Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

No dobra ..ajmheppi ...:D (i happy)...byyyy ..happyyyyy !!!!!:D FC Porto zdobylo Europejski Puchar Ligi Mistrzow ..!!! ...a co u was to ..juz sobie czytam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktos w ogole zauwazyl moja nową ..piękną stopke???:D... ..i udajecie wszyscy ze wiecie co znaczy ..ostatnie zdanie...!???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, skoro nie ma malin, to moze jest soczek malinowy... do herbaty w sam raz :) A tak poza tym, duuuuzo zdrowka :) Tygrys, trzeci raz Ci gratuluje!!!!!!! I caluje... To juz chyba leeka przesada ;) :D:D:D 👄 Gio, a ja sie nie ciesze... Nie lubie Monaco, ale Porto to juz w ogole nie lubie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, stopka piewsza klasa!!! :D :D :D Nie, pochwalilam sie Wam jeszcze - bede w Polsce 6 tygodni, poczawszy od lipca :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, Margot, to moze sie spotkamy? Bo ja bede od drugiej polowy lipca przez jakies 3 tyg :). Ide sobie poumierac w lozku, cos mi lazi po kosciach , jeszcze tylko koktajl owocowy skoncze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio 🖐️ - macham omdlewajaca lapka z wyrazem bolesci na twarzy ;). Jak ja nie lubie byc chora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, ale byloby fajnie!! :D Ja bede w Polsce caly lipiec a my nie mamy przeciez do siebie tak daleko :D Jeszcze raz - zdrowka Ci zycze :) Baaardzo duzo! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margotka, tylko, ze ja bede jezdzic po poludniu Polonii. Koktajl skonczony, zmykam za chwile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara..>>..ja tez do ciebie macham ..dwoma łapkami...🖐️ Margotka..>>.to jak bedziesz 6 tygodni to sie zalapie na twoja wizyte ..bo na lipiec to wybywam z mojego betonowego.siedliska.Ale moze jak zahaczysz o sierpien to sie spotkamy ..Czy bierzesz pod uwage Warszawe? Akara ..?..a ty ..gdzie bedziesz ..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio, mysle, ze wszystko udaloby sie zgrac!! (juz zacieram lapki!!! :D ) S. dojedzie do mnie w sierpniu i on koniecznie chce zobaczyc Warszawe :D Wiec w tym roku na 100 % bede w Wawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my to raczej okolice Wroclawia. (odwieziemy mame do Kwidzyna, potem Poznan, Wroclaw i Praga, tak mi sie wydaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie wiem jaka trase przejedziemy w tym roku... Na razie rozmawialismy wstepnie o tym, co chcielibysmy zobaczyc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, bede odpalac wrotki... bo juto znowu mnie czeka mnie sporo nauki... bleee... 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gio, wejdz na topic Pies, pomocy, czy cos w tym stylu, moze Ty bedziesz znala rade na problem tam opisany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara ...dzieki ..juz tam bylam .. Margotka ..tak ..napewno sie uda ... ..a teraz żegnam sie ...ale tylko do rana ...:D 🖐️...wszystkim... Dzien Dobry ..jak masz chec zagrac ..to daj mi cynk..na GG...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Litości odnośnie skalpów, bo ja juz łysa byłam i wole miec nieco dłuższe włosy- to do Wodza i do Linka, bo nie rozumieją hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia życze - rannym ptaszkom. :-) Idę spać. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nocny marek
dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIABŁYYYYYY POBUDKAAAAAAAAAAAAA Tygrysek - gratulejszen Akara Margot - myślę że najlepiej umówić siem w połowie drogi A dla wszystkich miłego i ciepłego dzionka. :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie czytala tego, co napisaliscie, to bylabym pierwsza :P Witaj, Wodzu sloneczko swieci, wiec nie wiem, jak sie ubrac :D Akara - zdrowiej szybciutko, ja tez sie staram :) Margot - to daj znac o tej W-wie - ja tez wtedy bede :P hej, ho, hej, ho do pracy by sie szlo :P dzisiaj mam dzien pelen przygod :D pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Witam diabełkowo. U mnie pikne słonecko za łoknem, idem se na spacerek z piesem mym nieobytym. Humor lepszy, usmiech nr.5 na twarz i heja! Pozdrawiam wszystkich. Zosieńko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć bladym świtem:) Hura hura, w końcu coś świeci za oknem! Nadal zimno jak diabli, ale są perspektywy! Przeczytałam