Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość
Ja też jestem za tym żeby sie spotkać gdzieś i poruszać się dalej kupą :P Tylko błagam o jakieś super charakterystyczne miejsce we Wrocławiu, które każdy mi wskaże bo ja byłam w tym mieście tylko raz w życiu i trochę się boję, że się zagubię bardzo daleko od domu :D a jeżeli chodzi o czas, to się tylko wydaje, że do maja daleko, to minie jak obraz w kinie, więc trzeba szybko wszystko ustalić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka i Tygrysek co za fajna podwojna przebudzanka :) akara jaki ten swiat maly, trzeba bylo jechac do Amsterdamu zeby spotkac kolezanke :) pozdrow kolezanke od nas :) Air ja z tych spokojnych i malopijacych :) Margot zyjemy w takich czasach, troche niespokojnych, ale lepsze to niz wojna. A ja nie niawidze jednego i drugiego. Ja popieram pokoj. kasiek to dobry pomysl, tylko jak sie rozpoznamy. Moze ja bede trzymal w reku gazete?:) i ty tez :) haneczka hejka 🖐️ ty tez do Wroclawia ?:) Tygrysek drugi termin jaki mi przychodzi do glowy to nastepna sobota- 15 maja, na placu Solnym jak sprytnie zasugerowala kasiek. Bedziemy musieli tylko opracowac metode jak sie rozpoznamy, bo moze byc jakis inny lysy i bedzie problem. Moze ja bede miec gazete w reku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony ----> co Ty zes sie tak an ta sobote uparl?? :P !5 maja tez mam zajecia (na 80%, bo na 100 to nie pamietam:P), co prawda referatu juz nie bedzie do wygloszenie ale ja w soboty mam same konwersatoria i cwiczenia, obecnosc obowiazkowa... wolalabym bym byc... Zadna gazeta nie potrzebna!! My Cie po rogach i czarcim ogonie poznamy :D Diably sie nie poznaja?? Nio co Ty, niemozliwe!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ----> hahaha po jakich rogach? :P przcież Anielica będzie ze Znudzonym :D ty takich rzeczy o rogach to wogóle nie mów :D A jeżeli chodzi o to czy się poznamy to nie mam żadnych wątpliwości :) w końcu się częściowo znamy ze zdjęć, a Ty Znudzony Błazenku po prostu kieruj się tam gdzie będzie kolorowo i głośno, to będzie Twoja drużyna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR ha ha ha swietnie, nie zapomnijcie zabrac wiedzmowych miotel, po nich bedzie mi latwo was rozpoznac :D Anielica jest cool, na pewno ja polubicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znudzony ---> my już lubimy Anielicę :) tyle o niej napisałeś, że mimo, że nigdy jej tu nie było to tak jakby była :P trochę to zapętliłam nie? Bardzo się cieszę, że ją poznam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich ponownie wczoraj sie pytalam co to za spotkanie kiedy o ktorej i dokladnie gdzie???????? mozecie mi powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mayka przepraszam ze ci nie wyjasnilem, musialem przegapic. Spotkanie bedzie we Wroclawiu pomiedzy 8 a 15 maja na placu Solnym. Szczegulow jeszcze nikt nie zna. Jak bedziesz mogla to byc to swietnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony napisal, ze spotkanie bedzie pomiedzy 8 a 15 maja i wyszlo tak, jakby mialo trwac tydzien :D :D :D Suuuper, mnie sie to podoba!! :D Air ---> spokojna glowka, ja juz swoim diabelskim zmyslem rogi wyczuje :D Znudzony -----> sprawdzilam, mam 15 tez zajecia :( ale mniej, wiec lepiej juz ten 15 chociaz nie wiem czy bede mogla sie stawic :( Air\' ka ma racje, my juz lubimy Anielice :D pewnie, ze jest cool, w koncu to Twoja anielica, wiec musi byc super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos czyli ja a skad ty wiesz ze nasz rozpoznasz?:) a moze wystapimy nie w diabelskich postaciach ale ludzkich :D Tygrysek no ty wybieraj termin i godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Jeszcze zyje, ale ledwo ;-). O piekielkowie nie zapomnialam tylko czasu mi troszke brakuje ale tesknie bardzo za Wami. Tygrysku, wiosna tu byla ale sobie gdziesz poszla i dzis bylo tak zimno, ze brrrrrrrrrrrrrrr. Przed chwila sprawdzalam, plytki nadal nie ma :-(. Zosia, Gio, trzymajcie sie! 