Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

CZesc Dziewczynki! Powrocily moje bole w prawym boku i musze lezec troche wiecej :( Powiem Wam , ze zaskoczyla mnie waga Gabrysia nie spodziewalam sie 2kg liczylam ze max1.8kg no ale malenstwo jak widac potrafi zaskakiwac:D Ivoon jak bylo na weselu? Dla wszystkich dziewczynek🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowıenıa z goræcej Bursy...jest ponad 40 stopnı :) ale jeszcze cıeplejsze sa tutajserca. zajadam sıe owocamı ı lenıuchuje za caly pracowıty rok... w pıatek jedzıemy do Grecjı...samı we dwoje :P Pozdrawıam pı€knıe , duza buxka dla WSZYSTKICH :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczyneczki:) przepraszam, ża parodniowe milczenie, ale przed tym egzaminem to tylko zamieszanie i nerwy były :( zupełnie niepotrzebnie, bo dostalam maksymalną ilość punktów :) no i potem weeekndzik trochę swiętowaliśmy, więc nie było czasu na kompa:) teraz będę już w miarę systematycznie :D Miumiumiu wypoczywaj Kochana pełną gębą :D JLo wesele dopiero 2 sierpnia :D Dla wszystkich brzuchatek i staraczek ogromnie ciepłe buziaki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki! melduję się szybko - dzisiaj byłam w pracy do 17tej, potem pojechalam po zakupy, zrobilam obiad i normalnie mam takiego powera, ze w szoku jestem! w sobote podpisalam umowe na mieszkanie - teraz tylko sprawy kredytowe! w ogole sobota to był termin mojego niedoszłego slubu :P zamiast umowy malzenskiej podpisalam umowe na zakup mieszkania - widac, jakas umowa była mi pisana :D Jagódka szaleje, wczoraj moja Mama trzymała rękę na brzuszku, to tak dokazywała, że moja Mama sie w glos smiała, ze wnusia się z nią kontaktuje :) MIUMIU - odpoczywaj kochana! i korzystaj z zycia! 🌻 IVOON - wielkie gratki! JLO - a ja jestem ciekawa, ile moja waży :D ale mam wrażenie, że może ostro gonić Garysia :D aaa... dziewczynki, odebralam wyniki badan! wszystko mam super, o dziwo! nawet leukocyty mi troche spadlo, ale martwi mnie jedno - OB. Mam 56, a norma jest 1-20. I co Wy na to? czy ktoras z brzuchatek tez tak ma albo miała? buziaki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tula- cieszę się, że maleństwo takie ruchliwe!!!! Co do wyników to ja niestety niezawiele pomogę :( miumiu - zazdroszczę Ci tak cudownego wypoczynku. Baw się dobrze :) JLo - piękna waga malucha, oby tak dalej rósł :) ivoon - ja również dołączam się do gratulacji, Ty kujonie jeden!!! :) A u mnie nic nowego. Zbliżają się dni płodne, przynajmniej tak mi się wydaje, bo niestety nie czuję nigdy owu, żadnego kłucia ani nic. Na czuja muszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :D 🖐️ Mam już Gabrynię w domku i szalejemy od wczoraj :D U nas wszytsko ok i znowu brak sił mi dokucza a teraz muszę sie mobilizować bo jest niunia ;-) Szefowo Gabryś to juz ma przyzwoitą masę ;-) i teraz bedzie najbardziej przybierał na wadze :D ❤️ Miumiu ale masz super wakację wstyd się przyznać ale bardzo Ci zazdroszczę ;-) może za rok spędzimy tak wakacje . Odpoczywaj i ciesz się obecnością swojego ukochanego ❤️ Ulcia nie przesadzaj z tym chodzeniem i przemęczaniem już zostało tak niewiele wiec odpoczywaj ❤️ Tulcia jeśli chodzi o OB w ciaży to jest zawsze podwyższone i to normalne więc sie nie martw. Kochana Tulciu zaczynasz nowy rozdział swojego życia . Masz juz prawie swoje więsze mieszkanko i zaraz bedziesz trzymać swoją Jagódkę wszystko idzie w dobrą stronę i oby tak dalej :D ivoon gratuluję mianowania 🌼 teraz wypoczywaj ❤️ pozdrawiam resztę dziewczynek i przesyłam buziaczki ze słonecznej stolycy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Tulka-podwyzszone OB mozesz miec od wszystkiego tj.bol blowy stres ,przemeczenie takze nie panikuj.:) dla wszystkich dziewczynek🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane! dawno do was nie zagladalam ale wciaz nie mam neta w domu. nasz budynek jest nowy i musza wszystko popodlaczac, zaprogramowac itd. Chodze sobie czasem do kafejki bo z nudow bym chyba zwariowala ;) jestem znowu sama juz 1,5 