Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość J.Lo74

NOWY ROK NOWE MOZLIWOŚCI-CIĄŻA NA 2008!

Polecane posty

Czesc Lejdis! Bysia nie martw sie ja tez kiedys mialam pare cichych dni bez kopniec -podobno tak moze byc na poczatku:) Ja wczoraj bylam w szkole i na zakupach a dzis odczuwam to w mojej prawej nodze wiezadla mnie bola-ten typ tak ma;) Czeka mnie tez tydzien samotnosci bo moj maz jedzie na DURRRNE RYBY na Mazury! OK lece cos jeszcze zjesc bo maly sie wierci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale z Was ranne ptaszki Fasolinki nasze kochane:) ja pół noc spędziłam w kinie :D byliśmy na maratonie....luknęłam se na Skarb Narodów 2 z moimi ulubionym aktorem:) i Lejdis - płakałam ze śmiechu oczywiście:) dzisiaj leciny do rodziców na małą imprezkę....jutro kolejny dzień z kolejnymi rodzicami, a od poniedziałku nareszcie do pracy:D miłego weekendziku Dziewczynki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurde JLO ja też się nad tym zastanawiam.... :P Może mamy same imprezowiczki :) W końcu gorączka sobotniej nocy trwa...hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki!!! Miumiumiu co racja to racja:D No i mam samotny tydzien :o ale moze bede miala swieze ryby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW!!! samotna nie tylko w domu ale i na kafieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu z Tobą :P JLO cmok 👄 Świeża rybka nie jest zła :):):) mniam mniam Ja lubię bardzo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choc jedna obecna:) plusik u szefostwa🌻 Miumiumiu ja tez lubie rybke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja już jestem :D Mój skarbek nadal jakos mniej sie wierci niż wcześniej i chyba podejde na usg żeby sie uspokoić bo nerwy tez nie są wskazane ale naspokojnie poczekam do wtorku. Zmęczona jestem tym weekendem bo tak naprawdę dopiewro teraz weszłam do domu i odpoczywam a tak całymi dniami poza domem. Dziewczynki ide położyć Gabi spać i sama się kładę bo muszę odpocząc. Jutro rano melduję się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Hej , hej:) Ja dziewczynki jstem własnie po weselnych wojażach, więc zaraz się kładę odpoczywać; Natalie-nasza fasolinka ma 7,8 mm . Nie wiem czy to dużo czy mało:) ale dr powiedziała, że wszystko ok. Nie bój się iść do gin.Będzie ok, to fajne uczucie zobaczyć pulsujące serduszko maleństwa:) Trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Lejdis! Wstajemy Kochane choc slonka brak! Bysia nie martw sie tak jak pisalam wczesniej tak moze byc na poczatku:) Ale jesli uspokoi Cie USG to idz. Neska dobrze Tobie wybawilas sie:) Ja tez mam zaproszenie na wesele w lipcu ,ale raczej nie pojde-meczace to bedzie dla mnie.Odbije sobie za rok:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki ogarnełam domek i odpoczywam. Roobie dziś na obiadek rybkęi botwinkę :D Okropny dziś dzień i zimno i pochmurno :-( pozostaje zrobić sobie herbatkę i pod kocyk :D Szefowo masz racje spokojnie poczekam nie bede wariować. Juz nie pamietam kompletnie jak to było z Gabi ale napewno tak nie panikowałam ;-) Lecę poleniuchować :D ale jestem przy kompie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczątka:) ja mam za sobą trudny weekend bo się zatrułąm i źle mi było:( a dzisiaj był pierwszy dzień w pracy po 4 tygodniach L4 i było miło:D dzieciaki się za mną stęskniły i miło było do nich wrócić:D lecę robić ciasto drożdzowe na paróweczki w cieście:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mały też tak mial czasami że cały dzien nie dawal o sobie znać Raz prawie wcale się nie ruszał z 3 dni, a potem sobie nadrobil i teraz to fika od 4 rano. Ja tez mam wesele w lipcu ale musze isc bo u szwagra. a wczerwcu kolejen ale na to nie ide bo trzeba dojechac 300 km. a o 10 to ja juz padnieta jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
KOCHANE POWIEDZCIE MI PROSZę -czy jeśli pwoeim mojemu pracodawcy, o tym, że jestem w ciąży przed upływem jej 3 misięcy(to zanczy wczesniej np. w 7-8 tygodniu) ma on prawo mnie zwolnić i dac wypowiedzenie? Czy jestem chroniona od poczęcia czy dopiero po 3 misiącu?. NIE MAM UMOWY NA STAłE-TYLKO NA CZAS OKREśLONY. c/Ciągle sie tym zadręczam , czy ppowiedzieć mu juz czy dopiero po 3 m-cu. W końcu jeszcze nie będzie chyba widzać bardzo a czje sie dobrze i mogę pracować. Czy któraś z Was zna dobrze te aktualne przepisy? Chyba jest jeszcze cos takiego, ze do 3-mca nie mam obowiązku mówic o ciązy; Bardzo Was prosze o poradę; Z gory dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie jestes chroniona z tego co wiem wiec lepiej poczekac bo mozesz dostac wypowiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo się na tym znam, ale u mnie w pracy mówi się jak najszybciej (taką umowę z dyrem mamy, bo jak wiadomo szkoła to nie maszyny, a żywe istotki) atkualnie dziewczyna, która ma umowę do końca sierpnia jest w ciąży (powiedziała dyrkowi w 5 tygodniu) i dyro powiedział jej,że do końca macierzyńskiego jest zobowiązany jej umowę przedłużyć, ale przedłuży ją na dłużej, czyli do końca przyszłego roku szkolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Czytałam dużo o prawach pracownicy w ciąży.Z tego co wiem to pracodawca ma prawo zwolnić pracownicę w ciąży przed upływem trzeciego miesiąca tylko wtedy kiedy umowa na czas określony kończy się przed upłyewem 3-go miesiąca ciąży.W przypadku kiedy pracownik zatrudniony jest na czas określony ,a koniec umowy następuje po upływie 3-go miesiąca ciąży,to musi przedłużyć umowę do końca ciąży i ma się zapewniony macierzyński. Pozdrawiam wszystkie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak anna dobrze pisze. dokladnie tak jest z ta umowa,sama jestem na zwolnieniu od 2 tyg tylko kochana wazne jest to do kiedy masz umowe jezeli tylko do lipca i to nie bedzie 3mc ciazy to moze cie niestety zwolnic ja mam umowe do 16 sierpnia i zostala ona automatycznie przedluzona do momentu az moja niunia przyjdzie na swiat:)i pozniej przysluguje zasilek macierzynski nie martw sie buzka dla was wszystkich pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość neska-25
Dzięki Wam bardzo za odpowiedzi. Moja umowa wygaśnie pod konec roku, więc jest ok. Chodzi tylko o to, by pracodawca nie zwolnił mnie wymyslając jakis powód z mojej winy nie związany z ciąża-tego sie najbardziej obawiam, ale moze nie będzie tak żle. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki! Desperade jak nie jak tak-brakowalo nam CIEBIE! Kiepski humorek mam od rana -musze chyba sie czyms pocieszyc.Tylko czym?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widze, ze dziewczyny wróciły ;) JLo- moze spacerek :) Ja dzis po 11 mam szczepienie malucha - bardzo nie lubie tego typu zabiegu, bedzie ryk :( Ale dzielna mama da rade ;) Miłego dnia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć dziewczyny. z grubsza poczytałam co u WAs. Nie cbyło mnie jakiś czas, pojechałam na Słowacje odpocząć, tzn niezupełnie odpocząć bo łaziłam po górach i jestem fizycznie jeszcze bardziej wymordowana hehe. Ale psychicznie mmmhhhmmm te widoki na Tatry i z Tatr, słowa tego nie opiszą. też macie tą migającą reklamę Pluszzzza...??? jak mnie to wkurza, nie umiem tego wyłączyć a przez nią nie widze postów waszych w całości, chyba zrobię gdzieś małą zadymę oto. Jak wstawaja reklamy to niech chociaz będą takie które da się wyłączyć, bo cholera jasna trafia normalnie gggrrr no to się wyrzyłam, idę kakwę robić bo mnie gowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki :D Sefowo co z Tobą ??? a może jakieś zakupki ? ja taki dzień miałam w piątek...koszmar tylko tyle napisze. Maluszka już czuje ...chyba lubi sobie po prostu spać i tyle. Dziewczyny ja od dwóch nocy wstaje koło 3 i muszę coś zjeśc a to coś to kubek kakao i kajzera i wtedy moge spac dalej :-o Też tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bysiu przechodzilam ten etap GLODU NOCA! Tak mnie ssalo ze musialam isc cos zjesc ale teraz mam spokuj bo sie objem na kolacje i do rana mam spokuj!A jak byl ten glod to jadlam owoce.Pamietam tez ze kiedys pizze odgrzewalam i musialam ja zjesc a glod jak byl tak byl:) Na zakupki moze sie wybiore bo jade do lekarza po zwolnienie i moze skocze na sklepy-zobaczymy;) Kamka fajnie Ci maly wypad dobrze robi.Ja swoje wakacje odbebnilam w listopadzie - byle do kolejnego wypadu.ale ten kolejny bedzie juz zdecydowanie inny bo rodzinka sie powiekszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J.Lo na chandrę to tylko zakupy pomagają :D Bysiu cieszę się, że już spokojniejsza jesteś:) Despetarka oczywiście, że tęskniłyśmy:) a co z naszą Tulcią? Miumiumiu jak tam wiadome sprawy Kochana? właśnie się dowiedziałam, że kolejna moja koleżanka jest w ciąży:) z jednej strony się bardzo cieszę, a z drugiej......wiadomo:( robię na obiadek placuszki ziemniaczane....któraś chętna?? całuski z deszczowego Śląska 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, placuszki... mniam mniam :-D Dawno nie jadlam. A ja znowu w tyle z pisaniem i z czytaniem :-( Jakos leca te dni tak szybko ostatnio, a ja padam czesciej ze zmeczenia. No nic, trzeba nadrobic :-D Jestem juz po pierwszym usg :-D Nasza dzidzia ma dopiero 4.5 mm, ale serduszko juz bije :-D Mam tez fotki naszej okruszynki :-D Ja poki co robie badania krwi i moczu, i za tydzien mam kolejna wizyte. Denerwuje sie, czy wszystko bedzie ok. Jakos dopiero jak uslyszalam to serdusio, to zaczelo do mnie docierac, ze bede mama! A teraz zabieram sie za czytanie, a poki co pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane tak sie objadłam że leże i chyba się nie podniosę do wieczora . Walcze własnie z matematyką Gabrysi a dokladnie z tabliczką mnożenia i dzieleniem...pod górke niestety ...:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×