Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Ivoon straciłam juz rachube kto Fasolinka a kto Niefasolinka..:P:P Dla przypomnienia wklejam tabelkę naszą...jakby co prosze o aktualizację :):) STARANKI NICK............LATKA...............MIASTO.............. ......IL CYKLI IVOON............32..................KATOWICE........... ............2 KALI84............24..................GORZOW............ .............1 KATHREEN28....31..................WROCLAW............... .........6 DESPERATE.......22..................Q8.................. ..............1 ZAPAMIETASZ....27..................ŚLĄSKIE.............. ............3 MIUMIUMIU.......18+ VAT...........MAZOWIECKIE...................1 EMSY..............27..................WIELKOPL.......... ..............x FASOLINKI NICK......... LATKA.........MIASTO........IL CYKLI.....TERMIN PORODU ULA122........28............DOLNOSLASK......1........... ....08.09 AGA............24............GDANSK............3........ .......24.09 JLO74..........31............PODLASIE..........2........ .......22.09 MARYAM.......24............ZEA.................3........ .......11.10 BYSIA...........30............WAW...............3....... ........25.10 TULA............32...........WAW...............2........ .......23.10 DEEDEE22......26...........RZYM...............2......... .......21.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW,ale mamy pazdziernikówek :) U nas na podlasiu to głownie rosjanki sprzataja i w sumie tez nie tak drogo wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 PLN/1h. tyle na podwarszawskiej wioseczce :P koleżanka z Ukrainy.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: współczuję mojemu Miśkowi :( mnie do obłędu doprowadza zapach jego wody kolońskiej, normalnie nie mogę się do niego przytulić, bo mnie wywraca na drugą stronę :( w ogóle DODATKOWO stwierdziłam, że nie mam instynktu macierzyńskiego :( i chodzę jak ta chmura gradowa... to tyle tytułem wyżalenia się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula...ja np w czasie ćiąży zamieszkałabym z chęcią na stcji benzynowej...poprostu zakochałam się w tym zapachu...:) Tak to już jest w tym stanie.. A co Ty z takimi radykalnymi tezami, że brak Ci instynktu??? Pogadamy jak zobaczysz maleństwo...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie Tula jak je zobaczysz i usłyszysz serduszko to zauwazysz i swój instynkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo ja nie czuję, że jestem w ciąży! :( mam wrażenie, że mam po prostu jakiś wyjątkowo wredny PMS i że zaraz się @ zacznie i tyle. może rzeczywiście muszę poczekać, aż uslyszę serdunio. Na razie to wiem, że jestem w ciąży, ale jakoś nie czuję :( nie potrafię sobie wyobrazić, że NAPRAWDĘ będę za kilka miesięcy tulić MOJE dziecko w ramionach. zawsze to kuzynki i koleżanki miały dzieci, a nie ja! i dzisiaj to jest dla mnie takie totalne science fiction, że mi brzuch urośnie a w środku będzie bejbik... i ten poród to też jest totalna fikcja! w ogóle myślę, że jutro się obudzę i wszystko będzie JAK DAWNIEJ :( przepraszam tym samym wszystkie jeszcze nie fasolinki, które to czytają, i sobie myślą: co ta laska pitoli! ma takie szczęście, a marudzi. No MARUDZĘ, tragicznie MARUDZĘ :( i boję się tego wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jej mialam na mysli 50 dinarow czyli gdzies okolo 150dolarow :P wiecie jakos sie tej farby nawachalam i chyba na jakims \"haju\" jestem- tak mi sie jakos przyjemnie zrobilo hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja zaszłam mając 19...wiesz no super wiek na bawienie dzidzi...HAHA Tu koleżanki disco, chłopaki, imprezy, studia, a ja ciąża i jakoś tak zuuuuuuupełnie nie planowana :P i tez poza rosnacym brzuchem nic mi specjalni nie było....Ale jk mi wyciągneli mojego ogromniastego kluska...to pierwsza, sama sie darłam...Mam syna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):) i od tego czasu wszysko się zmieniło....na lepsze ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boniu - nie wiem jeszcze, jak to jest mieć dziecko! SWOJE WŁASNE DZIECKO... już bym chciała, żeby było ze mną! żebym mogła je pocałować, żeby było już takie realne... a na razie to raz płaczę raz się śmieję, gdy patrzę na tego konika morskiego na stronie z licznikiem... że ten konik morski to moje dziecko... hm... ciekawe, jak będzie wyglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula ja tez tak mialam a teraz sie to zmieniło wiec nie panikuj wzystko w swoim czasie!Doczekałas sie dwoch kresek i doczekasz sie instynktu a napewno go masz tyle ze nie widzisz go jeszcze u siebie. :) OK ja lece pod kordelke.Dobranoc Wszystkim.Papapapapapa................:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie będzie wyglądać...najpierw jak mały topielec, hihi, a pózniej coraz ładniej, rótkie, delikatne z pieknym aksamitnym ciałeczkiem, pachnące ( no może czasami mniej) :):) No i najważniejsze... miłóść ogromna, ogromniasta prawdziwai na całe życie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość ogromna, ogromniasta, prawdziwa i na całe życie... popłakałam się OCZYWIŚCIE... ❤️ ja teraz to nie jestem ja :( pojde chyba spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia 🤗 no coś Ty...nie bucz :) Wrazliwiec jestes teraz...to normalne. mam nadzieję, że to łzy szczęścia :):) 🌻 ide oglądać Liska :) zobacze jego nowy debiut w TVP Dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapitan juz na pokładzie a zaloga gdzieeeeeeeee?