Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

hmmm no to raczej dobre jest to dawkowanie. Czyli teraz nie bierzesz tej luteiny ?? A jesli chodzi o bromek to spora dawka ta cała tebletka. Ja miałam 1/2 na noc ...ale sa i dziewczyny które biorą po 3 tab dziennie bromku . Bedzie dobrze zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miumiu @ występuje po odstawieniu luteiny w ciągu kilku dni wiec może poczekaj do wtorku ??? ivoon rany ja już nie pamiętam kiedy spałam do 12 ale to nie znaczy żebym taknie chciała :D tylkojak sie rodzi dziecko to raczej można zapomnieć o spaniu przez najbliższe kilka lat 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam szansę pospać od czasu do czasu dłużej :) a treaz się to pewnie przez kolejny miesiąc wydłuży, bo okres nadchodzi dużymi krokami :( oglądam "Taniec z gwiazdami" ale jetem bliziutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o! Taniec z gwiazdami - prawie zapomniałam! zaraz i ja sobie włączę :) podobno kobiety w ciąży mają problemy z wypróżnianiem, a ja dzisiaj mam z kolei rozwol.... mdłości też mam, i brzuszek też mnie boli, ale powoli się przyzwyczajam. Każda kobieta inaczej znosi ciążę i pewnie ja tak mam, że brzuszek mnie pobolewa. BYSIA, tak jak mówiłam, ja myślę, że u Ciebie to również normalne, ale idź do lekarza, bo takie uspokojenie na pewno Ci pomoze i nerwy ukoi ;) a ja już odliczam godziny do usg we wtorek. żebym usłyszała wreszcie: gratuluję, jest Pani w ciąży, dzidziuś rozwija się dobrze... ech, jeszcze trochę muszę wytrzymać.... a im bliżej, tym czas jakoś wolniej leci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia ja nie mam takiego uczucia jak tu opisujesz, ale czasem brzuch mnie zakuje- a rczej jajnik.Ja odczuwam raczej ciagniecie w dole brzucha w pachwinach. Moje samopoczucie bez wiekszych zmian -czyli dalej mnie mdli :o OK,kochane moje szefostwo idzie juz do łóżeczka-DOBRANOC WSZYSTKIM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia jestes ❤️ szefowo śpij spokojnie ❤️ ivoon no tak ja można sobie sopać to tzreba to wykorzystywać jak najdłużej ❤️ Ja już nie mam gdzie oglądać tańca z gwizdami bo: Gabi---> zack i kody na Disney Chanel Mąż---> gra na playstation w piłke nożną Ja---> leże w łóżku i piszę do was :D Byłam w swoim nowym domku i tak fajnie juz tam jest. I chyba na lato sie wprowadzimy jak hmm budżet się nie skończy na wykończenie. narazie to cienko widzę i chyba bedziemy zmuszeni opuścić wynajmowane mieszkanko i na jakis czas wprowadzić sie do mojej mamy domu :-( Niby wygodnie by było bo duzo obowiązków by mi odeszło ale jednak jak tak sami mieszkamy to jest hmm intymniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu... dzieki Ci Kochana za porady. Wiesz dorosła kobita jestem, a w ogole nie wzielam pod uwage, ze ten brak @ moze byc przez luteine...Poczytalam troche i w ogole nie wiem o co chodzi... jedne ja biora w ciązy ine na wywolanie @...a ja biorę i nie mam :( Zainspirowałaś mnie za co Ci dziękuję...jutro się skontaktuję z moim ginem. No odkad ja biore 3 kg w gore...horror. Całus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 CZEŚĆ WSZYSTKIM!!! 🌻 Powiem tylko tyle mdłości ciąg dalszy........ :o Miumiumiu jak twoja sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Kochane.... Ja ciagle nic... Zadzwoniłam chwile temu do gina...kazal odstawić luteinę (dzięki Bysiu 🌻 ) i jesli jutro @ nie będzie znowu zrobić test.... :):) Trochę już ta sytucja mnie denerwuje, bo nie wiem czy mam się czym martwić i czy moż cieszyć... Dzięki JLO...