Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Czesc Wam :). Ja tylko na minutke i lece spac: dzieki wszystkim za zyczenia, jestescie kochani 👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarnik
swiatlooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latarnik
swiatlooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inne konto? moze sc_biedrona@go2.pl. moze tam sprobuj prosze.. prosze prosze.. haneczka> czemu sie wsciekam? bo jak czlowiek po dobroci i nie tupie nogami to go nikt nie slyszy hihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noo latarnik...
.. udalo mi sie, bo zgaslo... ale tylko na chwilke...hehe ciiichooo to ja haneczka ;-) juz mykam do lozia... hooopp!! papa! do jutra! 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mowcie mi, ze Wam znowu swiatlo nawala? No to by yl skandal, przeciez nowy lokal mamy ;). Zmykam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry Wieczor! Zosiu, bardzo sie ciesze, ze Twoj Tato sie lepiej czuje. 🌻 akara, wzystkiego dobrego! Tygrysku, dostaas juz przesylke? Pozdrowienia dla wszystkich i dobranoc, bo jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno Was nie budzilam :D WSTAWAC!!!! :) Tylko na sekundke do Was zgladam, bo jestem w pracy i jest duzo roboty. W domq netu niet od soboty wieczor :( Mam nadzieje, ze jak wroce to juz bedzie i bede mogla sobie poczytac co tez tutaj sie dzialo :D Ewa ----> dzieeeeki!!! paczka doszla, ale przez brak netu nie mialam jakCi o tym powiedziec :D Napisze Ci maila, jak szybko tylko sie da :D Dla calej reszty 👄 🌻 ❤️ :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wpadam sie przywitać, dzisiaj wróciałam po 2 tygodniach chorobowego do pracy, ale niestety nie całkiem zdrowa. U Was rzeczywiście nie mozna sobie pozwolić na chorowanie bo przybywa tyle stron, że nie bardzo mogę sie połapać. Wiele się dzieje i tyle osób siedzi pod tym łózkiem. Pozdrawiam wszystkich 👄 Szczególne pozdrowienia dla Zosi i jej Taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc robaczki kofane....buziaki dla wszystkich i milego dzionka zycze wszystkim....ciesze sie ze Tata Zosi czuje sie dobrze..od poczatku nie mialam watpliwosci ze bedzie ok...akara...sto lat...sto lat....i papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara -----> 150 lat a nawet jeszcze wiecej :D :D :D Szkoda, ze nie moglam Ci zyczen zlozyc wczoraj ale i tak sa one gorace i plyna prosto z serduszka :D Duuuzo szczescia, spelnienia marzen, zdrowka i wszystkiego co najwspanialsze!!! :D 🌻 🌻 ❤️ 👄 ❤️ 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, mialam chwilke wolnego, to szybciutko przejrzalam zalegle stronki :) Widze, ze imprezka byla spokojna :D :P Air ----> wszystkiego NAJLEPISIEJSZEGO z okazji imieninek :D bukiet 🌻 5 pudel , gorace ❤️, slodki 👄 :D Dark ---> hihii slodki psotnik z Twojego psiaka :D Najwzniejsze, ze sie z reszta psiakow dogaduje :) Masz jakies fotki jego?? Przeslij koniecznie, a jak on sie wabi w ogole?? :D Haneczka -----> hihihi z tymi mailami to bylo niezle, bo mi wszystkie podwojnie przyszly :D Otwieram otlooka a tu skrzyneczka pelna maili od Haneczki suuper :D Piekne wozy, az chcialoby sie takim pojezdzic :D Odpisze Ci jak tylko znow bede miec w domu neta. Ale cio ja czytam?? Ze Ty swoje fotki wysylasz, a ja to cio?? Mnie tez prosze slac!! Koniecznie!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tygrysku :-) Powaznie szly podwojnie??? Olabogaaaa, to znaczy, ze dostalas 40-ci... hihihi :-) sorki, ale widocznie moj Outlook wariuje, bo ja slalam oczywiscie pojedynczo! :-O A mojej buzki nie dostalas?? jak to mozliwe... , zaraz sprawdzam jeszcze raz i wysylam! 