Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysek --> zaraz spróbuje - ciekawe czy sie uda... A rany.. no wiesz... :D różne rzeczy sie wyprawiało.. :P;) Ubieraj sie cieplej Tygrys - bo tak z basenu pewnie wyskoczyłaś na słońce i dlatego kaszelek jest :) Ghana --> :)🌻 Też sie ciagle nad tym wyjazdem zastanawiam... Szam --> To co Ty w święta robiłaś? :) Moze teraz sobie troszkę odpocznij :) Uciekam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szam -->Dopiero teraz wysłałam posta i widze Twój.. o kurcze, co sie stało z mieszkaniem? :( Nie martw sie ❤️ Cholera no.. zawsze sie musi dziać coś niedobrego.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elleska ---> oczywiscie, z etak :D biorac pod uwage, ze cierpie na suszarkowstret, wiec z mokrym lepkiem brykam :D na dodatek zeby czekanie na autobus sobie umilic odwiedzam sklep gdzie dobre lody maja :D Szamcia ---> bedzie, zobaczysz, ze bedzie lepiej ❤️ moze nie juz tuż, tuż ale bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane diablatka :-D Ja tylko na razie na minutke, bo musze wylatywac za chwilke z domciu, ale chcialam podziekowac elles za maila, ktorego wlasnie dostalam - slicznie Ci dziekuje, to opowiadanko jest takie wspaniale!!! 😘 ❤️ 🌻 Pa, pozdrawiam Was i zycze liutkiego dzionka! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam dzis fajny dzionek w pracy :D nie tylko kazali mi po necie brykac, bo pare rzeczy trzeba znalesc ale na dodatek wramach cwiczen fizycznych kursuej pomiedzy pietrami firmy :) Haneczka ---> 🖐️ uwzaj na kominy jak bedziesz lataca :D Elles --> jakie opowiadanko?? tez bym chciala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - co sie dzieje z Rupieciem??? Nie moge sie tam dostac od wczorajszej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaaaaachni :D :D :D :D :D :D :D Ty juz wiesz co :D :D :D :D :D DO PRACY SIE BIERZ!!! :D :D :D :D A mnie sie nic nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry !!!!!!! Wam 🖐️ :D:D Kachni 🖐️ Po co śmieci bez rupieci ?! :O:D Tygrysek 🖐️ :D Ty nie pracujesz, ty sie lenisz diabelsko zabawnie :D Haneczka 🖐️ :D ... Na minutke i jaTobie ;):D Elles 🖐️ :D .. Co moge powiedzieć, kidy już jest wieczór, wstałaś ?! :O:P:D:D I oczywiście dziekuje za maila :(😭 Szam 🖐️ :D ..Biedna Ty rusałko nieprzyjemnych łzów. trzym sie miękko ;):D:D Ghana 🖐️ :D ... Kopnij sie do Wrocka to mandat zaliczysz za nadmierną prędkość :D Mayka 🖐️ :D Fajnie że wpadłaś... rano :D:D No dobra :) .. reszta to już świt :P:D Dawajcie, bo nie mam komu dokopać ;):P:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę, że teraz zmiana terminu...Spoko i tak jeszcze się pozmienia :P Ciekawe kto tak naprawdę ruszy dupsko do Wrocka. Pewnie conajmniej połowa wymięknie przede MNĄ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim!!! :) Od jutra mam ferie (oficjalnie powinnam byc jeszcze jutro na zajeciach, no ale konczy mi sie waznosc biletu miesiecznego na pociagi, wiec sila rzeczy... :P ) Przesylam Wam moc buziakow! 👄 Pewnie od jutra bede czestszym gosciem pod lozkiem, co mnie oczywiscie baaaaaaaaaaardzo cieszy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Elles..ja tam się na tym... kompletnie nie znam..w sprawach ..kompa ..to jestem typowa blondynką :D:D Znudzony...mi też pasuje:) Tygrys...ale Ty ..to masz ..fajnie...ja tez moge sobie po sieci brykać ..ale oko ..Wielkiego Brata..cały czas..śledzi..więc nawet ..tu nie zaglądam w pracy:(...ale juz odliczam dni..mego przymusowego siedzena ..i w poniedzialek....odpalam wrotki..:):)..i lecim..na Szczecin :D HankaMayka...tak wcześnie ..to ja jeszcze spalem :)..ale dzięki za pobudke:) Ghana???...znamy sie ...a jak nie to cześć :) szam...tak to już jest ..niestety....\"każdy tutaj ma swój kawałek problemów\"..i to jest prada..co napisałaś..oby ..Ci ..było ich mniej :) ps....... Eles....czy Ty czasem nie jesteś dziś urodzinowa...??:) jeśli tak ..to wszystkiego NAJ!!NAJ!!!NA!!! lepszego :)🌻🌻+kwiaciarnia :) Dobry dzień na ten Wieczór Ktoś....ktoś na pewno przyjedzie..może..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Margot....nie widziałem Cie:)..ale teraz widze ..qrde..ale masz fajnie...ferie...ja też chce..