Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

znudzonycenzura

Diabel - pod moim lozkiem mieszka- POMOCY!!!!!! Czesc 2

Polecane posty

Margotka ..to jestesmy umowione ..ja sie dostosuje ..tylko daj cynk!:) Kachni ..a ty zaluj ... ale jeszcze nie raz sie spotkamy ..! Dzisiaj cala noc nie spalam ..przez ..Borewicza ..:D ..ale suma sumarum ..tak mi poprawil humor ze wstalam dzis jak .. ..nowo narodzona ..i tak trzachnelam chalupa ze wszystko tylko fruwalo ....nawet ciasto upieklam ..!!!:D Borewicz ... Ty wiesz ..Ja wiem ..bezinteresowna pomoc to cos najwazniejszego na swiecie . Masz Wielkie Serce ❤️...! Obaliles cala moja teorie o ..facetach ..!..az chce sie zyc ..!!!:D DZIEKUJE .......bardzo Dziekuje... ..wiec prosze do kolegi Borewicza z ..wielkim szacunkiem sie odnosic ..bo takich facetow ..jak na lekarstwo...!!! A odemnie ..[ptasie mleczko + skrzynka piwa] i [uklon do przodu w gaciach ]:) Czy WY tez tak macie ze jak cos zrobicie dla kogos ..w czyms pomozecie to macie ..taka dziwna radosc w srodku ..? Bo ja tak wlasnie zawsze czuje ..i dlatego lubie pomagac ..natomiast kiedy przyjmuje pomoc to ..strasznie sie dziwnie czuje ..bardzo sie ciesze ..ale momentalnie wlacza mi lampka ze ..chcialabym natychmiast sie odwdzieczyc ..obojetnie w jakiej formie ..ale dlug wdziecznosci ..mnie nakreca zeby cos wymyslec ..a nie osiasc na laurach .. .. i to jest bardzo dziwne uczucie ..bo jak ja cos dla kogos robie ..to absolutnie nie oczekuje zadnego odwdzieczenia a nawet jestem zla ze ta osoba odrazu mysli o rewanzu .. Nawet nie wiecie jaki opieprz ...dostalam od Tygrysa ..bo Ona mi strasznie pomogla ..ja chcialam sie zrewanzowac ..a w zamian za to dostalam kubel zimnej wody na glowe ..!!!:D No wiec chyba tak powinno byc ze w przyjazni ..jest niepisana umowa ..jeden za wszystkich ..wszyscy za jednego ..!!! Co wy na to ..???:) Saszka ..ty mi jestes potrzebna na gg ..bo mam pare pytan a na maila nie moge sie zebrac , bo nie wiem co mam napisac ..Bede dzis wieczorem miala wlaczone to sie zglos ..podalam ci numer juz dwa razy .. ..musialam sie wygadac ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... już 14ta trzeba śniadanie zjeść :D Kachni ..z tym szyciem ...to janie wiem ..jak to sie ma do talentów .. bo tak krawiec kraje ..jak mu staje :D:D ..znaczy sie materjału :D:D Gio powiem tyle , na zdrowie :):) ..ja tam nie wnikam ..po co komar artystyczny ..ale żeby o 2:30 robic panike w domu, stawać na baczność z gazetą bo komar lata i trza ścierwo ubić ..to juz przesada, a z myjnią oszczędniej, bo woskowanie gtratis :D Margotka ...zaraz , zaraz to dobrze czytam ..23lipca ..sie wydajesz za S. ? no ...qrde ...gratulacje :)...ale pasztet :);):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio - dlaczego zaraz zalowac mam? :D Jeszcze nie wszystko przesadzone! :P W zeszlym roku to my sie pofatygowalysmy do Solycy, wiec moze teraz czas ruszyc w swiat? :P:D:P Sprawiedliwosc musi byc i juz! :P A z Margotka i tak sie spotkamy :classic_cool: No nie, Margola? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha!!! własnie dzwonil Znudzony :):classic_cool: mówił ..że jest zajechany ..bo robi dach ..gdzieś w domu:) i nie ma czasu na net:P, wiadoma sprawa ..nie może być przecieków :):D oczywiście ..wszystkoch pozdrawia ..z drabiny, oczywiście ..zdaliśmy mu relacje ..co w diabełkowie piszczy :D Gio ..masz wiadomość na gadaczce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borewicz wywoskowany gratisowo.... :), czego to ludzie nie próbują jak mają za darmo :) Nos ci się świeci? Gio - 2299040- już u ciebie chyba jestem... zaczepnie, będę tam za kwadrans No to na razie, ja się dzisiaj byczę jeszcze kwadrans, a potem zaległości nadrabiać idę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) Ja tylko na chwilę, że u mnie wszystko w porządku :) bo przypadkiem przy kompie (a w ogóle od ostatniego wpisu nie siedziałam przy kompie ;) ) i tez na chwilę :) Niedługo nadrobię ;) Miłych wakacji :) 