Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Amok:) ok wysle wieczorkiem bo musze je troche pomniejszyc zeby ludziom skrzynek zabardzo nie zapchac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z góry dziekuje :) A teraz spadam spać. Miłej nocy wszystkim Diabełkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach co to byl za mecz!!!!!!!!!!!!!!!1 widzieliscie?????????????? :D Ile nerow, ale jaki piekny!! :D Amok -> przestan, gadac takie glupoty, dobrze??? Qrde, jaaasne wszystko przez Ciebie :P Chcialbys :P No juz 🌻 :D zawsze w wakacje jest bardziej pusto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diaboły Gio...Szam dobrze pisze...ale widać potrzebujesz czasu...usciski Mała...aleś ty pracowita...nawet w wakacje no ;) Air....to faktycznie fajne wesele było, ja ide w tą sobote, mysle że aż takich ciekawostek jak u ciebie nie bedzie... Elfik....no ja reflektuje ;) Amok....proponuje koniec użalania sie i rozpoczęcie akcji UŚMIECHANIA SIE a co lepsze ŚMIANIA SIE DO ŁEZ ;) oki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w skrócie :P;) Ghana 🌻 Szam ❤️ Tygrysek gratulacje, wiedziałam :D Już opijałam.. :D Dark :D ja chcę też zdjęcia, prosze mnie wpisać do wszystkich maili ze zdjęciami śmiesznościami i w ogóle.. :) A tak a propo.. moja skrzynka była wypełniona w 112 % :P:D heheh Gio, nie łam sie!! ❤️ Akara, powidzenia z tą pracą :) 🌻 Daimon, temat nie upada ino odpoczywają (niektórzy przymusowo :P) od kompa ;):D Juju, witaj :) Kasiek 👄🌻 masz 3 miechy wakacji, kiedy bedziesz nad morzem? :P:classic_cool: Mała, znów bedziesz iec łapki pełne roboty :)🌻 Kai 🌻 Ty tez z tymi świadectwami ;) Air :D super wesele :) No... to dobranoc bo jutro to mam pare rzeczy do zrobienia... :P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma mnie - zawalona jestem - myśle o was ....................... HOLANDIA PRZESZLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Y EYE YE!!!!! Tygrysek - gratuluje! Pozdrawiam! Jak cos pilnego - to na email proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni piatek roku szkolnego 2003/2004 :D zaraz sie ladnie ubieram i ide pozegnac moje dzieci dzien dobryyyyyyyyyyyyy pobudkaaaaaaaa :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrys ---> ja oglądałam mecz, ja ja ja :) Bardzo mi się podobał, było co pooglądać, działo się działo :D Ale wiesz co? tego Beckhama mi było żal :P za ten karny powinni go prześwięcić. Ale mecz był ładny i takie to nawet ja mogę oglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chwilowo wracam do bardziej beztroskiego nicka... zegnam sie z Wami na trzy tygodnie:(🖐️ jeszcze mnostwo rzeczy do zrobienia dzisiaj, zakupy, pakowanie, a poznym wieczorem wyjazd... 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Jestem na chwilę i z doskoku, nie mogę się skupić i w ogóle wszystko mnie drażni. Intensywnie próbuję napisać pracę, bo mam termin oddania do końca czerwca i podobno ostateczny termin na obronę (dla wszystkich) to 5 lipca, bo potem to dopiero wrzesień i podobno jeszcze trza za semestr zapłacić. Staram się zatem jak mogę, w sumie.. A przecież jeszcze promotor musi to sprawdzić.. i tylko mieć nadzieję, na niezadużą ;) ilość poprawek.. Jak otworzyłam stronę ostatnią, to zobaczyłam Szamci gratulacje dla Tigerka ;) Tiger gratulacje PANI MAGISTER :D:D mam nadzieję, że ja tez