Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Poszłam na troche do sąsiadki i Gabi sie pobawiła troche ze swoją kumpelą wiec troche sie odprężyłam mimo że miałam leżeć i byczyć sie. Szefowo to bedziesz pewnie wyglądać oryginalnie....i pewnie te ciuchy są fajowe nie to co u nas worki na ziemniaki a jak coś jest juz super to słono trzeba za nie zapłacić. Szefowo u mnie pizza była grana o 11 w dzień :D ivoon mamusiu ❤️ ale jesteś szczęśliwa a ja razem z Tobą ....tak długo czekałaś na ten moment i jest już w Twoim brzuszku. Rób ten test i nie czekaj ...teraz i tak i tak wyjdzie bez względu czy zrobis rano czy wieczorem :D rób rób bo my jestesmy niecierpliwe :D Tula a Ty gdzie sie podziewasz kochana ???? 🌼 DeeDee🌼maryam🌼desperate🌼zapamietasz🌼aniaj🌼kamcia🌼 WRACAĆ NA STANOWISKO !!!!! miumiu czy ty już nas na dobre opuściłaś ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaa dziewczyny juz kiedyś pisałam o tym ale sie powtórze :D zróbcie sobie stopki żeby można było sobie zaglądać w którym jesteście tygodniu bo mi czasem jest głupio tak sie ciągle pytać. No chyba że z jakis powodów nie chcecie to spoko zrozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł wieczornie, właściwie już prawie nocne helloł Bysia, jestem z samego południa, zakopcony i zakopalniony sląsk :) ivoon, cieszę się że dociera do Ciebie to, że się udało :-) nie mogę się doczekać tylko powtórnego potwierdzenia testem w weekend :-) Ja jakoś się nie za fajnie czułam wieczorkiem więc przeleżałam sobie przed tv ze 2 h, oglądałam film i jak zwykle się poryczałam mimo, że juz gdzieś kiedyś widziałam go :) A przy okazji robiłam głupotki z modeliny, jak Wam się podoba? hehehe - czasami mam wrażenie, że powinnam się cofnąc do przedszkola :-) [URL=http://img213.imageshack.us/my.php?image=zgumymisie012lj2.jpg]http://img213.imageshack.us/img213/5266/zgumymisie012lj2.th.jpg nie wiem czy Wam się wyświetli No nic ja zmykam spać powoli, nabierać sił na nowy dzień :-) Goodnight girls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Dzis wstalam z mala niespodzianka-mdlosc! Ivoon no cos ty nie chcesz moich mdlosc po znajomosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam się bez bicia, że miałam wczoraj mega doła, więc nie chciałam smęcić Wam na kafe. Generalnie dół mi nie minął, pół nocy przeryczałam a dodatkowo chyba się przeziębiłam, co jest niefajne, bo muszę zasuwać do pracy, chociaż na kilka godzin. No to jednak posmęciałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz też na nóżkach !!!! i po śniadanku oczywiscie i drugie też juz prawie gotowe. Tuleńko kachana :-( tak myslałam że chyba Cie dopadł zły nastrój bo tak byś cokolwiek napisała. Mimo że nie ma słoneczka wysyłam Ci dużo jego promyków żeby dodały Ci energi i pozytywnego myslenia 🌼❤️🌼❤️ Szefowo uuuu jednak wróciły :-( ale teraz to juz bedą mniej nasilone i żadko , nie martw sie ❤️ aniaj moge Ci pomóc zrobic ta stopkę jeśli chcesz tylko napisz mi jaką chcesz ? A reszta pisze sie na stopki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula, głowa do góry, zakop dołki ci uśmiechnij się :-) Ja też chcę stopkę...no ale nie mogę :( w tym miesiącu jak napadnę męża to stopkę będę miała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Bysiu, tak wiec zrobilam sobie stopkę i ustawiłam ją w preferenjach a po zapisaniu zmian i tak jej nie widac!!! zupelnie nie wiem o co chodzi :( Dziewczyny, od kiedy zaczął Wam rosnąć brzuszek..? bo ja jestem dopiero w 8 tygodniu a tu juz mala kulka :D a w rodzinie jeszcze nikt nie wie... No i od dzis walcze z mdlosciami! mąż ma liste zakupow: migdaly, herbata imbirowa no i cytryna! Jak cos podziala, to dam znac :D Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniaj a jaką chcesz stopke ? taka jak ja mam czy suwaczek ? Napisz mi i podaj date ostatniej miesiączki to ci zrobie :D Ja też walcze dziś z mdłościami i juz mam dość..rano było git a teraz normalnie jeden wielki bełt :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis czuje sie strasznie zmeczona :o znowu wisialam za burta, zrobilam obiad a teraz siedze w biurze i zasypiam 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefowo działa :D Maryam bidulko wiem co czujesz ja już tez wisiałam za burtą teraz na siłe żuję gumę mietową i trochę mi przeszło bleee juz chce żeby minął ten mdły okres wrrrrr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki:) JLo przykro mi, że mdłości wróciły, ale pewnie w mniejszym nasileniu:) Tuleńko głooofa do góry, będzie dobrze kochana:) wróciłam sobie od fryzjera i mąż w szoku był:) nowe kolorki baleage\'u i włoski króciutkie:D u mnie bez zmian...@brak....34dc i spać mi się chce:) na stopkę się piszę, ale nie umiem jej zrobić:( no i trzeba poczekać do zrobienia kolejnego testu czyli do weekendu:) idę się przespać bo padam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jlo a czujesz już ruchy dziecka bo ja nie wiem. Czasami mi tam coś stuka ale nie wiem czy to moje jelita czy dzidzia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×