Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Hej Dziewczynki...pare godzin mnie nie było,a tu tyle napłodziłyście ;P :):):) Zakupłam test, tak zrobiłam to i jutro rano testuję... tymrazem kupołam strumieniowy, pewnie to nie ma znaczenia, ale tak dla odmiany. Bylam z mim M ogladac nowe osiedle z pięknitkimi domkami niedaleko mojej wioseczki, bo może cos bysmy pozmieniali... ale te ceny, ten sposób finansowania...bleeee. Chyba jak tak będzie to tutaj będe do konca zycia :P Ale.... byly tam domki pokazowe, urządzone i co... Boże jakie pokoje dziecinne cudnie urządzone, no BAJKA, teraz trochę inwencji twórczej, wcale nie za duzo pieniążków na urządzenie i dzieciaczek ma pokoiczek jak marzenie...no mój M oszalał i nie chciał wychodzić i Pani, która nas oprowadzała powiedział, że się staramy...a to w jego wykonaniu naprawdę duża sparwa :):):) Nawet nie wiedziałam, że pokoik w odcieniach żółtego jest taki sliczny.... Lubię Was strasznie ...i lubię czytać i sama lubię do Was pisać, ale jakos tak hmmm topic sie zmienił, bo niefaoslek jest juz mało :( chciałabymteraz i ja z Wami wymieniać opinie na tematy...wiadome :), a ja odstaję... od topicowej średniej :P Dzięki Wam Kochane za zainteresowanie i wpsracie. Chciałabym juz być..po drugiej stronie wśród większości :):):) Całusiam Was wszystkie ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że miewacie różne nastroje kochane nasze fasolinki...ale może któraś reklektuje na goferka własnej roboty albo rybkę w piwnej panierce?? robię dla gości, ale dla Was też starczy :) Bysia powiem Ci w serkecie, że mnie też właśnie to świństwo wyskoczyło!!!! obraziłam się na opryszczkę, bo zero całowania z mężem będzie :( całuski dla Was...lecę kończyć jedzonko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon-->> czytasz w moich myślach! Zapisuję się w kolejce na goferka!! z dżymusem i bitką śmitką :P :P :P ja coś ostatnio mam fazę na słodkie.... mniam mniam :P 🌻 miumiumiu-->>fajna wizyta, fajnie by było mieszkać w takim ślicznym domku... hhehhhh, trzymam kciuki, żeby wam się udało kupić własny :D przyłąćzam się do wypowiedzi Bysi- lepiej skacz do apteki po witaminki dla zafasolkowanych! też mam przeczucie... ok ale poczekam na Twój poniedziałkowy test i radosną nowinę! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee...tak długo nie karzę Wam czekać :P już zakupiłam na JUTRO RANO :P . zatestuje o oczywista zaraz wam uprzejmie doniesę...hehe Dobry goferek nigdy nie jest zły...:):):) Ja się pisze..łasuchn jestem straszny... to chyba mój jedyny nałóg, niestety. :):) Niestety, to, że nie jedyny, tylko że w ogóle jest....aaa pokiełbasiłam cosik, ale wiecie o co biega :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! tulcia powiedz koniecznie jak bylo u rodzinki! wlasnie czytam dowcipy i ten to mnie rozlozyl :P Turysta wchodzi do jednego z barów na Kubie i mówi do Barmana: -Piwo proszę -Nie ma Turysta obużony widząc że inni piją piwo zamówił sok i usiadł. Podchodzi do baru brodaty Kubańczyk i mówi: -Kubanos Partyzanos. Barman daje mu piwo spod lady. Turysta wściekły dalej siedzi. Podchodzi drugi Kubańczyk do baru i mówi: -Kubanos Partyzanos. Dostaje piwo spod lady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Dziewczynki, już Wam pakuję i lecą do Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej okropnie sie czuje,a moje Honey robi mi nalesniki i nie wiem czy zrobie mu ta przyjemnosc i je zjem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERATE - chyba coś ucieło ten dwocip, co??? MIUMIU - mój pierwszy test, który wyszedl, też by strumieniowy!!! GOOD LUCK :) a co do spotkania, to rodzinka skakała po sufit, ale powiedzieli mi, że od razu zauważyli, jak się rozebrałam. nie widzieliśmy się 2 tygodnie z niektórymi, więc może... ale byłam zaskoczona, bo oni nie byli zaskoczeni wcale :P ale jakie mam mdłości..... jej....szefowo możemy sobie przybić piątkę.... mam też śpiocha na maksa... więc odmeldowuję się i idę zalec pod pierzynką :* ps. IVOON - dzięki za goferka, ale u mnie słodkie jest na liście rzeczy odrzuconych aktualnie :P ps.2. BYSIA --> ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakoś luzik dzisiaj z tymi mdłościami tylko ta wstrętna oprychaaaaaaaaa wrrrrr fuuuuuuu A na goferka to może i sie skuszę.... Mąż