Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agawawawa33

ile dostajecie alimentów?

Polecane posty

Gość pierdzielisz
nie zmieniaj tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecej zwyrodnialców
Na 25 lat więzienia skazał Sąd Okręgowy w Opolu 27-letniego Łukasza Ł. z Otmuchowa (Opolskie). Sąd uznał go winnym zabójstwa 4-letniej córki poinformowała Ewa Kosowska-Korniak z biura prasowego opolskiego sądu. Wyrok jest nieprawomocny. Do zabójstwa doszło w marcu tego roku; mężczyzna udusił dziewczynkę. Proces przed opolskim sądem toczył się z wyłączeniem jawności. Prokurator domagał się kary dożywocia, obrońca wnosił o 8 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna przyznał się do winy, składając wyjaśnienia przed prokuratorem mówił, że po zabiciu córki miał zamiar popełnić samobójstwo. Łukasz Ł. wcześniej rozstał się z żoną, która wyprowadziła się wraz z córką. Dziecko spędzało z ojcem niektóre weekendy. "W dniu zabójstwa córka przebywała w mieszkaniu ojca. Mężczyzna pokłócił się z żoną, która powiedziała mu, że skoro tak się zachowuje, to nie zobaczy więcej córki. Wtedy doszło do tragedii" - relacjonowała Kosowska-Korniak. Sąd uznał, że kara 25 lat więzienia będzie odpowiednia do stopnia zawinienia i wysokiej społecznej szkodliwości czynu. - Sąd nie wymierzył najwyższej przewidzianej przez prawo kary dożywocia, uznając, że oskarżonemu należy dać szansę normalnego życia po odbyciu kary, a najwyższą karę mężczyzna wymierzył sobie sam, zabijając dziecko. Tę stratę bardzo przeżył, i będzie o tym pamiętał do końca życia zaznaczyła Kosowska-Korniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kameeleon
do powyżej, ponownie piszesz to samo, więc ponownie moja wypowiedź: Prawda, jest coraz gorzej, ale wydaje się że kobiety bywają gorsze od facetów, i chyba ostatnio zbyt dużo jest takich przypadków: Babcia zabiła wnuki - marcowe dzieci 2012 - Forum dyskusyjne ... Hiszpania, MUDRIAN, POLKA ZABIŁA DZIECKO, SAN MARTINwww.se.pl Wydarzenia Kronika kryminalnaKopia Dajesz +1 publicznie. Cofnij 8 Lis 2011 Polka ZABIŁA dziecko w Hiszpanii?. Szok w Hiszpanii. 19 Kwi 2011 Igrzyska Olimpijskie. Zabiła dziecko, bo chciała wziąć udział w Igrzyskach 17 Mar 2011 W Brzeszczach 21-letnia Mirosława B. zabiła dziecko pod wpływem szoku poporodowego. 4 Sie 2011 O zabójstwo noworodka poprzez uduszenie oskarżyła Prokuratura Rejonowa Kielce-Zachód nastoletnią matkę dziecka. 19-latka zabiła ... KAFETERIA - Matka zabiła dziecko i przyniosła je w reklamówce do ...f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4774272

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakasobiefiloZofia
OTO ZWYRODNIALEC: "powiedziała mu, że skoro tak się zachowuje, to nie zobaczy więcej córki." Czy nie ta kobieta jest zwyrodnialcem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 300zł na 16-letnią córkę
:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weraaa,Weraaa
TakasobiefiloZofia tak ona jest zwyrodnialec-zabroniła widywać dziecko ( nie wiadomo o co się pokłócili) a on to ofiara jej zakazów brawo dla zofii za trafne oskarżenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdy on zarabia 100 000
to słyszałam, że sąd może zasądzić 2/3 czyli jakieś 66 000 zł ? Czy ktoś może wie coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżinger
moj ex chce alimenty na siebie to upokarzające, mam orzeczenie o jego winie mimo tego ze siedzi w wiezieniu ma na tyle tupetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielmożna Pani.