tygodnia ale juz za jakies 4 dni moj maz wraca i juz przez kilka miesiecy nigdzie sie nie wybiera ;) no a teraz to wyjazd sluzbowy. Ja czuje sie coraz ciezej. Bylam wczoraj na USG i moja mala ma juz 1,7 kg :) Teskno mi za forum ale mam nadzieje ze za kilka dni bede juz miala ten internet! :) Sciskam wszystkie i trzymajcie sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello Dziewczynki:) ja dzisiaj mam rozrywkowy dzień.....całe przedpołudnie i popołudnie spędziłam u mojej dawno niewidzianej przyjaciółki i jej 7miesięcznej córeczki:) było milutko strasznie:) a teraz czekam na męża i fruuuuuuuuuuu do Aquaparku :D wieczorem filmik i.............żyć nie umierać :D lubię wakacje :D caluski dla wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maryam - Twój maluszek też ślicznie rośnie!!! Bez internetu jak bez ręki :) ale pomęczysz się chwilkę i zaraz napewno wszytsko Wam popodłączają :) ivoon - używasz wakacji na całego!!! i tak dalej!!! sama z chęcią wybrałabym się do aquaparku mmmhhhm. Ja byłam na słowacji w Popradzie 3 tyg temu, cudnie było, baseny termalne, uwielbiam to :) spokojnej nocki wszytskim życzę ps ja spać nie mogę więc buszuję tu i tam po necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Najwyzsza pora liste podpisac:D Maryam spora Twoja corcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) wow...druga po szefowej...szok normalnie:) Kamcia ja ostanio też jakoś spać nie mogę-zawsze leniuchowałam do 11stej czy nawet do 12stej a teraz...o 9tej pełnia sił witalnych i zero spania :D baseny termalne fajna sprawa..,..wybieramy się w weekendzik:D Maryam mamy kolejną dużą Niunię :D zabieram się za jakieś gotowanko i prasowanko...chyba deser lodowy tez zrobię :D milego dzionka dla wszystkich Kochaneczek 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) strajkujecie wszystkie czy jak?? :( odezwijcie siem, dajcie znak zycia no :) właśnie wyruszam do Balic...rodzice lecą do brata dzisiaj i cała afera nooo :) a wieczorkiem wizyta u internisty z powodu tego nieszczęsnego nadciśnienia...muszę to skonsultować :( całuski dla wszystkich na cały dzionek :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Babki! Wlasnie Ivoon wszystkie chyba maja URLOP NA KAFIE :) Zostalysmy same na placu boju. Bysia,Tulka,Ula i pozostale babki odezwijcie sie! Ja siedze i jem sliwki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj dostalam przesyłke. Zamówiłam sobie na allegro koszule nocne, staniki do karmienia i takie majtki jednorazowe Po woli zaczynam robić przygotowania na przyjście \"chyba\" Maciusia Pokój już pomalowany półki i komoda kupiona, wózek też już mam. Siostra przyjedzie na początku sierpnia z Niemiec i wykupuje sklepy z ciuszkami bo tam są przeceny teraz w firmowych sklepach. Body po 3 euro H & M. Siedze w domu sama bo od wesela mąz pomaga bratu który wykancza miesznaie i ma na to tylko ten tydzien bo potem wracają do Anglii i chce jak najwięcej zrobić. Ja tez nie mogę spać. Kłade się o 24 a zasypiam ok 2 i o 7 już jestem wyspana. Pogoda do niczego ale mi to i tak różnicy nie robi, a nawet lepiej bo nie jest gorąco. A dziewczyny pewnie korzystają z wakacji. Niech śmigają póki mogą. Ja 11 mam wizyte u lekarza i to będzie skończony 36 tydz i mam nadzieję że wtedy wybiore się na zakupy bo już pozwoli mi chodzić. Przesyłam ................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W temacie jedzenia, to ja dzisiaj kupiłam 1/2 arbuza, 2 brzoskwinie, 20 dag czeresni, piec sliwek, dwie gruszki, dwa jabłka i UWAGA wszystko juz prawie zjadlam, he he :) wychodzę z założenia, że widocznie moja Córunia tego wlasnie potrzebuje i bez stresu ignoruję to wszystko, na co nie mam apetytu: mieso, ziemniaki, warzywa, nabiał... przez pierwszy trymestr piłam po litrze mleka dziennie, a na owoce nie moglam patrzec, wiec... :) widac jest rownowaga. Staram sie tylko pic dosc duzo wody. Rzeczywiscie u nas troche cicho na topku.... Jutro zamykam komputerek na tydzien, bo jade na dzialke sie urlopowac!!!!! Co do przygotowań, to