mi wybył na piwko więc siedze sobie sama z Gabi i oglądamy Disney Chanel i jest fajniutko :-) Lece wykąpać Gabrynię i do napisania jutro dziewczynki 🌼 Tula--->❤️ Szefowo nie daj sie tym mdłościom ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, obudziałam się i po prostu poczułam, że MUSZĘ. Wstałam, ubrałam się i pobiegłam do sklepu. Wróciłam do domku i zrobiłam sobie kanapki ze świeżych kajzerek z białym tłustym serkiem i polane miodem, a do tego kubas gorącego mleka :P he he - dla mnie to jak zachcianka, ostatnio jadłam taki zestawik 3 lata temu. ale jestem szczęśliwa :D a teraz ... będę jeść winogrona i popijac sokiem truskawkowo-pomaranczowym MNIAM ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Lejdis wstajemy!!! 🌻 Miumiumiu -jak tam testowanko? Mysle ze dzis nie bedzie najgorzej no ale zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobiatki .. Jendna kreska :( I nic nie czaję. Mam 28 dniowe cykle...nie zdarzają mi się przesunięcia, a jesli to jeden dzień wprzód lub w tył... Dzisiaj mam 31dc i nic....ani@, ani plamień nie mam, nic mnie nie kłuje....tylko piersi nsą większe niż zawsze. I co myslicie Kochane, jestem trochę zaniepokojona... No i zawiedziona też :( Całusiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki 🌼 miumiu hmm faktycznie dziwna sprawa...czy ty bierzesz jakies lekarstwa?????? Tulcia chyba tez mam ochotę na takie kanapeczki ...ale brak mi sił żęby biec do sklepu....zwłaszcza dziś. Wczoraj miałam dzień kompletnie bez mdłości i bólów brzucha...dziś mnie coś kuło po prawej stronie i zaczynam sie martwić czy wszytsko ok :-( JLo szfowo a jak Twoje samopoczucie ???? Zapamietasz co się z Tobą dzieje ?????? odezwij się 🌼 A gdzie się podziewa reszta Lejdisssssssssssss ivonn🌼maryam🌼DeeDee🌼desperate🌼zapamietasz.....?????/ Ulcia a ja Ty sie czujesz ? napisz z dwa zdania chociaż 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu biore luteinę dopochwowo 3 razy na dobe i bromergon raz na noc.... tak mi gin zalecił od ostatniej owulacji. A poza tym biorę leki takie co zawsze tzn wziewne na moją astme alergiczną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski!! wrocilam!! :D sluchajcie jestem przeszczesliwa :D :D widzialam bijace serduszko i moje wielkie dziecie ktore ma juz 2.57 cm :D no i jestem nie w 8 ale w 9 tygodniu i 2 dni czyli tak jak sadzilam ze od razu po okresie musielismy zmajstrowac ;) termin mi sie przesunal na 3 pazdziernika wiec prosze o zmiane w tabelce :) yupiiiiiiii :D miumiu nie martw sie ja ciagle trzymam kciuki za 2 kreseczki i wierze ze sie uda :) moze to te leki falszuja wynik testu? (czy to mozliwe??) buziaki dla was wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam ale super ..rany cieszę sie razem z Tobą....dobrze że wszytsko ok i że jestes szczęśliwa ❤️ miumiu kochana wiec hmmm niestet ale te oba leki powodują małe szaleństwo w twoim organizmie ....zarówno luteina czyli progesteron jak i bromergon na zbicie prolaktyny moga powodować opóźnienie okresu. Przykro mi kochanie ....❤️ Ja brałam bromergon hmm chyba trzy miesiące zanim zaszłam a dopiero w styczniu lekarz właczył mi duphaston czyli progesteron. Masz podwyższona prolaktynę ???? Tulcia gdzie jesteś ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm co do lekow to ja ekspertem nie jestem.. biore jedynie duphaston ;) natomiast wiem ze problemy z prolaktyna moga utrudniac zajscie w ciaze ale biorac bromergon powoduje to spadek poziomu prolaktyny. Luteina ponoc pomaga w zajsciu w ciaze w razie problemow wiec teoretycznie ta mieszanka lekow moze pomoc w zajsciu w ciaze. miumiu zapytaj najlepiej swojego lekarza jaki jest wplyw obu lekow na miesiaczke. Moze bromergon i opoznia ale przeciez luteine sie bierze w celu wywolania okresu.. skomplikowane to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam :):):) przede wszytskiem bardzo sie ciesze Twoja radościa...eh to dopiero musza byc przezycia. jak wczesniej byłam mamą..tzn jestem nia ciagle, tylko jak była w ciąży to takich cudów nie było. Ja bicie serca synka pierwszy raz słyszałam jak juz leżałam na porodówce, podłączyli mi KTG (chyba tak to sie nazywało). Maryam...duzy buziaczek :):):) Co do moich leków to bromergon miał byc na małe zbicie prolaktyny (choc nie mam jej za duzo, ja mam 330 a dopuszczalne