Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Znudzony ...znasz ta piosenke ..Stolica ..ehh..Stolica..i żadne slowo wiecej....!!!:D..ogladac fajna rzecz ..to trzeba ..slyszec ,widziec i ..czuć..!:D ..a nie mogli tego Szczytu zrobic gdzies w jakims innym slawnym miejscu ?..na przyklad na Polach pod Grunwaldem ...?:) ,,ty to masz problemy ...trzeba bylo sobie ..zwykly budzik wstawic do piekarnika ..!!!:D..i po co sie w koszta wpędzac.. zegarek to zegarek ..nie widze roznicy..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D... Odezwij sie bo nie mam Cie na liście :)🌻 2586888

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Gio mowi, dobrze!! To trzeba widziec, czuc, slyszec, zeby zrozumiec :D W pelni popieram pomysl przeniesia Szczytu na Pola Grunwaldu :D Elles --> brykne, niech no tylko sie zjawi w poblizu mych tylnych odnozy ;) Znudzony --> albo przyczep zwykly zegarek do kuchenki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... W końcu się pojawiło \"200\"... :-) Widzę \"piękne góry\" znudzony..., (chyba, że jest mgła i opady...) Musisz pojechać po nowy zegar? Chce Ci się?... To już lepiej kup nową kuchenkę... :-) Specjalnie dla Ciebie :-) elles... (i z ciekawości) skonfigurowałem konta w Outlook Express i przesłałem emalie z użyciem UDW. Sprawdziłem wysłaną wiadomość i w odebranej emalii z UDW jest oczywiście \"Undisclosed-Recipient\"...:-) ale chodziło mi, że w emalii wysłanej można sprawdzić do kogo się wysłało... Ale oczywiście masz rację, że w otrzymanej emalii - nie... C.N.U... Uff... Miłego popołudnia dla wszystkich! Idę, może ja też będę miał jakiś szczyt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linking --> :) Co - idziesz góry zdobywać? Pamietaj ze przyjemniej we dwoje... ;):D:D heheh.. Jak dobrze spędzać czas na łonie.. natury.. :) Tygrysek --> :) Jade upolować moze jakieś ciekawe butty.. znaczy nei jade jeszcze.. chcę mamę namówić :P:) bo tak samej to mi sie jechać nie chce.. :P:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :D jest mi troszkę lepiej, wiec ... piore i sprzatam i zmywam naczynka :D to narazka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc diably :) troche mnie tu nie bylo:( ale widze nowe ogonki :D:D:D faaajnie:) narzekacie na ten szczyt...a mi sie podoba...hehe...bo to wyszlo takie ogolnostoleczne szczytowanie;):D:D:D brzmi to dla mnie calkiem zachecajaco:D Tygrysku caluski :) Gio czesc:) Linku...hehe...a ty nadal obietnicy nie spelniles w sprawie uchylenia rabka spodnicy;):D Ktosiu...a moze by tak poradzic wladzom wrocka przed diabelskim szczytem takie srodki jak na warszawski szczyt???;):D policja juz ma wprawe...tak sie chwala:D Szam...taaaa...ja tez z wawki...ale do sphnxa nie ide;):D hehe dla reszty caluski i usmieszki👄 :D jest nadzieja ze tu czesciej bede zagladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - posprzatalam nieco nadal czuje sie niezle :) a teraz odpoczywam Zdiablona - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 👄 buziaku dla kazego mam :D Elles --> upolowalas cosik?? :D Ktoś --> :P :) :P Mala --> trzymaj sie dzielnie i usmiechniecie 🌻 Zdiablona --> jedziesz czy nie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ Cooooooooooooooo?????????????? :D:D 200 wpisów??!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D No brawo :D przypomniały mi się starew dobre czasu z pierwszej części :) ;) Jestem w końcu :) Długo się tym necikiem nie nacieszyliścmy z Aniołem, bo nam padł kompik haha.. i do tej pory jeszcze nie jest zrobiony, ale Anioł nad nim teraz chyba ślęczy i mam nadzieję, że go doprowadzi do porządku :) Acha, jestem w domku :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha byka walnęłam, oczywiście nie 200 wpisów.. tylko 200 stron! :D Znów mam zaległości... a miało być tak pięknie .. ;) Nie pamiętacie może na której to ostatnio byłam stronie ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 200 setny to i ja sie pisze :D:D .. niech, że tak pospolicie powiem, qrwa sobie będzie :P:D:D Cześć Diabły 🖐️ :D:D Dzisiaj siem żem przekonał, że kobieta jezykiem równiez moze zgrzeszyć, złaszcza kiedy on długi i szorstki :O:D:D (głupi kto mysli ze ma cięty ;):P...) No to pokolei :)... Majorek byku ekhem :P .. krowo jedna :D:D Tygrysek zwierzaku (niemylić z prosiakiem) :D Ktoś czyli coś mietkie jest zawsze miekkie :D:D Mała mało odpoczywasz, o sprzataniu powinnas tylko mysleć, od robienia anioł jest ;):D Zdiablona to z grobów też ludzie wyłażom ?!! Hej Tobie :D Elles biada butom zwłaszcza z tygrysiej sierści ;):D linking 200 to też ja :D Gio Vanetta Hej tobie po szczytowsku macham :D Znudzony Ech z tymi kuchniami, ty se na gaz zrób elektryka w europie to zmierzch cywilizacji... nie rób sobie wstydu mówiac ze Kanada taka do tyłu ;):D:D Kai ... a mi też powiesz o której mam wstac by pojechać pociagiem pospiesznym przez osobowe wagony z numerem dla bydła ?? ;):D:D Szam.. to było rano wiec teraz 🖐️ hej Ci :D 200 mam nadzieje że nie przeskoczy jak klikne klick :D:D:D A może by i zawołać Dobry Wieczór, co ????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała słodkich 😴 Dzień miło Cię widzieć, ale... hmm... krowo? :) ... no byku to jeszcze :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry.. oooo :) :) :) to może by c... a swoją droga dawno nie miałam przyjemności ... z ... krówką :P Ghana 🖐️ i 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczelam dzis stronke 200 i pewnie skoncze .. Dzien Dobry..>>.. ja mam do ciebie mala prosbe ..jak cos do mnie piszesz swoim dziwnym grypsem..to pozniej ..tak gdzies z boczku...napisz P.S. .i ..przetlumacz .z polskiego na nasze...bo ja sie strasznie irytuje jak nie rozumiem slow ...i na wszelki wypadek ..zawsze mysle ze cos zlego piszesz ...!:D caramba !!!!! ..nie wiem czy to dobrze ,czy zle ..ale tez ci sprobuje pomachac ..po szczytowsku..!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butów nie znalazłam... :( ale moze jutro sie pokręcę troche i znajde.. :) Nie bedą z tygrysiej skórki na pewno :) heh... Majorek --> no byka walnełąś - ale za to złapałaś dla siebie 6-tys. wpis :) Brawo dla tej pani :D🌻 Aha - widziałam wczoraj bajadere w cukierni - ale sobie nie kupiłam, taka duża kulka ma tez pewnie dużo kalorii haha.. a ja ostatnio troche sie ograniczam z żarcie - kiedys sie wyglądało lepiej - a teraz co? Brzusio rośnie.. ;) Mała --> :) Ja też czasem lubię posprzątać.. Obyś zawsze miała taki dobry humor... :) Też Cię podziwiam za te trzy tygodnie.. :)🌻 Zdiablona :D🌻 Ghana :) 🌻 Oglądałam tą stronke.. :) Masz jakichś znajomych pewnie w Czechach :) Pieski ładne.. ale ja lubie takie bardziej włochate hehe.. :D:classic_cool: Wydają sie ze są delikatniejsze w dotyku.. ;) Margot -> :)🌻 Gio --> :) 🌻 No i chyba idę spac... Anioł cos pisał z miasta plusa.. ale nie doszło.. Myśle ze jak sie bardzo stęsknił - to niech zadzwoni :P Taka jestem :P Dobranoc kochani :) ❤️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles :) Jeju, zapomniałam, że to będzie 6000 z nową stronką haha :D:D Bajadera mówisz duża :D ale wiesz, widziałam tez takie małe kulki, poza tym tej dużej mogłabyś nie zmęczyć, bo to takie diabelskie jest ciacho ;) Ja tez zmykam zaraz :) 🖐️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość światlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ..jeszcze nie spie .. !!!...:D... Wlasnie zaliczylam wpis ...6 0 0 0 ...slownie sześć tysiecy ...!!!!! :D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 DOBRANOC 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :P :D wstalam i spiewam pora wstac diabelki kochane wynurzcie spod koldry nos sloneczko siweci ciesza sie dzieci i za oknem spiewa kos :D dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×