Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Elles !! :D:D Ech ja slepy przez tę twój blask :):D:D .Nie widziałem cie :D:D Zatem witaj... w tym nigdy nie działajacym pudełku :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Dobry dzień na ten Wieczór trzym szklane ..i weź w dwie ręce ..co byś nie rozchlapał..tak zacnej winiawki..rodem z mojej szafki :D:D ..aaa..gdzie jest ..Zdiablona?? ta..przeca..postawić ..co powinna dziś Ona :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wsiem i wobec:D poprosze Borewicz duuuuza szklanice i pijta ze mna bo sie ciesze :D mam prace :D dzieki za trzymanie ogonkow w slusznej sprawie:D Majorek czeeee:) Tygrysku wyjmij to dziecko juz z tej lodowki;):D wrzuc tam jedno moje:D Dobry...hihihi...bedzie latwo mi nie mylic ja tak bede ciebie zwac:D reszte witam nadal całuśnie bo lubie :D ciekawe jakie wam pomysly przyjda jak wam podam godziny mojej pracy:D zaczynam o 2 w nocy...koniec 12 w dzien:D:D:D ciekawe jakie macie na ten temat pomyslyhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys ..ups..e...sorrki..zapomnialem Ci polać..juz sie poprawiam ..Zdiablona..trzymaj szklaneczke..Twoje zdrowie i Gratulcje... i biegiem marsz ..po flaszke ..bo jak sama nie postawisz ..to sie praca nie utrzyma ..nawet w tych godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans ---> nio w koncu sie doczekalam!! :D Zdiablona ---> gratuluje!! 👄 :D To ta ze skorpionskimi skojarzeniami?? :P Dziecka w lodwce nie mam, napisalam wyraznie, cale sie nie miescilo :P Ide sie myc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys...nie to nie ta skorpionowska :D lomatko...to ty w kawalkach je tam pakowalas?:O:D:D:D miooooodzio wisnioweczka :Djuz prosze o next;):D stawiam stawiam :D ile tylko dacie rade wypic...juz dawno kupilam w tesco ;):D a pierwsza wyplata wypadnie na wrocek...huhuhuhu :D sie bedzie dzialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lej Hans !! Dzierże w łapach prawie że wiadro :D:D Lej obficie by i sie na mnie polało..jak sie ma zmarnowac to na moim cielsku :D:D:D..Aaa biegniesz..biegnijj Forest!!..biegnijj :D:D:D Tygrysek 🖐️ :D No, napewno niezniszczalna jesteś..tyle wytrzymać na Diabłach !!??:D:D:D I lepiej wyjmij to dziesko zanim kto po piwo poleci do lodówy ;):D:D Zdiablona !! 🖐️ :D:D Wreszcie sie przebudziłaś... od 2 mówisz hmm :D:D Daj mi pić...postaw tuż koło mnie :D:D Gdzież to wino !!😠 Dajcie spragnionemu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Zdiablonej mowa a Zdiablona tu :P hehe :) Hans -> ja lubie po ciemku, wiesz tajemniczo, romantycznie, psiejsko czarodziejsko :P:D Jesczze nie rozlewam :P Tygrys -> dobrze prawisz dobrze! Zgaszone światło - jest ciekawiej.. hehe.. nigdy nie wiadomo na kogo sie trafia w ciemnych czeluściach :classic_cool: Dzień Dobry -> Co Ty mi tu z blaskiem wyjeżdżasz? :P Toć ja czarna od smoły i dopiero co zakurzona spod wyra wylazłam - niech ktoś tu wreszcie posprzata :P;) :D Pozdrawiam ciepluteńko Diabełki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles ---> tiaaak, tylko trzeba uwazac, zeby dobrze trafiac ;) Dobry ---> powtarzam raz jeszcze, w lodowce nie ma dziecka :D Zdiablona --> nie, chcialam cale ale sie nie miescilo, wiec tylko przekrecilam glowa w dol i potrzymalam chwile za nogi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem :) Brat mnie wygonił, bo jeszcze coś musiał zrobić.. więc.. polazłam się wymoczyć:) Hans dzięki za ten trunek o tak długiej nazwie żem nie spamietała ;) ;) A ta Twoja przyspiewka.. to.. padam z nóg :D:D Elles witaj pod wyrkiem :) Dobry oj racja.. ;) Zdiablona - super, gratulacje ;) Mnie się skojarzyło, że może... słupy musisz podtrzymywać.. coby nie upadły.. hehe Wiecie co... ja nie wiem.. musimy chyba uważać.. i.. nie częstować się tym, czym będzie chciała nas uraczyć Tygryskowa.. jak ona dzieci w lodówce trzyma.. to ja nie chcę takiego jadła... ;) a ptasie mleczko.. ło jesusicku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam jeszcze raz tzn tym kto zostal wpadam szybciutko i mowie cichutko dobranoc aby Diabelkow nie pobudzic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles...bo zdiablona wszedzie tam gdzie polewaja :D chyba ze czasem zabladzi na jakies malo prechodzone towary...haha...jak Kloss:D a jak nie polewaja to sama flaszke postawie :Da co:D a jak popije to se potancuje :D bo lubie:D Dobry...bo ja taka zakrecona...ciagle gdzies leja...ciagle gdies pije...wiesz jak jest;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona --> dawaj flaszke, bo Agenta znow wywialo :P Mayka --> kogo budzic?? My tu jeszcze nie spimy :D Majorek --> AAA NIE MAM ZADNYCH DZIECIE W LODOWCE, nie miescily sie tam :P Przypominam, poza tym, ze mieska nie jadam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no...tej prowokacji nie wytrzymam;):D najpierw cos mi Agent kaze stawiac ;) Majorku a ty mi o trzymaniu slupow ;) no to juz nie ma sily ....skojarzylo mi sie samo:D :D:D najpierw stawiam...potem podtrzymuje:D co jest dalej;) Mayka...hehe...n nie obudz nas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Dobry Ty..zachłanny..wiadrami ..opoju ..byś chciał....nie ma tak łatwo ..:p ..kultura ..nas obowiązuje diabelska ..i możemy ..zmienić ..to na rogi :D:D Tygrys...a wybacz..bo ja dzis taki ..