już niedługo będę tak mogła o sobie powiedzieć :) Dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helloł :-) Tygrysku - gratulation ode mnie, na Twoją cześć nazwałam jedno ze swoich kociąt - Tygrysia, ładnie, prawda ? Niestety - nie napisze teraz żadnego długiego elaboratu, mam wielkie zawirowanie życiowe i najpierw z tym muszę sobie poradzić. Czytam jednak na bieżąco ❤️ Akarka, jakbyś tak miała chwilkę czasu na GG, to odezwij się do mnie proszę, chciałabym prosić Cię o radę w sprawie mojej nikłej wprawdzie, ale zawsze urody. 2837560. 👄 WSZYSTKICH bez wyjątku ściskam mocno :-D Jak uporam się z tym szmaciarzem (podałam sprawę do sądu) to może częściej będę zaglądała. BUZIAKI WIELKIE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ odbębniłam koszmarne zakończenie roku szkolnego....Zuzia juz jedzie z tata na wakacje,a ja dotelepałam sie do pracy! pozdrówka dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyspalam sie :D I w koncu, po jakies 3 tygodniach posprzatalam :D Wszystko az lsni :D Ciekawe jak dlugo?? Bo ja nienawidze sprzatac :P Air --> :D super mecz prawda?? :D A mnie nie zal Beckhama, porzadnie przestrzelil :P Za to Ricardo :D :D :D Teraz wszystkie mecze powinny byc na wysokim poziomie :D Biedroneczko -> baw sie wspaniale!! :D Dark -> ja poprosze zdjecia, ja!! :D Elles -> wiem :D ze pilas wiem :D a co juz nie pamietasz, ze mi smska wyslalas?? :p Kofi -> Hooooland!! :D a jak idzie pisanie?? :) Majorek -> do pisania!!!!!!! nei wchodz pod lozko, bo sie zaczytasz i nie bedziesz mogla pisac ;) Zdazysz, na pewno!! I bedziesz miec wakacje juz jako MGR Majorek :D Mala -> wakacje rozpoczete?? :D bedziesz tesknila za dzieciakami?? :) Szafirowe --> dziekuje :) pewnie, ze ladnie :) a moge dostac fotke tego kotka imiennika?? :) Szamcia -> ❤️ trzymaj sie dzielnie!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka 🖐️ Dawno mnie tu nie bylo, ale tak jest co roku w lecie :) Nie martwcie sie i badzcie cierpliwi, w zimne jesienne dni wszystko wroci do normy. Dardanele 🖐️ Dark jak tak dalej sie bedziesz slodyczami objadala, to dla innych zabraknie :) kasiek :) juju witamy pod lozkiem :) mala :) Air och co to byl za slub :D i to jeszcze goralski, chcial bym byc na takim szczesciara :) szamik :D dalas sie przylapac, ciekawe jak teraz odbedzie sie spotkanie z \"kuzynem\" :) no i z \"ciocia\" pewnie bedzie sympatycznie i fajnie. linking pozdrowienia dla I i dzieci. Pewnie obejzales wszystkie mecze, a czy I nie miala tego dosc?:) Gio glowa do gory i usmiechnij sie, chociaz ciezko ci jest :) Pani Mgr Tygrysek 1003 🌻 dla ciebie i strasznie sie ciesze za ciebie :D jestes debesciaka :) Nina 28 🖐️ :) akarka :) powodzenia Amok to nie jest twoja wina, winne jest lato, :) elles :) Kofeina 🖐️ niebieska_biedronka :) baw sie dobrze i pieknej pogody ci zycze. majorek trzymam za ciebie kciuki :) Szafirowe Oczy :) powodzenia w sadzie i dobrze ze sie z tego wyralas Pozdrowienia dla wszyskich pominietych :) i 🌼 Mialem byc od poniedzialku na trzytygodniowym urlopie bezplatnym, ale jeszcze bede pracowal w przyszlym tygodniu. Lato tego roku w Kanadzie dosc chlodne i czekam na ocieplenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra - mam spokoj od dzieciakow na cale 2 miesiace :D co za radosc :D :P teraz biore sie za sprzatanko a potem ... za picie pic bede sama :P ale