Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Gość majorek
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu ignorujemy tych co są na pomarańczowo i się podszywają, żaden problem :) dzień dobry tak w ogóle niech mnie ktoś zmobilizuje do umycia włosów, bo mam lenia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robcik, problem w tym, że to topik dla takich, którym się chce czytać. Nie wszystkim się chce pisać a mimo tego czytania jest w 3itrochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym oddaję złoto blixie, w zamian przyjmuje srebro do kolekcji :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D raz jeszcze ;) Blixa -> 🖐️ Kluska -> a mnie sie nic nie dostanie?? bylam pierwsza :P Majorek -> a takie, tak zabawne dorabianie kilku groszy ;) :D statystowalam w \"w na dobre...\" ;) Saszka -> moze sie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cześć :D Pomarańczowy Majorek :) Dobrze, że są na pomarańczowo, to nie będziemy sie mylić. Saszka ---> kurcze przykro że psiak tak cię wykorzystał :P Poczekał aż go wyleczysz, pieniądze wydasz a potem poszedł. Ja myślę, że może on jeszcze wróci. Mówisz, że już uciekał i wracał. Bądzcie dobrej myśli. A \"Puc, Bursztyn i goście\" to była moja ukochana książka :) Wczoraj byłam w Licheniu :) Czy ktoś też to widział? Tę bazykikę wielgaśną? Jestem ciekawa co myślicie. Mama robi na obiad naleśniki z kapustą a ja zaraz zwariuję bo jestem głodna a one tak pięknie pachą. Niestety nie możemy jeszcze ich jeść bo czekamy na tatę i Micha :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tygrysek
Kółkom wzajemnej adoracji mówimy stanowcze nie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakompleksionym kombinatorom mówimy nie... A gdzie to kółko wzajemnej adoracji ? Chętnie zobaczę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow!! Po raz pierwszy ktos sie pode mnie podszyl :D hihihihi ale ze mnie osobowosc, mam sobowtora :D Kluseczko, to Ty nie wiedzialas, ze my TWA (Towarzystwo Wzajemnej Adoracji) jestesmy??? ;) hihihii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ludziska kochane :):):) Jejciu...dopiero co wcisnęłam się w ten topic ;) a już musiałam z niego znikać...Straszne choróbsko powaliło mnie ...wciągnęło do łóżka i trzymało ponad dwa tygodnie...blee :( W życiu nie miałam takiego bólu gardła, a do tego miałam wrażenie,że coś w nim siedzi...i powoli zaczynałam wierzyć w istnienie \'obcych\' :D Poza tym w życiu mi się strasznie \"namieszało\" ;p Mam nadzieję, że teraz troszkuu się łuspokoi :) i będę mogła na dobre wepchnąć się pod wyrko :D Taka szaruga za oknem...więc przesyłam dużo ciepełka...i kolorowych fluidzików wszystkim diabluuunkom ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam ;) Ale u mnie mgła :) Tygrysek no no .. a teraz co w nocy robiłaś? :) \"i na złe\" ??? to kiedy mam Cię oglądać? :D Kluska ja też czasem mam problem z zabraniem się za mycie włosów :D:D Cóż za gest z tym złotem ;);) ;) :P Blixa ;) Nie zdążyłaś, ale i tak Ci się udało podmienić na zloto :D Saszka dobrze piszesz :) Air taa jakaś galaretka mi się do nicka przyczepiła ;) :) Ja widziałam bazylikę w środku w stanie surowym i chyba jeszcze kopuły nie było.. nie pamiętam za dobrze, ale wrażenie niesamowite :D Nalesniki z kapustą.. hmm.. ciekawe.. nie jadłam tak jeszcze ;) Czerepa 🖐️ pierwszy raz Cię tu widzę :P Ale choróbsko już pogoniłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bazylika w Licheniu.
Jeden z pokazowych elementów pychy Kościoła Katolickiego. O ile sie znam na tym to powinno byc to traktowane jako grzech i to nie wiem czy nie cięzki (główny). W każdym razie na pewno bardzo duży powód do wstydu. I z powodu grzeszenia ale tez i obrazy dobrego smaku. Prymitywny efekt wpływów bizantyjskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pies - nie będę mu liczyć, wizyta co trzy dni z 3-4zastrzykami, potem raz w tygodniu, jak się biedactwo bało... głównie to uwaga, która mu została poświęcona, naprawdę mi go brakuje.... uszy miał jak nietoperz - ale te oczyska... i śpiewał do dzwonka w komórce... Jak leżałam obolała z ciężko wyrwanym zębem to koniecznie chciał pomóc (całym sobą, a głównie językiem)... A LICHEŃ to moim zdaniem zaebisty jest. Inny przymiotnik jakoś mi się nie nasuwa. Znajomi robili okna. Mówili, że były już prawie spakowane w wagony (matowe aluminium) kiedy ksiądz wymyślił, że możnaby je pozłocić - więc transport spowrotem na halę do pozłocenia...ciekawe rzeczy opowiadali..aż sobie pojechałam poogladać... robi wrażenie. Nie wiem jak na innych, ale na mnie głównie bezsensem ogromu. A obraz Matki Boskiej bardzo mi się podoba - jest taka delikatniutka i patrzy zdziwiona co te ludziska wyprawiają.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się? Anonim o Zemście i anonim o Licheniu to ja.... I niby dlaczego nie znam się? Mówisz o grzechu czy też o braku dobrego smaku i gustu. A może o bizantyńskim przepychu w bardzo prymitywnym wykonaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok to czemu się nie podpisałeś, ja wolę dyskutować z konkretną osoba, wtedy inny stosunek mam. Nie znasz się w sensie, że poruszyłeś tylko jedną z wielu kwestii, tylko mały kawałek całości. Jak świeccy budują wiezowce do chmur i jakieś piękne pałace.. to nikt nic nie mówi, ale jak już Kościół coś robi.. to wielki szum. Wiele osób (i tych niewierzących) pojedzie tam choćby po to, żeby ją zobaczyć i to też jest jakiś cel, jeden z wielu. A ludzie dają na to z dobrej woli, bo sami chcą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amok.
