Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gio - zalaczniki to moga byc rozne, same przyjemne! Np. dobre slowo na dzien dobry (chociaz dzis ode mnie to ciezko takie uslyszec), bita smietana do kawy, albo moze rum! Co sobie tylko zyczysz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak z rańca samego brykacie? ja dzis wstalam o nieludzkiej porze czyli o 9 :P i zaraz ide na nudny wykład napisac nudne (chyba ze nie bede umiala to sie zrobi ciekawie) kolokwium... miłego dzionka wam zycze i niech cos fajnego sie wydarzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - nie przejmuj się ja siedzę w nudnej pracy to jeszcze gorzej. Chociaż... ja przynajmniej ma diabły pod ręką!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana.. Jakby co... Szukam pracy... Gdybys przypadkiem słyszała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anołka
Ghana --> zaglądam tu ukradkiem, między jednym a drugim psalmem, i coś muszę wybrać: albo diabły, albo pajacyk, albo rup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - ja też szukam, jakbys cos slyszal. Wyzsze wyksztalcenie, dwa jezyki, mila aparycja, ale i tak ze mnbie diabelskie nasienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniolka- wiem, wie4m, nie wszystkim sie tak nudzi w pracy, jak mnie ;-) Ja siedze na wszystkich tematach a w miedzy czasie przegladam oferty pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kasiek ..👄... Dobra ..kawka wypita ..lece na spacerek ..bo moje dziewczynki juz nóżki ..zaciskaja ...!:D Do uslyszenia ..Milego Dnia ..!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po jakich jestes studiach Ghana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana --> a może w niebie by się taki diabełek przydał... dla rozweselenia...a płacą dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - po bilogii Aniolka - jakby dobrze placili to bym nie narzekala, ale mi nawet na przyslowiowe waciki nie starcza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana... Napisz mi na maila dokładniej... Czym mogłabys się zajmować, jakie masz doświadczenie, co teraz robisz itp.. Mam troche znajomosci a więc może? Kto wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) 🌼 Margot 🌼 Giovi 🌼 Mała 🌼 Blondi 🌼 Borewicz 🌼 Tentaga 🌼 Tygrysek 🌼 Ghana 🌼 Aniołka 🌼 Elles buhahahah :D Kasiek powodzenia ;) Amok a gdzie masz te znajomości.. ? :) bo ja tez szukam pracy, chociaż powinnam to ująć w cudzysłów... bo jakoś nie ciągnie mnie do tego... i wymyguję się bardzo, a poza tym sama nie wiem co chciałabym robić.. :0 👄 dla reszty Diabołków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - poslalm maila, ale jak widzisz, bedzie ciezko! Majorek - witam! Wiesz, ze ja tez nie wiem co chcialabym robic, a raczej wiem, NIC!!! ;-) A raczej tej pracy co bym chciala to nie ma takiej mozliwosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majorek.. W Krakowie.. I paru dziedzinach... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhaaaaahhhaaaahhhhhaaahhhaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana... A jaka pracę bys chciała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana.. o właśnie :) nie ma takiej możliwości, to się zgadza;) ;) ;) Amok ;) A hmm kto tu tak krąży jak duch.. ;) i widzę.. jakieś blaaa.. jakieś hahahhaaa ;) Mamy własnego ducha podłózkowego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - wiesz ostatnio nie wybrzydzam, wezme kazda za przyzwoite pieniadze, a im wieksze tym lepiej :-D Chcialabym moc sie sama utrzymac, a na razie nie jest to mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana dokłądnie tak - i jeszcze żeby nie była męcząca, a przyjemna, nie trzeba było wysiadywać niewiadomo ile godzin ;) i ludzie w porzadku ;) :P Znikam na jakiś czas, bo będę myła włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam Diably! Padam na twarz. Wczoraj po długim spacerze nad morzemm (piekna pogoda byla) napisalam koncowke ostaniego rozdzialu i zostal mi wstep i zakonczenie - czyli to co powinno byc najladniejsze. Wieczorem skupilam sie na poprawianiu bledow i szukaniu usterek - do 4 ranuo a potem nie moglam z nerwow zasnac do 7! Tak sie denerwuje, ze promotor kaze mi isc na drzewo z tymi wypocinami, ze jeeejuuu. Ogolnie rzecz biorac nawet nie umiem obiektywnie ocenic tego co wypisalam. Mam 80 stron, czyli jeszcze kilka na poczatek i koniec i bedzie troszke wiecej niz promotor pozwolil napisac. Tygrysek - w pracy pracuj, a jak wracasz do domu i wieczorem bedziemy pisac nie? Dzis jeszcze mam zajecia z fotografii i angol, wiec dopiero od 21 zasiade solidnie nad pisaniem. Teraz skupie sie nad przygotowaniem tego o zym mam pisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofeina - nie stresuj się tak, nie może cię wywalić na drzewo! A powiedz o czym piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK. Ghana... Ale przy okazji możesz to zrobić... Bo niedokładnie wiem o co mam pytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok - wielkie dzieki za zainteresowanie! :-) 🌻 dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratuj
ciągnie mnie do facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ghana... Cała przyjemność po mojej stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×