Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Melduję, że żyję. Moje hormony szaleją. Spotkanie z klientem przebiegło nad zwyczaj dobrze. Wyciągnełam na stolik kubusia w dużej butelce i wypiłam prawie całego podczas 1,5 godzinnego spotkania. Ale mieli miny :P dzisiaj do mnie dotarło przez jakiś kwadrans - KOCHAM MOJEGO DZIECIACZKA BAAARDZO!!!! i bardzo go chcę ❤️ (stary jeszcze jest na czarnej liście - ale może wróci do łask :P) jutro cały dzień u drugiego klienta... i wstaję o 6.00. jakoś to będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim spiochom!!! Ja własnie jem danio. Tula ale cie rozchwytuja klienci :) Bysia rytuał szkolny odprawiony? Miumiumiu jak testowanie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry fasolinki i niefasolinki! ivoon- ha ha ha ta lista jest super! ;) tulcia- no widzisz- mowilysmy ci to z czasem przyjdzie! teraz to ci hormony buzuja i raz bedziesz sie smiac a raz plakac :D takze nie przejmuj sie! miumiumiu- no dzielna jestes tyle czekac, ze mnnie nerwus! no mam nadziej ze 2 krechy beda :) 🌻 sluchajcie ja jakos wogole nie moge wstac z lozka spalabym i spala! a w ciazy nie jestem! :P no dzisiaj mialam wstac i zrobic sniadanie i nie moglam otworzyc oczu!co sie ze mna dzieje?! :/ jak tak spie to mi caly dzien przepada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Gab jeszcze w domku bo idzie na później...zawioze ją do szkoły i muszę do mamy podjechać i wracam do was bo dzis nie mam żadnych robótek domowych....leże i nic nie robie tzn jak nie zapomne odbiore Gabi ze szkoły :p Kurcze ja cały czas czuje sie podziębiona normalnie szlag mnie trafi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate może wiaderko zimnej wody pomogłoby ci wstać :p Po prostu masz syndrom misia i tyle ;-) Lece Gabi szykować do budy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ani dzisiaj @, ani Kochane dwóch kresek na Teście.... :(:( Bardzo mi przykro, bo to się niepotrzebnie człowiek nastawia, wsłuchyje w siebie... a póxniej rozczarowanie, ale pewnie nie jedna to przeszła. Ja pierwszy cykl próbowałam i pierwszy tets zrobiłam i baaaaaaardzo, ale to bardzo mocno przeżywałam, cała się trzęsłam z nerwów. Całuję was mocno i obiecuję, że się nie poddam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu kochana pewnie że się nie poddawaj ani mi sie waż (sz)? Jak Ci sie znudzi takie wsłuchwanie sie w siebie to wtedy sie miło rozczarujesz gwarantuję ci to ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny Nie było mnie tyle czasu bo niestety wystąpiłyu mnie małe komplikacje. zaczełam krwawić i wylądowałam na tydzień w szpitalu. Teraz tesz musze leżeć. Biore luteinę 2x dziennie. Z dzidzią na szczęście wszystko ok. W domu sajgon bo mąż ma na wszystko czas i jest bardzo przepracowany. A ja już po woli wysiadam. Zaczynam się zastanawiać kiedy do pracy wrócę bo w domu koszmar tak leżeć. Jak mi się polepszy to poczytam co się działo i będę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ranyy Ula ❤️ dobrze że to tylko tak się skończyło ❤️ i że się odezwałaś ...odpoczywaj i nie dziwigaj niczego absolutnie i narazie prace zostawa w spokoju najważniejsze jest teraz dziecko i Ty. Lekarze znają przyczyne tych krwawień...hmm ale skoro dostałaś luteinę to chyba za niski progesteron miałaś. Ula a który u Ciebie już tydzień ? Przytulam Cie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyczyny nikt nie zna. W ten dzień wróciłam z pracy i po obiedzie jakzawsze położyłam się na kanapie żeby odpocząc i oglądaliśmy film. Wcześniej przez ok tydzień trochę kuło mnie w brzuchu ale myślałam że to normalne bo macica rośnie. Z łożyskiem wszystko ok. Krwawić zaczęłam w 12 tyg. a teraz juz 13 się kończy. Mam nadzieję że wszystko będzie ok do końca ciąży. trzymajcie się dziewczyny i dbajcie o siebie a ja wracam do lóżka. Zawsze lepsze niż szpitalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulcia Ty sie babeczko trzymaj i nie wstawaj bez potrzeby ❤️ Ale raz na jakiś czas daj znać co z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ULA bidulko odpoczywaj a o pracy nie mysl nie sama praca czlowiek zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczątka :) Ulka dbaj o siebie i dzidzię bardzo....resztę chrzań :) trzymam kciuki za Was:) Tulka Ty pracoholiczko, wrzuć na luz :P Miumiumiu damy radę kobietko..na każdą przyjdzie czas ;) Desperate housewife mogę do Ciebie dołączyć, też jestem niezafasolkowany miś:) lecę coś wszamać bo dopiero w kursu wróciłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon 🌻 Bysia 🌻 JLO 🌻 Drsperate 🌻 KochaNE JESTEŚCIE :) Dziękuję Wam bardzo za ciepłe słowa :) Ula..oszczędzaj się, dbaj, dopieszczaj i rozpieszczaj :):):) masz prawo..:):)🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULA 🌻 cieszę się, że już wszystko dobrze u Ciebie i Maleństwa! dbaj o siebie i wypoczywaj!!! IVOON - kurs skończony, kolejny etap w życiu zamkniety ;) MIUMIU - dostałaś @??? bo jak nie, to.... wiesz co :D I w ogóle, jaka PRACOHOLICZKO - ja to mam takiego lenia, że hej! już rozumiem przez co szefowa przechodziła.... nie pracować niestety nie mogę, ale jak tylko kończę pracę, to robię sobie leżakowanie ;) właśnie, dziewczyny - już pytałam BYSIĘ, ale jeszcze Was się poradzę: klient wysyła mnie na dwa dni do Pragi. Nie wiem, czy mogę leciec samolotem.... u lekarza będę dopiero we wtorek, a odpowiedź muszę dać klienowi już jutro. Nigdy nie byłam w Pradze i z chęcią bym tam poleciała, ale... wiecie... jak coś by się stało, to trochę kiepsko tyle kilometrów od domu. co o tym sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERATE - a skąd Ty właściwie wiesz, że nie jesteś w ciąży, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia...nie dostałam jeszcze i qrde nie czekam, ale tescuk wyszel na NIE :(... Co do lotów...odradzajapodobno, moja przyjaciolka ma meza z Egiptu i chciala leciec, a gin powiedzial, ze w ciazy maks w powietrzy 2h.... nie wiem dlaczego, ale tak jej powiedzial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulka ten kurs się dopier dzisiaj rozpoczął ;P przede mną jeszcze 5 czwartków wyciętych z życiorysu :) a co do latania, to nie mam pojęcia, ale do Pragi nie leci sie chyba długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - mi pierwszy test też wyszedł negatywny :D jak długie masz cykle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IVOON - aha :) blondynka ze mnie wyjszła :D a do Pragi w mniej niż 2 godzinki. ale chyba nie pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIUMIU - to tak, jak ja - też miałam 28-dniowe. Bladziutka kreska wyszła mni 29 dc. W wieczór poprzedzający ten drugi test starałam się pić jak najmniej, żeby następnego dnia stężenie było jak najwyższe, a siku jak najmniej rozwodnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ci Tulciu za info 🌻 🌻 🌻 Jak nie przyjdzie @ to w niedziele sprobuje raz jeszcze...przykre takie nieefektywne testowanie...dupowo się po nim czułam dzisiaj....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Miumiumiu-czesto tak bywa ze w dniu okresu test wychodz ujemny.dlatego zaleca sie wykonaie go potym terminie a najlepiej ztydzien po terminie.Ja sama robiłam az 3testy w odstepach tygodniowych(1 ujemny,2bardzo blada krecha,3grubaska w 3sekundy :) ) Tula w poczatkach ciazy mozna latac chyba ze sa wyrazne przeciwskazania ku temu-ciaza zagrozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka dziewczynki 🌻 Ciagle nie ma @... Całusiam i miłego dzionka JLO, Tulcia to co napisałyście jest pocieszające bardzo :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tulciu- no jak wiesz moge zajsc w ciaze tylko co drugi miesiac, takze nie jestem w ciazy na 100 % wczoraj skonczyl mi sie @ i w tym miesiacu znowu probujemy! mam nadzieje, ze sie uda :) co do zielarki to chyba w przyszlym miesiacu, moj kupil plytki, zeby zrobic chodnik przed domem, bo po piachu chodzimy ;) a jego kuzyn mial pozar w domu i cala chalupa im sie spalila, i rodzina robi "zrzutke" zeby im pomoc! ta zielarka to wiecie ma swoja cene ;) okolo 2000zl bedzie to wszystko u niej kosztowac :( ulciu= lez, nie przemeczaj sie i dbaj o siebie i dzidzie!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Lejdiissss ja śpieeeeeeeeeeee a dziś wyjatkowo ..... wczoraaj miałam taki przyjemny dzień bo dopiero wieczorkiem dopadły mnie mdłości a teraz leże z miska przy wyrkuuu :-( miumiu trzymam kciukasy za brak @ i serio serio coś mi się zdaje że ....:D 🌼 Szefowo jak u Ciebie samopoczucie ? 🌼 Tulaaaaaa śpisz????? desperate działaj działaj ....kurcze kosztowna ta czarodziejka z księzyca hmmm ciekawe czy bedzie warta tej kasy :-)mam nadzieje że tak🌼 ivonn a z czego ty sie znowu szkolisz ??? jak z tego hmm no wiesz to podam Ci numer do siebie :p A gdzie si epodziewa reszta laseczek ?????? LEJDISSS NA POKŁAD RAZ RAZ>>>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski :) już mam weekend :) jjjjuuuuuuuuuuuuuppppppppiiiiiiiiiiiiiiiii :D Bysia z prawa oświatowego, co by bardziej uświadomioną być :D u mnie 23 dc i jakoś tak bezpłciowo :) zabieram się za robienie obiadku, a potem ponieniuchuję chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeszło dzięki specyfikom szefowej:)po katarze nie ma śladu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×