Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

szefowa, ale Ty śpioszek jesteś :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - zobaczysz już wkrótce, jak to jest... :) ja też zawsze byłam nocny marek... a teraz to 22.00 najpozniej juz w łózeczku 💤 BYSIA - obejrzałam wszystkie chyba filmiki na youtube i... zakochałam się opętańczo w moim dzidziusiu.... !!! ❤️ jakoś tak bardziej do mnie dotarło, co tam się dzieje w brzusiu... ech, jeszcze 8,5 m-ca i będzie już z nami. mam przeczucie na chłopczyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi Tulka ja śpioch jestem bez fasolki także.... :) tak wogóle to fajniutko się Was czyta ;) niezwykłe jesteście w tym stanie :D ja będę musiała jesio poczekać bo coś okresowo się czuję :( aha - mój Misiek też filmik obejrzał i mu się podobał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh piękna sprawa takie filmiki...chociaż ja troszke wiecej wiem od was bo już raz to przechodziłam ale mimo to czujes ie tak jakby to było moje pierwsze. Jak sie kąpałam Gabi przyszła do mnie i wycałowała mi brzuszek ...i znowu sie poryczałam ... A tak wogóle to jest tu ktoś jeszcze czy ja sobie tak do siebie trukam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon kochana jeszcze nie śpisz ..ja tak powoli odlatuje. Czytałam sobie własnie marcówki , a tam gorąco ..poród za porodem . Fajnie jest sobie tak poczytać. Lece do łózia ...do jutra dziewczynki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buszowałam jeszcze chwilkę po necie, ale też powolutku idę do łózia:) dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Czsc Dziewczynki!!! 🌻 Ojjjjjjjj nie ciekawy dzien mi sie zapowiada no ale nie zapeszajmy na zas ;) Relacje na zywo beda jak dam rade.Teraz ide cos zjesc-tradycyjnie danio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki :):) Powiem po cichutku...@ ciagle brak :):) Wiater jeszcze nie wieje u mnie co mnie cieszy, bo sie go boje bardzo...:( A teraz standardzik...kawusia poranna i necik. Miłego dzionka Kochane 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny załamałam sie bo zrobiło mi się zimno na ustach ... Dzwoniłam do lekarza ale nie odbiera....może wiecie czy to coś groźnego na pocz atku ciązy...??? siedze i rycze :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) Miumiumiu trzymamy kciuki:) JLo ja wciam śniadanko...zrobione przez męża :) ale danio też bym zjadła, a co :) Bysiu Kochanie nie panikuj....z tego co ja wiem (ale doświadczona nie jestem) to nic złego się nie dzieje:) moja kumpela też miała opryszczkę w czasie ciąży (i to nie jedną) i nic złego się nie działo Słońce Ty nasze :) ściskam Cię mocno:) zresztą wszystkie Was :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA - nie płacz!!!!!!!!!!!!!!!! jesteś może trochę osłabiona, w końcu mężulek chory, ale KOCHANA - zimno mniej groźne niż Twój płacz wszystko będzie dobrze! wrzuć sobie \\\"zimno w ciąży\\\' w google i pewnie coś mądrego znajdziesz, zanim lekarz odbierze. Będzie dobrze ❤️ JLO - łączę się w bólu.... ja dzisiaj zjadłam kanapkę z szynką i ogorkiem kiszonym i kubas gorzkiej herbaty. a potem jogurcik jagodowy. I to tyle. I pomyśleć, że kiedyś mi słodkie rzeczy smakowały. Teraz nie mogę patrzeć na nic słodkiego, bleeee.... Widzialam właśnie fragment Nigella gotuje w TV i poczułam, jak mi się żołądek przewraca na lewą stronę... ale jak mówi moja Mamcia - nie można mieć wszystkiego :P wolę mieć dzidziusia niż apetety na 5+ :D MIUMIU - że nie zrobiłaś tego testu dzisiaj, to ja się dziwię! W ogole nie myślisz o nas i naszych nerwach, co my tu przeżywamy :D miałaś wcześniej takie opóźnienia, czy też możemy już skakać pod sufit? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - Słońce Nasze to Ty jesteś! Co nie napiszesz, to miło przeczytać - tyle ciepła od Ciebie bije ❤️ LASKI, wskakuję pod prysznic! dzisiaj obiad rodzinny no i tajemnica o której wie tylko moja Mama, Babcia no i mój Kot, stanie się wiedzą publiczną w mojej rodzince :P padną na miejscu, I a'm telling you guys :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ powiem Wam, że zawsze byłam leniuch i mogłam spać gdzie popadnie, ale teraz przzechodzę samą siebie! Wczoraj spałam po południu ok. 2 godziny, wieczorem obejrzałam film i znowu zasnęłam, obudziłam się i normalnie poszłam spać na całą noc! Wstałam dzisiaj po 10!! ;);) Bysia-->> jesteś kochana za ten filmik!! Piękne !! :D:D:D ivoon-->> jeszcze nic nie czuję, ale już się nie mogę doczekać! Tula-->> wiem coś o tym odkręconym kraniku przez hormony. Ja zawsze byłam twarda, żaden film mnie nie wzruszał, nigdy nie płakałam na filmach, a odkąd mam dzidziusia w brzuchu płaczę jak bóbr! Aż się sama sobie dziwię, ostatnio oglądałam \"Zieloną milę\" i ryczałam, ryczałam, ryczałam.... :D:D życzę miłego obiadku ;) miumiumiu-->> ;) czekamy.. JLo-->> napisz koniecznie, co się dzisiaj u Ciebie wydarzyło!Życzę super samopoczucia! reszta dziewczynek--> jak wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Tuleńko za miłe słowa ...milutko mi się zrobiło :) Tulka mam nadzieję, że opowiesz nam jaka była reakcja reszty załogi :D ja też mam dzisiaj gości, wpadną znajomi z naszą ulubioną 2latką....jesooooooo Dziefcyny ile to dziecko ma energii, jest przekochana poprostu:) więc sprzątam, porządkuję ale jestem w pobliżu:) Bysiu wracaj do nas..i przestań płakać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski 👄 ja tak z doskoku.. miumiu zdawaj prosze CIe relacje na biezaco co i jak!! ja trzymam kciuki za 2 krechy 🌼 Bysia Ty sie nie przejmuj zimnem na ustach ..wszystko bedzie ok! ja w 3 tygodniu ciazy mialam goraczke 39 stopni przez 4 dni i okropny kaszel ktory nie dawal mi spac ! co ja przezywalam to o matkooooooo Twoja fasolcia na pewno jest silna i nie straszne jej jakies zimno 👄 :) iwoon a jak u CIebie sytuacja?? Kiedy masz termin @? Sciskam was wszystkie!! Boze ja jutro na 12 ide do lekarza..........................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhhhhhhh wlasnie jem kapusniak. Mdli mnie dalej a przez ostatnie dni było juz tak przyzwoicie, ze prawie zapomnielam o mdlosciach a tu dzis niespodzianka -witamy ponownie w klubie :o Bysia nie panikuj wszystko bedzie dobrze i nie wchodz na zadne fora jesli juz na na porzadne strony medyczne.Fora robia czesto wiecej szkody niz pozytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon-->>2 letnie dzieciaczki są kochane... w ogóle wszystkie dzieci są słodkie :P maryam- w niedzielę do lekarza? Trzymam kciuki..!! ;) JLo-->> biedna jesteś, nawet nie umiem ci doradzić.. :) trzymaj się dzielnie :) co robicie dzisiaj na obiad? Bo jakoś nie mam pomysłu... hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BYSIA! a tak w ogóle, to zapomniałam, że ja przecież mniej więcej od poczęcia mam na prawym ręku obleśne uczulenie wielkości pięciozłotówki!!! wszyscy sie pytają, co mi się stało, czy to poparzenie, czy świerzb, czy coś tam. Smarowałam pantenolem, maścią z vitaminami, i nic. Wiem, że sterdyfowa maść załatwiłaby problem w jeden dzień, ale nie użyję! Sama się śmieję, że to mój komunikator z synciem i czasami mówię do tej plamki tak jakby do syncia :P \"Synuś, mamusia mówi, jak mnie słyszysz?