gdy on zarabia 100 000 to słyszałam, że sąd może zasądzić 2/3 czyli jakieś 66 000 zł ? Czy ktoś może wie coś na ten temat ? Na ile się orientuję, to nie ma przepisu określającego górną granicę, czyli w Polsce na razie jest wszystko możliwe. Zależy od widzimisię jednego człowieka - sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sie ośmieszasz-jak malutkie dziecko :) nie potrafisz sama wpaść na inny nick np:papuga,ignorantka,złośliwa dziunia-po co to robisz? ,myślisz że ja się zdenerwuję? mnie cudze posty pod moim nickiem śmieszą i świadczą o chorej główce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do podszywa Wielmożnej Pani
,,Na ile się orientuję, to nie ma przepisu określającego górną granicę, czyli w Polsce na razie jest wszystko możliwe. Zależy od widzimisię jednego człowieka - sędziego." Nie ma górnej granicy ,ale musisz przedstawić realne koszty utrzymania dziecka i możliwości zarobkowe rodzica na którym ciąży obowiązek alimentacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddd___ddddddddddddd
a mnie interesuje ile najmniej można dostać alimentów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagax1
Witam ! Nie jestem po rozwodzie po prostu zaszłam w ciąże nie z tym facetem co powinnam :( nie wzielismy slubu tylko zyjemy osobno dzidzius urodzi sie za 3 mesiace przez caly okres ciazy sama placilam za lekarza prywatnego sama kupowalam sobie drogie leki poniewaz ciaze miaalm zagrozona sama kupilam wszytsko dla dziecka i wszytko co potrzebne na porod do szpitala. Po porodzie konczy mi sie umowa w pracy wiec pewnie mi jej nie przedluza poniewaz cala ciaze bylam na zwolnieniu zostane bez grosza wlasciwie i sama poniewaz podjelismy decyzje ze nie bedziemy razem ile moge oczekiwac alimentow od ojca dziecka zarabia ok 3 tysiecy jezdzi drogim samochodem marka audi tylko jest pewien problem nie wiem czy na umowie o prace ma wpisane te faktyczne zarobki czy mniejsze pewnie mniejsze :/ Jakbym chciala sama sie znim dogadac bo to mozliwe to ile mu powiedziec od jakiej ceny zaczac negocjacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2000 na 2 dzieci poszedł o zniżenie ale sąd mu nie zszedł jeszcze musi wrócić mi 1200 zł koszty mecenasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xagax1
No coś Ty ...? to ile on zarabia ze az tyle doastajesz alimentow ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO Z Zniecierpliwiony
Ty nie wiesz z kim twoja żona miała dziecko, czy jesteś jego ojcem?Zrób badania. Na pewno płacisz wysokie alimenty, rzadko czytam twoje wypisywane głupoty,ale po niektórych przeczytanych twierdzę,że ty jesteś chorym człowiekiem jeżeli piszesz,że dziecko powinien wychowywać ten kto go urodził, czyli matka. A gdzie tatuś według ciebie,czyli gdzie w tym wszystkim ty. Czyżby tatuś nie przyczynił się do poczęcia dziecka i dlatego powinien być wolnym, nie mieć z dzieckiem nic wspólnego i broń boże nie płacić alimentów.Dziecko ma dwoje rodziców- zapamiętaj to sobie i nie pouczaj nikogo bo już niewiele osób czyta te twoje wywody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlochaty
ha dostaje 1123 plus debil ten komornik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mój ex
zarabia 15 tysięcy miesięcznie, a na syna płaci 500 zł - syn ma 9 lat. Syn ma bardzo dobry kontakt z ojcem i nie chcę tego psuć, nie jestem pazerna, dla mnie najważniejsze jest dobro mojego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydojony
