Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Pozdrowienia z Wawki :D hihi... nawet nie wiem czy mam już necik w domku czy nie... ale wracam dopiero po weekendzie w niedziele wieczór albo pon :) Pusto tu jak cholera, Szam na wakacjach, Tygrys w buszu (byłam, widziałam :D:D:D) ja odcięta a inni to róznie.. ;) Ale zimą to bedzie przeludnienie... :P w sumie to ciesze sie ze mam mało zaległości :);) Airek, kurcze... :) moze sie zobaczymy.. zaraz Ci przesle moj number... Akara :)🌻 a u Ciebie jak z pogodą...? Bo ja ostatnio śpiewam \"....Autobusy zapłakane deszczem....\" lalallaaa ;) Niebieska :) jeśli byś miała jakieś zdjęcia.. z Krymu.. :) wiesz, woda, gory, ładne widoki.. to jestem chętna :P:) Amok, ty sie weź w garść... i sobie zacznij jakies bonsai chodować a potem sie nam pochwal jak rosnie :D:) Głowa do góry, nie mozna zyć w wiecznym maraźmie.. :) postaraj sie, powoli, małymi krokami, odnajdywać sens w zwykłych rzeczach.. moze jestem dwa razy młodsza i nie przeszłam tyle w zyciu co Ty.. ale moze skorzystasz z mojej rady ;) pozdrawiam Gio ❤️ :):):) Już lepiej prawda? :) oki mykam... co bede przed kompem siedzieć.. 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey wszystkim:) Amok:) Akara:) a my dzisiaj na kursie mielismy pozegnanie kilku studentow bo przyjechali tylko na 2 miesiace i juz wracaja byli troche przybici ze juz musza wracac:(No coz inaczej jest gdy sie tylko przyjezdza zwiedzac a inaczej gdy sie zostaje na stale.Ja juz prawie dostalam zielona karte tzn permament bedzie za 2 lata( chca poczekac jeszcze bo chyba mysla ze mozemy sie rozwiesc hihihi) Elles:) Niebiieska:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gooooood morning Diabły Jak by na to nie patrzyć pogoda jest dobra albo do opalania albo do picia więc nie ma na co narzekać W polityce bez zmian. No może z jedną przez okres mojej nieobecnoiści tutaj doszedłem do wniosku, że nie wolno strzelać do polityków naszych, należy jeich utylizować pomału tak coby cierpieli jak my. A z bieżących wieści ZDRUFFFFKO wszystkich Diabłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tentaga, do opalania??? Czy mnie cos ominelo i pogoda w Polsce sie poprawila, czy tez ironii nie dostrzegam? ;) A tak w ogole to WSTAAAAAAAAWAC mi tu natychmiast! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Donosze uprzejmie, ze wstalam, wykąpałam się, i nawet nie mam kaca, mimo wysiłków wyzej produkujaceg sie Tentagi, który upadlał mnie tequilą, wczesniej przygotowawszy grunt piwkiem i białym winem :) Ale bylo fajnie, tylko Borewicz zazdroscił :D PS. Of koz, nadal jestem w Wawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Strasznie dlugo mnie nie bylo! Ale zyje i sobie pracuje w swojej nowej pracy! I jest fajnie! Duzo lepsza atmosfera w pracy, no i wogole tu cos robie!!!! ;-) W odroznieniu od poprzedniego stanowiska... Akara- w koncu na tym slubie bylam w zielonej sukience, a na weselu w bezowej bluzce, A makijaz mialam do tego zloty, ale przyznaje sie bez bicia, za na ustach mialam tylko blyszczyk, a nie jakis mocny kolor. Ale uwazam, ze calosc wygladala calkiem niezle, a ze wzgledu na fryzure (wyprostowane wlosy) duzo osob mialo problemy z rozpoznaniem mnie ;-) W kazdym razie bardzo dziekuje za pomoc, nastepne wesele mam we wrzesniu, ale dopiero w pazdzierniku bede miala duzy problem, bo bede swiadkiem... Ale nie bede sie martwic na zapas! :-D Pozdrawiam wszystkie diably, zarowno te na urlopach i innych wyjazdach, jak i te co musza jak ja siedziec w pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Jak widze pustek ciag dalszy... Ja sie bawie znakomicie :D Buzie mam caly czas otwarta - jak nie gadam to jem ;) :D - w skrocie tak mozna by to wszystko podsumowac :D:D:D Slowem i gadaczka i brzusio