych specyfików jakie stosowałam:( może to od psa???bo w zeszłą niedezielę bawiła się na wsi z psem takim co krowy gania, nie jest to czysty pies:( A w poniedziałek miała już krosty, więc boję się czy to nie jakieś paskudztwo:( orzeszku witaj u nas:D jak jesteś wesoła to ok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafinka🌻 schiza🌻 coś się kochana noieodzywałaś:O no to zakładamy klub chorujących dzieci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry dziewczęta🖐️ orzechu laskowy🖐️ benitko nie denerwuj się kochana,bo to ty ostatnio mało do nas wpadasz!!!:) ja tak średnio mogę cię oddzywać,bo moja mała za bardzo rwie się do kompa i nie moge dać rady.Cały dzień by w gierki grać chciała.Dlatego muszę wyłączać kompa albo chociaż przy nim nie siedzieć schiza---zdrówka dla małej to samo dla hb.Ile ten Michaś już choruje?Pogoda taka sprzyjająca:( cygarko a jak Maja??Przeszło trochę?? Rafinko--pracuj,pracuj hehehehehe czupurek gdzie ty????????????:)👄 a ruda??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja cygarko nie wiem nic o takich krostkach o psach też nie:) Nie lubię psów,ale nie wydaje mi się żeby to miało związek z psem.........szybciej z przeziębieniem.Może faktyczni lekarka przepisze ci jakiś antybiotyk do smarowania.Uważajcie na siebie z tą anginą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam roboty full i temu milcząca byłam, przydałby mi się jakiś numer do was tel, albo ja podam swój i będę informowała o dłuższych nieobecnościach :) Moje dziecię złapało anginę :-o, jak się zarażę to skoczę z mostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko moja wiki tez od roku co jakis czas dostaje czegoś dziwnego na buzi -jakies krostki albo robi jej sie czerwone kolko wokol ust i mojej pomaga jakas zwykla maść witaminowa {zaw wit a}z apteki.No ale na moja to wogole dzialaja inne rzeczy niz na wasze dzieciaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjj bebeczki Orzeszku Witaj !!!!! Oj nie czytam wszystkiego , ale z tego co wyczytałam to epidemia nastała buuuuuuuu, Zdrówka dla wszystkich dzieciaczków 👄 ja jak zwykle w pracy , Kanapka za Twoją radą kupiliśmy młodemu tego bernardyna a wczoraj byliśmy u moich rodziców na obiedzie -imieniny mam moja mama w środku tygodnie , w sobote pogoda dopisała, to poszłam do miasta z młodym , był to mój osobiście najgorszy wypad bo nic nie mogłam kupić przez Krystaiana , jak na złość wzięło go na chodzenie , wiec zaliczyliśmy wszystkie ,murki schody podjazdy , karmiliśmy gołębie kaczki tylko nie robiliśmy zakupów , młody demonstrował swoje niezadowolenie , i tak minął weekend a ja nie mam prezentów dla rodziny buuuuu a tak to pije kawkę , pada sobie deszczyk i myślę o WAS moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiki ja sie czujesz , już zaraz będziemy odliczać dni , kiedy wizyta u gina ? zdrówka 👄 Kanapka , Cygaro , Hb, KIKI, Ruda , Rafinak ,Bienita , Bagietak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzech Laskowy
Widzę, że nie tylko mój szkrab ma problemy zdrowotne, ale to chyba taki okres zachorowań :) Mój pies w grudniu złapał 2 kleszcze, wydawało mi się, że kleszcze w grudniu śpią, ale przeliczyłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzech Laskowy
Tam w poście wyżej powinnam napisać, że moje dziecko ma już 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×