jest 530), a luteina to dlatego, że gdyby cos sie udało to, żeby się utrzymało. Chyba tak to miało być :> Boszzzz ale kobieta to skomplikowana konstrukcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiumiu dzieki za buziaka i Tobie tez przesylam 👄 z tym ze kobieta to skomplikowana istota to masz calkowita racje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turysta wchodzi do jednego z barów na Kubie i mówi do Barmana: -Piwo proszę -Nie ma Turysta obużony widząc że inni piją piwo zamówił sok i usiadł. Podchodzi do baru brodaty Kubańczyk i mówi: -Kubanos Partyzanos. Barman daje mu piwo spod lady. Turysta wściekły dalej siedzi. Podchodzi drugi Kubańczyk do baru i mówi: -Kubanos Partyzanos. Dostaje piwo spod lady Turysta wkurzony na maksa podchodzi do baru i mowi : -Kubanos Partyzantos. A barman na to: -A broda? Nagle turysta sciaga gacie i mowi: -Tajnos Agentos!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz sie wkleil! nie mam pojecia dlaczego zezarlo?!! maryam- ciesze sie razem z toba to musi byc przezycie! :) fasolinki slyszalam ze jak sie zje rano krakersy to wtedy nie ma mdlosci! moze sprobujcie :)ja to ostatnio jestem zajeta bo mamy maly remoncik w domciu- i ciagle cos trzeba robic ! ok lece dalej w domku popracowac! pa pa buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryam-to mamy dwutygodniowa roznice u mnie jutro11tydzien.Fajnie sie slucha serduszka ono daje mam pawera do nastepnej wizyty:)Ile udezen na minute bilo serdusko twego malenstwa? A moje samopoczucie takie sobie-bywalo lepiej :o Miumiumiu-ja bym tak szybko nie robila jeden po drugim(odczekalabym tydzien i wtedy zrobila)Poczekaj pare dni i wtedy moze cos sie wyjasni-wiem ze ciekawosc i niepewnosc sa wieksze ale.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia,Tylka, JLo całuski dla Was fasolinki:) mam nadzieję, że dzisiaj samopoczucie lepsze (chociażby z okazji niedzieli dzidzie nie dają popalić hihihihihi ) Maryam cieszę się razem z Tobą Kochana:) poczuc takie maleńkie serduszko :) Miumiumiu nie wiem co Ci powiedzieć :(przyktro mi, a z drugiej strony ciągle mam nadzieję, że będzie fasolinka:) Trzymaj się dzielnie Kochana:) całuski dla Was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam od mamci z obiadku i tak sie najadłam że hoohohoo i traz mi niedobrze.... miumiu głowa do góry....bedzie dobrze ...hm napisz mi jak ci kazała brać tą luteinę twoja lekarka...bo mi się wydaje że teraz powinnaś ją odstwaic i w ciągu chyba trzech dni dostac okres jeśki nie ma fasolki...i potem zacząc brac od 16 dnia cyklu zaraz po owulacji..nie chce sie mądrzyć ale mi tak kazał mój lekarz zrobic gdyby okazało się że test w dniu miesiączki jest negatywny. Kochanie to dopiero pierwszy wasz cykl więc spokojnie niech twój organizm zaprzyjaźni sie z tymi hormonkami i bedzie dobrze ❤️ Gdzie wy sie podziewacie lejdisss....ja mam trochę ciszy bo Gabi pojechała z tatą na kręgle wiec myślałam ze z wami pogadam. Fasolki mam pytanie do was ...czy maci eczasem tak że was lekko zakłuje w podbrzuszu...nie jest to bol ale czasem mam wrażenie że jest mi tam jakoś tam niewygodnie ...czujecie coś podobnego?? Chyba pójdę we wtorek do lekarza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia idź idź koniecznie!!! lepiej wszystko zbadać i być pewnym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ivoon pójde już postanowiłam nie bede sie stresować :-( Chce spać spokojnie :-) dobrze ze chciaż ty jestes bo dziewczyny to ucinają poobiednie drzemki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu dzieki Ci wielkie za zainteresowanie... 🌻 👄 ❤️ Piszę Ci tutaj dokładnie co mi gin na kartce bromergan codzinnie na noc jedna tabletka i od 16-24dc luteina co 12 h dopochwowo od 25 dc co 8h. 2 marca test. Wszystko... dzisiaj mam 31dc :( Chyba jutro zadzwonie do Kliniki i się postaram z nim zamienić dwa zdania.... bo nie wiem co mam robić, a stosuję się do jego zaleceń cały czas.... Dzisiaj przełaziłam cąły dzień w pidżamie i w ogóle nie mam zycia, jakas taka znizka formy...:( Pozdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za długo dzisiaj spałam (prawie do 12.00), żeby jeszcze po południu leniuchować :) ale czuję się usprawiedliwiona wczorajszymi gośćmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×