Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

co do inhalacji cygarko piszę co wiem:) Codziennie możesz robić małej wieczorem inhalacje z soli fizjologicznej 0,9% ,nawet bez kataru,bo to super nawilża śluzówki i nie łapie się tego kataru.My codziennie wieczorem robimy sobie parę minut inhalacji.Aż lepiej się śpi. Jak zaczyna się taki wodnisty katar to sól fizjologiczna ale 1,8% inhalacje rano i wieczorem.Jeśli dziecko nie jest alergikiem to na katar dobre są inhalacje z rumianku,majeranku i mięty.Są w aptekach wyciągi w kropelkach do inhalatorów. Jak już zaczyna sie cos poważniejszego kroić to można robić inhalacje z mucosolvanem.Ułatwia wydalanie wydzieliny i dobry jest na kaszel i katar,ale jest na receptę.Są też w aptekach takie gotowe mieszanki do inhalatorów.Myśle,że wystarczy zapytać magistra w aptece i doradzi na pewno lepiej cygarko jak ta twoja lekarka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się Kanapko że ciasteczek to nie piekę. Rudamaxi super że u was w Kościele taka atmosfera i to ludzi przyciąga. cygaro co do inhalacji zgadzam się z Kanapką i w każdej aptece coś tobie zaproponują do inhalacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czupurku, a Ty gdzie się podziewasz pora na kawkę :D . Hb jak najszybciej M wysyłaj do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! dziekuje za mile przyjecie wiem ze trudno bedzie mi sie wdrozyc w wasze \"luzne pogaduchy\" :D bo jestem tu nowa ale mam nadzieje ze mi sie to uda cygaro co do tej skarbnicy wiedzy to troche przesadzilas.... ale dziekuje 🌻 moze sie przedstawie mam 29 lat ale juz niedlugo bo jeszcze tylko przez miesiac jestem mama prawie czteroletniego chlopca ktory na imie ma ksawery z wyksztalcenia jestem biologiem (stad min moje zamilowanie do immunologii i hematologii) oraz ortoptysyka pozniej sie do was odezwe bo teraz mam istne urwanie glowy w domu pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kanapko:) 0,5 kg mąki 1 szkl. cukru 0,25 paczki proszku do pieczenia 1 jajko margaryna z lodówki łyżka wódki(nie musi być) zagniatasz to wszystko na stolnicy wałkujesz i wycinasz;) możesz smarować białkiem i posypać cukrem, albo na gotowe różne polewy serwować. jak długo poleżą to są twarde:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wódka spulchnia ciasto:D :D :D i wogóle jej nie czuc, bo w czasie pieczenia wyparuje;) powiedzcie mi czy ampułki wody które sie kupuje do zastrzyków, to jest ta sól fizjologiczna??? właśnie przed chwila odebrałam inhalator:D rzeczywiście na drugi dzień, a przeciez urwanie głowy maja w kurierach przed świętami:) umyłam dopiero jedno okno, więc przygodę z tym cudem zacznę dopiero wieczorem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygarko a próbowałaś ten przepis??? jak tak to go zrobimy:) ja nie mam pojęcia co się kupuje do zastrzyków:D powiiedz w aptece sól fizjologiczna i pani ci da:) kosztuje grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak próbowałam, tyle że te ciasteczka są kruche, możesz dać więcej jajek, bo ta wersja jest ekonomiczna, nawet do 5-ciu, będą bardziej puszyste. i ważne rzeby nie rozwałkować za bardzo, tak grubość około1 cm. bo inaczej będą kamyczki;) córa mi kompa wyłączyła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilam z zakupów i ledwo wozek wepchalam pod swoja gore,jeszcze tylko skuter ze spidermanem i mam juz wszystkie prezenty,ufffff ciezki jest ten grudzien.Malej kupilam calkiem co innego niz planowalam na imieniny:P jak juz upieklyscie te ciastka to ja poprosze bo bede pic kawe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wypilam kawe przy torciku:P zaszalalam teraz spytam sie babci czy juz cos kupila a jak nie to niech mi cos odda i damy jedna rzecz a porzadna:) w sklepie zaplacilam tylko 9 zl wiecej i juz mam w domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam babeczki , szkoda gadać na nic nie ma czasu , sorrki za nieobecność , postaram sie nadrobić , ale nie teraz buuuuu , ja chce nowy rok , niech sie ten już skończy , może będzie luźniej , witam koleżanki nowe , pozdrawiam przesyłam wam moje kochane całuski buziaczki , mam nadzieje że nie zapomnicie o mnie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany, gdzie ja mieszkam???? byłam w aptece i rozmawiałam z pania mgr, powiedziała, że majka jest za mała na inne inhalacje niż sola fizjologiczną, a olejków nie mogę stosować, bo mi filtr wypali:O miała minę , jakbym jej się z kosmosu urwała i gównem obrzuciła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany:o Jak to za mała??? No przecież sama byłaś z nią na inhalacjach w przychodni:) Inhaluje się już malutkie dzieci a Maja ma prawie 2 lata:) No naprawdę ja nie wiem gdzie ty mieszkasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tych olejków to nie wiem,ale przecież są leki do nebulizatora.Tylko to znowu na receptę:o A kupiłaś chociaż sól? Jak tak to rób jej inhalacje z soli 2 razy dziennie po ok 5 min jak wysiedzi:)Nam nawet sól pomogła super.I inhalujemy się codziennie chociaż zdrowe jesteśmy:) A następnym razem jak Maja zachoruje to powiedz lekarce,że masz nebulizator i żeby ci zamiast zwykłego syropu przepisała syrop w kroplach do nebulizatora i będziesz miec dla całej rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×