👄 Miłego dzionka Dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Dzięki za słowa otuchy Leże sobie dalej chociaż zauwazyłam że robię się coraz słabsza i w głowie mi się kręci od tego leżenia. Dzisiaj chyba trochę pochodzę bo niedługo nie rusze nogą. Też wróciły mi mdłości ale lekkie i tylko wieczorem. Moja waga przyrosła 4 kg i jest to 14 tydz. Muszę chyba przystopować z tym jedzonkiem. Też nie mieszczę sie już w żadne stare ciuchy bo guziki się nie dopinają. W szpitalu widziałam dzidziusia na USG miał juz 5 cm i wiercił się jak nie wiem. Mogłabym caly czas na niego patrzeć. Szkoda że to USG nie jest tanie bo bym sobie chyba kupiła:) POwiem wam że była ze mną w szpitalu dziewczyna która zrobiła 6 różnych testów i żaden jej nie wyszedł. Stwierdziła że coś nie tak bo okresu nie ma, je jak oszalała i coś brzuch zrobił jej sie dziwnie wystający a chudzina ważyła 42 kg. Miała też doświadczenie bo ma już 2 dzieci i poszła do lekarza i okazało sie na USG że to ciąża. Więc jak widać różnie z tymi testami. W środę do lekarza i zobaczymy co powie pani doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miumiu ja tez kiedyś brałam luteine na wywołanie i nigdy na mnie nie dzialała. Żadna dawka nie przynosila rezultatow Dopiero jak wybrałam jakieś hormony 2 czy 3 fazowe przez 28 dni to dostałam @ Później się wkurzyłam i nie poszłam wcale do lekarza i dostałam okres po ok 50-60 dniach bez leków a w efekcie po takim samym czasie jak te nieskuteczne wywoływania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Ula...🌻 Trymaj się i uważaj na swojego Wiercipięte :P to musi być super takie podglądanie jak dzidziuś rośnie :):) Co do wstawanka to konsultuj z lekarzem....czasami trzeba troszkę poleżeć, żeby później było dobrze... Całuję i zaglądaj tutaj :):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ miumiumiu-->> nie martw się, zrób jeszcze jeden test za kilka dni ;) i masz rację, kobieta to skomplikowana konstrukcja :] jeśli nie wiesz, co robić, to na pewno nie martwić się, bo nie ma czym ;) maryam-->> piękne uczucie widzieć dzidzię z bijący serduszkiem, prawda? 9 tydzień... proszę proszę... to trzeba uaktualnić tabelkę! Gratuluję Ci ogromnie 🌻 :) Tula-->> trzymaj się dzielnie i pamiętaj, że przy rozwolnieniu trzeba dużo pić, żeby sie nie odwodnić! Nie daj się !! I daj koniecznie znać jak było na usg! JLo->> Tobie kochana jak najwięcej siły na przetrzymanie mdłości i niedogodności !🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Bysia-->> hmmmmm musisz kupić sobie następny tv :) hehe u mnie na razie nie ma tych problemów, bo jak mężuś ogląda tv, to ja siedzę w necie i odwrotnie. Jak wam fajnie, że macie własny domek... :) super! Jednak mieszkanie samemu to fantastyczna rzecz! 3mam kciuki, żeby wam starczyło wszystkiego na przeprowadzkę (czyt. siły, cierpliwości, czasu i kasy oczywiście!). Ula-->> 👄 Tobie też duuuuuużo zdrówka i sił!! 🌻14 tydzień... zaawansowana ciąża! niedługo poczujesz ruchy dzidziusia... :):):) desperate-->> heheheh fajny kawał :P Ty to dopiero jesteś kobieta pracująca! remonciki, sprzątanka... ;););) ivoon-->> ty leniuszku, do 12 spać? doskonale Cię rozumiem, bo ja taki sam śpioch jestem, ba! nawet jeszcze większy!! 