Sorki Majorku... Ale świeccy.. Jak pieknie nazwałas jakąs tam grupe osób przewaznie buduja za swoje... A K.K. którego jednym z głównych zadań jest pomoc ludziom wydaje olbrzymie pieniadze na budowanie olbrzymich Domów Bożych. Czy myslisz że Chrystus chciałby mieszkać w czyms takim? Myśle, że jeśli to prawda co napisano o nim i co przetrwało w tradycji ustnej, to chyba nie. I na pewno byłby oburzony wykorzystywaniem wiary w Niego i jego Ojca i Matke do budowania pałaców wiary... To chyba jednak pycha jesli nie bałwochwalstwo... A dla mnie po prostu to wstyd. Tak. Normalny ludzki wstyd. W ogromie biedy i nieszczęścia... Braku pieniedzy na ratowanie życia, na operacje dzieci... Budowanie takiego czegoś... Jeszcze raz powtórzę... WSTYD !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To co powyżej to ja... Ale dodałem kropke i już mogę byc \"pomaranczowy\"... Trochę to dziwne... Ale zwracajcie uwagę na kropki w takim razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opowiadali, że babcie przywoziły całe swoje \"pończochy\" - a potem przyjeżdżały dzieci błagać, czyby się tej darowizny nie dało wycofać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Amoczku :) chyba dawno cię nie byo można sie było domyśleć, że jak ktoś staje w poprzek TWA to z dużym prawdopodobieństwem jest to Amok -komu by się chciało?? Dzięki za odzew, nic nie napisałam bo mnie ogarneła totalna apatia i mam to wszystko.... jak motylek(pamiaętacie, był taki jakiś rok temu, a jak nie pamiętacie to go poszukam). Tylko że motylkowi się chociaż gadać chciało.... a mnie już nic się nie chce......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amok, muszę się z Tobą zgodzić, tez uważam że pęd \"aby większe, droższe\" nie służy niczemu, a już na pewno nie wierze, zaczyna to disneyland przypominać. Słuchajcie.... Po śmierci mojego dziadka okazuje się, że był on nieślubnym synem hrabiego z bardzo znanego rodu polskiego. A ja zupełnie przypadkowo mówie hrabia na mojego chłopa :) Ale numer !! 🌼 P.S. wipsy medalowe licza się od 5.30 rano :P:P:P :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszka... Nic się nie mart... Mnie też nic się nie chce... Nawet gadać... Czytam Was czasami i jakoś tak mnie podkusiło... Nawet nie wiem czy powinienem sie odzywać... Ty chyba jesteś z Krakowa? Tak mi sie przynajmniej wydaje... Jeśli tak i Ci sie chce to napisz na mój adres mail... Jest pod nickiem. Kluska... Gratuluje... Ja tez jestem \"hrabiątko\".. ;) Witaj w klubie. Spadam... Na razie... PAPA WSZYSTKIM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacuzzi na zmeczenie i niewyspanie to jest to :D Dzis sobie zafundowalam, po zajeciach z dzieciakami :D Amok -> 🖐️ Czerep -> 🖐️ :) Kluska -> Hrabia i Hrabina, no prosze, prosze ;) Majorek -> jakto co robilam w nocy?? no przeciez napisalam ;) Chyba w grudniu, ale nie wiem czy cos dostrzezesz ;) Saszka -> moze piesek jeszcze wroci?? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę...:D Chciałam ogłosić wszem i wobec, że śmigam na kufel ciemnego :P....i napewno nie omieszkam wypić za Wasze zdrówko :D:D:D Adiee "rodacy" :p Miłego wieczorku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bąbelki... mmmm.... niektórym to dobrze..... moje dziecko jest w drugiej klasie, pływackiej. Z przyjemnością patrzę jak sie chudzina w wodzie rusza i jak zmężniał \" w barach\" Amok, masz racje, nie Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×