Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Kundel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👄 👄 👄 Ale śtęśkniła zia Tiobom..... Tuli, tuli, tuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Zosia, teraz to sie Ty rozbrykalas :P Tyle postow wysylasz :P Oj przeprasam, to Zdiablona sie tarzala i lizala hehehehe :D Vat --> przepraszam 👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z O C H A A A !!!!!!!!!!! -> ja tez! ja siem bardziasciej śteśknilam, noooo. (QRDEE!!! Slepa juz jestem, albo znowu to cholerne swiatlo zgaslo....) Znudzony -> wstawaj!!! Elektryka nam cza i cza, a Ty spisz, nieladnieeee.... I jeszcze drzesz Gio kiecki przez sen. (Nie wierze, zeby Tygrynia pazurami...eee... lepi niech lize)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygryniu zrehabilitowaleś sie....hehehehehe . Tarzala sie...hm... i lizala... lizac tarzajac sie to juz akrobacja i nielada wyczyn...hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to Kundello wyjaśnilas tajemnice podartej kiecko Giovi... następna..co zgania na nieobecnych...jeszcze spiących w dodatku... Ale Ty , Kundelku....Mowisz, ze to tak moze być, ze on niby przez sen do Gio się dobieral?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wind, nie chcesz wiedziec co przeczytalam w Twojej wypowiedzi o jajecznicy, hihihihi. Przebieglam tylko wzrokiem i wyszlo mi \'jajeczkowanie na boczku\' huhuhuhuhuhu, zatrzymalam sie wiec na chwile, zastanawiajac sie jak mozesz wywolac to jajeczkowanie i dlaczego wlasciwie na boczku, i wtedy sie doczytalam, ze Ci o JAJECZNICZKE chodzilo :D. Ja sie nie zalapalam, ale nie placze, bo miesa i tak nie jadam. haneczka sie znowu kontaktem bawi ;). Tygrys, nie za wczesnie na koniaczek? ;-) I jakie skojarzenia! No, no, nie poznaje kolezanki :D. Lizanie, ciagniecie, pachanie? Co mnie ominelo tak wlasciwie? :D Pechowy ten 13sty dla mnie. Bylam u dentysty, zapalenie dziasla mam (choc odczuwalnych objawow dzieki Bogu niet), naprawa tego calego balaganu wyniesie 500 euro, chlip, chlip. Cale moje zarobione pieniazki, chlip, chlip. Innymi slowy, zegnaj Polsko, zobaczymy sie dopiero na wielkanoc :(. Polejcie mi tego koniaku (o ile jeszcze cos zostalo), nie lubie, ale moze smutek zapije. KUNDEL, KUNDEL, w koncu pasqdo! Ty wiesz co ja za Toba ;) 👄 ;). I co Wy wszyscy z ta kara? Wind wspomina o karze, Tygrys tak samo. Tak sie za mna steskniliscie? (akara--> kara ---->karolina----> ja we wlasnej osobie) A odczepcie sie co? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha...drut...a akara o ciągnieciu...Dlaczego akara drut kojarzy Ci sie z ciągnięciem.... ciekawe... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kundel ale nie mam maila wiec gdzie wyslac:( ja przepraszam ale....:D[placze ze smiechu] co siem dzieje druty...jaja....ja przez to tarzanie i lizanie apetycik mam ze hej:P :D Zosiu chyba cos dostalas:) reszte zaraz sle tylko zalaczam i to trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio -> Ty tu nie kombinuj...drut. Taaa... I MYSLISZ, ZE UWIERZYMY??? Nie uwierzymy, druta to moze w innym miejscu mialas, hihi. Karunia -> no przeca napisalam i kajalam sie tak strasznie... Gdzie Ty wczoraj niecnotko mala lazilas, he? ...Doprowadzilas mnie przed chwila do zadyszki z placzu i smiechu, he he. Moje biedactwo... dobrze, ze nie boli. Skad sie to dranstwo wzielo? (Chyba za malo alkoholu, Kara, dozujesz organizmowi swemu) Trza pic i popychac, i bedzie lepiej. [ptasie mleczko] [caluje i przytula] Zdiablona -> emalie mozesz wziac od Zochny, Haneczki, Tajgerka, Akary.... oooooooo... jaki full ludzikow znam, hihi. Gio tez Ci moze dac, byle nie na wierzchu, ino wew tajemnicy wielgasnej, hihi. Ja tez sie z Toba podziele swoimi... nawet animalsy moje moge Ci podrzucic. AAAAAAAAAAA!!! Kto nie ma moich zwierzaczkow? Przyznawac sie tu, to hurtem puszcze wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgośka Zdiablona...ale super te foty...Usmialam sie z siebie bo na Lorze przeczytalam na Rurze... i dalej szybko otwierac...hehehe poplakalam sie ze smiechu z siebie jak zobaczylam \"Rure\" hehehe. No następna...laseczka Zdiablona...Dajcie mi adres Ewy...ten pod niciem jest dobry , bo mi wraca wszysio...