Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

swietnie TULA ze wszystko jest OK! GRATULUJE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula :):):) Bardzo się cieszę ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Zdrówka Ci zycze i żeby twoja Dzidziunia zdrowo się rozwijała i pięknie przesypiała, żeby mamusia mdłości nie miała i z tatusiem się mocno kochała, żeby rodzinka na zdrowego bobaska czekała i była szczęsliwa cała... hehe To móiwłam ja...ludowa poeta.... CMOK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszczieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! Caly tydzien nie mialam internetu :( to bylo straszne!!!! Tula - GRATULUJE!!!!!!! Przekaz Bysi buziaczki i niech szybko tu do nas wraca! Jlo74 - oj jak ja bym chciala zeby mnie tak meczylo! A tu niestety lipa :-( . Jestem juz po okresie,ktory byl calkiem normalny a nawet mialam dwa dni dluzej plamienie. No coz zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz :(...a mnie się spóxnił 4 dni i już...już był w ogródku już witał się z gąską :) a dzisiaj pierwszy dzień cyklu... Trzeba być cierpliwym i pokornym :) nie ma zmiłuj.... I do roboty od nowa. ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapamiętasz dobrze, że wróciłaś do nas Kochana, bo się martwiłyśmy ;) zostałyśmy na placu boju, ale damy radę dziewczyneczki ;) dobrej nocki i miłego poranka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 CZESC DZIEWCZYNKI!!! 🌻 Uffffffffffffff..........Zapamietasz jestes!!! :) Poranek zaczyna sie calkiem spokojnie aleee nie wywolujmy wilka z lasuuu........................................... ;) Dziewczynki milego dzionka zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł... A u mnie sypie od rana...buuuu na moje biedne kwiatki w ogródku co to już z ziemi wylazły...🌻 Miłego dzionka Laseczki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bzsia Wa-wa
Dziewczynki własnie wróciłam do domu. Jeszcze troskę plamię ale lekarze zadecydowali ze dzis wyjde jesli usg bedzie ok i naszczescie wszystko dobrze. musze narazie lezec i odpoczywac, zero dwigania itd. Lekarze jak zwykle niczgo do koncanigdy nie wiedza i tak tez jest w moim przypadku....obstawiaja dwie teorie 1 teraz trzymajcie sie mocno MAM BLIZNIACZA CIAZE dowiedziałam sie na izbie przyjec i byłam w szoku.Lekarz powiedział ze narazie nie widac echa zarodka czyl serdunia u tego jednego i on poprostu moze hmm wchłaniac sie i stad te krwawieniai Ale tak naprawde co z tym drugim pecherzykiem sie stanie bede wiedziec za dwa tygodnie. 2 opcja to ze mialak krwiaczka i pekł. Dzis mnie mdli potwornie i chyba pojde spac . odezwe sie wieczorkiem dziekuje za pozdrowionka i kciukasy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu🌼trzymaj się i napewno wszystko będzie dobrze.Teraz odpoczywaj i niczym sie nie przejmuj.Dbaj o siebie i swoje maleństwo(a)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu u ciebie przynajmniej maja jakies opcje bo u mnie żadnej. Oby dalej wszystko było ok. i nie przemęczaj się. Ja 2 tyg przeleżałam plackiem a w trzecim już po woli wstaję wstawić zupkę, zobaczyć jak mąż posprzątał itp. bo w domu istny chlew bez dozoru. A bierzesz jakieś leki? Poczytałm w mądrych książkach że ok 12 tyg zaczyna pracowac łożysko a poziom hormonów spada i to może być też powodem krwawienia. No i zdarza się co 4 kobiecie w ciąży. Spytam dzisiaj na wizycie u lekarza o co mogło chodzić bo w szpitalu to nic się nie dowiedziałam. Przeleżałam cały tydzień. Mimo iż krwawienie ustało całkowicie po dniach. Nabawiłam się dziwnych odlezyn na łokciach i bólu barku. Mam straszne pryszcze i to też pewnie po progesteronie. Nigdy nie maiłam cery ładnej a teraz to koszmar - pełno czerwonych grudek które się nie goją. Ale wszystko dla dzidzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA i ULA trzymajcie sie dziewczynki i duzo odpoczywajcie-co tam pryszcze za rok bedziesz piekna i z bobasem na reku :) A moje mdlosci sa dzis minimalne-praktycznie ich nie ma (czasem przy jedzeniu cos dlikatnie poczuje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ciesze sie bardzo ze jestes juz w domu i trzymam kciuki aby te dwa sliczne dzieciaczki rozwijaly sie zdrowo 👄 Ula odpoczywaj, nie przemeczaj sie i trzymaj sie :) Tula! Juz CI gratulowalam ale