Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

hejjjjjj Dziewczyny spokojnie , ale mkniecie , ja wysiadam , u mnie urwanie głowy , dla tego wsiadam do tego expresu na krótkie dystanse , ale mam nadzieje że się to poprawi . pozdrawiam , postaram sie poczytać , ale tego tyle płodzicie , że lektura robi sie niewąska :D a acha kawe pije pozdrawiam moje kosiane babolce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupurku 🖐️ wiem że siedząc w domu to mamy luzik, mi się dobre czasu skończą w lipcu, bo chcę wrócić do pracy i to myślę że po macierzyńskim w domu jest super, ale jednak czegoś mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda.... ucałuj Konradka w dniu urodzin❤️ najserdeczniejsze życzenia i buziaki👄👄👄 od wirtualnej cioci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu wczoraj cieniutko z wami bylo.Moja cos dziś wstała z podejrzanym głosem i chyba u mnie tez choróbsko sie pcha do domciu.Nadawałam syropkow i proszków może będzie dobrze.Pani w szkole powiedziała ze we wtorek apel i dzieci nawet jak beda miały 40 stopni to mają wziać tabletki i przyjść do szkoły.Nienormalna??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kobitki i jak tam dzisiaj nastrój ja dopiero co wstałam i mam ochotę zrobić prysznic kwiatkom, ale M by mnie udusił jak bym się wzięła za te donice, zadzwonię po siostrę napewno przyjedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) dziewczyny🌻 na początek .... anet d :D kosiana babo, witaj na naszym topikucieszę się, że się przyłączyłaś:) dla wszystkich informacja... anet to skarbnica wiedzy medycznej na temat wyników krwi i hematologicznych chorób;) czekam na ten inhalator, muszę siedzieć w domku cały czas, synuś poszedł dziś do szkoły, bo ma test 6-klasistów, ale ogólnie dzieciom moim jest lepiej po tym antybiotyku:) pytanie mam :) jakich leków używać w tym inhalatorze, jak tylko pojawi się katarek, kto wie, niech mnie oświeci:) dziś sprzątam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie nie ma mnie tu czesta bo ,moj maz jest w domu i dziwnie na mnie patrzy jak siadam na net niech spada juz do pracy! zaraz jedizemy na zakupy ale mi sie nie chce nie nawidze swiat i zakopow! milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schozofreniczka
a co lekarz medycyny? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schiza, nie lekarz, ale wiedza duża:D kiedyś maja dostała skierowanie do hematologa ze złymi wynikami, wariowałam, anet mnie uspokoiła, a hematolog potwierdził jej spostrzeżenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro juz caluje:Dale Viki tez ucaluje coby nie byla zazdrosna lektura przeogromna moze ktos mi stresci?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruda👄 streszczenie: zatwardzenie u mai, ciulowy pediatra, chrzest i wiara, nowe koleżanki na topiku:D tyle ile pamiętam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny,w was też taka paskudna pogoda???? no strasznie dzisiaj....ciemno i ponuro,aż światła pozapalałam żeby mi się cieplej zrobiło:)Cały czas pada deszcz.Dzisiaj chyba siedzę w domu także będe stałym bywalcem kafe A TERAZ BARDZO WAŻNA SPRAWA!!!!!!!!!!!!!!!! która zna jakiś przepis na ciastka żeby zrobić z dzieckiem?Nie musza być smaczne:) bo tu raczej o robotę chodzi:)Poratujcie,bo jak ja biorę coś z gazety to gówno wychodzi............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do wiary u nas tez roraty sa wieczorkiem o 18 i narazie Konrad zaliczyl wszystkie jak co roku od trzech lat Viki jest na co drugich bo jak jest moja mama w domu to malutka zostaje w domu. Witam nowe kolezanki:D ja zmagam sie z porzadkami przedswiatecznymi dzisiaj myje kwiaty a od jutra ucze sie znowu intensywnie bo w sobote mam zajecia. My chodzimy z dziecmi zawsze do kosciola od najmlodszych chwil i moje dzieci uwielbiaja Konrad jest ministrantem sam chcial isc ,Viki zawsze rozglada sie uwaznie po calym kosciele wczoraj na roaratach jako najmlodszy uczestnik losowala wsrod serduszek z dobrymi uczynkami.My w niedzele chodzimy na dziecinna msze o 9.30 zawsze jest prowadzona przez jednego z dwoch wikarych ale oni maja super kontakt z dziecmi,spiewa schola dzieci z ERM-u czytaja pismo swiete i modlitwy,podczas kazania ksiadz wychodzi do dzieci i kazanie jest dostosowane do dzieci czesto zadaje dzieciom pytania:D i czasami przy odpowiedziach jest wesolo w kosciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×