Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

BYSIA, no śpię na stojąco :( no i te mdłości. kupiłam sobie pączka, bo zawsze lubiłam, ugryzłam raz - i do kosza :( zawróciłam po drożdżówkę z serem i to samo :( buuuu DESPERATE - sorki, ja już mie odzywam - mylę wszystko :( MIUMIU - kciuki nieustające 🌻 a co do wyjazdu do Pragi - zdecydowałam, nie jade. Pal licho samolot, ale mi jest non stop niedobrze i chce mi sie spac, i nie sadze, zebym za 2 tygodnie czula sie lepiej. po co mam więc jechac? zeby ziewac i okupowac lazienkę? pojadę innym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ten sam problem mam jaos sie powstrzymyję bo muszę oiadek zrobić i pobawić sie w żonę i matkę ;-) Brzuszek Cie pobolewa Tulcia , bo mnie troszke :-( jak na okres a wczoraj wogóle mnie nie bolał .... Na temat mdłości to już sie nawet nie wypowiadam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia to też i w nic się nie baw!! :) Tulka Praga niedaleko więc zawsze możecie skoczyć z dzidzią już :D idę na godzinkę do wyrka bo coś mnie głoofaaa pobolewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ napisalam wam w srode taki dlugi post, ale mi wcielo gdzies i nie wyslalo, wiec sie wkurzylam i wylaczylam komp. Ale widze, ze juz dzisiaj dziala, wiec odrobie zaleglosci w czytaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiunia--->> czuję się super, nie wiedziałam, że ciąża to taki piękny stan... pierwszą niedogodność miałam wczoraj (po pracy jak wracałam do domu to trochę mi się zrobiło niedobrze), ale na szczęście szybko przeszło i nie miałam wizyty w łazience (w wiadomym celu) ;) POza tym świetnie, w poniedziałek powiedzieliśmy o dzidzi rodzinie, byli wniebowzięci, szczególnie rodzice. Cały czas dzwonią i pytają jak się czujemy :P 🌻 poczytałam trochę zaległych postów: ivoon->> super tekst z tymi dziećmi, luz blues ;););) 3mam kciuki za test! A po tym kursie jaka mądra będziesz... brawo! Ula-->> nie przemęczaj się kobitko i uważaj na siebie! Duuuużo zzdrówka Ci życzę! miumiumiu-->> :D czekamy czekamy... ja też myślę, że TY... Tula-->> ja się też zastanawiam, czy nie lecieć do POlski w maju... widzę, że zrezygnowałaś z lotu- może to i lepiej, jak się kiepsko czujesz, to lepiej się nie męczyć... sama nie wiem... a pączka to bym zjadła... ojjjj desperate-->> wiosna idzie (chociaż u Ciebie pewnie już dawno jest ciepło), więc nawet pogoda sprzyja kiełkowaniu fasolek... ;) ;);) pozdrawiam Was gorąco wszystkie dziewczynki i życzę jak najwięcej zdrowia, skutecznego fasolinkowania, a już zafasolinkowanym- jak najmnej dolegliwości- najlepiej wcale :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowa dzis w miare dobrej formie ,bylam nawet na zakupach spozywczych w auchan i w miare mnie nie drazniły zapachy (choc nie ciekawie robilo sie prze mięsie :p ) Ale przy chodzeniu czuje brzuszek-ehhhh juz motylem nie jestem,niebawem bede hipka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia 🌻, Tulcia 🌻, JLO🌻, Dee 🌻, Ivoon 🌻, ciagle cisza :P Nic się nie dzieje... ani nic w brzuszku nie boli, tylko cycusie ogromniaste i taka ogólnieze mnie się zrobiła słoniczka :) Cieszę się, że wszytskie jesteście w humorkach i sobie leniuchujecie (niektóre). Ja siedzę w pracy, a w domku mi juz okienka wstawili w dwóch pokoikach pod dachem :) tak miały byc nioby gościenne, niby jakieś tam może kiedyś za niedługo...hehe dziecinne :P Miły piąteczke... zaraz koniec i trochę laby... pozdrawiam cieplutko wszytskie BRZUSZKI i NIEBRZUSZKI też :) choc tych drugich tutaj coraz mniej :):) ....i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- ja też już się nie mogę doczekać jak poczuję brzuszek.... to musi być super uczucie! miumiumiu- może u Ciebie też już Brzuszek... ;) powiem ci, że u mnie zawsze cycuszki były wrażliwsze i pełniejsze na klika dni przed okresem, z tym, że w tym miesiącu już tak zostało na długo... ;) do tej pory je czuję Może i u Ciebie tak będzie? Daj znać koniecznie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee zanim urosną nam brzuszki możemy sobie cycochami pomachać ....takie jędrniutkie to miałam 8 lat temu ;-) Najadłam się frytek i kiepawo się czuję .....idę się położyć DeeDee ja ciągle zapomina który u Ciebie tydzień , przypomnij mi kochana ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiunia- no właśnie, ja jestem w szoku jakie mam piersi.... takie jędrne i okrągłe... suuper!! A tydzień mi się zaczął 7 w środę (chociaż jak wcześniej pisałam- miałam długie cykle, więc co do dnia nie jestem w stanie wyliczyć). 