zabezpieczenie to nie alimenty ale na ta chwile na 3 dzieci 8400 zl. wow. sad okregowy przyznal 4500 zl, a apelacyjny podwyzszyl do obecniej kwoty. Bez mozliwosci odwolania. lekka paranoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" wydojony zabezpieczenie to nie alimenty ale na ta chwile na 3 dzieci 8400 zl. wow. sad okregowy przyznal 4500 zl, a apelacyjny podwyzszyl do obecniej kwoty. Bez mozliwosci odwolania. lekka paranoja"""""" Nie ma takiej możliwości prawnej by sąd apelacyjny podniósł wysokość alimentów. Chyba ,że i druga strona złożyła apelację. Suma alimentów jest wygórowana i na pewno nie jest uzasadniona usprawiedliwionymi potrzebami dzieci. Skarżyć do Sztrasburga \ wyczerpanie możliwości prawnych w kraju \ a sąd o naprawę szkody wyrządzonej wydanym wyrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moje dzieci mieszkają w UK
Ich tatuś w Pl Zarabia 2500tys Koszty utrzymania 2 dzieci wynoszą minimum 600 funtów miesięcznie Więc co moge zrobić ????? Dodam ze mąż uciekł z UK kiedy wystąpiłam do angielskiej organizacji dot alimentów gdzie przyznali mu 360 f na 2 dzieci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tera ja 007
na 2 dzieci 1800 zł (dzieci 3l i 6l )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam zasądzone 600 zł
na dziecko ale eks płaci 100 zł :O. Chyba pójdę do komornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jezeli byly maz ma trzy bardzo dobrze prosperujace firmy a co za tym idzie bardzo wysokie dochody ? jakich alimentow na dzieci mozna sie spodziewac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
"""" geledu a co jezeli byly maz ma trzy bardzo dobrze prosperujace firmy a co za tym idzie bardzo wysokie dochody ? jakich alimentow na dzieci mozna sie spodziewac ? """" Załóż własne , dobrze prosperujące firmy.. Wtedy będziesz potrafiła utrzymać własne dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZZZ Zniecierpliwiony
""""" dddddddd___ddddddddddddd a mnie interesuje ile najmniej można dostać alimentów? """"" Nie można udzielić prawidłowej odpowiedzi na to pytanie. Polskie prawo nie przewiduje żadnych granic w tym przypadku. Możesz płacić i milion . I to będzie zgodnie z prawem i w majestacie prawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wszystko chore ja płacę alimenty w wysokości 200 zł od 10 lat i moja była zona ciagle mówi że mało ale jest jedno małe ale...... ze z tych 200 zł nie wydaje na syna ani jednej złotówki .Syn jest u mnie bądfz to u moich rodziców każdy piatek sobotę niedzielę wszystkie przerwy świąteczne całe ferie i całe wakacje z tego co policzyłem to u mnie w domu bądz u moich rodziców przebywa więcej jak u swojej matki , ubrania ,buty podręczniki szkolne kieszonkowe itp dostaje ode mnie i od moich rodziców , obiady je w szkole w pozostałe dni u mnie lub u dziadków baaa nawet jak jedzie do domu w niedziele wieczorem to zabiera "wałókę" na cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twoja żona płaci za synka czynsz i rachunki za wodę prąd i gaz, prania też do synek nie wozi, a proszek i chemia za darmo nie jest - więc nie pitol, że nie wydaje na niego złotówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale twoja żona płaci za synka czynsz i rachunki za wodę prąd i gaz, prania też do ciebie synek nie wozi, a proszek i chemia za darmo nie jest - więc nie pitol, że nie wydaje na niego złotówki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pranie co tydzień mój syn wozi to mojej mamy żona za czynsz i prąd nie płaci bo jej to płaci opieka społeczna , bo zona jest leniem i nigdzie jej się nie chce pracować w wieku 33 lat nie ma przepracowane nawet pół roku w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×