Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Tygrysek >>.. ja juz jestem wykonczona ..do tego mam 3 cieczki jednoczesnie ..wyja , slinia sie ..jezdza na sobie jak napalone lesbije .. zboczency ...sodomia i gomoria ..:D ..u Santy ta biegunka jest od leku przeciwpadaczkowego ..ale musi go brac !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka ..dobry ten link ..co za pustaki ..:D Ja tez staram sie kupowac ..nawet nie sa takie drogie . Gotowe plotno naciagniete na bleitram ..takie male kosztuje ok ..30 zl.. Ja kupuje w sklepie specjalistycznym W Warszawie na ul. Mazowieckiej Jak to ..ja tez mam ..?..cooo..cieczke...???? :D Nieee...no tego jeszcze nie grali w naszym Teatrze ..:D Moje suczki maja cieczki ..3 cieczki .. trzy homo niewiadomo ..!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> wybacz ale sie usmialam z Twoich 3 lesbijek z cieczka ;) Trzymaj sie dzielnie 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majorek - tak ostatnio chodzimy do kina. Sprawdzamy na stonce Cinema City taką godzinę, żeby wszyscy mieli co oglądać i czekamy na siebie przy elektonicznym cymbergaju. To znaczy byliśmy drugi raz od jesieni, wtedy było: 2*Rybki z ferajny, 2*nie pamiętamco, ale się strzelali, 1*Pęgi + trochą żeonów na automaty + piwo dla matki i popkorn z kolą dla reszty = brak stówy w portfelu. A moja stopka wcale nie jest śmieszna. Jedyna aktywność jaką przejawiam, to tu, na Diabłach. Trzymacie mnie jeszcze jakoś w Rzeczywistości (za co wielkie dzięki). Dlatego mówię: wyłazić z dołów, bo kurde, jak człowiek w takim dole za długo posiedzi, to potem... szkoda gadać. Gdyby nie dzieci... naprawdę nie trzebaby wstawać... Nic mi się nie chce, mózg mi przestaje funkcjonować... Chociaż ostatnio tak jakby troszkę lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku, Na hraiego nafurczałam ostatnio, że nie dba o siebie, że tylko te ryby i ryby, że mam tego dość itd. No i dostałam pięęęęękne gerbery :) Tak, jestem na stażu, teraz mam się zająć troszkę inną działką, jeśli mi się uda to opanować, to mnie zatrudnią. Jak znam zycie pensja minimalna ustawowa, ale zawsze coś... Diabołki, słońca Wam życzę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieeeeeeeeeen dobry i jaki sloneczny!! :D Kluska -> pewnie, to zawsze cos :) na pocztek niech bedzie i minimalna, a potem?? kto wie ;) Mala -> 🌻 trzymaj sie dzielnie ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje kafe popoludniu chodzi jakby chciala a nie mogla :( dzisiaj po raz pierwszy od dluzszego czasu jestem wczesniej w domku (od 13.15) i nie mam specjalnie nic do roboty - tzn warsztaty dla dzieciakow z podstawowki na 19.01 ;) w zwiazku z tym zrobilam sobie obiadek grzybkowy, posprzatalam i zrobilam male pranko co za ulga, gdy nie trzeba myslec o szkole 24 godziny na dobe wczoraj mialam na maturze wizytacje, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona - przyszedl normalny! facet z kuratorium - dobrze nam sie wspolpracowalo :) co za szczescie, ze tacy jeszcze istnieja - chyba zaczne lubic takie wizyty :D a teraz slucham starych przebojow i koncze sprzatanko :) a potem chyba zabiore sie jednak za jedna czesc warsztatow dobrego popoludnia, Diablatka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) Gio 3 cieczki i lesbijki.. noo doobre :D niezły masz ubaw :P Kluska mój niestety nie jest taki \"chętny\" do kwiatków dawania :) Mała gratuluję wolnego czasu :) Tiger a co siem stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam sie spotkac z kolega na wino a prawie w ostatniej chwili okazalo sie, ze on nie moze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - nie martw sie, na pewno sie uda w innym terminie :) a ja dzisiaj zycze Wam udanego dnia dla mnie z jednej strony jest on szczesliwy, bo dzisiaj swoje urodzinki swietuje moj Aniol a z drugiej smutny - bo nie moge dzisiaj z Nim byc ale juz zadzwonilam