Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

jeju co za tłok:D oczu sobie nie powybijajcie:P w koncu jakieś życie tu wróciło:) cygaro,ja piec mam z komputerem na miał.W użytkowaniu dobry.Ale co za firma to mnie zabij nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam i leze do wanny sie wymoczyc hehee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cygaro ja jeszcze do pieca: mam na miał ale pali się w nim wszystko:) Firmy nadal nie znam,ale coś mi się wydaje,że on był robiony na zamówienie:o ale tak na 100% to nie wiem.Tylko,że on i tak za wielki chyba dla ciebie.U mnie musi ogrzać 300m:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb wymoczyłaś się już czy nie??????? babki jak dzieci? zdrowe?? Podobno tak wszędzie dzieciaki chorują............a ja byłam w przychodni po receptę i puściutko:o Nastawiłam sie na długie czekanie a tam zero ludzi.Ani jednego dziecka:)Pytam pielęgniarki,a ona mi mówi,że jakoś teraz nie chorują:)A wasze?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł:) moje dzieci zdrowe:D i bogu dziękuję ,że ferie się już kończą:D:D :D pieca nie muszę mieć dużego, bo mam do 150m2 powierzchni:) mam już mętlik od netowych stron:P idę na spacer z majką na budowę to strzelę zdjęcia moich zielonych belek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, w październiku mam wesele brata:D :D :D już się cieszę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie gadam bo sie oflagowalam:P Powiem tylko ze dzisiaj przez trzy minuty smiejac sie do rozpuku moja kruszyna stala pierwszy raz przy krzesle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJJJJ BABECZKI Ruda gratulacje dla Vikusi , a ja po pracy lecę z młodym do bajkolandu , i w ten sposób funduję sobie 2 h areobiku z siłownią , najważniejsze 2 in 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ta kafe po południu nam szwankowała:( co??? taki ohydny ten mój dom, że wszystkie uciekły przerażone???? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wreszcie do kompa dosiadłam, bo mam spokojny wieczór, a tu ciiiisza jak makiem:P ale nic to, powęszę po innych topikach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bede zwijala,dalej tak bede siedziala dobrze mi tak,i jeszcze swoj patryjotyzm poglebiam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj babki,kafe mi cały dzień nie chodzi.Wkurzam się tylko ruda zwijaj flagi!!!!!!!!już!!!!!!!!!!!!!!!!!Gratuluję stanięcia na stópkach:) oczywiscie Wiki,nie tobie:D cygaro do tego jednego zdjęcia to proszę mikroskop w gratisie:P nic nie widze:) benita jak machniesz jutro to ci dam po łapie za to milczenie I kwiatka nie dostaniesz odemnie ,zobaczysz!!!!!!!! a czupurek masz neta w domu i co?????????????raz sie pokazałaś i już????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bozińku ratuj bo zapisałam sie na drugie rwanko mojej ósemeczki.......umieram......ide 10.03 ale juz gaciami trzese..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko, miałam ci życzyć powodzenia, ale już jesteś po... więc zapytam jak się czujesz??? ja swoją ósemkę dalej olewam:O obiecuję sobie, że kiedyś tam....:O dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, benita, napisałaś datę, a ja to wzięłam za godzinę w dniu dzisiejszym:P w takim razie mogę spoko życzyć powodzenia... i nie trzęś gaciami, to dopiero za kilka dni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesołe mamy! 🖐️ :) cygaro----> Widzę, że domu przybywa. Czy zrobiliście izoację ścian funfamentowych? Na poprzednim zdjęciu nie było a tu wudzę, że wykop już chyba zasypany chociaż z tego ujecia słabo widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×