Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość Majorku lubisz cytaty
to przeczytaj: "Kapłan to drugi Chrystus. Otrzymaliście w tej chwili straszliwą władzę. To jest władza nie tylko nad szatanami, nie tylko nad znakami sakramentalnymi, ale przede wszystkim nad samym Bogiem ! Jesteście przecież 'spirituales impiratores', a jako tacy macie władzę rozkazywać nawet samemu Bogu. On tego zapragnął. On tego od was chciał... Będziecie Mu rozkazywać, gdy na wasze słowa zstępować będzie na ołtarze - Bóg żywy" - z przemówienia Prymasa Polski kardynała Stefana Wyszyńskiego do młodych kapłanów, w dniu 22 maja 1957 r. w Ołtarzewie. ("Ateneum Kapłańskie", nr 310/1960, s. 165).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w ten juz swiateczny dzien .. Zycze wszystkim ..Wesolych ,Zdrowych i Pogodnych ..Swiat oraz mokrego śmingusa ..Dyngusa ...!!! Wiecie co ja to chyba jakiegos mam pecha ...Jechalam dzisiaj ..przed 15-nasta na cmentarz na Brodno..akurat 10 minut wczesniej byl wypadek przy ul .Zwyciezcow ..i Walu Miedzeszynskiego...Sluchajcie to byla masakra ..zginely dwie osoby ...palil sie ich samochod ,ktory byl strzaskany i porozrywany ..po uderzeniu i dachowaniu..!!Ci biedni ludzie ..facet z dziewczna ,,niestety rowniez ..nie byly w calosci ..Po co ja tamta droga jechalam ...do tej pory nie moge dojsc do siebie ...Wina byla ..tego idioty z czrnego Volvo ..Grzal na czerwonym .Kleczal na jezdni i walil glowa o beton ..chyba byl w szoku ..co on najlepszego zrobil...Niech zamkna debila ...Tamci ludzie ..spokojnie na zielonym swietle wyjezdzali z bocznej ulicy ..a ten ich poprostu rozerwal w strzepy ...Nie bylo co zbierac .. Wybaczcie ale musialam ...gdzies sie wygadac ..bo jestem w szoku ...Taki wypadek w same świeta ..!!! Pozdrawiam Wszystkich ...Smacznego Jajka ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich :D Air .. hehe .. ja wstałam .. zupełnie nieświadoma tego, że.. już u mnie dawno jajeczka poświęcone :D - czasem to się przebudzam i słysze różne rzeczy w domu.. a tu nic.. nawet nie wiedziałam, że mama siedziała na komputerze.. (u mnie w pokoju jest :) ) ... taaa... tak to jest jak się dziwnie późno chodzi spać :) Nawet się temu naszemu koszyczkowi ze święconką nie przyjrzałam hihi U mnie troszkę słońca było... ale takie kapryśne.. często się chowało.. Borewicz .. i jak leń ? :) Kasiek wesołego jajca :D hehe a jak mi zacznie trząść się ze śmiechu przy sniadanku.. to co ja zrobię ?? ;) ;) Tygrysek... i nie słyszałaś go? no ładnie .. się zajmujesz... łózkiem diabłowym.. ;) Ja nie wiem.. czy też kiedyś tej mojej nie przetrzymałam gdzieś poza domem... ;) Gio .. to jest straszne... cżłowiek jeździ np. kilkanaście lat bezwypadkowo bezpiecznie.. i co.. wysraczy taki młody (bo tak jest niestety najczęściej) debil - przepraszam za słowo.. ale tylko to mi przychodzi... i koniec... Trzym się.. staraj się tego nie trzymać w główce (wiem, łatwo się mówi).. Do lubisz cytaty: dziękuję za cytat, mocne słowa.. coś w tym jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !!!!!!!!!!! 