🌻 dla Diabelkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia ---> :D ❤️ :D jak wspaniale Cie widziec :D 👄 :D Co tam u Ciebie sie dzieje?? masazysta nie relaksuje?? :) Znudzony ---> dla mnie moze byc w ciagu tyodnia, bo z wzieciem 1,2 dni wolnych problemu miec nie powinnam. nie uzalezniaj jednak wszystkiego ode mnie, niech sie tez inne Diably wypowiedza i wspolnie cos ustalmy :) Aha w ndz mam wyhlady, wiec urwac bede mogla, jakby cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Masazysta bedzie w weekend relaksowal :-D. Umawiacie sie na jakies spotkanie i troszke Wam zazdroszcze :-( ale rowniez serdecznie zycze udanej zabawy (jakze mogloby byc inaczej, gdy Diably sie bawia). Dobranoc Diablom mowie i w objecia Morfeusza sie udaje, choc zamiast tego bozka wolalabym kogos bardziej cielesnego, ot chodzby takiego Masazyste ;-) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam, padam na nos, wiec zaraz ide spac. Tak Tygrys, codziennie mam prace domowa, na szczescie tylko kilka krotkich cwiczen :-D. Ta dziewczyna z mojego miasta to nie byla moja kolezanka, musialam ja kiedys w pubie spotkac i zapamietalam twarz, ale nigdy przedtem nie rozmawialysmy. Przeprowadzila sie do Holandii miesiac temu bo jej facet (Polak) dostal tu prace, raczej nie na stale, ale na napewno na dluzej. Ja w zyciu nie bylam we Wroclawiu i nie wiem czy uda mi sie przyjechac na spotkanie, choc chcialabym Was poznac osobiscie :). Wyznaczyliscie juz date?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, juz doczytalam. Jesli chcecie mnie zobaczyc, to lepiej zeby spotaknie bylo blizej 8go, niz pietnastego, bo 10go musze wrocic do Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POOOOBUDKAAAAAAAAAAAAAAAA!!!! Diably juz wstaja I sie usmiechaja Wszedzie dzis slychac Radosny ich smiech Wstawaj, Diable, Wstan ach wstaaaan!! Zobacz co Cie czeka Przekonaj sie saaaam To bedzie cudny dzien HURA HURA HURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znowu mi się udało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem dobra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ----> fajnie, ze ta dziewczyna na dluzej zostaje :D A czy dla Ciebie spotkanie koniecznie musis byc w sobote?? Bo wtedy na pewno nie moge, ale czw. pt. byl jakos dala rade :D Ewa ---> a do weekendu coraz blizej.... :D Mayka ----> hahahaha to juz bylo!!! hahahahaha!! :D Pobudka na ta melodie juz byla!!!! :D :D :D Ale i tak dziekuje za pomoc w budzeniu 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale sie konkurencja nowa narodziła :P podwójna pobudka na gumisiową nutkę :P rewelacja, pięknie się tu wchodzi rano i czyta te wasze wrzaski :P hihi pozdrawiam serdecznie wszystkich i życzę miłego miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Przepraszam Tygryniu ---> no jasne, że to prawdziwe słowicze trele a nie żadne wrzaski. Jeszcze raz przepraszam 🌻 A dzisiaj deszcz pada :( mój tata się cieszy bo zasadził jakiś małe drzewka na działce i się modlił o deszcz, żeby mu roślinki ładnie rosły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam wszystko jedno kiedy, byle przed 10tym. Musze leciec do fryzjera, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ...wpadlam do Was ..żebyscie wiedzieli ,ze was czytam i mysle o Was ..siedze nadal w głębokim dole ...i nie potrafie wykrzesac z siebie nic mądrego...U mnie nic sie nie dzieje ..poza tym ze ..rano wstaje i wieczorem sie klade spac ...to chyba napewno jest ..depresja ..! ...dzisiaj ..bolesne odwiedziny na cmentarzu ...Moj Ojciec mialby dzisiaj Urodziny ...niedoczekal ..! Pozdrawiam gorąco... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ----> hihhi nie przepraszaj, a stawiaj flache na stol :D :D :D bedziem pic!! :D Gio -----> Diabliczko, nie musisz nic madrego pisac, pisz cokolwiek :) Masz pudlo , poczestuj sie trunkiem i powlutko staraj sie z dolka wygrzebywac ❤️. My Ci pomozemy, bo jestes nam tu bardzo potrzebna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
brrrrrrrrrrrrum światło światło :P Zawsze jak sie strona kończy to się takie szopki robią i to tylko u nas. Niesprawiedliwośc na tym świecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiiiiiitam :D Znów nic z zaległości nie czytałam ;) ale co tam.. musiałam sobie pograć w spokoju (znaczy odpocząć :P). Taak udało się, pojechałam do domu dopisałam do pracy to co tu zmodziłam, jeszcze pokombinowałam... hehe ,. a wydrukowali mi kumple tak.., że .. hm.. tekst był wielkości 10tki (czcionka) :) Wykładowca oczywiście nie był zachwycony - i że tak mało... ale zaliczył to cholerne seminarium i mogłam w końcu oddać indeks do dziekanatu ;) (znaczy semestr zaliczony:D) Mayka - udało Ci się - ładna pobudka ;) Tygrysek - jak to jużbyła.. pamietasz wszystkie ? :P Air wrzaski - dobre to :D U mnie mrzy.. i zimno jakoś, znów czapkę założyłam ;) Akara - znów niu luk ? ;) Gio - ❤️ trzym się dziewczynko i nie daj się depresji.. 👄 dla reszty, z którą nie dane mi jest od jakiegoś czasu popisać tu online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air ciemno, i owszem..a z tej ciemności wyłoniłam się ja hihihihi ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×