zaczynam zbierac rzeczy dla Jagódki, bo dostaję tyle prezentów, że aż mi głupio, choć oczywiście jest to niesamowicie przyjemne!!!! normalnie aż się wzruszyłam ostatnio, że mam tyle dobrych duszyczek koło siebie!!!! ❤️ wczoraj na przykład dostałyśmy od jednej cioci sliczny biały kocyk z misiem, grzechotkę, buciki i duży ręcznik kąpielowy z kapturem, a od drugiej sukienkę ciążową dla Mamuski, baletki też dla Mamuski, i torbę, żeby spakowac sobie rzeczy do szpitala.... normalnie nadziekowac sie nie moge ❤️ dzisiaj usłyszalam w pracy od jednego z kolegow, ze jestem najseksowniejszą kobietą w ciąży, jaką widział w życiu! no same widzicie, że mam dzisiaj mega dobry humorek!!! czego i Wam życzę! caluski :* ps. 5 sierpnia idziemy na usg, będziemy się mierzyc i ogladac w 3d!!! zabieramy babcię czyli Moją Mamunię, a niech sobie poogląda! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Co z wami na kafe coraz mniej zagladacie. Bysia daj jakies znaki. Ula my idziemy prawie leb w leb;) zostalo nam ok.4-6tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też się melduję :D no wlaśnie...co z Wami Lasencje?? biegnę na badnia...mam nadzieję, że na pobieraniu krwi nie zemdleję :) miłego dzionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie melduje :D hehe Tula- i niech Cie dobry humorek nie opuszcza :D córcia bedzie przeszczesliwa jak mamunia :P Ide na sniadanko ktore ma ponoc mąż naszykowac?! :) Buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wróciłam :) oczywiście uprzedziłam pania o moim podejściu do pobierania krwi, prpfilaktycznie kazała mi się położyć, ale i tak odleciałam :D badania kontrolne zleciłą mi pani okulista z powodu \"zapisanego\" nadciśnienia w dnie oku...zobaczymy co wyjdzie :) teraz upichcę jakis obiadek.....a potem lecę na pazurki :) p.s. coś mnie brzuch pobolewa więc @ zbliża się wielkimi krokami.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyje Szefowo ❤️ Byśka czymś sie ztruła i miałam dwa dni z życia wyjęte. Dziś jade na Mazurki bo w ten weekend jest Picnik Country w Mragowie i mąz kupił bileciki więc pobawie sie troszkę ;-) Poza ty wszytsko ok tylko zaczynam juz powoli odczuwać dyskomfort chodzenia i jeżdżenia samochodem :-( Całuję Was i życze spokojnego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysia, współczuję zatrucia :( ivoon - brzuch pobolewa...nooo a może to na skutek ostatniegowybryczku Waszego zmężem? :) Ja to czasami nie mogę uwierzyć że niektóre mają już tak niewiele do rozwiązania 4-6 tyg!!!!! szok normalnie!!! I zaczną się opowiadania jak to jest z maluchem już :) Będziemy miały kogo się pytać o poradę :) Ja powiem Wam że jakoś dziwnie pozytywnie jestem nastawiona do tego miesiąca, może dlatego, że wakacje, rozluźka jakaś taka, może dlatego, że poczułam kłucie dość dokuczliwe wczoraj wieczorem w boku i wmawiam sobie że to owu - więc dziś męża biorę w obroty, zmęczony czy nie - MA BYĆ!! heheh miłego wieczorku dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie doczytalam, ze Angelina ma juz przy sobie bliznieta -synka i coreczke...:) ta to ma szczescie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Pomimo weekendu wstajemy z lozek!Liste trzeba podpisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm...ostanio biję rekordy....w czołówce jestem nio:) same śpiochy i zalatane babinki tu mamy, co czasu nie mają nawet kropeczek postawić :P wstyd się przyznać, ale idę śniadanko robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny..czego uzywacie na komary? nie wiem czy w ciazy mozna :/ a moskitiera na okno dachowe odpada.. Nic nigdzie nie jest napisane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja narazie tego problemu nie mam ale mysle ze uzylabym cos do gniazdka.Od chemii nie uciekniesz pelno jej wszedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy lampę.....taką ultrafioletową z drucikami pod prądem- komarki do niej lecą i giną od prądu :D p.s....brzucho jednak pobolewał na @......idę dalej umierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×