🖐️ :D:D:D UPS ! :O .. Nie złorzyłem jeszcze życzen :(:D:D Wesołych świąt wam, niech wal młucą jajami, leją wodą, i zyczą to co każdego roku: \"Wszystkiego najlepszego\" :D:D:D Majorek 🖐️ :D To nic złego, że ktoś czasem podszywa się pod Ciebie. A po za tym z twoją mama fajnie się gaduje ;):P:D:D Gio 🖐️ :D ... Może gościu nie żałował tylko czas modlitwy go zaskoczył ;):D ... Co nie znaczy ze mi smutno :(:(:( Ma czy lubisz 🖐️ .. Zacytuj to jeszcze raz, bo niezdążyłem przeczytać :):D:D Tyygrydek 🖐️ :D ... ty potworze ;):D Nie broń sie :P .. Wiemy że lubisz te filmy :D .. Jak mówisz, \"coś pysznego\" :D:D Kasiek 🖐️ :D ...potwór ty też jesteś, ekhem ne ne ne nie dobra ;):D:D J23-Borowiki 🖐️ :D Nie dziękuj tylko sie odwzajemnij ;):P:D Air 🖐️ :D A gdzie Ty ? Rano tak wieczorem nie ???:O:(:P:D:D Dobra !!! Tyle na dziś, chyba że ktos dojdzie :D:D .. Wesołych jaj wam i śmiesznych zajaczków (to dla kobiet) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych, smacznych, mokrych :P Ale był ubaw przy ukladaniu dóbr do koszyka...szczególnie w momencie, gdy kiełbasa i za przeproszeniem jaja...;) się tak dziwnie ułożyły :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorku myślę schematycznie
jak to facet, sądziłem, żeś też facet, ale to dlatego, że tylko zerknąłem na ten topik. Przyślę Ci jeszcze z jeden cytat, ale nie dzisiaj, jest za późno. Pozdrawiam i wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień :) mówisz, że fajnie.. czyli nie bardzo rozrabia ? :) Ktoś ... haha no proszę:) Myślący schematycznie :) a czy to zmienia coś żem kobiełka? Tobie równiez wesołych wiosennych Świąt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co Ktosik zobaczyłaś w tem koszyku? ..... Oczy z dłuuugim nosem :P:D:D:D ..I to teraz bawi kobiety ? :O:P:D:D Majorka ;) ..mowa złotem, milczenie gupotom .. ale i tak nic nie powiem ;P:D:D .. To ty jesteś facet? :O:D Schematyczny :D .. Ty to potrafisz schematycznie uschematycznić schematyczność schematycznościa upojenia schematycznym alkocholem :D:D:D ..Cytuj Bracie !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Fajne sa swieta, mozna odpoczac, zrelaksowac sie, wyspac i tym podobne. Pogoda dopisuje, slonecznie i fajnie. Pozdrawiam i bawcie sie dobrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos czyli ja
Majorek ;) Dobrydzień 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudki robic chyba nie musze?? Nie spicie pewnie :) Przyszlam pod lozko zjesc sniadanko :D Tutaj jest tak milo, wiec zjem u Diabelkow :D :D :D I poczytam przy okazji co sie dzialo... Moze nawet opowiem co sie dzialo na spotkanku 3 Diablic... a dzialo sie, oj dzialo :D (Mala czemu tak szybko zwialas...:_P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dibaly sie uspokaja w Swieta?? Oj nie wszystkie... Zdiablona i Tygrysek szalalyw czoraj az milo :) Na pocztaku jak byla jeszcze z nami Mala, to podrywalysmy jednego kelnera, oczywiscie najprzystojniejszego ze wszystkich :D Trzeba bylo na niego mrugac jak sie pifko chcialo, bo jak sam powiedzial \"faceci dzialaja na mrugniecie\" :D :D :D Potem niedobry Niepokorny zabral nam Mala :( A my z Zdiabliona zostalysmy na jeszcze jedno pifko.... tia... wyszlysmy tuz przed zamknieciem knajpy :D Wspominac nas tam beda jeszcze dluuuugo :D ja nie wiem co moge powiedziec a co nie ale bylo wesolo, plakalam ze smiechu a wszyscy kelnerzy i barmani sie do nas usmiechali, puszczali oczka i machali lapkami :D Od jednego nawet liscik dostalam :D :D :D A potem szlysmy do nocnego i Zdiablona chyba naszego Dobrego szukala, bo mowila do wszystkich Dzien Dobry :D :D :D :D Faaaaaaaaajnie bylo :D