Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Wam:) Zosia -pozdrow Gio bede sie modlic Tygrysek - moj pies zjada 2 kosci dziennie nie nadaze z kupowaniem no ale za to przestal gryzsc:) Akara- jak tam na kursie poznalas jakies nowe kolezanki? pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, napisalam maila, ale nie chce sie wyslac, grrrrrr. dobrze, ze zrobilam kopie! Dark, jeszcze nie bardzo, znaczy wiesz, rozmawiamy na przerwach, ale nie zakochalam sie od 1ego wejrzenia ;). Jest jedna pol Polka (urodzona i wychowana w Urugwaju), ale nie mowi po polsku, bo jej ojsciec emigrowal bedac dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kochani co się dzieje??? Świat się wali czy co????? !!!!!!!! Gio ----> jestem z Tobą ❤️ Cała jestem roztrzęsiona bo przed chwilą się dowiedziałam, że moja koleżanka z liceum rzuciła się pod pociąg.............. Ja nie mam siły żeby to wszystko ogarnąć.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> ❤️ Akara ----> doszedl, dziekuje, pomimo, ze oczka mam raczej zielone to mi sie podobaja te pomysly :D Dark ---> ciesze sie, ze pomysl z kosciami skutkuje :D niech je nawet 3, wazne ze nic nie niszczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam znów.. Gio ❤️ trzymaj się 👄 musi być dobrze! Zosia 🌼 Ty też się nie daj.. Znudzony - ona jest zrobiona z szablonu Interii, więc tylko tekst i zdjęcia moje, fajnie to wygląda fakt :) ale np. dlatego nie ma nic więcej na 1-ej stronie ;) Mała, Tygrysek dzieki :) mój Anioł wszystkie robił (chyba) :D Dziwak - to dobrze :) Dark Elf - a może taką sztuczną kość do gryzienia (z zoologicznego), na dłużej starczy .. chyba.. ;) akara.. a czuje się Polką? Air.. ale się robi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio jestem z Toba 👄 bedzie dobrze bo my wszyscy tu slemy samo dobro wiec musi byc dobrze :) witam wszystkich..ale pozniej zajrze narazie caluski dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek, no pomysl, jak ona moze czuc sie Polka, skoro nigdy w Polsce nie byla, a jej ojciec nawet nie nauczyl jej jezyka (prawdopodobnie sam go nie zna) i cale zycie spedzila w Urugwaju? :) Polskie to ona ma chyba tylko oczy - zielone :). Tygrys, wyslalam Ci cos nowego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - hej ;) akara.. no właśnie i to tak trochę zabawnie zabrzmiało.. ;) Chyba Wam jeszcze nie mówiłam, że jutro jadę do Łodzi i znów nie będzie mnie tydzień czy dwa.. ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo co to.. mrówki?.. a hmm.. czerwone do tego.. uwaga.. będą gryźć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale tu ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Majorek :) znowu nie spimy ;) miast Uć juz na ciebie czeka :) czesc Akaro :) Znudzony...w kocu jaki masz byc na tych szkoleniach jak nie znudzony:P :D Tygrysku...pieknie mi spiewasz do snu:D bo o ta godzina ja smacznie chrapie;) Dzien Dobry hejka :D Mała 🖐️ Dziwak witaj pozwol i nam podziwaczyc;) czesc Elf :D moze kup mu od razu wszystkie kosci z okolicy :D Air witaj ❤️ Zosiu ❤️ Gio ❤️ i was tule cieplo...i modle...tyle umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara- ohhh napewno wkrotce bardziej sie zintegrujesz z ludzmi:)Poczatki sa zawsze najtrudniejsze. Majorek- sztuczna to on pozarl w 10 minut teraz mu kupuje takie prawdziwe kosci ze sklepu dla zwierzat:) Tygrysek:) Air:) i wszystkim caluski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dark, odkrylam w sieci (na wizazu) nowy krem na zmarszcki, podobno bardzo skuteczny, poczytaj sobie: http://esentia.pl/servlet/SNFProduct?p_pid=25055&session=a87389f1f4172bad Niestety produkt polski, ale kiedys w koncu odwiedzisz nas zpiekny kraj, prawda? :) Ja jak bede w Polsce to go sobie kupie, ale bede stosowac tylko dookola ust i na czolo. Hej, Zdiablona :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona :) Dark.. no to ładnie.. tylko się dowiedz, bo nie wiem czy to dobrze, jak pies tak często kości je..