Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cygaro

wesołe mamy trochę starszych dzieci-luźne pogaduchy

Polecane posty

🖐️w sobote:) Wrocilam dopiero z zakupow i mam juz dosc:(a jeszcze jedne mnie czekaja,bo wsz. nie kupilismy:(na dworze pada i jest ponuro:( Dominika wlasnie kolysze,bo 😭,a Dawidek z tatem pojechali do fryzjera:) Co na obiad to nie mam zielonego pomyslu:(Ja to mam chec na kurczaki z KFC;)ale nie wiem czy uda mi sie M namowic:) Ruda no to super,ze czuje sie juz lepiej,i ze te siniaki bledna:D fluidki i tak sle,co by mu calkiem pozlazily since;)...............🌼 Za bledy sorrki🌼 Fluidki oczywiscie dla chorowitek................🌼 A dla dzisiejszych solenizantow i solenizantek duzooooo,duzoooo zdrowka i wszystkiego najlepszego na dalsze lata zycia:) 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼🌼❤️👄🌼 Maly spi juz,to ja zmykam sprzatac,narazie 🖐️zycze milego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhhh jak superrrr znowu moja:P,ale to bylo do przewidzenia,bo ja sama praktycznie pisalam:( 3majcie sie cieplo,aaa i udanych imprezek zycze:) Cygaro jak sie czujesz??🌼👄 Benitka,a Ty jak sie czujesz??Przeszlo troche??🌼 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki:) Nie ma nikogo buuuuu:(normalnie fohhh jakis czy co?? Dla dzisiejszych jubilatow 100 lat zycia:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Mega fluidki dla potrzebujacych sle.................🌼 Zycze milego dnia dla Wszystkich:)zajze wieczorkiem,bo dzis bede miala zlot czarow....:(i wogole mam dola giganta,albo to depresja:( 🖐️kobitki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamm ale dzis suuper pogoda....zqaraz lece na spacer.. gdiz enasz facet.....olał nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hb 🖐️u mnie tez super pogoda:) Benia duzoooo fluidkow dla Ciebie wspolczuje Ci bardzo🌼👄❤️🌼 Musze zmykac,bo mam troche pracy w domu,a i maly szaleje:(wlasnie wali mlotkiem w lawe szklana boszzz:(narazie🖐️ Aaa i jeszcze wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych jubilatow:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Nalot jakos przetrwalam ufffff:) Fluidki jeszcze dla chorowitek sle................🌼 Zycze milego dnia🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nassnieg supei za chwile slonko.wyszlam na spacer i byla mega zima.. ateraz juz wiosna...wrrrr i jak sie ubrac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze spokojnej i przespanej nocki:) Ja ide usypiac ynka,a potem sama sie poloze,bo ledwo zyje:(grypa mnie chyba lamie:( Fluidki dla potrzebujacych jszcze sle................🌼 Buziaczki dla wszystkich👄👄👄 Do jutra kobitki:) 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki:) żyje, dalej sadzę, zimno jest, mokro i błoto, ale dam radę, co mnie nie zabije to wzmocni;) nie sprzątam na święta, strajkuję, wyjadę sobie na święta do rodzinki i już:D byłam u fryzjera, 3 godzinki relaksu, ploteczek i nowe włoski, jestem zadowolona:D pozdrawiam was wszystkie👄 a kanapcia mnie niepokoi..... czemu sie nie odzywa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie Kanapka? No własnie nie ma jej od 10 tego a dziś już 18sty!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Kobitki! 😭😭😭jstem tak chora,ze nie daje rady chodzic:(kazdy miesien mnie boli i wogole jest padaka😭nie daje rady malym sie zajmowac😭czekam na siorke zeby mi pomogla,bo ja nie dam rady sobie tak mnie polamalo:( Wybaczcie,ale jak narazie to nie dam rady cokolwiek napisac:(a jak by tego bylo malo to moj Dawidek tez jest przeziebiony😭:( Ide wziasc leki i sie klade,bo mnie poty oblewaja:( Zycze Wszystkim milego dnia🖐️🖐️🖐️ A dla dzisiejszych jubilatow wszystkiego co najlepsze,duzoo zdrowka,szczescia i slodyczy,oraz 100 lat zycia:) 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 👄🌼🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hb:)Sliczne masz dzieciacki,no a coreczka to cala Ty👄,a i zima niczego sobie dzisiaj u Was:D Ide juz,bo zaraz padne twarza na klawisze:(🖐️ Aaaaa kanapeczka moze ma awarie kompa:(Pozdowienia dla niej i duzoo👄👄 Cygaro🖐️Tobie rowniez duzoo👄👄,a za wytrwalosc:)🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼🌼👄❤️🌼 Moze zajze potem jak sie lepiej poczuje,jak narazie to jestem nie do zycia😭:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia duuzooooo zdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej babki:) u nas też rano było biało, ale teraz jest chlapa:( a śnieg pada cały czas, taki mokry , bleee:O z pracą mam na razie stop, do odwołania:) hb, super zdjątko, zima w pełni:) benitko, jak ząbek? przeszło??? sylwunia, zdrowiej babo!!! fluidki zdrowotne dla ciebie ślę❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pierwszy dzień jako tako bez bólu.Sylwunia zdrówka!Hb skad Ty taką zimę wzięłaś?Ja w tym roku śnieg widziałam raz i to ciut ciut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde siedze i dumam co teraz zrobić bo mi dali dziś w zatrudnieniu skierowanko na przygotowanie zawodowe a ja nie chce iść tzn musze iść ale nie wiem co wykombinowac żeby mnie baba nie przyjęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zima na maksa..a ja zaraz do szkly po wiki..kurcze ale to sypie,,szlag mnie juz trafia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭😭😭nic mi nie pomaga:(i nic nie przechodzi😭 Normalnie zdycham:( Dziekuje dziewczynki za zyczonka:)kochane jestescie👄 Wybaczcie,ale nic juz wiecej nie napisze,bo ledwo klawisze widze😭 Za bledy:(🌼 Do jutra 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynkiKanapcia wreszcie:D Sylwunia zdrówka zdrówka i dla Ciebie teraz pozytywne fluidki bo słałas dla nas i teraz chora jesteś bo pozbylas sie fluidkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo, kanapcia wróciła:D :D :D czułam coś że to awaria kompa:) nie masz dużo zaległości;) i proszę, ruda się też odezwała:D sylwio, trzymaj się :) megafliudki oddaję, te co mi wysyłałaś🌻 👄 🌻 👄 🌻 u nas też zima:( w nocy mróz, a teraz sypie śnieg:O chyba święta pomyliła i wcale mnie to nie cieszy, bo 1) budowa stoi:( 2) nie zalesiamy:( siedzę w domu i się nudzę, bo sprzątania świątecznego nie zamierzam uskuteczniać:P koneserd 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki wróciłam do żywych:D komputer niby jest ale wszystko pozmieniane i nie mogę poustawiać jedyny plus tego wszystkiego to pomyte okna,zrobione malowanie i ogólny błysk mieszkania:D Marzena pogoda przerwała ci trochę pracę co? wszędzie pada śnieg,u mnie na szczęście jeszcze nie.Słońce bardzo świeci,ale zimno jak diabli.Dzisiaj było -5:o Co to będzie za wielkanoc:( A dyngus???????????? odzwyczaiłam sie od kompa wiec idę stąd pa pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kanapcia tu teraz za wiele nie popisze jak odzwyczaiła sie od kompa.Kanapcia a MY Twoje kochane koleżanki?????Będziesz nas teraz zaniedbywać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×