Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nectarine

Głupota nie zna granic filmiki z Youtube

Polecane posty

Gość Rębajło
ale padaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wolałabyś zobaczyć jak
12-latka całuje się z kolesiem??? Mówię o tej co chciała popełnić samobójstwo. Puknij się..........................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wolałabyś zobaczyć jak
tak właśnie, śmiejecie się z głupich filmików, a każda z nas nie raz się tak zachowywała. A to, że wrzucił ktoś to na internet, to Was dziwi. A mnie dziwi to, że dzisiaj dziewczyna 12 letnia chciała popełnić samobójstwo, bo ktoś wrzucił filmik jak całuje się z chłopakiem. TO BYŁBY DOPIERO UBAW DLA NIEKTÓRYCH. Ja wolę oglądać filmiki, które umieściła Nectarine, niż ostre jazdy, przez które ktoś inny może cierpieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betta
12 13 lat to najgłupszy wiek i bardzo wrażliwy , wiem coś o tym . I tu niema co sie smiać ani dziwić , ja w tym wiekutez nie byłam lepsza , a teraz nie moge tego pojąć jaka głupia byłam. To przejdzie z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko....
no nie przebije, masz racje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do autorki... jeśli to jest głupota to ja jestem Matka Teresa z Kalukty. :P Nie wiem ile lat mają owe \"głupie\" ale wierz mi że 20 lat temu miewaliśmy 100 razy głupsze pomysły. A portal, na którym praktycznie każdy może zamieścić jakiś właśnie taki materiał, ma taki być. IMHO nie widzę tam nic głupiego..(na tyle by się bulwersować) ciekawe toto też nie jest.. :D Może poszło o jakiś zakład .. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×