Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

hejka wszystkim🖐️ Gio trzymaj sie cieplotko, czas goi rany. 🌼. Jedyne teraz co potrzebujesz to czas i zajac twoje myli czyms innym a nie rozmyslaniem. Zagladaj do nas czesciej. A moze do Wroclawia sie wybierzesz? akara fajnie jak bys przyjechala do Wroclawia :) A co powiecie na termin piatek 7 maja? Mayka jaka fajna przebudzanka, jestes dobra, nawet Tygryska i mala wyprzedzilas :) AIR prawda ze sie przyjemnie wstaje na takie diabelskie wrzaski :D Majorek pulkowinczku, to co wpadniesz do Wroclawia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony :) jak miło Cię widzieć :) Nie wiem co z Wrocławiem, bo nie wiem jak będzie z finansami,, ale do maja jeszcze sporo czasu, zobaczymy co z tego wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hej Znudzony ---> mi pasuje 7 maja :) no mam nadzieję, że będzie pasować cały czas :P Gio ---> 👄 trzymaj się kochanie. Jesteśmy z Tobą i czekamy na twój całkowity powrót do formy 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, kochana... masz prawo miec depresje, byc w dole, czuc pustke... To kiedys minie, uspokoi sie, wierz mi. Czas leczy... majorek, no, niu luk :D. Wiosna idzie, nie? Trzeba cos zmienic :D. Farbnelam sie na kolor ktory mialam poprzednio, ale do tego doszlo kilka o 2 tony jasniejszych pasemek na czubku glowy - efekt bardzo naturalny i przez to nie rzucajacy sie w oczy, wyglada to po prostu jakby mi slonce rozjasnilo wlosy. Do tego doszla fajna, asymetryczna fryzurka, z lewej strony odkryte ucho, z prawej kosmyki zaslaniajace ucho + krociutka, asymetryczna grzywka. Musze sobie fote pstryknac :). Lubie ekperymentowac z wygladem, a nic tak nie zmienia twarzy jak fryzura :). znudzony, kto wie, jesli Aniol przyjedzie ze mna do Polski, to moze sie wybierzemy do Wrocka (bo bedziemy smochodem), jesli bede sama to chyba raczej sie nie wyrwe, bo pociagiem to ciut dlugo sie jedzie. Tylko date ustalcie dobra :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akara.. no no.. tak oczywiście fota do wysłania obowiązkowa ;) hehe, tak właśnie... jak mnie mój Anioł nie zawiezie do Wrocka.. to pewnie też będzie ciężko.. chociaż paliwo... ale nie wiem czy będzie chciał... on internet.. i moją jego fascynację traktuje dziwnie .. ;) :P idę papa bo chcę z moim Aniołem wrócić do domku hihi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabołki widze, ze do spiewania coraz wiecej chetnych...taa...w chórze mniej słychać jak sie fałszuje :P ;) tak zimno jest i brzydko, że uaktywnił mi sie leniuszek... jesli chodzi o znak rozpoznawczy to zeby nawet był transparent to bardzo możliwe ze go nie zauważe :D pl.Solny jest bardzo charakterystycznym miejscem, bo pełne budek z kwiatami. wystarczy dojść do Rynku i obczaic taki zupełnie nie pasujący do kamieniczek budynek banku, tam zaraz jest plac...a do Rynku z dworca też piechotką. i na tym placu Solnym jest takie kamienne (?) coś co my \"patykiem\" nazywamy... Gio..uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Kolezanka wygrala bilety do kina i zaraz pedzimy an \"Scary movie 3 \". bedzie smiesznie :D Air ----> u ans gasnie swiatlo, bo szybko nowe stronki powstaja :) Akara ----> przegapilam Twoj new look?? Czy to tez stary look, tylko Majorek, dopiero go odkryla?? Oczywiscie zdjatka ja tez prosze :D Kasiek ----> na razie to mamy duet, w porywach do tercetu :D Myslisz, ze slodkie glosiki Malej i Mayki zaglusza moj falsz?? hihi Oby :P Majorek ---> gratulacje zaliczone semestru :D Ale 10 czcionka??? Zarty jakies?? Przecoez 13 i rozstrzelone literki to obowiazkowy trik :D Yep, pameitam wszystkie, ktore ja wymyslilam :D Znudzony ---> na pt. 7 maja mowie NIE, bo jak ja dojade na 8 rana w sobote na zajecia?? czwartek, bedzie OK ale pt. nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane diabolki:) Gio❤️ Tygrysek - niewiem kiedy zaczne ten kurs na razie sie dowiaduje znalazlam jedna szkole napisalam emaila ale jeszcze nie mam odpowiedzi,moze wkrotce:) Akara- obejrzalas Bialy?No ale z Ciebie fuksiara z ta kolezanka z Twojego miasta:) Kurde a ja sie farbnelam i teraz zaluje,wkurzaja mnie odrosty a jak zrobilam zdjecie to w swietle moje wlosy wygladaja rudo bleeeee stwierdzilam ze wracam do mojego naturalnego koloru wlosow,podobaja mi sie teraz odcienie popielaty ciemny blond czy braz niecierpie jasnych zoltych