😘 Zosiu --> Tobie i w czarnych i w blond jednakowo ladnie ;-) 😘 Pytaj o co tylko chcesz! ;-) Ale masz racje - nie o wszystko na forum.... hahahaha :-D Pozdrowka dla wszystkich! 😘 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, spóznione ale szczere zyczenia: duzo zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń Air dla Ciebie również sredeczne zyczenia imieninowe dla Was 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 no i oczywiście 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ingo i inni, nie wazne, ze spoznione, wazne, ze w ogole sa, poza tym to milo dostac zyczenia ciut pozniej - przyjemnosc urodzin sie przedluza :-). AIR przez tego Twojego chomika uciekajace myszy mi sie dzis snily :D. 🖐️ wszystkim, wracam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR 🌻🌻🌻🌻🌻 wszystkiego, wszystkiego najlepszego 👄👄👄 z okazji imieninek :) :) :) Tygrysek 🖐️ Inga 🖐️ karaani 🖐️ haneczka 🖐️ akara 🖐️ witajcie Diablice :D Margot 🌻 ---> kobieto, Ty nie masz litości!!!!!!!!!!!!!!! :D ;) :D taaakie zdjęcia wysyłać ludziom w środku zimy. Ja morze uwielbiam wprost obsesyjnie ;) ach... tak bym się popluskała 😭 Cieszę się, że o mnie pamiętałaś :) 👄🌻 Spodziewaj się przesyłki za parę dni, też Ci cosik podrzucę :) akara ----> to zdjątko z krótką fryzurką jest najostatniejsze? Masz bardzo miłą twarz - taką że chce się przytulić 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim jestem smutna :( gdyz nie zagladam tu zbyt czesto i przegapiam takie okazje jak wczoraj wiec: akara -> spóźnione ale najszczersze życzenia dużo zdróweczka i radości aby dobry humor Cie nigdy nie oószczał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witam Was Kochani :) dziękuję serdecznie za życzenia :D Haneczko ----> kolejna próba podjęta :P ćwiczę cierpliwość bo kiepsko z tym oj kiepsko :) Akarko ----> powysyłałam o tych kotach do znajomych, a dopiero potem przeczytałam, że już nieaktualne. Ale co tam, przynajmniej się przekonam ilu porządnych ludzi znam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! AIR -> wszystkiego naj z okazji Imienin 🌻🌻🌻 Ja juz po egzaminach, wyniki wszystkie we srode :D nadrabialam dzis filmowe zaleglosci no i obejrzalam wreszcie \"Finding Nemo\" :) Slodki filmik :) Margot -> co ja slysze, rozsylasz jakies foty??? :D Czemu nie na kaczke?:( AIRku -> ja czekam dalej na te foty z nowym fryzem, juz Ci posylam moje adresy. Haneczka -> Tobie rowniez posylam adresy moje. Jak tylko odetchne, skanuje swoje fotki, zebyscie nie myslaly, ze chce zostac anonimowa, haha. Akara -> jak spedzilas urodzinki?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kachni ----> wysłałam na wp mam nadzieję, że tym razem siem uda, bo do Haneczki chyba poszło :D Posłałam ci jeszcze te stare, które masz już pewnie, ale co tam. Masz bonusa :P Haneczko ----> czy ja mogę prosić jeszcze jakieś twoje zdjęcia, trochę większe niż to ostatnie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczor wszystkim 🖐️ Jestem wypompowana - mialam naprawde ciezki dzien. :o Pobudka o 4:15, kilka godzin zajec, potem kilka godzin malowania. Jeszcze, zeby bylo smieszniej - mam tak nieciekawe opcje przedmiotow na ten semestr w jeszcze mniej ciekawych godzinach, ze sie zastanawiam jak uda mi sie sklecic plan. :( Cos czuje, ze bede niezle zimowac tam w Aix w przerwach miedzy jednym przedmiotem a drugi... buuu... haneczka, jak zdrowka? :) 👄 Mam nadzieje, ze juz lepiej :) Jesli chodzi o zdjece, to na pewno takiego nie widzialam :( Ale to moze dlatego, ze bylo chyba 5 czy 6 zdjec, ktorych nie moglam otworzyc :( Plisss, przyslij mi jeszcze raz :) Dakota :D tak jakos wyszlo z tymi zdjeciami... ;) :D To moj material wysylkowy... chyba bede musiala zmienic image na zimowy, wedle zyczenia ;):D Czekam na Twoje fotki :) MAYKA 🖐️ AIR 🌻 Inga 🖐️ kaarani 🖐️ Jay 👄 Zosia 👄 Kachni, nie wysylalam zadnych nowych fotek, tylko te, co juz przez kaczke moglas ujrzec :) Ale jak bede miala cos nowego to wale gdzie trzeba :D Tygrysia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej :P dorwałam się do kompa :D AIR - niech się spełniają Twe marzenia :) pozdrawiam ze stolicy do następnego razu 🖐️ P.S. Haneczka - a jak będziesz w Łodzi to zapraszam do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AIR -> dziekuje 👄 Ladny kolorek :) Haneczko -> dziekuje za fotki :) Szkoda ze takie malutkie, hihi :) Ale widac, ze jestes laseczka! A ten pan, co piesia przytula... mniam :D [przywoluje sie do porzadku] Towar zamienny juz niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...No, Hanka...chyba bedziesz mnie dusla...Jay odezwij sie czy doszlo juz cosik do Ciebie....Margotka...a co Ty rozsylasz? Mala.... no to pewnie sie nam spotkanko szykuje.... Kachni..Fajny kąsek no no nie? ;) Ewa, Inga, karaani - ja tez sie ciesze!!!!!👄 Jeszcze jak...❤️ Tygrysek, Dakota, Mayka, Airek - solenizantus - jeszcze az {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...No, Hanka...chyba bedziesz mnie dusla...Jay odezwij sie czy doszlo juz cosik do Ciebie....Margotka...a co Ty rozsylasz? Mala.... no to pewnie sie nam spotkanko szykuje.... Kachni..Fajny kąsek no no nie? ;) Ewa, Inga, karaani - ja tez sie ciesze!!!!!👄 Jeszcze jak...❤️ Tygrysek, Dakota, Mayka, Airek - solenizantus - jeszcze az {kwiat]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny fajny, Zosiu :) Margot 🌻❤️🌻 Kochana, sprawdz poczte ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czlek nieszczesliwy i nie odwiedza knajpy Diabelkowem zwanej, to juz nikt nie pamieta, buu bu. JA CHCE FOTY. MNIE SIE POMIJA. Dre pyszczysko glosniej od Jayuni, moze wiec cos dostane, hęęę?????!!!! Dajcie dziewczyny.... Kach -> co tam zeskanowalas nowego? Haneczka -> tez chce Ciebie zobaczyc, Zosia da Ci moja krzynke, oki? Zocha -> melduj mi, prosze na emalii o wszystkim, bo ja na razie rzadko tutaj, buu buu. I dzienka za foty - extra (jak zwykle zreszta, slicznotko). Daj Zosienko, Haneczce moj namiar, prosze. Ciekawa jestem nastepnej slicznej dziewczyny Borewicz -> mlody porucznik Ci sie znudzil i teraz za starego wojennego robisz? Czy haslo zgubiles do siebie?? :P Airek -> naj- najlepszego kochana i spelnienia marzen - ale powolutku i po kolei. Szczescia CI zycze i wybacz, ze tak pozno. ❤️ 🌻 ❤️ Akarka -> dostalaaaaas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundelku, kofany, czesc!!!! :) Gdzie bylas? Na czipsach bylas? ;) Ode mnie masz foty na biezaco! :) Nie moge spac :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeee:) kurna nie gniewajcie sie ze ja tak z doskoku👄 milcza dusza spiewa..... mam cusik do zrobienia alem czytam i jezdem tu :Dino czas mi nie pozwala coby bardziej byc:( fotki kcem!!!ale borewicz mnie zatkal:(a nie moge z domu sie ruszyc zeby zajrzec tam,daje drugie :margot38@tlen.pl slijcie diably kofane zajrze w koncu ale tera nie mogiem:( rozrabiajcie ile sie da:) i wiazcie sznurowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, wszyscy sobie spicie aja....nie spie,eh kto mnie troche pocieszy?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×