wczorajszopopołudniowe zapiski - Gio - dołączam się do zachwytów nad FC Porto:) Kofeinka - Jak ona to robi, naprawdę fajne! Rozbrajający humor, chichotałam w autobusie jak wariatka! Fizyka molekularna to nie jest, ale kto powiedział, że zawsze mamy się dokształcać i uinteligentniać... No to miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis znow pozniej pod lozko zagladam, tym razem kombinowalam z sieciowa drukarka :D Przynioslam zakonczenie (mgr) na dyskietce a zeby smieszniej flop jest w jednym tylko kompie, ktory nie ma podlaczenia do drukarki, wiec przez siec wszystko szlo :D oczywiscie sie udalo :) Za 1h wybywam do promotora, trzymajcie kciuki, bedzie ocenial wstep i zakonczenie - najwazniejsze czesci pracy :) Diably, pobudkowe, raz jeszcze sie pytam - gdzie piosenka na mily poczatek dnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ! Wyprzedziłam WODZA !! No Czerwonoskóry - witanko ! Dzień Dobry Diabełkowo :-D Akara - to ja jestem lekarz ! Wprawdzie tylko od zwierzątek, czyli wterynarz, no ale co tam, jak się ni ma co się lubi .... no :-D sama wiesz ... Biedronka - alez chętnie, bardzo chętnie kotkiem służę. Zwłaszcza jednego chciałabym jak najszybciej pożegnać, Bożesz jak on mi nerwy szarpie ..... Rano, w południe, wieczorem - nic tylko płacze i lamentuje, mleko jest - płacze, nie ma mleka - też płacze, w pokoju płacze, w kuchni, w łazience ... jak drzwi otwarte, to płacze ze strachu, jak zamknięte też lamentuje ... Pomaga na to branie koteczka na ręce i przytulanie, tylko, że czasu nie mam zbytnio na to. Bo wiecie - rozumiecie - ja jestem kobieta pracująca :-) Elles - dziękuję Ci za zdjęcia 👄 Mam dzisiaj ważną rozmowę dotyczącą pracy, wprawdzie odrobinę przeraża mnie przemiał w tej firmie, no ale tutaj .. nieeee, nie da się dalej. Wczoraj przyszło do szefa faxem potwierdzenie rezerwacji urlopu dla 7 osób gdzieś w słoneczniejszej części Europy, nie pamiętam, Grecja lub Włochy - nic nie mam przeciwko temu, zapewniam i nie zazdorszczę bynajmniej, ale jak ja się pod koniec maja pytam gdzie jest moja wypłata za marzec - to słyszę - jutro. Jako że słowo powyższe znudziło mi się definitywnie - no, będę próbowała szczęścia gdzie indziej. Tentaga - a tak, klimaty żeglarskie to zdecydowanie bardziej ja niż Kofi, która na samą myśl o łódce dostaje choroby morskiej :-) Kofi - jak skończysz czytać ten Nepal, no to ja od Ciebie odkupię jego. Spadkobiercy dla Ciebie już przyszli wczoraj, dzisiaj postaram się wysłać, no, ewentualnie jutro. Nineczka, Zofijka - dzielne byłyście, jestem z Was bardzo, bardzo dumna !! ❤️ 🌻 Wygramolam się powoli spod naszego łóżeczka, ale wbryknę jeszcze w ciągu dnia ! Wszystkich, do których nie zwróciłam się imiennie MOCNO CAŁUJĘ ( może to być przyjemne, ponieważ zęby myłam i ponadto spożywałam czekoladę :-D) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia wszyskim... W Krakowie coś tam przebija się przez chmury... Może będzie pogoda? Ale jest zimno... Brrrrrrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaa... I wsparcia duchowego potrzebuje... Do dentysty idę... STRASZNE !!!! Ratunku !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, trzymaj się fotela:) Zobacz, jaka pogoda, dziś nic nie może boleć. Aaa, bo u Was zimno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest slonko :D Zaraz wychodze!! Amok --> 🌻 na strach, das zrade!! wszakze Diablem jestes :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raport: chmury są, białe, ale słońce się przez nie przebija bohatersko...cóż, skoro zimno jak w psiarni...już mi się znudziły te swetry i ich ilość na mnie, co by mi zimno nie było:-o Knajpa jest super, nazwa Banja Luka na Puławskiej 101, gorąco polecam. z zewnatrz wyglada niezbyt ciekawie, ale jest super ogrodek a i w środku bardzo miło. obsługa extra, a jedzenie, mmm, palce lizać, bardzo rewelacyjne...rachunek byl wysoki, ale mozna zjesc dobrze i do syta za okolo 50 zl. nie twierdze, ze to tanio, ale raz na jakis czas mozna sobie pozwolic. Zaczelismy swietowanie dosc wczesnie, a ze bylam bardziej ostrozna, to wrocilam do domu jak najbardziej w stanie, ale niewiele wskazujacym - poza zmeczniem. Oczywiscie nie odmowilam sobie reda bulla, ale jest okej!! Zyczę miłego dnia:-D dla Diablic i Diabłów... Tigerku - gratulacje i 3mam kciuki co by promotor wlasciwie docenil Twoj wysilek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×