gratuluje jeszcze raz tych 7mm szczescia :) niech dzieciatko pieknie rosnie 🌼 JLo nie martw sie.. u mnie nadal calodzienny blues :o pij wode gazowana..mi pomaga na dolegliwosci zoladkowe i lagodzi mdlosci na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A macie gdzieś tego linka do strony ze szpitalami bo ja oś nie moge go znaleźć a chciałam sobie popatrzeć Wrzućcie jeszcze raz bo gapa jestem A co do mdłoścli Lo74 to ja do tej pory mam takie dni i w dodatku wymiotuje bez ostrzeżenia. Nawet nie czuje kiedy sie zbliża. Jedyny plus to taki że teraz mniej męczy bo wszystko zwracam i z głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ula wiesz to tez takie gdybanie ze strony lekarzy. A ile dni tak krwawiłaś ? Biore 3 razy dziennie duphaston i tak samo nospe. A Ty co bierzesz ? Zapisałam sie właśnie przed chwilką na takie usg bardzo dokładne które kosztuje 350 zł . Mam nadzieje ze dowiem sie co z moimi dziećmi (dzieckiem0 dalej bedzie.Lekarze powiedzieli mi że ten bobas co bije mu serduszko zupełnie nie jest zagrożony wiec troche sie uspokoiłam.Postaram sie wkleić zdjęcie z usg z dwoma pęcherzykami :-) Mi dzię moja siostra powiedziała że do 9 tyg mogą sie zdażyć takie plamienia co jest zwiaane z zagniezdzeniem sie do konca skarbów. Ojej przepraszam zachowałam sie nieładnie ...WITAM NOWE DZIEWCZYNKI TO DLA WAS ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadło mi wszystko co napisałam dzieki za linka Zaczełam krwawić w pon o 20 wieczorem a przestalam w środę. Moje krwawieni było dość mocne sporo krwi takiej czerwonej. Potem to już tylko chyba resztki tej krwi która została w środku wydostawały się. Dostała w szpitalu zastrzyk na K, luteinę, rutinoscorbin, no spę i chyba magnez. Bo Duphaston się skończył A teraz biore luteinę 2x1 a nospe tez mam brać, ale mnie nic nie boli to po co truć się niepotrzebnie tym bardziej że w ulotce napisali że w ciąży w razie zdecydowanej konieczności Drogie to USG okropnie. Ja tez mam nadzieję zobaczyć swojego skarba dzisiaj na USG Życzę powodzenia Bysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to w szpitalu dają no-spę wszystkim ciężarnym. Nawet te dziewczyny które trafiły z innych powodów niż ciąża dostawały ją w zestawie. Śmiałyśmy sie że robią na nas badania kliniczne za darmo a tak w ogóle to mój brzuszek zaczyna rosnąc i przeszkadza już w siedzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a jak tak wogle jest z tymi bolami?Jedne mowia ze brzuch boli cały czas a inne ze czasem lub wcale. Mnie bolal na poczatku a teraz to sporadycznie ale jak juz boli to sa to delikatne klucia i ciagniecie brzucha w dol (do pachwin)No i czuje ciezar brzucha ze mi tak ''ciazy'' A u was jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo co do brzucha to nawet nie powinien bolec caly czas bo wtedy to moze byc zly znak. mnie boli rowniez sporadycznie i tez czuje ciagniecie do pachwin czasem jakby cos mi w dole na nerw delikatnie uciskalo. Te bole sa juz jednak inne niz na poczatku bo w poczatkowej ciazy byly takie same jak okresowe. Od 2 dni zauwazylam takze bole w okolicy pepka a dokladnie po prawej stronie. Czy ktoras z was tak ma? Ale ponoc to normalne bo sie miesnie brzucha rozciagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kobitki! dzisiaj znowu wciągnęłam całą pizzę i popiłam... litrem fanty :P wiem, wiem - zdrowa żywność to nie jest, ale cóż było robić? nie mam aktualnie żadnych innych namiętności jedzeniowych... a ta Fanta to naprawdę nieźle działa na mdłości! (Maryam, to zdaje się Twój patent był? :D) BYSIA - słońce, dobrze, że już jesteś! ❤️ a wiesz, że mi też lekarz wyliczył wczoraj 6 tygodni i 6 dni? ha ha - będziemy rodzić jednego dnia, jak nic :P ja na pewno jedno dziecko, a ile Ty, to jeszcze zobaczymy :D ale ta pogoda dziwna, co, Lejdis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam mnie tez bardziej prawa strona dokucza a i okolice pepka nie sa mi obce ;) Fakt bole sa o wiele mniejsze niz na poczatku (te poczatkowe przypominaly te okresowe bole)a raczej moge powiedziec ze czuje ze mam dol brzucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka tez bym zjadla pizze(taka ciepla z pizzeri ehhhhhhh), ale narazie to tylko w myslach-moze juz niedlugo dam rade :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×