👄 u nas była wczoraj taka piękna pogoda, 20 stopni, pełne słońce, że praktycznie cały dzień nie było mnie w domu. A dzisiaj znowwu chmurzyska i spadek temperatury o kilka stopnii... :P pozdrawiam Was wszystkie :D krzątam się po domu, ale komp włączony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki u mnie dziś lepiej z brzuszkiem więc nie będę narazie jehać do lekarza wizyte i tak mam za tydzień we wtorek wiec dam rade. Mam dzis lekkie mdłości ale da sie żyć. miumiu ❤️ kobieta nie jest az tak skomplikowana istotą tylko nasz ehormonki są czasem niegrzeczne....tak jak ci pisałam te leki hormonalne mają to do siebie ze na początku sie buntują a potem już sie słuchają. Ale wiem po sobie że i tobie się uda i zajdziesz szybciutko. Ula--> dobrze że u Ciebie już wszytsko ok i niech tak będzie już do końca❤️ Napisz koniecznie co Ci lekarz powie po wizycie. DeeDee z Ciebie to szczęściara nie dość że jak zwykle tryskasz energią i czujesz sie ok to jeszcze masz prawie lato u siebie hmmm LEJDISS WIECIE GDZIE JEDZIEMY NA WAKACJEEEEE------> DO DEEDEE 🌼 No chyba że nas zaproszą ewentualnie maryam albo desperate ❤️ troochę dalej ale tez gitosko Szefowooo cóż mogę ci poradzić ..ja dziś zjadłam rosołek i już mi lepiej wiec spróbuj i Ty ❤️ Tulaaaaaa❤️maryam❤️desperate❤️zapamietasz❤️ Odezwijcie się kobitki....ivonn ty tez jak wrócisz z robotki. Jade na 15 do lekarza rodzinnego po skierowanie na badania podstawowe ...ciekawe czy mi sie uda. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DeeDee dzieki za dobre słowa Ula ja tez jestem osłabiona to co kiedys bylo pestka dzis uffffffffffffff jest jak dynia,ale mysle ze bedzie lepiej. Bysia mam podobny problem z TV i juz coraz mniej ja ogladam wole czasem poczytac( jak mi mdłosci pozwola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu nie cierpie rosołku!!!! Odpada ta opcja a kurczaka to nie jadlam ze 2 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia-- dobrze, że ci przeszły dolegliwości brzuszkowe... z mdłościami też dasz radę!! 👄 dobrze się czuję i Wam wszystkim też życzę tego samego! A z tym latem... wiesz, prawie robi wielką różnicę! :P:P:P a na wakacje- proszę bardzo 🌼 Włochy sa piękne !:D Bysiunia, zrobiłaś mi smak na rosołek- już maszeruję do kuchni !! mniam mniam JLo- 👄👄👄 FORZA RAGAZZA !! Mam do was pytanie natury intymnej- sexujecie się w ciąży? Ja miałam pewne obawy na początku, ale wczoraj się odważyłam i było ... :P suupperrr! Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siema laski!!!! JLo - witam w klubie, po razkolejny! dzisiaj rano musiałam iść do sklepu po bułki i była to najdłuższa droga w moim życiu; na szczęście nie wymiotowałam, ale poważnie zastanawiałam się nad tym, czy jakby co, to lepiej w szalik czy raczej w rękaw... :P na pocieszenie, kochane: wyczytałam, że im bardziej nas mdlości męczą, tym dzidzia silniejsza!!! ja już odliczam godzinki - za 28 wskakuję do gina na fotel :D DEEDEE - ja się seksiłam :P teraz mamy ciche dni, to nie ma seksiku, ale za to mam sny erotyczne... i to jakie!!! :P Generalnie uważam, że jest lepiej niż przed ciążą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TUla!!!!! Jesteś boska, jakby co, to lepiej w szalik czy w rękaw! hahahahhahahahah nie śmieję się kochana z Twoich dolegliwości (życzę ci ich jak najmniej), ale sposób w jaki to ujęłaś!! :P :P :P z tego co wyczytałaś, to moje dzidzia jest slabiutka?? może ja jestem jednak wyjątkiem, który potwierdza regułę... ;) co......?? Cierpliwości, co to jest 28 godzin w porównaniu z 9 miesiącami ciąży i całym życiem wychowywania... ;) 👄 właśnie u nas z sexikiem też jest jakby lepiej, przyjemniej.