blondow i brazow ahhh wogole gadam od rzeczy mam okres nie sluchajcie mnie hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co powiecie na 9 lub 10 maja. 9 raczej nie basuje Borewiczowi a 10 niewiadomo czy akara bedzie mogla? Tygryskowi nie pasuje 7 i 8. Piszcie ktory termin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zawsze komuś coś nie będzie pasowało :P Kasiek dobrze gada ;) Patyk na Solnym dobre miejsce. Tylko Kasiek nie zaczepiaj obcych ;) Ja będę choć nie wiecie kto :P A kto się domyśla to ciiiii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wsztstkich :D buuu kompik mi padl na dwa dni:( a jeszcze nie jest zrobiony ale dzieki diabelski sztuczkom udalo mi sie tu jakos wcinac:D Gio wracaj do nas :D tu jest koparka ona zasypie kazdy dol :) a na dobry poczatek co do terminu to ja na kazdy zjade :D bo porusze wszystko co trza bedzie ze by byc:) Tygrysiatko moze uda sie zbalamucic w koncu :) przeciez zdarza sie zachorowac na szkole;) ja tam jednak proponuje caly tydzien wojowac to wtedy jest szansa zeby wiekszosc sie spotkala:) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moj komp ostatnio cos odmawia posluszenstwa - ja mu dam :P :D Wdze, ze planowanie spatkania we Wroclawiu idzie pelna para! :) Ciesze sie ze wzgledu na Was a jednoczesnie STRASZNIE zazdroszcze, bo mnie na pewno tam nie bedzie. :( Nie uda mi sie wyrwac w tym okresie do Polski - akurat w tym okresie bede musiala ostro przysiasc do nauki - chce podejsc do egzaminu panstwowego z francuskiego... wlasciwie, juz sie zdecydowalam, ze ide :) Raz kozie smierc :) Gio, kochana ❤️ Nie wiem czy widzialas wyslalam Ci troche \"sloneczka\" na gio3, dostalas? Zostawilam Ci tez mala wiadomosc na gg... Mysle duzo o Tobie - trzymaj sie i badz dzielna! ❤️ akara, jestem ciekawa tej Twojej fryzury! Koniecznie prszylij zdjecia :) Ja coraz bardziej dojrzewam do zmiany swojej... niczym szwajcarski ser ;) Jak bys miala jakies propozycje a propos mojej czupryny, bylabym Ci bardzo wdzieczna :) Tygrysek, dzieki... wiesz za co, ale mi sie przyjemnie dzis rano zrobilo! ❤️ Znudzony, Ktos czyli ja, AIR, majorek, zdiablona, Dark Elf i wszycy inni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Usciski dla Wszystkich Diablow i milego \"weekendowania\" :-) . 🌻 Dobranoc, kolorowych snow Wam zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PPPPPPPPPPPPOOOOOOOOOOOOOOBBBBBBBBBBBBBUUUUUUUDDDKKKKKKKKKKKKAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Spiewam sobie tak aby wszystkie diably mogly wstac :P nie mam czasu na ukladanie piosenek ale pobudka sie przyda Huraaaaaaaaaaaaaaaa znow jestem pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film byl smiesny :D Tresci ambitnej brak :P Ogolnego sensu brak :P No ale poszlam do kina nie po to zeby myslec, ale zeby sie posmiac :D Dowcip tez ambitny nie jest, polecam \"Scary movie\" dla odprezenia i nie myslenia :D Czy ktos moze wie, gdzie poszla wiosna?? Dzis rano jak wyjrzalam za okno to pomyslalam, ze mnie w czasie o jakis miesiac cofnelo :P Wstretna pogoda :P Darkuś ---> a jaki amsz naturalny kolor?? Do skzoly Ci sie zamarzylo chodzic, tiaa, taki sposob na odmladzanie ;) :D Ewa ---> :D gotowa do weekednu pelnego... masazy!!?? ;) Ktoś ---> ja wiem, ja wiem!! Ty jestes KTOSIEM i wszyscy Cie znamy :D Margotka ---> cala przyjemnosc po mojej stronie :D Ja Ci juz mowilam, Ty szykuj sie na zlot wakacyjny :D Mayka ---> :D pobudka bez piosenki to nie pobudka!! :P Taka moge robic o 6:30 ;) Ale ja mam dobre serduszko i o swicie zrywac z lozeczek Diabelkow nie bede hihihi :) Zdiablona ---> kiedy ja wlasnie w soboty nie moge :( Mam same konwersatoria i ciwczenia, lista zawsze jest sprawdzana i obecnosc obowiazkowa. na dodatek jedne z zajec sa z przyszlym recenzentem mojej magisterki a on bardzo pilnuje obecnosci... :P Znudzony ---> mnie 10 pasuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc ranne Diaboly...sumienia nie macie budzic mnie tak w nocy:P :D Tygrysku pamietaj ze w tygodniu to my hotel mamy nieczynny:D a tak wogole to najwyzej zachorujesz na ciezka angine z przesunieciem az do stopek;) a ja twojemu wykladowcy zaswiadcze ze kamieniem w wyrku musialas lezec a ja cie pielegnowalam;) a dojazd to ja wlasnie kombinuje...hehe...kierowca sie by moze i naszol...bo ja nie planuje wsiadac za kolko...ale kierowce terminy w dupe leja:( obaczymy ...jeszcze czas:) a ja proponuje w celach rozpoznawczych nie chowac rozkow i ogonkow :D to nas Znudzony rozpozna :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam diabelki! Widze, ze plany spotkania sie rozwijaja! Ja to nie wiem Wroclaw daleko, a ja codziennie w pracy, wiec w sumie tylko weekend, a za to ten termin innym nie pasuje :( Ale i tak nie wiem jak bym sie tam dostala i jeszcze jak bym wrocila w srodku nocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Ghana :) eee daleko do wrocka to ma zudzony :) reszta ma blisko:D a co ty w nocy chcesz wracac :O ja tam bede czekac do dnia..