Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

wpadłam przed snem zobaczyć co słychać dzis na obiadek zupka chinska miałam straszną ochotkę,chociaż byłam u mamy i tam wcinali kotleciki schabowe :O:O:O ale byłam twarda :-) Potem na podwiaczorek sucharki razowe i na kolację pomarańczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to... uległam zgrzeszyłam i takie tam... czyli totalny dzień obżarstwa... zjadłam paczke czipsów i 2 batoniki... ale trudno sie mówi wyrzutów nie mam :P obiecuje ze to oststni raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elo dziewczynki Dzis widze pustki jak cho..ra mam nadzieje, że później ktos zajrzy. Ja w środe ważenie boje sie, że znowu waga w miejscu bedzie stała :-( ale jestem dobrej mysli. Firank_a ja tez tak mam niby niewiele schudłam a brzuch płaski :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....Lady nie martw sie ja tez ostatnio troszke grzesze ale tłumacze sobie że zrobie głodówke i na to samo wyjdzie :-) jeszce nie raz któraś z nas się złamie, ale mam nadzieje ze dzieki temu unuknkiemy jojo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis zgrzeszylam masakra:/ ale coz zyje sie dalej ale za to do konca dnia nic kompletnie nic nie zjem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to patrze że nie tylko ja dzisiaj zgrzeszyłam :P no więc ogłaszam wszem i wobec że moja dieta SB nie przetrwała... :| a wszystko przez moje łakomstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dziewczyny robie jutro glodowke...koniec tego zjadlam dzis slodkie musze teraz odpokutowac....trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jutra diera 1000-1200 kcal... zaraz sobie ułoże jadłospis na jutro i tak codziennie bede układac... :) a tak w ogóle to a6w tez zawaliłam... nie wytrzymałam... nudne sa te ćwiczenia wciąż to samo taka zajebista monotonia... teraz będe skakac na skakance i kręcić hula hop :D a od stycznia na aerobic :D [dopiero od stycznia bo teraz to już nie warto kase wydawac na karnet bo praktycznie wciaż wolne będzie :P ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide moje drogie poczytac lekture:przedwiosnie musze do czwartku przeczytac bo chodze na korki z polaka i nadrabiam do matury wszystko a tak mi sie niechce ze szok...bede o 19 cherilady zajrzyj o 19 tu to pogadamy i ine dziewuchy tez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam za głodówke sie nie zabieram bo i tak nie wytrzymam... mam pytanie do was... wiecie ile powinien dziennie zjadac człowiek taki normalny zdrowy nie na żadnej diecie ani nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo... czyli jak ogranicze się do 1000 kcal to tygodniowo zaoszczędze 7000 kcal :D czyli tyle ile potrzeba na stworzenie 1 kg tłuszczu :) czyli kg mniej co tydzien :D czyli tak 3 miechy na diecei 1000 kcal i bedzie nice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez od czasu do czasu zjem cos słodkiego ale tłumacze sobie ze tak to bym 10 razy wiecej zjadła... Pozniej przynajmniej sie nie rzuce na jedzenie :P Chociaz w sumie chce juz na stałe taki sposob zywienia zachowac bo mimo wszystko kg z biegiem czasu spadaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwała massz racje :) nie da sie wyeliminowac całkowicie słodyczy z diety bo potem to jojo gwarantowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz bede mykac pocwiczyc i obejrzec m jak milosc:) jeszcze 9 dni o zobacze mojego skarba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...Lady diete 1000 kcl nie możesz stosowac dłuzej niż miesiac, ewentualnie mozna zrobić tydzień, lub dwa przerwy i znowu, inaczej konieczna jest wizyta u lekarza żeby stwierdził czy mozesz ja tyle czasu stosować. Wiecie co tak na marginesie ja od 21 listopada nie zjadłam nic słodkiego :-) jestem z siebie dumna chociaz z tego, raz zjadłam chipsy :-( nie bijcie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś patrze ze tu pusto dzisiaj było... to może na wieczór rozkręcimy troche topik? :P jest ktoś do pogadania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×