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posluchajcie jaki numer .. Nasza Kaya z kanady ktora mieszka kolo Znudzonego..od prawie 4 tygodni sie do mnie nie odezwala..tak jak gadamy od dwoch lat codziennie ..teraz kamfora ..po prostu wsiakla ..wiec zaczelam sie powaznie martwic i wymyslilam ze Borewicz zadzwoni do Znudzonego ..On zadzwoni do Kayi i dowie sie co jest grane ..ja mam do niej telefon ale nie moge sie z Polski laczyc .. ..no i Znudzony zadzwonil ..ale jej komorka nie odbierala ..zadzwonil do Borewicza ..ten do mnie ze ..nie odbiera ..! No i dupa ..wiec nawet telefonow nie odbiera ..nie pisze ..nie ma jej na skype ..i maile przychodza ze zwrotem ..! Wiec Znudzony poprosil o jej dane ..imie nazwisko ..miasto i ulice a ON znajdzie ja w ksiazce telefonicznej i sie dowie czy zyje i co sie dzieje ... ..poniewaz Borek dzis wylatuje w trase wiec sie umowilismy za pare dni ..ze tak zrobimy ..! Ja wchodze o 21-szej na kompa a tu ..skype dzwoni ...wreszcie sie odezwala ..calkiem przypadkowo bo nareszcie odebrala kompa z naprawy ...a telefon od Znudzonego slyszala ale nie zdarzyla dobiec do komorki .. Na szczescie wszystko dobrze u niej ..a ja ja chyba swoja telepatia sciagnelam !!! Oczywiscie dostala odemnie i od Borewicza najpierw solidny opirdolik a potem ..po buziaku ...!!! ...i niech sie cieszy ..ze jej przez Interpol ..razem z Borewiczem i Znudzonym ...nie szukalismy ..!!!!:D To tyle na dzis ..bo wlasnie skonczylysmy dwu godzinna rozmowe .. Dobranoc..Paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane ,,kudlacze,, 😍..po 6 tygodniach ,,glodowki,,komputerowej wreszcie mam swoja zabawke w domciu:) :) no i baaardzo ciekawych rzeczy dowiedzialam sie!! no ladnie ..poszukiwana jestem przez kogo??? ..no nie!! kochani >>>ja przed wami nawet pod ziemie zapasc sie nie moge!!😍 Borewicz ,Znudzonycenzura, Gio...zyje i jestem a milczenie ..bo jakas mi zaraza..wrrr na cacy komp zalatwila , a reszta to wina pogody kanadyjskiej :) :) :) Kachni ..gratuluje nowych talentow ..ja tez tak samo zaczynalam swoje talenty odkrywac ..a teraz ..maszyna kurzem obrasta ..pomysly ulecialy mi z glowki! kasiek ..no gratuluje i kiedy z winkiem mam sie meldowac?? elles..buziaki dawno nie czytalam wiesci wiec w temacie jestem do tylu ..gdzie ty na wakacje wyruszasz? saszka..🌻 Margot 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaya...ja liczyłam że Ty sie zameldujesz w tym roku w Polszcze ale skoro nie to poczekam jeszcze rok ;) własne winko na tą okazje moge skombinować ;) teraz jak juz masz kompa sprawnego to sie nie wymiguj od wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Chlopaki - poszukuje namiaru na kwatere/mieszkanie/gospodarstwo agroturystyczne w Wielkopolsce polnocnej! Czy znacie moze cos takiego? Okolice Piły, Chodziezy, Wagrowka, Obornik... moze byc gdzie indziej, byle na polnocy! Oczywiscie szukam tez w necie, ale bylabym wdzieczna za sprawdzone namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Gio, Kaya niezłe rzeczy :D Pozdrawiam wszystkich :) Właśnie robię obiad ;) hehe trochę późno, ale tak wyszło, że robię tylko dla siebie.. a że.. przy kompie mi się zeszło.. no to.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko jedyna ..wrocilam z miasta .. ugotowana jak jaja na twardo .. Sziedzialam w autobusie ponad pol godziny i wiecie co ..chcialam wstac i nie moglam ..normalnie dupa mi sie przykleila do siedzenia .. ..jestem wykonczona taki straszny zar i upal ..nie daj boze cos zalatwiac w urzedach na miescie !! Kachni ... ja ci znajde tylko powiedz jakie miejsce najbardziej ci odpowiada ..juz patrzylam wstepnie ..jest sporo miejsc ..I co wolisz ..pokoj w kwaterze cz w gospodarstwie agrotur...??? Napisz tpo jeszcze dzis ci podam wieczorem .. ..teraz spadam do wanny i ... luzik ...!!!:classic_cool: pozdrowienia dla wszystkich ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..mam kawatery i pokoje do wynajecia w tych miastach co chicialas ..odezwij sie dzis na gg..Bede