Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Borewicz ..>>....lec juz bo Ci wszystko ..op......!!!!!:D...dopiero bedziesz czerwony ..ale ..nie z opalenizny ..jak Cie czerwona krew zaleje ..!!!:D ..ja bym ..karkowki nie podarowala ... ..ales mi smaka narobil...!!! ..pozdrow ..wiesz kogo...! Saszka ..odpal ..skrzynke ..! Tygrysek ..czytam "11 minut "..zapomnialas od wczoraj ..?:D AIRek..>>.. ja od tygodnia karmie węża ..mojego syna ..bo wyjechal ! Załozylam Go ..mojej olbrzymce ..Sancie na szyje ..i chodzila z nim po mieszkaniu ..A cooo..niech se troche ..wężowka ..(bo to kobieta).. .zobaczy troche swiata ..a nie tylko w terrarium ma.. siedziec !!!..pelzac ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Gio ---> jakiego węża? Ja nie wiedziałam, że macie węża. Ja kocham gady, bardzo. Mojego żółwia wprost uwielbiam, bo on jest bardzo towarzyski, szczególnie jak widzi, że idę do niego ze świeżym mięskiem kurczaczkowym albo z rybą :) Bore Bore siabadabada ---> :D dobra będzie inna okazja, też bym wolała kurort, szczególnie przy tej pogodzie :) No i ode mnie też pozdrowienia dla wiesz kogo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Wezmę się na odwagę i powiem o co mi chodzi. Diabeł pod moim łóżkiem tak się zakurzył, że nie umie się wyplątać z kotów. A do tego, ponieważ mam bardzo zimno od podłogi, przypleśniał. Wyłazi, co jakiś czas chce na zewnątrz, ale ja go tam spowrotem wpycham, żeby nie wystawał i nie bruździł. Ostatnio spasował, tak przycichł jakby go nie było i zaczyna mi go brakować. Chyba jednak jest mi potrzebnyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha..:D,,Saszka ..>>.. To jakbys mogla jeszcze raz ..ale tak ..od strony ..Diabelskiego Ogona mi wytlumaczyc ..o co chodzi ..? ..to prędzej bym zrozumiala ..a poki co ...ide za swoim tokiem myslenia ..!!! ..Ty poprostu ...powiedz jak ..\"chlop krowie na miedzy \"..że ..nie mozesz bez NAS ..życ..!!! :D ..a nie o jakiejś plesni na podlodze pod wyrkiem .. ...chyba ze masz inna wersje ...Moze nie wiesz jak NAM powiedziec ze czas posprzatac ..?:D AIREK ..>>...a czego ja nioe mam w domu ..ty sie spytaj ..4 psy-suczki..krolika ..węża...i patyczki ..!!! Kaczuszki juz nie mam ..poszla do ZOO...dwa tygodnie sie wykluwala z jajka ..i troche podrosla ..ale ..kurna ..śliczna byla ....Niestety nie mogla zostac ..bo moja Santa myslala ze dla niej drob w domu choduje ..!:D Wąż jest tez piekny ..zbozowy ..ma 1.20 dlugosci ..W domu od ..prawie 2 lat ..od dlugosci ..10 cm...!!! Na patyczakach sie nie znam ..!!! Zolwia lądowego mialam 5 lat ..Mialam tez 3 żółwie wodne ..ale oddalam do ZOO..bo za duzo mięska świezego jadly ..i musialam sobie od ust odejmowac ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha..:D,,Saszka ..>>.. To jakbys mogla jeszcze raz ..ale tak ..od strony ..Diabelskiego Ogona mi wytlumaczyc ..o co chodzi ..? ..to prędzej bym zrozumiala ..a poki co ...ide za swoim tokiem myslenia ..!!! ..Ty poprostu ...powiedz jak ..\"chlop krowie na miedzy \"..że ..nie mozesz bez NAS ..życ..!!! :D ..a nie o jakiejś plesni na podlodze pod wyrkiem .. ...chyba ze masz inna wersje ...Moze nie wiesz jak NAM powiedziec ze czas posprzatac ..?:D AIREK ..>>...a czego ja nioe mam w domu ..ty sie spytaj ..4 psy-suczki..krolika ..węża...i patyczki ..!!! Kaczuszki juz nie mam ..poszla do ZOO...dwa tygodnie sie wykluwala z jajka ..i troche podrosla ..ale ..kurna ..