Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

Kikii juz Cie mam:)🌼 Ja dopiero wrocilam ze szkoly:(zmarzlam,ze szkoda gadac😠ide obiad zjesc i musze z Dawidkiem lekcje odrobic,a potem malego nakarmic i musze glowe sobie wczesniej umyc:) 3majcie sie cieplo do wieczorka🖐️no mam nadzieje,ze mnie dopuszcza do kompa:( 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałabym czasem na NK wiecej zdjęc wsadzić ale nijak nie moge sobie poradzić z tym zmniejszaniem fotek,dlatego je pakuje w jakies durne ramki to włażą.Poprosze o jakąś lekcje dziewczynki i w tym celu wpadne rano bo teraz stary wrócił:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benitko już mówię najprostszy sposób masz zdjęcie kliknij na nie prawym przyciskiem myszy i otwórz za pomocą paint.potem obraz-rozciągnij pochyl i wpisz w poziomie i w pionie taką samą cyfrę mniejszą niż 100.Wtedy jest zmniejszanie.Potem zapisz jako i zapisz sobie gdzie chcesz.Możesz zmniejszać,kombinować z tymi cyframi aż ci wyjdzie tyle kb ile potrzebujesz.Rozumiesz coś z tego????Jak nie to mów będziemy robić to razem:D Albo wyślij mi na maila to ci zmniejszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja coś tam umiem zmniejszać ale na NK to piszą że jeszcze za wysokie za szerokie no i dodam że do zdjęć to mam gimp2 .Będę jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez Was sobie inaczej wyobrazalam:D:D:D:D:P Bnitka z tym zmniejszaniem zdjec,zrob jak Ci kanapeczka radzi:)ja tez tak zawsze robie:) Moj maluszek juz padl:)ja tez juz padam na ryjek:(ide zaraz malego przeloze do lozeczka,bo spi jeszcze w bujaku:) Moi chlopcy pojechali samochod zatankowac i zaraz wracaja:)wiec komp bedzie oblegany przez M:( Dlatego wpadlam Wam pomachac na dobranoc:)🖐️i zyczyc spokojnej i przespanej nocki:) Do jutra👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po próbach udalo mi sie z tym Paintem,jestem genialna,ale miałam troche problem bo brałam raz 70 raz 50 itp i wciąz było nie tak.A obie liczby maja być takie same?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz ide na śniadanie wypić piwko (zaproszono mnie) i wpadne po 10 tej a Wy macie wstac i sie tu zgłosić chociaż z łapką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja nie pije kawy bo nie kupilam sobie,teraz ide do wanny zazcerpnac swiezosci...zaraz wraca mezus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️:) Benitka łooo matko z rana pic piwko Ty nie przesadzasz:D:D:Dtoz Ty do wieczora niedotrwasz:D:D:D Ja juz kawke wypilam:)zaraz wychodze Dawidka do szkoly zaprowadzic:)Dzis swieci sloneczko i jest cieplutko:)Odezwe sie jak wroce:) Zycze udanego weekendu,a Ty benitko nie nawal sie za mocno:D:D:D:D:P Buziaczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb:)ja Tobie kawke postawie :) Prosze bardzo kawka dla ciebie.......................>:)🌼 Cygaro❤️Pozdrawiam serdecznie 👄3maj sie cieplo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas leje jak diabli......ale to normalne,zbliza sie wekend i moj maz wraca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanapka z pomodorem
benitko pijaczko obie cyfry muszą być takie same bo inaczej będziesz miała nieproporcjonalne zdjęcie albo wyciągnięte albo pogrubione.:) Z rana piwko??????o matko ja dopiero wstałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb-zapraszam na kawke:D.Już jestem -troche pokręcona ale zaraz mi przejdzie.Ja bardzo lubie piwko i kawke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb Ty naprawde jestes chyba pijana:D:D:D:D,bo przeciez ja Ci kawke juz postawilam,a Ty nawet dziekuje nie powiedzialas:Pwiecej Ci kawy nie postawie maupo Ty jedna:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero co wrocilam:)synka juz uspalam,a teraz ide zrobic sobie cos jesc i zaraz wracam;) Benitko:)ja tez bardzo lubie pifoo:D:D:Di kawke:) Co macie dzisiaj w planach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do planów to moje dni są wszystkie jednakowe.Jedyny plan na dzis -ulepic kopytka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już prawie 20 minut,jedna zajada druga w wannie siedzi a ja za chwile musze iść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie siedzialam godizny w wanie,robilam sie na bustwo heee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak,dzwonil za za 20 mi n bedzie,pewnie dal znac zebym kochanka pogonila heeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×