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek- no wlasnie nie jestem pewna czy im tak czesto powinnam dawac te kosci dzisiaj zrobily cos brzydkiego rzadkiegi na dywan(kupa)(sorry za szczegolowy opis) Akara - no slyszalam o nim i czytalam ta opinie tej dziewczyny ktora stosowala na polowe twarzy ten krem a na druga polowe ten krem loreala przeciw zmarszczkom.Ten loreala musze powiedziec ze na mnie dziala ale spodziewalam sie szybszych efektow.Chyba skusze sie na clinique tylko kurde jest drogi ale podobno dziala. Wogole to dzieki za zdjecia jak zwykle zrobilas super robote z metamorfoza a te sztuczne rzesy sa super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - sorki, ale wpisac się musiałam :D za to nie będę śpiewać - zostawiam to Tobie ;) Majorek - i nie powiedziałaś? dwa tygodnie? masz pocztę :P dzisiaj mam wyniki badań, o które się trochę boję, ale mam nadzieję, ze będzie dobrze - mój organizm ostatnio jakiś taki nei swój :( Gio - cały czas myślę o Tobie Zosia - nie daj się Air - ❤️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstan Diabelku wstan!!! Sloneczko juuuuuuz Roztacza zloty blask Po niebie leci Szczesliwy ptak :D A Ty jeszcze spisz??? POOOBUUUDKAAAA!! 👄 Akara -----> dziekuje, zaraz zerken co tez tam jest :D Majorek ---> i cio?? znow bedzie wstawac tak wczesnie?? ;) Mala ---> hihi slicznie dziekuje za pozwolenie zaspiewania piosenki :D Bedzie tworzyc chyab duet, Ty wybijesz Diabelki z pierwszego snu, a potem ja piesnia poranna postawie ich na nogi ;) Zdiablona ---> WSTAAAAAAAWAAAAAAAAAAJ!!!!!!!!!!!!!!! :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra juz wstaje, wstaje. Chociaz dzis nie w humorze jestem, a to wszystko przez poranną próbę ułożenia włosów. No bo jak i tak wstałam wcześniej, bo koty nie dały mi spać, i podjełam ogromny wysiłek i chciałam się zmierzyć z tym wyzwaniem, i co?.... w połowie zepsuła się suszarka!!!!! ;) No i po 15 minutach męczenia się, spiełam je jak zwykle!!!! No i od rana denerwuje mnie szef!!!! Strasznie go nie lubię! Wiecie to taki człowiek, któremu wydaje się, że wie wszystko, a wszystcy wiedzą, że to nie prawda :) A załatwienie jakiejkolwiek sprawy zajmuje mu dłuższy czas, więc jest zawsze zajęty! Majorek - ja się już obroniłam w październiku, oczywiście z dużym opóźnieniem, bo miałam w czerwcu ;) No i masz rację nie wiem jak się aktywuje nową stronę :( Ona mi się poprostu nie wyświetla!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, ja tu tylko po to, by napisac ten post. Pamiętajcie o mnie w poniedziałek, wtorek i czwartek w przyszłym tygodniu!!!!!!!!!!!!!Mam egzamin na aplikacji!!!! W poniedziałek piszę od rana do 21, we wtorek podobnie, a w środe mam ustny i bede go zdawac gdzies tak od 12-14, tzn. mam wejsc w tym czasie. Błagam trzymajcie za mnie kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrka kto mnie w nocy obudzil :P :D jeszcze nie widze literek wiec dajta kawy zlopnac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ----> ja nawet nie probuje rano robic czegokolwiek z wlosami, rozczesuje je i juz!! One sa wyjatkowo oprne na jakiekolwiek proby ich ulozenie :P Szamcia ----> kciuki beda trzymane a diabelska moc Tobie poslana!! :D Zdiablona ----> masz, trzymaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek - no tak teraz juz wiem, ze wszelkie próby kończą się porażką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diablice :) do boju :D rzucamy sie do calowania wszystkich facetow ;) tym chce przypomniec ze dzis Dzien Mezczyzny to gdyby kto zapomnial:) Tygrysie dzieki za kafe :) Ghana witaj :) Mala czesc:) wlasnie obcalowalam wszystkich menow z rana i od razu sie mi humor poprawil:) ale ja jestem całuśna;) :D Znudzony 👄 Dzien dobry👄 Dziwak👄 Wind👄 Borewicz👄 jak kto nie dostal calusa niech podniesie lapke:) a w ramach kwiatka rzuce wam po bloodi mary ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też, wcześniej nie słyszałam o tym święcie, ale jak byk mam w kalendarzu! Dziś dzień Mężczyzn, więc 👄 dla was wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diabelk....i jak zwykle...moc usciskow prawdziwie niedzwiedzich wam sle...i nie bede dla was straszna i nie opowiem wam kawalu.... :D:D:D nawet tego o gasce balbince

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×