Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Kochane żureczek ugotowany i kwaśniutki :-) Męża wysłałam po makaron smażony z warzywami do Chińczyków :D Gabi poczuła wiosne i biega z koleżankami czyli to wszytsko równa sie CISZA I SPOKÓJ :D maryam ja nawet jak bym miała siłe to olała bym ten kurz po burzach zaprosiła bym PERFEKCYJNĄ PANIĄ DOMU i kazała bym samej jej to sprzątnać :p zapamietasz a może jednakkkkkkk ;-) DeeDee ja robiłam w piatek placuszki ziemniaczane :D miumiu ja też pewnie bym zrobiła teścicho ...i w sumie zrobiłam wcześniej o chyba 4 dni i wyszedł pozytywny wiec może sie nie katuj i rób.......:D a my czekamy na info :D maryam ja tak wcześnie objawy i w tym właśnei wymioty maiłam z Gabi i troche trwałyyyyyyyyyyy nie chce Cie martwić ❤️ Ja jak siebie obserwuje to tak powoli mi sie wszytsko rozkręca ale czuje że do wymiotów też dojdeeee :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! fasolinki trzymajcie sie! zycze wam zeby te mdlosci zniknely 🌻 a reszta dziewczyn zycze zeby @ nie przyszedl! u mnie juz 3dzien miesiaczki- niedlugo zaczna sie staranka :) bysia- ja to chrapie sobie do 10 allbo 11- moj mezus pracuje, ja nie :) chyba jakies ciasto upieke bo mnie jakos tak na slodkie wzielo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zobacz Bysia to moze to tak na dziewczynki z tymi wczesnymi objawami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj bylo u mnie super a dzis nie najlepiej :o bysia ty to masz zachciewajki na chinszczyzne! Ja bym nie zjadla za duzo przypraw i zapach o nieeeeeeeee!!! Tulka jak tam obiad u cioci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki;-) melduję się na stanowisku :-) już opowiadam w największym z możliwych skrócie: mimo, że to studia podyplomowe, że to praktycznie formalność to miałam stresa:-) dostałam 5 jak na kujona przystało :) po obronie pojechaliśmy na urodziny do mojego taty i wróciliśmy z nocy:-) a dzisiaj...błogie lenistwo i dopiero teraz komputer włączyłam:-) żal mi Was z powodu tych mdłości, ale to nieuniknione i niedługo Wam przejdzie kochane :) idę robić pyszniutką kolację, ale jestem w pobliżu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje :):):) zawsze to kolejny cel osiągniety ..co nie :P i zawsze jest się czym pochwalic :):) Brawi Ivoon 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 IVOON-GRATULUJE!!! 🌻 A ja sie zastanawiam co by tu zjeść.Na nic szczególnego nie mam ochoty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wcianam sałatkę owocową z bitą śmietanką :D zaserwować Ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wstajemy ja musze zatrybić bo Gabi juz po feriach i idie zaraz do szkołyyyy a ja zamieniam sie perfekcyjną panią domu ;-) Jak sie czujecie dziewczynki...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę... mam mdłości od samego rana :( aaaaaaa! nie wiem, czy zjem śniadanko.... no i waga znowu do góry - 66,6 kg a mam 1,72... no nic, jakoś to będzie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ja jeszcze nic nie powiem o samopoczuciu by nie wyprzedzac faktow.Napisze niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zaczeło sie miło i bez mdłości ale chyba sie za wcześnie jak zwykle sie cieszyłam. U mnie to tak falowo pomdli mnie i za chwilke przechodzi i znowu za jakis czas.... Gabi już w szkole ja na odkurzaczu włąsnie latałam i teraz musze umyć podłogi i zabieram sie za obiadek i za siebie bo wyglądam jak czarownica fuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki, a ile Wy ważycie i mierzycie? Bysia - ile przytyłas z Gabi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 178 cm i waga dotychczasowa 69kg ale schudłam 5kg wiec 64kg teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tulcia pisałam wam, że z Gabi przytyłam aż 29 kg to bardzo duzo :-( Teraz postanowiłam sobie że bede uważać i jeśc rozsądnie. W tej chwili mam wrażenie że przytyłamz dwa kilo ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka dziewczynki... Ja mam 175 i tez ok 69 kg. W pierwszej ciąży przytyłam tak ok 10 kg z czego synuś wazył 4,5 kg i po wszytskim to byłam chudsza niż przed...no qrka zyleta, hihi Ale miałam wtedy 19 lat :P a co będzie teraz jak będzie...:):) nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzbyscie się mojej wagi przeraziły, hehe, że tutaj taka cisza... