Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No dobra jak zobaczycie te zwloki pod wyrkiem to ja prosze przykryc mnie kocykiem i nie szturchac za bardzo ....jestem juz ostro wciety i sennosc mnie ogarnia .. Akara >🌻 ,...na poprawe humoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co sie dzieje ! Wpadacie wszyscy jak przeciag ....i odrazu wypadka ..Moze to moj oddech .hu huh...Nie ..oddech jest o.k. taki diabelski ...wiec o co sie rozchodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara, 🌻 wind, ja sie z Toba napije do 23 a potem musze tez do lozeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind - mała jestem - a to Twoje winko ścięło mnie z nóg chyba położę się koło Ciebie ... mmmmmmmmm jak miło :) idziem spać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala >czekaj tylko kartke nam napisze i poloze obok ...zeby nie mysleli ze cos z nami nie tak .. \"To my Malai Wind ...scielo nas wino mszalne Ks proboszcza i odpoczywamy \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pssssstryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to po ostatnim i do spanka. Kolorowych snow. Dobranoc Diably.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam:) ladna pogoda dzisiaj poszlam na spacer i zrobilam zakupy( w zwiazku z nowa praca) ,ide teraz odpisywac na listy. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam...:) ... weszłam..... poczytałam.... i ...uciekam bo dzisiaj , w srodę popielcową, nie baluję...;) ;).... kolorowych snów wszystkim zyczę...:):):).... dobranocka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok - Wind - niech będzie :D :P dobranoooooc - juuuuuuuż czaaaaas na seeeeeeeen ach śpij, kochanie :P, jesli gwiazdkę z nieba chcesz - dostanieeeeeeeeee... paaaaaaaaaaaaa 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna pili beze mnie :( 😭 eee pobudka polejta co :D ooo Borewicz :D bedziesz w stolycy ..hmm ...to ja szybko na odnowe tynkow pedze ;) a no i gratujacje za ten post :D kiedy zlopiemy cos z tej okazji? :D Air...czy gzik to maly giez :P :D a czy on smaczny;) :D Mala to odpalaj miotle i myk jestes w wawce :D Ewa dzieki za 🌻 :D Wind nooo ja tak pozno...bo musialam cos zalatwic i mnie zeszlo...a prezenta i mi kup :P :D ja tez lubiem :D no i nie mow ze teskniles za zlopaniem ze mna :P :D Akara...wygon padalca..czyli humorek podly ;) czesc Elf :D kurna juz nikogo nie ma czy znowu ciemno:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz mi troche przeszlo. Wszystko sie zaczelo rano, zaspalismy i Aniol zrobil burze w szklance wody, wiec wstalam lewa noga (choc sen mialam mily - mama mi sie snila, rozmawialysmy na lawce w parku, swiecilo sloneczko). Potem poszlam na dlugo wyczekiwany zabieg oczyszczania twarzy - zabieg sam w sobie ok, ale cholera jeszcze w zyciu nie mialam tak zle wyczyszczonej twarzy - prawie nic nie usunela! Chyba jutro pojde zlozyc reklamacje, tak sie cieszylam, ze nie bede miala prosakow na brudzie 😭. Jakbym miala duzo kasy to machnelabym reka i poszla do innego salonu, ale sek w tym, ze nie mam! Pieprzony salon Clarins\'a, wiecej tam nie pojde, grrrrrrr. Wiedzialam! Podejrzane bylo to, ze nie bylo lampy swiecacej na twarz, za ciemno bylo i nie zauwazyla polowy tych swinstw! Szlag mnie trafil wieczorem - strasznie mnie wkurza brak profesjonalizmu w jakiejkolwiek dziedzinie. Dobrze, ze sie nie zabilam pedzac na rowerku do fitness klubu (pedzilam, bo mnie zlosc poganiala), bo spadl snieg i troche przymarzl, wiec wpadlam w poslizg na w miare ruchliwej ulicy, na szczescie udalo mi sie wyhamowac butami :D. Nie znosze robic reklamacji, ale tym razem chyba sie pokusze. Jeszcze sie obejrze rano w lustrze. Maja szczescie, ze nie moglam tam dzis wieczorem wparowac (za