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona - myslisz, ze bedziemy diabelkowac az do rana?!? Chociaz to chyba calkiem mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana ---> oczywiscie, ze do rana, a jakze :D :D :D Zdiablona ----> to zrywania sie z zajec to ja pierwsza jestem :D Ale 8 to zeby nie wiem co nie moge :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku to do maja musisz byc ostatnia w sprawie urywania sie:D a ja sobie mysle ze spotkanko bedzie tyle trwalo ile cza...:D ale za jeden dzionek to sie chyba nie obedzie :D a tak wogole to melduje ze wlasnie czytam 1 czesc diabelkowa i rycze jak dziki wół :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona -----> uuu, ambitne zadanie, przeczytac pierwsza czesc :D A nad czym tak ryczysz?? Jakas imprezke czytasz?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rycze nad wszystkim po kolei :D doszlam do jakiejs 10 strony:) mam jeszcze duzo przed soba Ciebie jeszcze nie ma :( Tygrysku...ale za to jakies kulawe koty ;) i inne mariaze anielsko diabelskie huhuhu Znudzony jestes wielki :D diablice nie do pokonania...no jednym slowem cuuudo i zamierzam przeczytac wszystko:) narazie jakas grypa i ospa sie pleni tam pod wyrkiem;) a potem bede niezywa z powodu bolu miesni brzucha...hehe...nie cza bedzie cwiczyc brzuszkow mam to ze lba i przyjemnosci wiecej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeej :D Znów jestem - bo czatuję na promotora - a nuż się zjawi i podpisze mi podanie o przedłlużkę ;) ;) Tygrysek - ta czcionka 10 to sięjakoś zrobiła sama.. bo oni sobie wymyślili to w open office otwierać i drukować, a najlepsze jest to, że w domu jak otworzyłam ten plik, to było tak jak na wydruku... i już nie wiem... czy to było jak wrzucałąm na dyskietkę, czy jednak oni przy kombinacjach z drukowaniem :) więcej nie zdążyłam z wczorajszego przeczytać ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze przed chwilka sie cale kierownictwo do nas zwalilo, jeszcze z goscmi jakimis, pokazac co my tu robimy :D Przy okazji klika pochwal zarobilismy (my \"moi\" chlopcy i ja :D) :) Majorek ---> tiaaa. zawsze takie rzeczy \"same sie robia\" :P Zdiablona ----> ja sie pojawiam kolo 40 czy 50 strony :D Z flaszka oczysicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdiablona ---> ty czytasz pierwszą część diabłów od początku??? podziwiam :) tego jest przecież od groma i trochę :P Ja też myślę, że w jednym dniu się nie zmieścimy. Chyba żebyśmy się spotkali rano i wieczorkiem bądź późnym popołudnie rozjechali do naszych domków. A jeżeli nie to trza jakiś nocleg zorganizować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdiablona ---> ty czytasz pierwszą część diabłów od początku??? podziwiam :) tego jest przecież od groma i trochę :P Ja też myślę, że w jednym dniu się nie zmieścimy. Chyba żebyśmy się spotkali rano i wieczorkiem bądź późnym popołudnie rozjechali do naszych domków. A jeżeli nie to trza jakiś nocleg zorganizować, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie co powiecie na termin 10 maja, to jest poniedzialek? Wtedy to i akarka sie zalapie:) Wczoraj bylo 18 sto ciepla i wszystkie sniegi i lody stopnialy. A my z tej radosci z naszymi sasiadami zrobilismy sobie ognisko u nich w ogrodzie i pieklismy chlebek i kielbaski w ognisku popijajac pifkiem :) w ten sposob swietowalismy nadejscie wiosny. A teraz jest tylko 10stC i deszczowo :) Dobrze ze mnie Mayka zbudzila bo pewnie do tej pory bym spal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znudzony ..ech... a u nas jest może z 4stopnie max... :( wieje zimny wiatr.. i jest brr.. na szczęście nie pada, jak wczoraj.. ;) Air a jakich ona przy tym emocji doznaje hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×