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam podobna wiec mnie ona nie przeraza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ IVOON-->> serdeczne gratulacje!! :D:D:D piąteczka na dyplomie... super!! ;) należy Ci się duuuużo błogiego lenistwa i słodkiego nieróbstwa!! Bysia-- >> perfekcyjna pani domu?? WOw, ja nie mam zacięcia jakoś, spać mi się chce non stop! Tula-->> wydaje mi się, że to super waga na Twój wzrost. Ja jestem niższa ciutkę, ale i tak już przytyłam ok. 2 kg! A to dopiero początek... JLo-->> Trzymam kciuki za dobre samopoczucie! Nie daj się szefowo! I świeć przykładem!;);) Ty jeszcze wyższa.... tylko ja taki mikrusek... (mam 164cm i ważę zazwyczaj ok. 51-52kg) miumiumiu-->> nie wiesz jak to będzie? Będzie dobrze!! wróciłam właśnie od lekarza.... jejjjjjj nie wiedziałam,że kilku-milimetrowa kropeczka na ekranie może wywołać tyle emocji... mało się nie poryczałam! I widziałam bijące serduszko... piękny widok! termin mam teoretycznie na 16 października, ale ponieważ mam długie cykle to może być ok. 22.10. Czyli mniej więcej tak jak sobie wcześniej obliczyłam ;) :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny- ale ja mam spokoj w domciu! :) moj pojechal z tesciowa i szwagierka na 1 dzien do saudi, a mi podrzucili ich sluzaca :P caly dzien sie obijam- tyle co ugotowalam a ta dziewczyna mi cala chalupe wysprzatala, prasowala, prala-hmmm jak dobrze tak odpoczac od obowiazkow :D zadzwonila moja kolezanka wlasnie urodzila coreczke- a cala ciaze jej mowili, ze to bedzie chlopiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desperate-->> to może i mi podrzucisz tą panią?? ;) a jak sie czujesz w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja spałam, przyznaję się bez bicia :P jej... a myślałam, że z tym spaniem w ciąży to tylko tak się mówi... mogłabym spać w każdym miejscu, w każdej pozycji oraz dowolną ilość godzin. DeeDee - no to fajnie! ten \"Twój\" termin jest zbliżony do mojego i Bysi :) Ja już się nie mogę doczekać pierwszego badania - idziemy 4 marca!!! kurczę, ale ja cierpliwa byłam, że sie tak poźno zapisałam.... ech... Desperate - jeny! mnie by się przydała ta służąca również!!! przed ciążą ja też byłam perfekcyjną panią domu, a teraz to już chyba tylko jestem samo \"domu\" :P Odebrałam wyniki bety. Skandal w biały dzień - napisali mi, że \"wynik powyżej 1500 ml\". No ludzie! Jasne, że powyżej, jak 3 dni wcześniej miałam 1473, tak?! sama się dziwię, że nie zrobiłam tam większej awantury... :D Jutro poprawiają mi badanie za darmo. Tylko nie wiem, czy chce mi się oddawać 3 fiolkę krwii w ciągu tygodnia... To chyba trochę za dużo, nie? Jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka... Tulcia chyba ta krewka to się szybko \"odrabia\", zjesz dobry obiadek i zaraz masz to co Ci ubyło :):) Fajnie masz 4 marca...to juz tylko tydzień 🌻 DeeDee szczęścarko, ale Ci fajnie, jeny, hehe kropeczka z seduszkiem..mmmmmm to musi naprawde chwytac za serce :) Bysia co to jest dwa kilo...dziewczynko, niedzielny obiadek u rodziców i juz jest 2 kg, hehe Zobaczysz, bedzie oki Desperate ja tez mam taka Pania :) super sprawa, raz w tygodniu, moj M mi zorganizowal :P chyba mnie lubi troszke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tutaj to prawie kazdy ma sluzaca- oprocz mnie :P ja to moze wezme jak bedzie dzidzia- bo wtedy wiecej roboty :P przewaznie sa to kobiety z indii, sri lanki albo filipin, przyjezdzaja na rok dwa i wracaja do domciu, nawet nie jest drogo, okolo 50dolarow na miesiac! no tam to dla nich kupa kasy jak wracaja po 2 latach! dziewczyny wlasnie maluje biorko! bo jakos farba zeszla i przemalowuje z czeresniowego koloru na brazowy! strasznie lubie tak cos w domciu robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow Desperate ja tez tak mam :):) tylko z czasem gorzej :P moglabym ciagle cos poprawiac, malowac, upiekszac...Niestety moj M nie dalby rady finansowo bez mojej pracy :(( Ale ja najbardziej lubie ogródeczek...szkoda tylko że mam mało, bo mało mogę zaszaleć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;-) dzięki za gratulacje:-) ja niestety nie mam służącej więc sama wpadłszy w trans właśnie latam na szmacie:-) zajrzę do Was później Fasolinki i Niefasolinki :D całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×