Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

firank_a

potrzebuje osoby z ktora bede sie odchudzac..kto?

Polecane posty

madchen, skarbie zaczniemy na wiosnę ;) słonko grzeje, aż tak się nie chce jeść, pierwsze nowalijki.. będzie łatwiej :) a teraz MŻ :P idę spać moje panny, jutro egzamin 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY od jutra kapuscianka...hmm mam nadzieje ze 5kg moze spadnie bym sie bardzo wtedy cieszyla:) a co z efektem jojo wiem ze bedzie ale jesli bede sie pilnowala nie powino byc tragedi:) zaraz mykam do sklepu po jogurcik bo juz niemam . najwiecej na kapusciane wytrzymalam 3 dni..:( chcialabym teraz pelen tydzien wytrzymac mam nadzieje ze dam rade:) milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja wlasnie po sniadaniu,czyli owsianka z mlekiem0,5%:) zaraz bede sprzatac,dzisiaj sobie wzielam wolne w pracy:)ale mam tyle roboty,wg.mnie najlepsza dieta to mz,jem prawie co chce i nie mysle ciagle o jedzeniu,tak jak na innych dietach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wiosne.. eh niewiem jak to bedzie. dziewczyny swiat mi sie posypał. tak strasznie posypał ze nie dam rady wyjsc z domu gdziekolwiek bo buchne płaczem. Niewiem jak to bedzie:( puki co siedze w domu. jesc mi sie nie chce. nic mi sie nie chce, niewiem co robic. niebardzo mam jak rozmawiac z ludzmi.. nawet niewiem po co tu pisze..:( ale no niema po co opowiadac swojego zycia. nie daloby sie z reszta. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczelam drugi dzien diety sb :) i na sniadanko zjadlam gore salaty z pomdorkiem i cebulka, oliwa z oliwek tunczyk ( 50 g) 3 rzodkiewki,,,i to wszystko podzielilam na 2 czecsi i jedna juz zjadlam, a druga zjem na obiad!! co o tym myslicie??? a cherilady,,co mozna sbie przekasic miedzy posilkami?? wczesniej moglam pochrupac wafle ryzowe,jakis owoc,czy nawet marchewke,a teraz to wszystko jest zabronione,,wiec co mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello, zjadłam rano owsiankę, godzinę temu wypiłam activię a teraz zjadłam jabłko :o coś głodna dzisiaj jestem. nie wiem czemu mam jeszcze sałatkę: pomidor, feta, fasolka --> jak zjem koło pierwszej to do 16 tej powinno mi starczyć a w domu nie wiem co... kuszą mnie te kotlety sojowe. chyba sobie je zrobię w wodzie z kostką rosołową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam dzisiaj na obiad i sniadanie troche ciemnego chleba ;/i napiłam sie jogurtu troszke.. a teraz ide biegac trzeba cos spalic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
wytrwała to co TY spalasz?! achh dzisiaj byłam na zakupach i podobała mi się zajebiscie taka sukienka z materiału(nie wiem jak to się nazywa), ale niestety za krótka jak na moje nogi:/ a przecenili aż na 25zł buuuu.I tak to ładnie w niej wyglądałam... Dzisiaj rano dwa jajka gotowane i 2 kromki razowca, na obiad ryz i kotlety sojowe. Na kolacje chyba kromka chleba z pomidorkiem. A wieczorem impreza(pewnie alkohol, ale trudno). POtańcze to i spale=] Firanka życzę powodzenia na dietce kapuścianej, moja mama tak potrafiła to doprawić, ze było zjadliwe hyh. Trzymajcie się dziewczęta i uśmiech !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miało być To spalic :D czyli dzisiejsze pisołiki :D powiem wam dziewczynki ze juz nie czuje az takiego zmeczenia po tym bieganiu :D jestem pełna energi xD wróciłam co domu to jeszcze za sprzatanie sie wziełam i zaraz biore sie za nauke wkoncu :D ajj czuje ze szybciej waga spadnie dzieki aktywnemu trybie zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrwala podziwiam cie,ja mam juz dosc siebie,znowu sie obzarlam:( zjadlam 4banany,5jablek,3jogurty,owsianke,batonika:(3grejfruty ale mam wyrzuty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje vejde przyda sie twoje \"powodzenia\":) wlasnie gotuje sie zupka :)i od jutra rana startuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anuLkA19_ i to ma byc obzarstwo ? gdyby nie ten batonik to bym powiedziała ze za mało zjadłas :) no mi sie tez czasem zdazy zgrzeszyc np dzisiaj ugryzłam paczka..ale jakis duzych wyrzutow nie mam bo duzo biegałam i sie swietnie czuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vejda1987
anulka ale rymujesz;] i to póltorazgłoskowym rymem hyh miłego wieczoru=]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobitki ja dziś oczywiście już po owsiance wczoraj miałam chyba kiepski dzien bo non stop mi się jeść chciało :( ale za bardzo nie zgrzeszyłam, zjadłam ananasa i wieczorkiem aby uciszyć głód wcisnełam jogurt naturalny z dwoma łyzkami musli jakoś to będzie. pociesza mnie myśl, że dziś po pracy jadę do decathlona kupić orbitrek :D i od jutra będę biegać. najpierw po pół godziny dziennie potem będę zwiększać o 10 minut aż dojdę do godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mialam dzien zalamki.. najadlam sie jak swinia..:O chcialam sobie odpuscic, ale wracam do was.. biegac nie moge bo pada, ale bede narazie cwiczyc w domu dopoki pogoda sie nie poprawi..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak melduje sie na topicku z powrotem... zwazylam sie rano waze 85,5kg wiec od tej wagi startuje z kapuscianka:) mam nadzieje ze chociarz 3 kg zejdzie juz bede szczesliwa:) kupilam sobie herbatki ziolowe ktore maja nagodny przebieg oczyszczania tak pisze:) zobaczymy ogolnie kupilam je bo po zupie zapuscianej jestem taka pelna jak balon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale oto chodzi ze ja niemoge organizmu ruszyc wiem ze bedzie jojo ale po tej diecie wezme sie za diete 1000kcla i mam nadziej ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda z nas stara sie na wlasny sposob schudnac ale nie zawsze to jakos dobrze wychodzi..wiem ze po kapusciance jest jojo ale chce chociarz walczyc by utrzymac jak ciut schudne wtedy ta wage a nie najwiecej z was wazyc mi jest z tym naprawde zle...mam zalamanie psychiczne niewiem czy wy czytalyscie moje wypowiedzi ja w pon odeszlam wlasnie przez swoja wage od faceta...ale jakos sie niewiem ulozylo. ale naprawde juz mam dosc siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i kapusta ci w tym pomoze
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
same widzicie komentarze mam piekne!!!! milego dietowania wam zycze ja juz nie bede sie chyba raczej wypowiadac bo narazie sie czuje tak ze kazda z was chudnie a ja nic i dotego te komentarze...przykro mi i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem, sprawiłam ci jakąś przykrość? napisałam przecież, że jestem przeciwna tej diecie ale nie neguję tego co robisz czym sprawiłam ci przykrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×