Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

moja to wprawdzie duza ale takie leczenie jej pomaga.Zreszta jak kiedys miała biegunke i zostawiłam ja z tatusiem to oprócz coli i czekolady zjadla mielonego i pizze i przezyla...haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smecta to chyba osłonowe na żołądek - mojej lekarka to poleciła jak żygała (podłapała wirusa po czym zaraziła mnie, mojego mężą , moją mame i mojego tate....wszyscy żygaliśmy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej nie wiem jakie kupic prezenty na swieta :o Córeczce chyba wózek dla lalek... Bo uwielbia swoj jezdzik - tylko ze na nim nie jeździ, tylko go wlasnie popycha albo NOSI (skad ta siła u tej kruszynki, sama wazy 9kg). Na jezdziku kladzie rozne rzeczy np misia albo smoczek albo np skarpetke i z tym załadunkiem po calym mieszkaniu sie szwęda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przelotem, nadrabiam czytanie, produkujecie, że aż miło:D synuś w domu to kompa oblega:D jana, mam 20 miesięczną córcię, zaczęła chodzić jak miała niecały roczek, a mówi do tej pory niewiele, choć w tym miesiącu zrobiła kolosalne postępy:D pediatra mi powiedziała, że do logopedy to dopiero jak będzie miała 3 lata i nic nie będzie mówić:) za to synuś jak był mały to w wieku 1,5 roku gadał zdaniami i wymawiał trudne wyrazy , beż pieszczenia się:) za to zaczął chodzić dopiero jak miał 13,5 miesiąca. Tak więc różne te nasze dzieci:) na pewno nie masz powodów do niepokoju:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córa zaczęła składać zdania i mówić w miarę płynnie jak skończyła 2 lata, więc nie masz co się przejmować i denerwować, bo jak najbardziej Twoje dziecko poprawnie się rozwija. Logopeda jeszcze Cię opieprzy jak do niej przyjdziesz z bzdurami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W BHP... Ale dostałam właśnie prace w Zaopatrzeniu i teraz czekam co dalej. Jakies formalnosci trzeba pozałatwiac. A dziecko z babcią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zyje ale neta mam takiego SEEEEEEE:O Nawet was nie czytalam wiec nie wiem o czym teraz rozmawiacie. Buziole dla was wszystkich. Pierwsze zaliczenie mam do przodu co prawda liczylam na wiecej ale juz jestem umowiona z babka na dodatkowe pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urlop mi przepadnie :( A trzymałam specjalnie na swieta i dupa :( Chociaz wole nie miec urlopu a miec robote niz miec urlop a potem stały urlop czyli bezrobocie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) budżetówka Mam nadzieje ze teraz bede robic cos konkretnego bo nie znosze nudzic sie w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze tak dopytam.... może Sąd? kiedyś byłam na stażu w Sądzie Okręgowym, ale nie chcę tej pracy nawet wspominać, bo to bardzo złe wspomnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×