\" :D MARYAM - wow! napisz wyszstko po wizycie! my idziemy już we wtorek!!! a jak sie umawiałam, to mi się wydawało, że 4 marca to za tysiąc lat! usłuszysz serduszko jutro, kochana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 a ja za 3 dni :D no, za 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JLo- hmmmm kapuśniaczek, jejku co ja bym dała, żeby też zjeść kapuśniak.. U mnie ostatnio hitem są bułki z masłem i dżemem- codziennie! A powiedzcie, kochane czy już widać u was zmiany na wadze? Ja powiem, że ok tydzień temu przytyłam ok 2 kg, ale dzisiaj stanęłam na wagę i o 1,5 kg mniej! Fakt, trochę ograniczyłam wpychanie w siebie wszystkiego co jadalne, ale nie spodziewałam się, że spadnie mi waga! Jak u was? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam u mnie 24 dc więc.............zobaczymy :)czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze zdam relacje po wizycie a wy trzymajcie kciuki zeby wszystko bylo ok bo ja obecnie ze stresu mam stany przedzawalowe chyba :P JLo daj przepis na kapusniak bo ja w zyciu nie gotowalam :D a co do wagi to wydaje mi sie ze spadlo ale moge sie mylic ;) natomiast brzuch mi sie powiekszyl, spodni nie dopinam ale sluchajcie cyrki bo tylek mi sie zrobil jakis bardziej sexi hehe podniesiony do gory i wciecie w talii sie powiekszylo :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEEDEE - mniam mniam! też bym zjadła kapuśniak! chyba złożę zamówienie u mojego szefa kuchni ;) czyli u mojej Mamusi kochanej :D a co do wagi - od tygodnia, czyli odkąd mam mdłości stanęła mi w miejscu - NA SZCZĘŚCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, przykro mi, że ci się zrbiło takie uczulenie. Byłaś u lekarza? Od czego to masz? Ja też już mówię do dzidzi: "Niunia, mama mówi do Ciebie..". hehehehe bardzo bym chciała dziewczynkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DEEDEE - no mam ta, ja jestem alergikiem. od początku ciąży mam też katar alergiczny, ale wytrzymam! a co do płci - byleby zdrowe było ;) ale ja czuję, że będzie chłopczyk... nie wiem, jak, ale czuję :D niemniej jeśli będzie niunia, to też będzie superancko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziewczynki, będę po poludniu, lecę ogarnąć chałupkę ;) ciao ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja posz łam tylko gary pozmywać i zupkę ugotować a wy tu tyle napisa łyscie. Ja dzisaj gotuje Barszczyszk ukraiński i pulpeciki w sosie koperkowym. Ja tak średnio mam ochotę na te pulpeciki ale rodzinka sobie zażyczyła więc muszę ulepić im pare..fuuuu Dzieki Lejdis za s łowa pocieszenia juz mi lepiej i trochę poczytałam o tej opryszcze w ciązy . Ja wcześniej dosyć często miewa lam wiec to nie moja pierwsza. Gorzej gdyby to była moja pierwsza to wtedy powinnam sie martwić..a teraz to mam przeciwciała tego wirusa od którego sie robi wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze. Ja dziś generalnie mam wkręt na beczenie ale za to nie mam jak narazie md łości i brzuszek nie boli. :-) Od kogo by tu zacząć ....chyba od szefowejjj Szefowo niedaj się tym mdłościom ..a kapuśniaczek powinien pomóc zobaczysz ❤️ tule Cie mocno. Tulcia moja kochana , chyba masz dziś dobry humorek i bardzo mnie to cieszy bo wtedy i ja się cieszę..❤️ daj znać jak wrócisz jak zareagowała reszta rodzinki..trzymam kciuki Tulcia może idz lepiej z tym uczulenie do lekarza ?❤️ miumiu rany koguta ty to masz kobito cierpliowści w sobie ze fiu fiu...powtarzam co pisałam wcześniej ...nie dostaniesz @ wiec idz lepiej do apteki po witamiki dla kobiet zafasolkowanych ❤️ ivoon to prawda co napisała Tu;lcia ty to masz takie gołębie serduszko i mimo ze jeste takkk daleeeekoooo to się zawsze czuje w twoich postach ❤️ maryam kobieto z dalekich krajów dzieki za pocieszenie kochana jesteś ... juz sie nie mogę doczekać jak wrócisz z informacja,mi od lekarza odraz dawaj znać co i jak ❤️ DeeDee skąd ty masz w sobie tyle powera bo ja to mam wrażenie że ty to masz nie spozyte zasoby energii ...hmm może dlatego że tak długo śpisz...❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×