Dobry --> ja nie potfur :( nieee :( :P Filmy lubie, tak, tak, tak :D Gio --> ❤️ trzymaj sie dzielnie ❤️ bedzie lepiej ❤️ Majorek --> nie slyszalam, bo mam pdowojne drzi i komputer w drugim krancu mieszkania :P no i on nie wyl a piszczal ;) Znudzony --> Ty tez sobie wypocznij i baw sie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze się ze Was tu mało - bo to znaczy ze dobrze swięta spędzacie :D Hehee Tygrysku :D Załuję ze mnie tam nie było :P:) Znikam.. wszyscy sobie poszli, zabrali mi nawet psa i nie mam z kim teraz na spacer iść a tak ładnie, wiosennie i ciepło.. :( Za to zostawili mi tu piękny bałagan po śniadaniu - więc troche ogarnę domek i wybywam... bo w sumie to jestem 😡 i generalnie mam wszystko w dupie; :P Wesołych świąt :) PS. Na zająca dostałam nowy monitor - znaczy nie nowy bo stary ale lepszy niż tamten co miałam :) Ten mój to troche ciemny i wypalony już był :P hehe... Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Elles\'ka :D 🖐️ :D Sie nie wsciekaj a ladna pogode wykorzystaj :) ja wlasnie bylam z moim kundlem na spacerku :D Zdiablona pozowolila mi wszystko Wam opowiedziec, ale ja nie wiem czy to taki dobry pomysl :P Sami sobie wyobrazcie co sie dziac moglo gdy spotkaly sie dwie Diablice, obie skorpionki ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej diabelki :) Tygrysek, swietnie ze tak w trzy diablice sie dobrze bawilyscie, to cieszy. Zdiablona, mala i Tygrysek jak trzej muszkieterowie :D szalaly ze malo karczmy nie rozwalily :) Idziemy dzisiaj na swiateczne sniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigre - no zaluje bardzo, ale mus to mus :D ;) nastepnym razem bedziemy szalaly u Zdiablonej na obiedzie moze nie rozwalimy chalupy :D a jakie jaja dostalysmy od Zdiablonej ;) :P cale pomalowane slicznie wlasnie dorwalam sie do kompa po sniadanku u Siostry Niepokornego :D musze jakos odreagowac te gore jedzenia za jakies pol godzinki idziemy na spacer :D pozdrawiam Was i nadal zycze MOKREGO poniedzialku :D ;) :P pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga teraz bedzie pisac moja bratanica :D Jestem Dominika z zerówki. Mówię dzień dobry :) Jestem u mojej cioci jem cukierka i będę piła sok. Moja siostra Magda przeszkadza mi pisać na komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorku obiecany cytat
Iz 45:6-7,9-12 6. aby wiedziano od wschodu słońca aż do zachodu, że beze Mnie nie ma niczego. Ja jestem Pan, i nie ma innego. 7. Ja tworzę światło i stwarzam ciemności, sprawiam pomyślność i stwarzam niedolę. Ja, Pan, czynię to wszystko. ... 9. Biada temu, kto spiera się ze swoim twórcą, dzbanowi spomiędzy dzbanów glinianych! Czyż powie glina temu, co ją kształtuje: Co robisz? albowiem jego dzieło powie mu: Niezdara! 10. Biada temu, kto mówi ojcu: Coś spłodził? albo niewieście mówi: Co urodziłaś? 11. Tak mówi Pan, Święty Izraela i jego Twórca: Czyż wy Mnie będziecie pytać o moje dzieci i dawać Mi rozkazy co do dzieła rąk moich? 12. To Ja uczyniłem ziemię i na niej stworzyłem człowieka, Ja własnoręcznie rozpiąłem niebo i rozkazuję wszystkim jego zastępom. Iz 55:8-9 8. Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. 9. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi. (Biblia Tysiąclecia, Wyd. IV, str. 888, str. 897) Iz - Księga Izajasza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majorku obiecany cytat