sa w pelni zadowoleni z wakacji w Polsce! :D:D:D Elles 🌻 a do Bydzi jeszcze zajedziecie? :) Akara, jesli bedziesz w Toruniu, to daj znac :) Kai 🌻 Ghana 🌻 Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy wpadają i wypadają :) ...i tak też ja zrobie :P Tentaga....chyba musiałbym sie najpierw napić żeby sie opalać...bo w taką pogode to albo szaleniec albo pijany sie by opalał :) Dzień Dobry....dzień dobry ;) Ell 🌼 pozdrowienia dla wszystkich Diabołów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Ide sie spakowac. Margotko, w Toruniu bede wieczorem 19go i caly nastepny dzien, a 21go rano jedziemy do Wroclawia. Jesli mozesz, to wez od Borewicza moje namiary i podeslij mi smsa na polska komorke, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niespodziewanie udało mi sie dorwac do neciku :P ja tez w W-wce do poniedzialku, Elles :D pogoda raczej do picia, Tentaga :D zrobilam sobie dzisiaj spacerek w deszczu Krakowskim Przedmiesciem po tych wszystkich wschodnich stolicach i nasza wydala mi sie niczego sobie ;) Aniol dzisiaj pracowal, wiec musialam sie zajac sama soba ale za to zostalam zaproszona na obiadek do restauracji Podwale (chyba) - to niedaleko Zamku wspaniale jedzenie :D Margot - do kiedy jestes w Polsce? prawie umowilam sie wczoraj na spotkanko z Akarka, moze i z Toba uda mi sie spotkac? jakby co, to Akarka i Elles maja moj numer na komorke jutro idziemy na slub i wesele znamy tylko panstwa mlodych :D ale bedzie ubaw :D to na razie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akara, mysle, ze uda mi sie wszystko tak zorganizowac, zeby zjawic sie w Toruniu, w czasie kiedy ty tam bedziesz :) Zostawilam Ci wiadomosc na Tlenie :) Mala, ja jeszcze w Polsce pobede :) Nie ustalilam jeszcze dokladnie daty wyjazdu, ale mysle, ze nie nastapi to wczesniej niz w polowie sierpnia :) Mam nadzieje, ze i nam uda sie zorganizowac jakies spotkanko :) Pozdrawiam wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. A ja przywiozłem \"żonę\" i syna do domu. Szlag trafił spokój. Zaczęły się krzyki i inne przyjemności. Może ktoś mnie przygarnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaak
:) :] :P :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalaioa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam. Wdepnelam sie pozegnac na jakis miesiac :). Margot, dzieki, Dobrze, ze mi napisalas o tym tlenie, bo kto inny siedzial przy kompie i o maly wlos Twoja wiadomosc by do mnie nie doszla (a tak to sobie sprawdzilam w archiwum). Mala, mam nadzieje, ze sie zgramy :). 🖐️ wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOOOOOOOOOOD MORNING DIABŁY Wypadać z pod wyrek panie do sklepiku i panom śniadanko łyk-endowe przygotować, Panowie poprawić poduszkę wew łóżku i pilot od TV w dłoń. Dzień mamy ciepły i słoneczny no przynajmniej jak na razie. W polityce bez zmian czyli jak był b.......... tak jest miłego dzionka wszystkim i duuuuuuuuuuuuuuużo ciepła i słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Diabły 🖐️ i dzień dobry Dobry Wieczór ... tęsknie, jak rzekłaś. Jak to sie dzieje, że na tlenie kontakty zostają, a na gg za cholere nie chcą? :O ... mam jakieś problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo miłego słonecznego dzionka wszystkim :) Dzień Doberku...no jak sie kontakty eksportuje na serwer gg to powinny sie tam zachować. Tentaga....no ciekawe co Linka na to śniadanko i pilocika....:P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek - hihihi, Tentaga jest obecnie szczesliwym (:P) posiadaczem dwoch zon. Po produkty sniadaniowe do sklepiku poszlam ja we wlasnej rozczochranej i ziewajacej osobie :D Ergo, Tentaga wie, co mowi :D Pozdrawiam wszystkich i szykuje sie na zlocik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×