pozno bylo), bo w tak bojowniczym nastroju w jakim bylam chybabym im rozniosla ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee Akara Aniol burze robi:O kurna to siem diablom nalezy;) robote nam zabiera :D choc lykniemy cóś...ooo Wind znowu ululany z butla w lapie..:D zcekaj zara mu ja wydre [wyrywa flache] no to po lyczku mszalnego ...i od razu lepiej :) a za brak profesjonalizmu trza by jakie pieklo im wydumac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tak na chwilke... Biedna akara 😘 Masz racje, jak rano nie bedzie dobrze, to raklamacje skladaj i juz! To swiatowej rangi firma, wiec powinni uwazac na to co robia i jak robia... 😠 Mysle, ze brak dobrej lampy przy takim zabiegu to juz szczyt! W kazdym razie duzo spokoju i pozytywnego rozwiazania sprawy na jutro! :-) I uawzaj na poslizgi...! ;-) Dobrej Nocki Diabliska! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja zrobilam przytup :P :D tyle ze niechcacy :P a Borewicz niby oliwil :P :D chyba co innego naoliwil:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze Zdiablona 🖐️ a Ty cio, spac nie mozesz i dlatego tak tupiesz, zamiast mnie?? hehe ;-) P.s. znudzilo mi sie przytupywanie... :-O w koncu musialo... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no taa :) chyba spac nie mogiem:) Haneczko ale ja niechcacy z tym przytupem wlazlam:) ja mam dzis jeszcze jedno \"niechcacy\" na sumieniu :D hehe ale o nim nie powiem bo wszyscy wstali by pod lozkiem i ryczeliby ze dwa dni ze smiechu:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, ja bym sie posmiala z checia :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara...no qrde nie da rady...na samo przypomnienie robie sie w dziwnym kolorze :D aa wiesz tak mowilas o glodowce ze pozazdroscilam i siem tez diece :D troche innym sposobem..ale glodna siem robiem :D wiec nie wiadomo co bedzie dalej najwyzej tez odpuszcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie badz taka, powiedz... smiech rozluznia, moze latwiej zasne :) (a musze rano wstac, wiec przydaloby sie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To trzeba bylo nie zaczynac, jak sie powie \'A\' to wypadaloby tez \'B\' :P. Przez Ciebie nie zasne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wymusilas na mnie Akaro :) aa co mi tam posmieja sie wszystkie diably z rana a ja siem schowam za noge od wyra :P eee,co mi tam...Air...bylam lepsza w dyskusji z Borewiczem:D jednym slowem wczoraj Ty a dzis ja :) no bo cos tam gadalismy na gg i ja wypalilam ze : na mnie kazdemu zwierzeciu jest dobrze :( a mialo byc ze zemna kazdemu zwierzeciu jest dobrze...a ja to zauwazylam dopiero po niezlym czasie ale ja sie wtedy malowalam i przebieralam na wyjscie w sprawie pracy a bylam taka czerwona ze...uch jeszcze sie mi goopio robi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara-zloz reklamacje jak najbardziej jezeli jestes nie zadowolona to musza to poprawic! Ide grac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Nie czytalem wszystkich wypowiedzi, bo bylem u sasiadow i uczylem ich jak sie zalacza i wylacz komputer, no i takie drobiazgi, nie maja kompletnie pojecia co to jest komputer. Rozumiecie starsi ludzie zapragneli nauczyc sie obslugiwac kompa. Tak wiec przeczytalem ostatnia strone, akara rozsmieszylas mnie, oczami wyobraznie widze ciebie jak chamujesz butami na sliskim bruku, szkoda ze sie nie wywalilas, to by byl ubaw ha ha. No zartuje :) zdiablona ha ha, to sie nazywa samoreklama, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa
jestem w pracy i robiŤ pobudkŤ :P pŤdzŤ na lekcje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maa
to wyýej to ja, ma¸a :D tu jest Macintosh - buuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×