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TULA to mniej w pogotowiu w torebce reklamowke-bez problemu pozbedziesz sie problemu w koszu.Tez nosze profilaktycznie :) DEEDEE-fakt doznania sa wieksze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam teraz barszcz ukraiński bo znowu mnie wymydliło ;-) Tula a ty dzis w domku czy w biurze ??? Dzielna dziewczynka jestes z tymi mdłościami....ja z Gabi zwiedzałyśmy różne miejsca jak była u mnie w brzuszku min dom kultury w Mrągowie ;-) DeeDee masz racje co to jest kilkanaście godzin w porównaniu z wychowaniem. Dziewczyny ja jak Gabi sie urodziła to tak rycczałam że jestem udupiona za przeproszeniem na kilka lat i koniec ze znajomymi i imprezami ze lepiej nie mówić a Tu zobaczcie minie w sierpniu 8 LAT...sama jestem w szoku :D Najwolniej lecą pierwszą trzy latka dpokóki dziecko nie zacznie już dobrze, skończy siusiać w pieluchy i zacznie jeść wszytsko co my :D A co do sexu to mi teraz tak średnio się chce hehe sama sobie sie dziwie i zastanawiam sie gdzie jest mój temperament ...hmm wróci za miesiąc z gabi tez tak miałam ......ale zycie jest życiem a żoną żoną wiec....jestem grzeczną dziewczynką :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! bysia mnie przywolala na forum 👄 widze ze humor dopisuje :D i anwet tematy o sexie ;) Tula ty masz tak samo jak ja.. juz mowilam wczesniej ze ja na poczatku to mialam tez takie sny erotyczne ze glowa mala :D normalnie az sama sie sobie dziwilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula.....hahahaha, ja bym wybrała szalik, zawsze mozna schować :):):) No to chyba ja dostanę @, mam plamienia i pewnie jutro przyjdzie. No trudno, byłabym super szczęściarą gdyby za 1 razem :) ale pomarzyć można... poza wszytskim ja juz mam trochę latek, a wiadomo, że to nie działa na korzyść, zawsze mozna się "podepszeć" moim M on jest 4 lata mlodszy, hehe Jutro wzięłam wolny dzionek, bo mam sprzątanie po małym remonciku...poprosiłam moją ulubioną Panią co mi pomaga, żeby dodatkowo jutro przyszła to we dwie raz, raz doprowadzimy to wszytsko do porządku.... Przynajmniej się czymś zajmę bo w pracy nie mam szans...plaża ciągle. A powiem Wam, że mój M był taki przez ten weekend Kochaniutki (wyjątkowo), pewnie bidak myślał, że może już coś jest, a tu d... blada tylko się ostała :P Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wymiotow ja tez caly czas nosze w torebce reklamowke :P pozniej tylko hop siup i wyrzucam do kosza :D w samochodzie tez mam kilka z tylu heheh miumiu nie martw sie 👄 jak nie w tym to w przyszlym miesiacu sie uda :) my na topiku bedziemy caly czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety zero seksu a mam taka ochotę .......... Na początku nie miałam wcale bo te mdłości i w dodatku w środku wszystko takie wrażliwe i piersi Ale potem wszytko wróciło do normy i okazało się że mój mąż nie chce za bardzo tzn chce ale nie do końca bo na dzidzie \"sikac\" nie będzie... Słyszałyście kiedyś coś takiego?? Ci faceci :))) A teraz juz nie moge się doczekac ale dzidzia ważniejsza Jak juz lekarz pozwoli to biedny ten mój mąż będzie :) Ściskam i ide się kłaść bo przeholuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diewczątka :) czy tylko ja w tym towarzystkie pracuję??? nie chcę tak :(dopada mnie chyba deprescja przedokresowa:( ehhhhhhhhhhhh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivoon... ja też w pracusi....:) nie jestes sama. Ale ja, jak tylko...ten, tego, ten...to od razu L4 :P i do góry świństwem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiunia...
tez sie tu moge dopisac...planowalam bobasa i UDALO MI SIE!!!! matko niewierze ze tak szybko zaszlam w ciaze... tyle ze teraz jestem pelna obaw ale to podobno przechodzi:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×