🌼 Najbardziej mi się podoba obliczanie tygodnia tej stronie: http://dziecko.haczewski.pl/ tego się trzymam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ochotę na bułkę z dżemem wiśniowym- więc lecę do kuchni sobie zrobić. Czy którejś z Was zrobić kanapkę też??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEEDEE - zazdroszczę Ci Twojego stanu i apatytu. Moje zainteresowania kulinarne oscylują wokół.... miski. dziewczynki, przepraszam za to marudzenie :( dzisiaj mija tydzie jak się kiepsko czuję... a to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia czyli tydzien mniej do konca mdłosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och.... nie powinno się tego filmiku oglądać w ciąży - popłakałam się :( dziękuję BYSIA - jest piękny.... chlip chlip....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia to migdałki zjedz, pomagają na zgagę :) Miumiumiu tak długo pracujesz?? DeeDee skoro to już 7 tydzień to niedługo poczujesz kochana:) Tulkaaa te twoje marudzenie jest urocze :D JLo gbybym wiedziałam, że po markiecie buszujesz, to bym Ci moją listę podrzuciła :D wracam do jedzenia mojej makrelki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flmik jest ppppppppprrrrrrrrrrrrrrrrrzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeeeeeppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiięęęęęęęęęęęęęęęękkkkkkkkkkkkknnnnnnnnnnnnnyyyyyyyyyyyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piekne!!! Wlasnie w pewnym etapie zycia przekazujemy swoja mlodosc..........................................................................................................................................................dziecku Na tym polega zycie i trwa tak od miliona lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja go oglądam już chyba 5 raz... i tak sobie płaczę i płaczę... i myślę sobie o miłości, i o życiu, i o szczęściu, czym naprawdę jest szczęście. brzuchatka ma przechlapane przez te hormony... jkaby mi ktoś kranik odkręcił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia cuuuudny filmik, ale teraz to są cuda w tym necie :):) Ja Kochanie pracuję do 15.30, od 7.30..uważam, że naprawde to sa ludzkie godziny..jadę jeszcze nie ma korków. wracam o czasie, nie musze zostawac... Przyjemna robotka :):) Qrcze ciagle nie mam..te cysie tylko faktycznie takie jędrne elgancko, że hoho. Wczoraj mój M był zachwycony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiumiu, jutro ten teścik zrób :D tzn, powtórz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczzynki nawet moja Gabi sie popłakała jak zobaczyła ten film ❤️ chyba zaczyna do niej docierać co się ze mną i w środku mnie dzieje ❤️ miumiu hmmm zostaje przy swojej wersji ze nie dostaniesz @ :D ivoon nie wezmę do ust migdałów.....wszytskie dolegliwości przejdą za dwa miesiące ;-) teraz trzeba wiedzieć że jest się w ciąży... Dziewczynky wiecie kiedy będziemy płakać .....w pażdzierniku jak będzie sie nam zbliżał termin porodu :p Tulcia juz nie płacz ❤️ JLo szefowo jestem z Ciebie dumna że daąłś rade do supermarketu wejść .....ja omijam takie sklepy wielkim łukiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zjadam migdały nawet bez mdłości...uwielbiam je :) dziewycyny niedługo Wam miną te dolegliwości Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki jak pomysle ile mnie to testowanie nerwów kosztowało to szok... trzęsłam się okropnie :( Nie pamietam takiej adrenaliny, serce mało mi nie wyskoczyło.... Dziekuję Wam 🌻 za dobre słowa.... Ivoon :):) zatestowałabym bym juz i dzisiaj, ale te nerwy...jak @ nie przyjdzie..to w niedzielę się zasadzam, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×