😭 😭 :classic_cool: Mała..cześć...qrcze..też Cie nie widziałem ..taka mala jesteś;);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie Diableta, nie wiem jutro dam rade zrobic Wam jutro pobudke, poniewaz mam dwa pilne projekty do spawdzenia, wiec bede sie musiala od rana za to zabrac :( Borewicz ---> ja bryakam prawie zawsze ale dzis bylo to oficjalnie :D Dobry ---> a wlasnie, ze pracuje ;) nabiegalam sie dzis pomiedzy pietrami, dobrze ze kondycja jeszcze mi dopisuje :D Elles ---> hmm to dziis???????? PS: Maila tez bym chciala :D ja tez :D Ktosiek --> buhahahahahaha :P Mala ---> juz Ci ruszam na ratunek!! w starte papierow nurkuje i Cie z niej wyciagam :D sliczna rzecz na tym linku siedzi :) Margotka --> jupijajej :D jak cudownie Cie widziec pod lozkiem, na dodatek usmiechnieta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrys, mam dzisiaj nadwyraz dobry humor - same dobre wiadomosci :D:D:D Jak do polnocy schudne jeszcze piec kilo i ustrzele 6 w totka, to bede mogla uznac ten dzien za idealny :P :D:D:D Borewicz, ano jestem, jestem :D Teraz to pewnie bede dlugo i czesto balowac pod lozkiem :P :D A feriami chetnie bym sie podzielila - nie jade do Polski wiec pewnie ciut beda mi sie dluzyc... ale niekoniecznie :P Mala, szybkiego odkopania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margot...bo chyba ..nie ma nowego łózka >? co ??..qrde..dobra ..czas iść spac ....co tak sami tu będziemy siedzieć ...nawet Tygrysa..brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co słychać? A co z tą muzyką - nikt nie odpisał, jestem niepocieszona, bo mam ochote na coś wesołego a ostatnio samych smętnych kawałkow słucham - i zaczne Wam niedługo marudzić :P;) Margot --> to fajnie ze masz ferie i mozesz odetchnąć, cieszę sie też :) Borewicz --> skąd wiesz? ale to nie dzisiaj - tak za jakies 10 minut mozemy oblewać :D Tygrys --> Ty to chociaz mozesz sobie dobre lody zjeść - u mnie w sklepie zabrakło moich ulubionych :P:( Maila powinnaś miec, z tym facetem w szpitalu, bo Tobie tez wysyłałam... Haneczka --> ciesze sie ze się Tobie podobało 🌻 Dzień dobry --> eeee? Jak to wygląda do wszystkich ładnie rozesmiana gębula a mi tu jakaś smutna mina i jeszcze w ryk... :P W ogóle to sie przymierzam do maila - i dzieki za ostatniego :)❤️ - tyle ze mi na razie natchnienia cosik brakuje... :( Hmm.. to co, kto jest i kto ze mną pije? :D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... nikogo nie ma... to idę pod wyro, upiję sie sama.. nawet nie ma dla kogo zatańczyc... ech... buziaki 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saszka
O rety, aleście tego naprodukowali !!!! Zaglądam do Was czasem, nie potrzebujecie kogoś nowego pod łóżkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gram Wam an trabce na pobudke i mykam do roboty :D tzn biore sie do pracy, bo w robocie to juz jestem :P :D Ktosiek --> tu nie ma co rozwijac :P nie ma szans i juz :P Margotka --> sie ciesze :D to jeszcze mala solowka na perkuscji WSTAAWAC! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, jestem. Gio ma rację, że się ostatnio słabo udzielam, ale cóż...nie wiem czy to wiosna czy cóś. Zaczynam sie zastanawiać czy nie uderzyło mi do głowy poczucie pewności w związku ze stałą pracą która juz o krok. Mój I. mówi ze sie jakaś nerwowa i agresywna zrobiłam, wrrr;-) no, to czas się za siebie wziąć, co nie? sami wiecie jak to się w życiu układa, to co Wam będę pisać, chyba na razie nie mam specjalnie ochoty na słowne przekomarzanie się czy co...może mi przejdzie.... Margotka, jak tam z tą płytą? bo jak pisałam kumpel się dopytuje.....może prześlij jakiejś zdjęcia, co? gdzie dokładanie teraz mieszkacie? kiedy znowu będziesz w Polsce? na zlot do wrocka nie pojadę, bo kasa i tym podobne mnie w miejscu trzymają:-( pozdrawiam wsiech:-) elles, co do muzyki wesołej, to sama nie wiem. ja też ostatnio raczej smęcę muzycznie. Ale np. Lebensartmusic.com jest fajne albo Berlin Lounge by day. Na mnie pozytywnie działa zawsze Simply Red. Facet ma tak pozytywnie ładującą muzykę i texty, a poza tym on zawsze się uśmiecha, że od razu się lepiej na sercu robi. Dziękuję tym którzy próbowali coś tam naskrobać na temat mojego postowego smęcenia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×