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nickiem mialo byc. ...:P Zdiablona masz cos w skrzynce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysek tak bylas blisko slub byl w Karpaczu (Karkonosze) prawie naprzeciw schroniska turystycznego w ktorym mieszkalismy :) Jak nie pracuje a ten tydzien mam znowu wolny (a zajety jestem tylko prywatnym projektem) to wstaje okolo 7rano, a wedlug czasu polskiego 13:00. Zdiablona Gio Tygrysek co to za wrzaski i spiewy pobudkowe, nie mozna spokojnie spac, musialem glowe poduszka przykryc.:) a Anielicy to nie obudzicie bo wtedy gdy ja wstaje to ona juz jest w pracy :) no dobra skoro mnie na sile wyciagacie z wyrka to wstaje, z wami diablicami to nikt nie wygra:) Kundelek sie wreszcie pojawil huraaaaa!!!! dawno ciebie nie bylo :) akarka czasem w zyciu zadaza sie pechowy dzien, wynika z tego ze te kilka tysiecy wpisow przez ciebie do kompa zgarnie dentysta, u nas tez sa cholenie drodzy. wind nie wiem czy cos zostalo z tej jajeczniczki ale ja tez lubie jajka na boczku:) prosze podeslij mi jedna :) Zosia pozdrowienia dla taty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatlo please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołka
o! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosienko...:D...ty mnie tu ..wlasnej interpretacji ..a propos.......drutu... ...kolczastego...nie rób...............................bo..................... ...jak sie potem okaze ze ..glodnemu chleb na mysli ...to ... ...nam ...topik ..wytną...!...:D .......bez ..n a z w ....prosze ...pokazujcie se na migi...!!!:D:D:D ..wiecej inwencji tworczej ..a nie na łatwizne ...!:D Kundelka ...czesc ..piesku..!:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszzz.... :-) nawet juz sie w spokoju popluskac nie mozna... tyle znowu natrzaskaly... :-D Halloo Kundelko! jak sie ciesze, Cie widzac \"na zywo\" 😘 Ja oczywiscie nie mam Twoich zwierzakow, a kocham je ponad wszystko, wiec slij mi, ino szybciuchno...! ;-) Zosia --> przegapilas jajobranie... :-D i na boku lizanie.... 😘 no, ale w koncu wczoraj mialas niezle dmuchanie...hahahahaha :-D :-D :-D akarko --> ale zapalilam, no! ;-) i co zobaczylam?? gola, potargana Gio... pomiedzy gumowymy uszamy... ;-) :-D Zdiablona --> dawaj fote! znaczy sie, grzecznie prosze... :-) czekam, jak zwykle z wywieszonym..... :-P a jesli nie masz maila to.... masz..... maggy_vip@yahoo.de 😘 Tygryska --> sorki, nie wiedzialam, ze Ty w zimnicy siedzisz... :-O Ale chyba juz Cie truneczki nieco rozgrzaly?? Czy Gio za mocno wachlowala...?? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mnie zaraz cos....:( grrr wrrr i inne jakos mail sie przepchnac nie chce 😭 ale moze wkoncu sie uda to juz byla czecia proba :) Zosiu...hehe rura...:D..ty to musisz ;)hehe czesc Znudzony :) jaja odrestaurowane...:D ...byly zzarte ooo popatzrcie....ANIOL :d....ALE NUMER witaj pomiedzy...diablami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zdiablona :D Ja tez chcem takie piekne różki i ogonek i ....... i taki duuuży widelec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grrrr...siem poddalam...ja nie umiem wyslac....grrrr :( tu som jakiesz czary :( eeee do kitu i do bani czynastego w wyrku spac:P :D Aniol czym widelec :D miotle chyba swoja masz?:Da wlasciwie poco ?;) ty na kszydlach mozesz latac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cud sie stal, pomiedzy nami diabelkami aniolek sie pojawil i to w dwoch postaciach, najpierw pomaranczowej a potem w czarnej diabelskiej hi hi :) Witaj pod lozkiem, to nasze takie diabelskie piekielko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sie upieram: chcem dużego widelca 😭 miotły mnie nie potrzeba, to fakt. Ale duży widelec z dwoma szpikulcami do potrząsania, przetrząsania ... ach, ja go chcę! Diabły go nie mają? Chyba nieprawdziwe obrazki oglądałam w tajemnicy przed świętym Piotrusiem... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie widzę mojego posta! Jestem niewidzialna? To kara za zstąpienie do piekieł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem!!! :D znudzony - dzięki, jak tu milutko. A dostanę widelec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×