do Niego o polnocy i ... zaspiewalam \'happy birthday\' ;) :D powiedzial, ze czuje sie jak Prezydent, ale w najblizszym czasie nie jedzie do Dallas ;) no dobra - spadam do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te słoneczne ciepłe poranki. wrrrr niech ten tydzień się już skończy...weekend, spanko do 10tej...a teraz jak idę do pracy jest szarówka, jak wracam ciemno. udanego dzionka :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluseczko, weekend tuz, tuz jeszcze tylko jutro wczesna pobudka i juz 👄 Mala -> no wiem, wiem, ze w innym terminie ale i tak wczoraj bylo mi smutno :( hihihi jak prezydent USA powiadasz.... ;) hihihi alez Ty jestes kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj jestem jeszcze wczesniej :D juz wyslalam zyczenia do Aniola 2 razy ;) urodzil sie o 13.00 wiec dostal sms-a :D tak sobie \'wynagradzam\' fakt, ze w tym roku swietujemy ten dzien oddzielnie... Tygrys - nie wygladam w prawdzie jak Marylin, ale glos mam dobry i nawet podobno zmyslowy :D ide do watrobki - smaze sobie obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ale tu puchy dziś :) Tygrysk.. to faktycznie.. popsuł Ci się lekko wieczór;) Mała i znów wcześnie ;) To dam Ci powód do kolejnego smska ;) - życz Aniołowi ode mnie (a nawet od wszystkich Diabłów ;) ) wszystkiego najlepszego (oprócz Ciebie oczywiście :) ) 🌼 Kluska jutro już piątek ;) Dziś znów nie wyszło spotkanie w sprawie tamtego stażu.. jutro jeszcze będę dzwonić i się umawiać bardziej oficjalnie .. W związku z tym pomyślałam, że może by tak jutro się wybrać do mego Anioła (albo on po mnie ;) ) i spędzić razem weekend :) Ale... niedawno przypomniało mi się, że ma nową zabawkę (wiatrówkę) i pewnie będzie chciał się nią \"pobawić\" na działce i z jego tatą też... bleeee znów ta cholerna wieś.. Jednak jeszcze z nim nie rozmawiałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skonana, ale jestem :P :D Majorek -> dzis mnie slicznie przeprosil i obiecal przytulic gdy sie spotkamy :D Mala -> jak Marlin powiadasz... mmmm... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całe szczęście, że piątek, bo ledwo już wyrabiam w pracy z tymi moimi hormonami;). A tak sie składa, że w pracy mała zawierucha...i przydadzą się dwa dni oddechu. Hrabia wyjeżdża na weekend, zostaję sama i zastanawiam się własnie nad kolejnym dwuosobowym naleśnik party :) Ale póki co, jutro trzeba wstać i przetrwać dzień w biurze, więc... Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej znów was witam (czy ktoś mnie jeszcze pamięta?) znów zaczynam nowe życie :D od nowego tattoo.... pozdrawiam diabły i całuję mooooco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek no no ;) to miło z jego strony :D Kluska no tak.. hormony ;) :) Mmm naleśnik party.. kurcze.. smaka robisz :D Fanabiera :) jasne, że tak :) A gdzie to tatoo i jakie ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, jak sie wali, to na calego okazalo sie wczoraj, ze Aniol ma za wysoki poziom cukru we krwi i cholesterol, wiec czeka Go ciezka dieta :( mnie przy okazji tez, bo przeciez nie bede przy Nim jesc przysmakow, podczas gdy On jest tylko na warzywkach :0 wiem, ze to przywroci Mu zdrowie, ale wczoraj mialam paskudny wieczor po tej wiadomosci no i w dodatku dowiedzial sie o tym w dniu urodzin ... w dodatku musialam dzisiaj wczesniej wstac, by pomoc kolezance... w weekend ide do pracy... kiedy ja odpoczne? dobra - koniec smedzenia trzymcie sie cieplutko, kochane Diabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć Kochani :) Nawet nie mam kiedy spokojnie usiąść i poczytać co u Was :) Jutro o 6 rano wyruszamy do Zakopanego. Dzisiaj czeka mnie pakowanie i jęczenie taty, że za dużo rzeczy biorę na te kilka dni :P Kota wieczorem odwożę do cioci, która się nim aopiekuje. Mam nadzieję, że się tam zaaklimatyzuje i że nic nie zniszczy :D Mama ma kupiła całą siatkę