o 20 ..bede wlaczona ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wolne, dzisiaj robimy sobie wolne!!!! Mieliśmy iść na koncert U2 do znajomych na grila do ogródka pod stadion :D, ale im sie niestety udało w ostatnim momencie jeszcze kupić bilety, więc idziemy tylko na godzinkę się napić się piwka - potem oni na koncert a my chyba na spacer... W ogóle to plany były obszerniejsze... ale ja już zmykam, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gio- dziekuje kochana!!! Okazalo sie, ze pracodawca nam znalazl kwatere! :D Dzis bylam na szkoleniu i nam powiedzieli :) Dziekuje za chec pomocy, jestes wspaniala :)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..eee tam zaraz wspaniala .. Twoja prosba jest dla mnie ..\"rozkazem\" ..ooo Pani...!!!! :D [uklon do przodu w stringach] ...a pozatym to fajnie ze bedzie kwatera zorganizowana ..no i problem masz z glowy .. heej ..co sie dzieje z Tygrysem ..czy ktos zauwazyl ze gdzies sie zaszyla ..musze jej poszukac .. Dedektywie Borewicz ...teraz szukamy pasiastej ...!!! Saszka a zToba to nie wiem kiedy sie wreszcie rozmowie ..wtedy mialam miedzynarodowy telefon na skype ..ale co sie odwlecze to nie uciecze.. majorek ...jak tam diablatko ..kopie ??? ..pokazuje juz male rozki ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigerek cos ostatnio nie w humorze był... Milczy od paru dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kachni ..zanim wyjedziesz to wrzuc mi na maila swoj numer komorki .jak beda jakies newsy .to zadzwonie do ciebie albo jakiegos smska puszcze ...Nie mozesz przeciez zniknac na cale wakacje jak kamfora ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, bede wdzieczna za informacje :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kacha ..odpisalam ..👄 Ide juz na spacer z psem i zaraz sie rzucam na moje kochane ..drewniane ..rzezbione ..goralskie ..wiejskie ..sielskie i anielskie .....wyrko...!!! Bozeee..jak ja kocham to lozeczko ..na specjalne moje zamowienie zmniejszone z dlugosci ..dla mnie i wyglada jak z bajki dla malego krasnalka .. ..ide bo juz cus piepsze 3 po 3 ....to przez ten upal...:D Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ludziki wróciłam :D Witam serdecznie. Wyjazd się udał, ale te 4 dni były bardzo intensywne. Moja kuzynka stanęła na wysokości zadania i nie dała nam się nudzić. Jechałam z trzema kuzynami, więc możecie sobie wyobrazić jak było wesoło. Miasteczko Braunschweig, gdzie kuzynka mieszka, jest bardzo ładne, średniowieczne, mają cudowną gotycką katedrę i piękną zabudowę. Ale miasteczko, które znajduje się za nim jest jeszcze piękniejsze, bo wcale nie ucierpiało w czasie wojny, więc się zachowała oryginalna średniowieczna architektura, budynki z gliny, słomy i drewna w bajecznych kolorach. Byliśmy też w Bremie i widziałam czterech muzyknatów z Bremy :) Jestem teraz kompletnie robita, bo mi się odmienił rytm życia, kładliśmy się koło 3 w nocy, wstawaliśmy około południa, ja umieram, tym bardziej, że wróciłam do domu o 5 rano, autobus miał kolosalne spóźnienie, ale już jestem w domu więc mogę dojść do siebie. Przynaję bez bicia, że nic nie czytałam, bo muszę szybko posprzątać u żółwia w akwarium bo mnie tu zagazuje. Mama mu chyba za dużo żarcia wsypała i się woda zmąciła :P Pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Saszka i jak tam koncert? :) ;) Gio a rusza się na całego, ale różków nie widać (i może niech tak zostanie ;) :P ) Kachni pracaa na kwaterze? ;) :P fajnie :) Air to miałaś fajny wyjazd :D chociaż jeszcze nie doczytałam co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejeczka Diaboly tasmanskie;) Mialam wejsc ale synek na dzialeczce u tesciow a ja lazikuje po kumpelach, trzeba nadrobic stracony czas;) Margot-- synek juz w 3 klasie , po Komuni, jakos to przezylam;) Gio- bede zagladac czesciej ale po powrocie jade do Javonki na wakacyje;) Pozdrowionka dla was wszystkich i milego wakacyjowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×