Iz 45:5,9-12 5. Ja jestem Pan, i nie ma innego. Poza Mną nie ma Boga. Przypaszę ci broń, chociaż Mnie nie znałeś, ... 9. Biada temu, kto spiera się ze swoim twórcą, dzbanowi spomiędzy dzbanów glinianych! Czyż powie glina temu, co ją kształtuje: Co robisz? albowiem jego dzieło powie mu: Niezdara! 10. Biada temu, kto mówi ojcu: Coś spłodził? albo niewieście mówi: Co urodziłaś? 11. Tak mówi Pan, Święty Izraela i jego Twórca: Czyż wy Mnie będziecie pytać o moje dzieci i dawać Mi rozkazy co do dzieła rąk moich? 12. To Ja uczyniłem ziemię i na niej stworzyłem człowieka, Ja własnoręcznie rozpiąłem niebo i rozkazuję wszystkim jego zastępom. ... Iz 55:8-9 8. Bo myśli moje nie są myślami waszymi ani wasze drogi moimi drogami - wyrocznia Pana. 9. Bo jak niebiosa górują nad ziemią, tak drogi moje - nad waszymi drogami i myśli moje - nad myślami waszymi. (BibliaTysiąclecia, wyd. IV, str 888 i 897)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diably sie jeszcze objadaja?? :) A ja sie nie obzarlam!!! :D Nie bylo kiedy, bo ciagle z dzieciakami szalalam :) Bylo pisanie na kompie, rysowanie oraz tance :) Czasu na jedzenie niet :P No na serniczek oczywiscie czas znalazlam :D Mala ---> oj lepiej jej chalupy nie rozwalajmy, bo nas wiecej nie zaprosi :D Znudzony ---> glownie szalaly Diablice dwie :P Mala za szybko wyszla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilismy wlasnie z poznego sniadania, a za chwile znowy sie wybieramy na obiad. Swieta, dobrze ze mam umiar bo bym przytyl bardzo. :) Tygrysek pozdrow Dominike :) i bawcie sie dobrze razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzony, dzieciaczkow juz nie ma ale jutro bede sie z nia widziala to przekaze :D Obiecalam jej powiedziec, wszystko co jej odpowiedzieliscie :) bardzo sie zatem z pozdrowien ucieszy :) A Tobie smacznego zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cry - zendegi
Tu ja, nieślubne dziecko Godzilli i Antoniego Macierewicza. Niezły pomysł kufa mać miałeś pojebie z tym postem .... az dziw bierze ile nedznych sflustrowanych mend siedzi na necie tylko brac .... Jesteś chyba równie pojebany jak oni. Odezwe sie kiedys na maila, kozojebco pierdolony. pa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich grupowo;):D tiaaa w sphinxie dluuuugo nas nie zapomna:D:D w ramach uzupelnienia dodam ze w podrywie nastapil podzial zebysmy sie nie klocily z Tygryskiem;) ja obstawialam kelnerow :D a Tygrysek miala pizzermanow:D taaaa...jaja to ja ladnie maluje :D ale skoro one maja taki ladny ksztalt to mi to ulatwia sporo :D jak wracalam nie pamietam :D cud ze wysiadlam z metra tam gdzie cza:D mialam jeszcze zaproszenie na impre przystankowa...malolaty sie bawily...haha...znowu ciemno bylo wiec mnie zapraszali :D niestety odmowilam :( moj aniol na moj widok...mknacej zygzakiem w strone domu :D po prostu padl i nawet nic nie mowil:D:D:D cieeekawe co to bedzie we wrocku...hahaha....skoro we 3 zrobilysmy taka jazde to co dopiero jak nas tyle bedzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwetii podzialu: wcale nie byl on sprawiedliy!!! Zdiablona miala jeszcze barmanow!! ja moglam sobie tylko na okolice ich paska popatrzec :P :D aha a co bym nie powiedziala na ich temat to Zdiablona im przekazywala :D :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×