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załoga się melduje i... idzie na stronę, przywitać się z burtą, bo sztorm w brzuchu znowu szaleje... moje zainteresowanie jedzeniem = -50 jak u Ciebie JLO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moje jest troche lepsze juz zaczynam sie powoli interesowac jedzonkiem!A tez było marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas pomarancza za burta!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekajmy troche...................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się melduję Panie Kapitanie..... Dziecko w szkole , mąż w pracy na wygnaniu, domek posprzątany i zupka sie gotuje. Przepraszam ze wczoraj juz nie ajżałam ale brzusio mnie troche bolał i łyknełam nospe i zasnełam. Tulcia jeden wieczór mnie nie było a moja Tulcie chandrusia dopadła...Wszystko co Ci napisały dziewcznki to prawda. Ja juz mam Gabi i teraz wcale nie czuje instynktu macieżyńskiego do skarbu który mam pod serduszkiem. Z gabi tez tak miałam . Jestem bardzo szczęśliwa że jestem w ciąży i wogóle ale sama poczujesz jak przyjdzie ten instynkt predzej czy póxniej, wiec głowa do góry i nie martw sie za wczasu. Wiesz myśle że ja mam problem bo musze duzo z Gabi rozmawiać o dziecku ponieważ ona sie cieszy ale tez jest jej przykro że nie bedzie juz ta nasza jedyna , muszę znaleźć jakąś fachową książkę i poczytać jk z nią postępować :-) trochę mi jej szkoda. Wczoraj tak soebie też myślałam jak to bedzie bo Gabi to mój taki pierwszy skarb i taki wyjątkowy i czy bede umiała drugie tez tak kochać ranyy ale ze mnie matkaaaaaa :-( Szefowo u Ciebie to już chyba II trymestr sie zaczyna i dlatego apetycik wraca i teraz przed obą najpiękniejszy okres ciazy.❤️ Wiecei jeśli chodzi o sprzątaczki to tak średnio jej lubie one nie posprzątają tak jak ja :D Ja dzisiaj miałam rano lekkie mdłości ale teraz dobrze najgorzej wieczorami fuuuuuuuuu ale z wielkim uchem jeszcze sie nie bratałam :D Dziewczynki mamy wiosnę ide dziś chyba do parku bo taka pogoda piekna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu u mnie to juz jest 2miesiaci 2tyg(zaczete) wiec jeszcze trosze brakuje dodo konca1 trymestru no ale blizej jak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł.... jest tu kto żywy ????? :):):):):) Dziewczynki jak się macie.....przy uchu czuwacie? Eh jak ja bym chciala poczuwać, hihi BUZIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:-) melduję się na stanowisku, proszę zaznaczyć obecność :) a wczorajszą nieobecność usprawiedliwiam wiosennym przeziębieniem :( dzisiaj też nie czuję się najlepiej więc zamiast na spacerek wpakuję się do łózia :) a te zmiany nastroju są u Was normalne więc się nie przejmujcie (szczególnie Ty Tuleńko) Całuski dla Was wszystkich:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz lekcje odrobiłam ...rodzine nakarmiłam pozmywałam lekcje z Gabi prawie odrobione. JLo to praiwe II trymestr ....najgorsze za Tobą miumiu jak TY sie czujesz :D a wogóle cos czujesz bo może jednak @ nie będzie ...:D Zapamietasz a jak U ciebie kochana sprawy wyglądają czemu milczysz ❤️ ivonn bidulku teraz Ty chora. U mnie w Wa-wie to wszyscy są chorzy jakaś tragedia :-( Tulciaa chyba sie do podusi przytuliłaś ❤️ odpoczywaj kochana ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc i czolem!! 🌼 ivoon Gratulacje!! 🌼 Tula nie przejmuj sie wahaniami nastrojow.. ja mam to samo :o to przejsciowe.. i tez mi sie wydaje czasem ze to niemozliwe ze mam w sobie dziecko ktore za jakis czas bedzie z nami i bezie realne i ze bede mama!! co do perfum wiem cos o tym bo mam identycznie :o jak tylko wyczuje perfumy mego meza od razu lece do wc bleeeeeeeee okropnosc! U mnie nadal bez zmian.. niedlugo rozpoczne 8 tydzien. za 5 dni ide do lekarza (tak tak odliczam bo jestem nienormalna i ciagle sobie wkrecam rzeczy niestworzone) A tak w ogole to jestescie tu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem - Tula Depresantka... pospałam trochę, zjadłam gar barszczu ukraińskiego mojej mamy, po kwadransie jajko z majonezem, na deser pudełko tik-taków spearmint (najlepszy smak na moje mdłości!), popchnęłam pół litrowym kubkiem gorzkiej herbaty i jest GUUUUT ;) Kot chyba czuje, co się dzieje i że jestem teraz 2w1, bo jest strasznie kochany, przytulasty i wtula się we mnie jak nigdy. Dzisiaj sobie taką pogawędkę ucięłam z JLo o zwierzaczkach, i ja generalnie to kocham tego mojego kota! ❤️ BYSIA ❤️ dzięki za dzisiejszą pogawędkę 👄 MARYAM - witaj w klubie, kochana! ja mam wizytę równo za tydzień, czyli dwa dni po Tobie. Też już odliczam. Zaraz... to Ty idziesz w niedzielę...? IVOON - już pewnie jesteś w ciąży - wspomnisz moje słowa :P Bysia też była \"chora\" ;) Szefowo - Ty najlepiej zawyrokuj! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ja w niedziele ide bo u nas weekend jest piatek-sobota. ale mam takiego stresa jak stad do warszawy :o a co do ivoon to ja sie zgadzam z Tula :D jak nic ciaza :D mnie tez przeziebienie na poczatku chwycilo ;) to jakis znak haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×