Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio....no ..jak to ..pakamere juz mamy ...nowka nie śmiganka :D...dyżur..nocnu juz zaczęty :D...a pijemy salami...bo sie w jednej na razie jeszcze nie mieścimy...tamta sala ..jeszcze jest na tapecie...:) Margot....sio...:P z tą igłą....:D:D...ja nie wiem o jaką Ci igłe chodzi ...:D:D..i czy Ty czasem nie chcesz przesadzać kwiatków :D:D:D:P Gio....nic nie czułem :P ...unik zrobiłem :D ... Jay.......masz ..i powiec Jonowi ..że bez pierogów ...ma nie wracać ..z kuchni :D:D:D Tygrys....trzymaj.....bo mnie sie piana juz na fartuszek ze śmiechu ulała :D:D Margot.... Kaya...chipsy !!!! raz,raz!!! ....dawaj ....nowe miski !!! ..bo te ktos podpierdzielił z chipsami !!! ...komu jeszcze nie nalałem ??...wołac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek> jakie widly? jakie nowe lozko? a co one wodne? ze niem ozna widlami?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka pod diabelskim nowym lozkiem :D Na poczatek za zdrowie Zosi taty, za wasze zdrowie i za nowe obszerniejsze lozko tym pifkiem/piwkiem co mnie Borewicz poczestowal wznosze toast.:D Bede sie musial wybrac pod stare lozko zeby zabrac budzik, ktory ciagle tam lezy. 👄 was wszystkich moi przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz> on tam bedzie siedzial w tej kuchni az do starosci hihihih i pierogow nie wytworzy.. jak sie toto nie wysypuje z pudelei i nie dodaje wody tylko, to mowy nie ma;-) Aswoja droga to moze ktos wpadnie na pomysl jak zrobic pierogi z kapusta i grzybami w proszku?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz, ty juz tyle nie dedukuj... za duzo piwa wypiles i bredzisz :P :D:D:D Jay, prawdziwe wodne :D i w dodatku z hydromasazem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za zdrowie Taty Zosi to ja do samego dna wypilam :D Borewicz -- puuuuusto :( Margotka ----> zaraz ze zwierzetami, to ja Tygrysek - Diabelek, Ty tez jestes Diabelek :D Jay ---> zawsze trzeba byc gotowym, szczegolnie pod lozkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay --> Yep, wodne , sprawdzilam :D Znudzony ---> nieeeeeeeeeee, nie bierz budzika!!! po cio on nam?? Nieee, jeszcze zadzwoni z rana i cio bedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wznosze toast za Nasza Zosie..i Jej Tate..!❤️..w gore..! Wiecie co ..wściekam sie tutaj z wami..ale caly czas mysle i sie denerwuje ..bo ona do mnie nie dzwoni...!..nic nie wiem ..nic..! Chyba was dzisiaj pogięlo..!:D ..ledwo siedzimy pod nowym wyrkiem ..równo dwie godzinki ..a zaraz będzie 70 wpisow ..!:D... To sie w pale ..nie mieści..!:D ..ja za wami nie nadążam ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek> na co trzeba byc gotowym? widly? hydromasaz? chlipanie?? prosze sie tu uklarowac;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy mnie sie wlasnie jeszcze nigdy film nie urwal :( To jak moj pierwszy raz bedzie pod lozkiem, czyz moze byc lepsze miejsce?? :D Hmm a moze powinnam zalozyc topik: Moj pierwszy raz pod lozkiem ;) albo Dlaczego nigdy mi sie film nie urwal??) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Zosia i jej tate ❤️ Gio, ty juz pale zostaw lepiej w spokoju :D Znudzony, nie bierz budzika, szczesliwi czasu nie licza :D Fiolek, pewnie, ze mozesz! Nawet zalatwimy Ci hydromasaz! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jay ----> na wszystko ;) ale akurat w tym wypadku mialam na mysli, pifko :D Fiolek ----> alez wlaz Kfiatuszku, tylko nie wiem czy uda Ci sie zasnac, bo troche pod lozkiem halasujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ..Fio...kope lat.. właż ale nie ...na łóżko...tylko pod.. !!!:D ..na ...to każdy by chcial... !:D ..tam śpią te..co sie z diablami ..nie imają..! Kaya ..gdzie jestes ..trzymam dla ciebie miejsce..!..rychtuj sie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAKOTA ---> witaj, kofana, my sie jeszcze chyba nie znamy?:D:D:D No wiec, witaj, ja jestem Kach :) Milo mi Cie poznac!!! GIO -> misek nikt nie ukradl, na chwile se je nalozylam, bo do ludzi szlam... :D Ja piwa nie pije, bo po dwoch jestem pijana!!! :D:D:D Margot 👄 My darling :) STESKNILAM SIE ZA WAMI... Powiedzcie czy chcecie dostac cos sprosnego na maila?:D Bo mam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeryfie......jest pierwyj sort!! ...mocne pierońsko :D:D..bo jest pod stałym napięciem w Voltach...a nie kilowatach :D:D Margot...aaaaaa....trafiłem :P:P:D:D:D:D Tygrys...qrde...dopiero co lałem ...noo dobra...masz ten spusyt :D...trzymaj ...:) Jay...a co niech siedzi....:D:D sie nauczy ...pierogi ..lepić :D:D;) Gio.....trzymaj .. i cała taca ...dla wsztstkich ...brać .......i ..zdrowie Taty Zosi !! i Zisi !!!!...w góre serca>!!!!! Piegowaty......masz .....karniaki :P:D:D:D Dakota.....sie nie chowaj ...!!! Tylko ...trzymaj !!:):D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe wierze piegowaty fiołek sie pojawil? musze sie uszczypnac. Auccc. Myslalem ze juz o nas zapomnialas. Macham do ciebie, widzisz moja reke 🖐️ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio ----> nie martw sie, to ze nie dzwoni, moze tez oznaczac, ze wszystko jest super, wiec nie ma potrzeby dzwonienia :) A moze Zosia byla tak zmeczona, ze juz zasnela biedaczyna?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni > no to po 2 jestes pijana.. jedno mozesz wychylic;-) ja juz w spodenkach pizamowych i welnianych skarpetach.. jak usne z przepicia prosze nie ruszac do rana;-) bom wstreciara jak sie nie budzi w srodku nocy hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ...moge prosic o pifko??? tamto po drodze wylalo sie😭 o korzen drzewa sie zaczepilam , mam guza 😭 zimne pifko ...na tego guza proszszszse!! Gio ...noooo ..posun sie ...ja chce tezzz.. pod luzko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Borewicz już zmroczony ;) i na dodatek gdzieś go wcięło, a mojego piffka jak nie było tak nie ma... I jak ja mam teraz wznosić toasty? Hę? :D Gio, Zosia pewnie ma teraz mocno utrudniony kontakt ze światem, bądźmy dobrej myśli :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ----> a ze mna sie nie przywitalas :( :P ja chcem!!! poplosie znaczy sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbts
oooops.... chyba parapetowa ;) nie bede przeszkadzal, tak tylko zajrzalem zobaczyc co slychac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Borewicz, się do Ciebie dopchałam :D nigdzie się nie chowam, nie ja!!! :D Kachni -> też mi bardzo miło Cię poznać 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz ----> tenk ju :D Znudzony ---> nio dobra bierz ten budzik, tylko najpierw wykrecimy z niego mechanizm budzacy, oki??? Powinnam wyjsc z psem ale mi sie nie chce :P Poza tym jak wroce, to juz pewnie cala nowa stronka bedzie i kiedy ja to przeczytam?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×