za to w czystym mieszkanku :D a jutro wysypiam sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo.. :) I Tygrys i Mała dzisiaj sprzątały.. :D Ja też :P Jak mnie nie było to nikt tego nie robił :P:O A teraz jest super... Ale do jutra pewnie znów narobią bałaganu :P Zwłaszcza jak przyjedzie rodzinka, bo ładna pogoda :P Tygrysek, pamiętam :D hehe po trzech piwach.. to ja bredziłam już.. coś o kwiaciarni :P:D a potem to spałam jak dziecko :D hihih dzisiaj mnie jeszcze też nie umieli obudzić o 7 :D Beckhama też mi nie żal, wcale go nie lubie :P Szafirek, to dobrze, ze podałaś sprawe do sądu, jak prośby nie pomagają to widocznie trzeba z grubej rury! grrrr.. powodzenia 🌻 Szam :) Znudzony :D duuuuużo słońca :) Jak już na urlopie bedziesz :) Ide bo mi zjedzą wszystkie truskawki :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
posprzatalam :D ide poczytac nareszcie bez zadnego pospiechu i bez wyrzutow sumienia, ze cos za cos Elles - ten sms byl do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to swiatlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles --> hihihi ladnie, ladnie ;) a nie narozrabialas?? po tych 3 piwach?? ;) :P Mala --> nie pij sama, napij sie z nami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Hejah :D Koniec roku nie? Ja mam pytanie. Czy jest szansa, że ja załatwię sobie praktyki po zakończeniu roku szkolnego? Chodzi mi o to, czy będzie jeszcze w szkole w wakacje dyrektor albo zastępca? Bo kurcze zostawiłam to na ostatnią chwilę a chciałabym zrobić praktyki we wrześniu. Poza tym to nadal w stresie jestem, Tygrys mnie już nie dopinguje :P hihi już chcę zdać ten ostatni egzamin i wakacjować - to znaczy pisać pracę mgr :D A jutro idę na koncert Kombi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..Cześć :D hihihihihi..malaga..tiki..taki... ...nic ..nie czytałem...i pewnie nie przeczytam :D;) ale pozdrawiam M/G-Tygrys:classic_cool:🌻[rower nowy]..Ty..wiesz..że i tak zostałas opita ;):D Halo!!!!!jest tu kto????????????? mowi sie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi sie te mistrzostwa podobaja :D Wczoraj odpadli Angole a dzis Francuzi :D Suuper :D Francuzi do domu!! :D :D :D :D Air -> przepraszam, juz sie biore za doping :D to byla przerwa techniczna ze wzgledu na wlasna obrone ;) Takze do dziela!!!! Pisac mi tu mgr!! Do 7 lipca ma byc skonczony I rozdzial, zeby mogla go jeszcze przed wyjazdem przeczytac!! :D Borewicz --> dziekuje :D zapraszam do Wawy na opicie :D :D :D Mala -> porterek?? bardzo chetnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszyscy :P :) Cos nas tu mało... Tygrysek.... jaaaa...? jaa? :D:D nieee tam... :D:P:D Daaaarkuś..... :D cos dostałam, idem zobaczyć co to :D od razu wielgachne dzięks :D🌻 Gdzie reszta towarzystwa (wzajemnej adoracji:P:D)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles --> czekam na maila!! :D Dark --> mnie sie chwilowo o2 nie chce sciagac, wiec nawet nie wiem czy zdjecia sa :( moze do rana sie naprawi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha ha. Te mistrzostwa europy to przejda chyba do histori. :D Wszyscy faworyci odpadli. :D Dobrze im tak, za dobrze zarabiaja w kllubach i nie chca dac nic z siebie w mistrzostwach, bo im sie nie oplaca :D Dostali to, na co zasluzyli, kubel zimnej wody. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×