ździebko zakręcony ..i rozbiegany :D:D..ale się poprawiam czasem:D..i polewam ..diabelsko..i siarczyście :D..Zdiablona Twoje zdrowie ..w gardła nasze :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdiablona, a potem mozesz eksplodowac :D :D :D :D :D Hans, nio!! zeby mi to bylo ostatni raz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiger no wiem, że się nie zmieściły.. ale.. to w kawałkach.. coś tam pisałaś o ukrecaniu głowy i nóżkach... a mięsko to pewnie dla nas... niby tu na stół.. na zakąski do napojów.. ta... no ładnie.. :P :P Mayka dobranoc :) Zdiablona może i nawet te świecące... "malo prechodzone towary" buhahahaha Hans "opoju" buhahah :D:D:D ja nie moge z Wami :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Majorek, Majorek, Ty czytac nie umiesz :P Nic nie ukrecam tylko glowa w dol wieszalam, na chwilke :) potem podrzucalam do gory :) dziecie cale i zdrowe zostaly odebrane przez rodzicow i do domq swojego wywiezione :) To ja jestem ranna!! Ja!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek -> mi tam nic nie straszne ;) Zdiablona -> nie doczytałam, tez gratuluję :)🌻 To gdzie masz tą prace? :P:D Mayka -> ale my nie śpimy :P !!! Majorek -> ano, czesc :D Margot -> dostałam foty, thx :D Prześliczne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz jest nowa strona??? Strasznie szybko to dzis idzie... Oj chyba zaraz ja tez brykne do lozeczka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles, skoro Ci nic nie straszne, to zostawiam Cie tutaj ze Zdiablona i Borewiczem,,, :) Chyba, ze Majorek tez jeszcze jest... :D Bawcie sie dobrze i glosno!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:Dmalaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla.. kolezanki:D:D:D:Dhehehe hihih hehehe:D:D Majorek ..z nami możesz ..wszystko....nawet wykasczować wrzosowisko:D:D:D malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mi sie udało wejść od razu na strone której nie widac hehe :D Majorek -> co Ty, niedomagasz? Wisnióweczke dla tej pani :P Tygrysku -> w którym miejscu jesteś ranna? :P Zaraz znajdziemy dla Ciebie wysoko wyspecjalizowaną opieke medyczną. I pamiętaj: NIE UMRZESZ :D:classic_cool: hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans....dzieki...zdrowko twe wyzlopiem tyz :D Majorku a dlaczego mowisz do Klossa o udoju :O:D:D Tygrysku ja lubie eksplozje;) i wszystkie inne takie :D Dobry...padles po tym wiadrze?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaaasne Tygrysek takie rzeczy to nie nam wciskać... taa .. wszystko wiemy, przed nami się nic nie ukryje... dziecię w lodówce.. a do domku podmienione... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahahahah... :)) O rety.. Ale koniec tego dobrego, ja mykam do łózia... :) Troszku późno sie zrobiło... Rano trzeba wstać i biec do kwiaciarni - mama ma urodzinki :)🌻 3majcie sie, dobranoc :) 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tu spac z Wami?? Elles ---> w lapke :P Mam taka fajna szramke od nadgarstka do lokcia :D Wiem, ze nie umre, mnie sie tak latwo pozbyc nie da :D :D :D Majorek ----> mnie nie wierzysz?? mnie?? jak mozesz :( :( Zdiablona ---> milych eksplozji zycze :D Hans ---> ale zes sobie przyspiewke znalazl :P Kasztanki, rikitika ta, tiaaa Koniec tego dobrego spaaaaaac!! 😴 DOBRANOC 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera..byl sąsiad....zapomniałem że już jest 01 w nocy..a u mnie ryczy radio:D:D Eles...sie robi..winko ..prosze.. Zdiablona ..tyż trzymaj... Tygrys ..na odchodnego..coby sie rowno w wyrku leżało :D..też tarza jednego :D Majore..prosze prosze...sie nie kręcić ..bo nie moge wcelować:P:D qrde..baterylki ..w latarence siadają ....a strony śmigaja :D:D:D malaga..tiki,taki,..... i kasztanki....dla Ciebie i winko..i dla kolezanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans.. a to dopiero propozycja :D:D Zdiablona to tez był cytat.. to Klossik tak DzieńDobrego wyzwał ;) Elles :D I w razie czego zaleje się ją znów wiśniówką :) Paps - grzeczna córcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×