smakołykołyków, kot wróci dwa razy grubszy niż wyjedzie :P Wysyłam list motywacyjny do Gazety Poznańskiej, na stanowisko korektora, wszyscy trzymać kciuki :) Czytam \"Polkę\" Manueli Gretkowskiej, wczoraj połknęłam 200 stron bez zmrużenia oka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Proszę się nie śmiać z mojej poprzedniej wypowiedzi i powykręcanych słów :) Ja tak właśnie teraz się czuję jak piszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR - zycze Wam sniegu w Zakopcu :) Ja bylam w gorach 2 tygodnie temu i kiepsko bylo :O Fanaberia - oczywiscie ze pamietam! :D Witaj :D Jakie tatoo?:D Wszystkim - 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ..wiadomo ..albo sie ucza . albo ferie zaraz beda mialy .. Ja to juz ..z obiegu wypadlam , bo u mnie to wszystko jedno , czy poniedzialek , czy sobota ... ..siedze w chalupie na ..dupie i ..ehhhhh ..co wam bede opowiadac ..:D Dzis skonczylam kolejny obraz ....malowalam pol nocy i do teraz ..ale jestem z siebie dumna ..!!!!:D Sama sie pochwale bo i tak nigdy to pewnie nie zobaczycie ..:) Namalowalam ..\" Stare trzewiki \"..Vincenta Van Gogha .. Powiem krotko ..gdyby zobaczyl ..na pewno powiedzialby ze ..jestem jego znajoma ..to znaczy ..nie wyparlby sie ze mnie zna ..:D Dobra ...wiecie ze zartuje ..no nie ???:D Trzeba sie jakos dowartosciowac ..samemu ..skoro inni maja opory ..!!!:D Rany Julek ..ale wczoraj byla zadyma z nasza DarkElf ...pewnie czytaliscie .. Kurna chata ..dziewczyna udzielala dobrych rad a ..dostala taka wiazanke od Ananki26 ..ze uszy wiedły..!!! DarkElf >>> ...ja tez sie wpisalam ..zaraz za Margotka ..ale kuzwa ..jak juz wyslalam to akurat temat skasowali .. Moze i dobrze ..bo ..po raz pierwszy zaczelam miesem rzucac ..w pewna strone ...adrenalina skoczyla mi do niebezpiecznego poziomu ..i nerwy puscily ...bylo mi wszystko jedno..czy mnie tez ktos przy okazji z blotem zmiesza ....rybka-plum !!!!:D A dlaczego wy z Margot ..wcale do nas nie zajrzycie ..co...???? Kachni ..Air , majorek ,Tigre, mala i chyba fanaberia ..bo nie mam podgladu ..siemanko...🖐️ No i ..AMOK ..>> obejrzalam ta twoja strone ..ale ja to nie za bardzo kumam o co w tym chodzi .. Gole Baby ..jak to Baby ...:) Mam tylko pytanie ..kto i jaki ma z tego byzness...bo chyba po to to robiles ..? Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diabolki od rana mi troche przeszlo, wiec czuje sie lepiej :) no i dopiero teraz wrocilam z pracy a nastepny tydzien mam o wiele gorszy, wiec trzymac za mnie kciuki milego wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
G i o -> nie mialam pojecia, ze malujesz! Dlaczego sie nie pochwalilas czyms na zlocie??? :) Bardzo chetnie zobaczylabym twoje obrazy :) A Van Gogh... nono :) Jestem pod wrazeniem :classic_cool: A ja do ferii mam jeszcze dosc daleko, bo sporo przede mna! :D Tematu o DarkElf nie widzialam, o co chodzilo? :o A m o k -> ja tez ogladalam Twoja stronke. Jesli chodzi o akty, to najbardziej podobala mi sie ta kobieta w ciazy, a reszta tak srednio - zwlaszcza ta malo naturalna, wuyzdana blondynka :o Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..chcialas to masz ..zeskanowalam Ci ..3 ostatnie obrazki ..Trzewiki jeszcze wilgotne ..:D Kto chce to dac cynk ..! Przynajmniej ktos to obejrzy ..!!! ( i skrytykuje ) ..bo kazdy obraz powinien przejsc przez krytyke fachowcow ..wtedy moze metoda prob i bledow do czegos dojde ..a tak to tylko sama nad soba w straszna euforie i ..samouwielbienie ..wpadam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.............halo ? jesy tu kto ? Gio ...jak masz ..fote obraza..Van Giovitty..to dawaj na smyka:) ja ..odzyskuje powoli kompa :) był u magika i mam nowy system .. inne szmery bajery ale oczywiście kosztem tego ..co bylo wcześniej na dyskach..ech..no ale nic to ..lepszy rydz niż..sztywny komp;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×