śliczna byla ....Niestety nie mogla zostac ..bo moja Santa myslala ze dla niej drob w domu choduje ..!:D Wąż jest tez piekny ..zbożowy ..ma 1.20 dlugosci ..W domu od ..prawie 2 lat ..od dlugosci ..10 cm...!!! Na patyczakach sie nie znam ..!!! Zolwia lądowego mialam 5 lat ..Mialam tez 3 żółwie wodne ..ale oddalam do ZOO..bo za duzo mięska świezego jadly ..i musialam sobie od ust odejmowac ..!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka :D:D:D Gio.. nooo... niezły inwentarz.. czyżby.. Dr. Gioolitle?? ;) ;) :P :D:D Ja kiedyś tylko namiętnie hodowałam chomiki :) :) a teraz na psiurki się przerzuciłam, mam jedną sunię ale.. to chyba już wiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka prośbę do wszystkich... Szukam zbytu na zdjecia, sesje zdjęciowe... Tzn współpraca z czasopismami.. W sumie nie wazne z kim byle sprzedawać i zarabiać. Oczywiście podziele się zarobkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor :) Gio - nie wiedzialam, ze hodujesz weza :D Ty to jestes odwazna kobieta :classic_cool: Wezy sie hm... jednak brzydzę. Zdecydowanie wolę zwierzątka mile w dotyku :) Mała - masz cudowne wakacje :) Bardzo lubie te rejony i jesli tylko moge to tam wybywam :) Kocham gory :) Amok - niestety, nie mam znajomosci w tej branzy :D A mozesz na mojego maila powysylac jakies Twoje fotki? Z checia bym obejrzala Twoja tworczosc :) Dobranoc! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja....jeszcze ..tylko na momencik ..powiedzieć ...i.....uhm... narobić wam smaka ..że karkówka ..była ..zaje........ i były jeszcze banany z grilla..miodzio!!polecam ..sam.. pierwszy raz jadłem ,no i jeszcze pieczarki..tyż z grilla...ech...rewelka ..:P:):D.... no ..to tyle ..co mnie było ... wiadomo kto został pozdrowiony:);) do ..następnego raza... i prosze tu nie sprzątać...haha...---->saszka ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wąż-samiczka. Ciekawe po czym to poznać? A patyczaki jakiej płci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..>..problem w tym ze ja tego wszystkiego ..nie choduje ..tylko .. ..toleruje ..bo to moj syn ma ..pi.................. na punkcie gadow ,!!! ..kto ma pszczoly ..ten ma miód ..kto ma dzieci ..ten ma ..ogrod zoologiczny w domu ..! Mamusia czyli ..Ja ..ma innego ..bzika na punkcie ..\"dziewczynek\"..nie mylic z lesbijstwem ..!:D ..Bozeee..bron ..! AMOK... ja ci proponuje zebys skontaktowal sie z jakims Redaktorem czasopisma ..np..Twoj weekend ..lub ..inne ..Umow sie na spotkanie i pokaz swoja kolekcje ..! napewno cos im sie przyda ..a moze nawet zaproponuja ci ..cos innego ..! Borewicz ..pobiegaj troche ..po tym grillowaniu ..a nie pewnie odrazu zwalisz sie do wyrka ..!:D majorek ..i inni ..Dobranoc ..🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
B - nie miałeś czkawki dzisiejszego wieczora? Ciągle ktoś cię wspominał. Nie bójcie się, od porządków jestem daleka. Mówiłam o swoim podłóżku. Pod tym tutaj jest taki ruch, że zakurzenie mi nie grozi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam :D Z lodow zrobil sie piwny wypad :D :D :D Air -> na mnie tez dzis taki deszcz napadal ale trwal chyba nawet mniej niz 3 minutki, jedna chmura byla :) Borewicz -> powiedz lepiej keidy bedziesz w stolicy? Karkowa mnie i tak smaku nie narobiles, ale banan - mniam!! :D Gio -> fakt , zapomnialam ;) Nie zla masz menazerie w domq :) Saszka -> :D Jak mi sie nic nie chceee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja znów (bo brat sobie musiał pograć.. :0) Amok - raczej nie mogę pomóc, ale jakby się cośzupełnym przypadkiem obiło o uszy, to powiem o Tobie ;) Gio ma rację, powinieneś to ogłosić różnym czasopismom, internetowym też :) Kachni 🖐️ Bore smaka robisz... echh.. pieczarki.. z grilla ;) echh banany .. ;) (karkówa.. mnie nie rajcuje ;P ) ;) :) Saszka haha rzeczywiście, ciekawe.. ;) Giovi a jakiego bzika?? :P Tigrysek hmm czyli lody o smaku piwa? to juztakie w Polsce są? :D:D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Majorku 🖐️ Chyba choruje na bezsennosc :( Nie mam co czytac i do lozeczka mnie siem nie spieszy :P A\'propos lodow - bylam dzis na cudooownych lodach w kawiarni, mniam :classic_cool: 4 gały + full bitej smietany + z kilogram owocow :D Dla takich chwil warto zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czytam, oferty sprzedazy ksiazek na allegro :D Dzis przeszlam sie po wszystkich mozliwych stoiskach z ksiazkami i niestety nic dla siebie nie znalazlam :( Za to widzialam AZ !!! 3 egzemplarze Mein kampf... Czyzby to bylo takie chodliwe??? 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo ;) moze tam coś znajdziesz... no no.. jaka ambitna książka.. ;) ciekawe.. to pewnie przez tą rocznicę Powstania W. teraz tak na te tematy się zebrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc i czołem bardzo dzisiaj wesołe i ostatnio pismienne Towarzystwo (wzajemnej adoracji :P;):D) Poczytałam tylko ostatnią stronke i w ogóel widze ze nowe już działąją mimo ze str. ciągle przybywa :) Borewicz, co za zbieg okoliczności, ja też miałam grilla ;):D Giolittle.. :D ale zwierzyniec :) Ale jak też wole np. koty :) Dzieki za pozdrowienia :D🌻 No to dobranoc... :P:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles 🖐️ :) A ja musze .. iść spać.. :( ten cholerny wiatraczek od karty graficznej (!) znów zaczał hałasować.. a było taak pięknie (przestał jakieś2-3 tyg, temu)... zaraz rodzinę pobudzi grrrr ;( 🖐️ 🖐️ Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, czesc Ela :D Buziaczki dla Ciebie :) Pozdrow SamaWieszKogo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kukuryku !!!!!!!!!!!!!! Na noc się grillowanym opychać wiesz co panie Borewicz, zły przykład :P Elles ---> a ty co się ostatnio opuszczasz w publikowaniu swych myśli na diabłach, hę? :) Gio ---> ale fajnie mają twoje dzieci, że pozwalasz na te wszystkie zwierzątka. Ja to mogłam mieć zawsze jedno do wyboru, albo pies, albo świnka morska, teraz jest apogeum bo 2 chomki, żłów :P i jeszcze w najbliższym czasie kociaka planuję tutaj znowu zainstalować :D Moja pasja hodowlana wraz z wiekiem nie maleje wręcz się rozrasta. A co do płci węża to ja wiem jak się to sprawdza :) hehe ale nie powiem. Tak samo się sprawdza u krokodylów :D Saszka ---> ja wiem co masz na myśli, mnie też czasami tak bardzo brakuje tego zakurzonego diabła, dlatego go czasami oblecę szmatką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Gio... Niestety to nie takie proste... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis przyjezdza Alex, wiec pewniej troszke mniej mnie tu bedzie :( Potesknicie to pozniej bedziecie milsi :P :D Air -> no wlasnie kiedy bedzie u Ciebie kociak?? :D A co wazniejsze ILE STRON MGR JUZ NAPISALAS??? ;) :D Amok -> nikt nie mowi, ze to proste, ale warto sprobowac :) Elles -> ale sie ciesze, ze Cie znow widze :( Za to szkoda, ze nie moge jednak nad morze pojechac :( Buuuuu Zapraszam do Wawy za to :D Kachni -> nie martw sie ja ostatnio nie jestem wstanie wyladowac w lozku wczesniej niz po 1, za to wstaje kolo 10 :D nawet mi sie podoba to :D Majorek -> nie, nie najpierw lody, potem piwo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani, na moment wpadam, popisze wiecej wieczorkiem :) Air no nie badz taka i powiedz jak sie ta płeć sprawdza? :P:D Tygrysek no kiedys w końcu wyląduje u Ciebie bo Warszawy to jeszcze nie zwiedziłam ;):D Kachni buźka dla Ciebie tyż 👄 Wiadomość specjalna dla Margot: Moze bede w Bydgoszczy, co Ty na to? :):):) A tak poza tym to chodze po lekarzach, miałam dzis usg jamy brzusznej i nie za wesołą wiadomość ze mam coś średnicy 17 mm w prawej nerce. I właśnie jade do Instytutu Medycyny tropikalnej gdzie sie mieści laboratorium bo ktoś w przychodni zgubił moje wyniki badań więc jade po odpis bo mnie cholera już bierze a chciałabym to wszystko jaknajszybciej zakończyć... :P:O Pozdrowienia dla wszystkich, wybywam 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elles -> tropikalnej?? to gdzies Ty byla?? Trzymaj sie dzielnie, to pewnie nic powaznego nie jest 👄 ❤️ A do zwiedzania Wawy zachecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Air koguciku :D Powiedz powiedz ;) ;) Amok 🖐️ :) Tygrysek może i będziemy.. jak zasłużysz :P :P ;) ;) Wiedziałam właśnie, że o czymś zapomniałam napisać (już dużo wcześniej) - jak nie masz co czytać (a Air jeszcze nie ma nic), to może chcesz moją pracę do przeczytania.. buhahaha :P Elles mam nadzieję, że to nic poważnego i.. dlaczego tropikalnej? ;) Trzym się 🌼 Kurna, jak mnie to wkurza, że w Polsce tak łatwo wszystko gubią zwłaszcza wyniki grrrr. Mi tak panie z rekrutacji zgubiły jakiś papierek (a przecież w teczkach się dawało dokumenty), który musiałam dostarczyć na egzamin wstępny i nie wiem czy bez niego pozwoliłyby mi pisać :0 :0 A dostarczyłam tylko dla tego, że moja mama miała wręcz manię kserowania wszystkiego i to w kilku kopiach, no i okazało się, że miała rację. Wszędzie chcą oryginały, a potem chamy gubią... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tygrysek ---> kotek miał bć już wczoraj, ale mama nie zabrała koszyka do transportu, a poza tym zaczęła coś bąkać, że jak pojedziemy gdzieś na wakacje to nie będzie co z nim zrobić. A ja na to, że przecież już razem nie jeździmy, tylko od czasu do czasu się zdarzy, więc spokojnie możemy kota zabrać. I myślę że w następną niedzielę już go weźmiemy do domu. A co do pisania pracy to wrzeszcz na mnie, ale nie mam nic jeszcze :) teraz czytam \"Lolitę\" :D Elles ---> niech Gio powie jak się sprawdza, bo ja się wstydzę :D Powodzenia u lekarza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Air -> tak jest :D W TEJ CHWILI PROSZE ODLOZYC TE KSIAZKE I WZIASC SIE DO ROBOTY!!!!! ODPALIC WORDA I NAPISAC CONAJMNIEJ 5 STRON PRACY MAGISTERSKIEJ :) :D :D :D :D Majorek -> alez prosze bardzo, mozesz mi przeslac, postaram sie zrozumiec co piszesz :D Zaraz jade po Alexa na dworzec, wiec do piatku bede rzadziej tu zagladac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×